Forum - Taern.pl
https://forum.taern.pl/

Odkopywanie tematów i płacz Gromaka.
https://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=230&t=52334
Strona 1 z 1

Autor:  marianoitaliano [ 29 Gru 2017, o 23:25 ]
Temat postu:  Odkopywanie tematów i płacz Gromaka.

Człowieku, na tym forum jest taka padlina, że nawet Kaita przestała tu zakładać nowe konta, bo nie ma po co, ktoś dostaje ostrzeżenie za podbicie tematu (zgodnie z tematem) a Ty piszesz, że pomyślicie, jak to ugryźć? :lol:

Gromak, jak widać, wciąż nie może przeboleć faktu, iż wykopano go na butach ze stanowiska moderatora forum, bo, uwaga, słabym moderatorem był.
Gromak, zauważywszy, po raz kolejny skądinąd, iż to forum to padlina, wraca jak bumerang, by dogryźć tym, którzy najwyraźniej się w funkcji moda forum sprawdzają , w przeciwieństwie do niego- hmm, gimba by to nazwała pospolitym zazdro :D

Gromak, wreszcie, wyciąga jakiś argument kompletnie z [pewnej części ciała] na uzasadnienie swoich z [tej samej części ciała] racji - Gromaku, synu, to, że Kaita nie udziela się na tym forum wynika być może z tego, że :
a) zamieniła taern na jakieś życie, whatever
b) napisała jasno i wyraźnie, że póki po nicku jej nikt nie wywołuje, nie widzi powodu, by tu pisać farmazony. Co nie zmienia faktu, że po tylu latach gry, z nostalgią czasem wbija, żeby sobie newsy poczytać.
c) nie gra wcale, więc powiedzmy, że nie chodzi o to, że to forum to padlina LOL
Co Tobie mój drogi Gromaku Kaita radzi - więcej dystansu- przecież nie każdy musi od razu być modem forum taerna ( wow, laski musiały na to lecieć xd), mniej zazdro o innych fajnych modów forum i nie bij wciąż pod stare posty na forum i wspomnienie spódniczek młodziutkich [panienek] na zlocie, które na ciebie nie lecą - to pomoże w leczeniu zgorzknienia:)

poza tym, polecam coś poczytać :) lub inne hobby np. szydełkowanie :)

ps jeśli wciąż aktywnie grasz i [bredzisz] takie smuty na czatach na serwerze, to współczuję ekipie tego serwera xd

[i ciach :)]

Prosiłbym o zachowanie spokoju i większą kulturę. ~Give

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/