Forum - Taern.pl
https://forum.taern.pl/

Event Vorlingów Duneb
https://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=230&t=53211
Strona 1 z 1

Autor:  CzaRus [ 30 Kwi 2018, o 17:42 ]
Temat postu:  Event Vorlingów Duneb

AvadKevadra napisał(a):
Termin jak termin, zrezygnujcie z planów jak chcecie lub po prostu nie płaczcie już, nie każdy event kręci się wokół was. A ty Kedulku ode mnie to się odsuń i zajmij się kimś innym.


Ała, moja głowa... Boli mnie gdy czytam wypowiedzi mega hipokrytow... :/

Pozwole sobie zacytować twój płacz w poprzednich zapowiedziach eventów na Dunebie.

18.05.2017
AvadKevadra napisał(a):
Przecież od dłuższego czasu wiadomo że wszelkie eventy, hh, są robione pod osoby uczące się, dla reszty może czasem coś skapnie, a może i nie.

Kurcze, no tak, bo gracze, którzy pracują, nie mogą sobie pozwolić na ev w weekendy, i takowe ev są robione tylko dla osób, które chodzą do szkoły, no bo przecież nikt do szkoły/na uczelnie w soboty i niedziele nie chodzi

17.10.2017
AvadKevadra napisał(a):
Przecież tu wszystko ostatnio jest robione pod wybraną grube graczy, inni się nie liczą, inni się mają po prostu dostosować.

Termin jak termin, dlaczego teraz w ten sposób się wypowiadasz, a kiedyś płakałeś o tym? Kurczę, nie mogłeś się wtedy dostosować i nic nie pisać?

13.02.2018
AvadKevadra napisał(a):
Ok ale dlaczego na każdym evencie ma korzystać młodzież szkolna, gdzie choć raz ekipa nie potrafi zrobić porządnego eventu dla pracujących w weekendy?

AvadKevadra napisał(a):
Ale dlaczego za każdym razem dogadzacie jednej grupie, a drugą permamentnie pomijacie? Czy jak raz zrobicie coś pod graczy mających czas tylko w tygodniu to Taern się zawali? Niestety ale nie dziękuje za event z którego jestem z automatu wykluczony bo nie spełniam kryteriów ekipy względem graczy.


Ale przecież termin to termin, nie każdy event kręci się wokół ciebie, tak hipokryto to są twoje słowa z wczorajszego dnia, a 3 miesiące temu co innego pisałeś, o co chodzi??

14.02.2018
AvadKevadra napisał(a):
Dantalion napisał(a):
Na niemal każdą okazję coś mamy, więc tak źle chyba nie jest pod tym kątem ;) Wystarczy przejrzeć dział na forum.

Tak, tylko szkoda że cały czas robicie wszystko pod jedną grupę graczy.

NO POPATRZ, w końcu udało Ci się wywalczyć swoje!

14.02.2018
AvadKevadra napisał(a):
Co wy macie z tym Avadem? Cały czas piszecie że w evencie nie muszą brać wszyscy udziału, ok. Ale jak piszę to czemu nie można porządnego eventu zrobić w tygodniu? Bo się okazuje że młodzież szkolna nie weźmie udziału, a ta część graczy musi mieć zagwarantowany udział w evencie. I głowną część eventu walentynkowego mamy 3dni po walentynkach. :lol:


Nie część graczy tylko większość, a prawie wszyscy, czemu tylko Ty o tym płaczesz, a nie pol dunebu? Nie no lepiej zrobić event w czasie, kiedy na nim będzie 2x mniej osób niż w weekend

15.02.2018
AvadKevadra napisał(a):
Aha czyli mniejszość to gorsza część graczy i dla nich nie warto nic robić?

A czemu mniejsza część graczy nie może się dostosować? NO PRZECIEŻ NAPISAŁEŚ ŻE TERMIN TO TERMIN LOL

21.02.2018
AvadKevadra napisał(a):
Czekam na taki event dla l pracujących w weekend.


GRATULACJE!! WYWALCZYŁEŚ SWOJE !! specjalnie z tej okazji, iż tak płakałeś POD KAŻDYM tematem na forum z eventem na dunebie, zmienili termin z soboty/niedzieli na czwartek, w końcu dzień w tygodniu, który jest dla ciebie odpowiedni, a dla gimbusów, uczących się już nie, bo to jest ta druga większa część graczy, same gimbusy, według Twojego zdania, a ta mniejsza, garstka to osoby chodzące do pracy w niedziele

17.10.2017
AvadKevadra napisał(a):
A niby dlaczego grupa graczy ma być po raz kolejny olana? Ciągle ekipa powtarza że każdego traktuje równo szkoda tylko że wy swoje a życie swoje.


kurde, znowu sie nie mogłeś dostosować? a teraz piszesz żeby inny się dostosowali?.. beka


18.05.2017
sokolisko napisał(a):
Witam,

niestety nie będziemy powtarzać tego eventu.
Przykro mi.

Gro ludzi nie pracuje w weekend. Weekend skupia najwięcej Graczy. Takie eventy będą zawsze w weekendy lub świąteczne dni.


No i panie sokolisko, słowo klucz to zawsze, chwila chwila, chyba jednak nie zawsze jeśli ten event na dunebie wypada w czwartek, przecież to nie jest weekend lub dzień świąteczny, po co, jako administracja najpierw piszecie iż eventy zawsze będą w weekend, a teraz nagle zmiana planówKoniec końców, hipokryta avad płakał płakał aż wypłakał swoje, dla jednej osoby, która notorycznie przy każdym evencie na duneb płakała, zmienili dzień z soboty na czwartek. No ale przecież administracja nie jest zależna dla jednego gracza, czyżby? (:

Osobiście nie mam nic do tego, że taki termin eventu, czwartek w środku maja, chciałem tylko podkreślić jak wielkim hipokrytą jest avadzior, osoba, którą na dunebie nikt nie lubi
Jego wypowiedź wczorajsza w tym temacie neguje w tym momencie jego wszystkie inne wypowiedzi "płacz" pod tematami eventów na dunebie, no ale to przecież nie ważne, hm? (:

Wpis ląduje w SZ. Daruj sobie prowokacje względem Avada i sugerowanie, iż ma jakikolwiek wpływ na decyzje Administracji. ~Give

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/