Forum - Taern.pl
https://forum.taern.pl/

Ogłoszenie - porządki działów Targowisk
https://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=124&t=52092
Strona 1 z 1

Autor:  Szymdaro [ 28 Lis 2017, o 19:06 ]
Temat postu:  Ogłoszenie - porządki działów Targowisk

Cześć,
przeprowadzam regularnie porządki działów Targowisk na forum, aby zyskały one przejrzystość. Celem jest pozostawienie aktualnych tematów, ofert i zarchiwizowanie reszty: przeterminowanych, starych, zapomnianych, nieaktualnych.

W związku z tym jeśli twój temat trafił do archiwum, a chcesz, żeby wrócił do działu Targowiska proszę o wysłanie wiadomości prywatnej na forum do mnie z prośbą o przeniesienie tematu podając do niego link.

Również mam do Was prośbę - jeśli jakiś temat jest już nieaktualny, oferta straciła ważność dajcie nam o tym znać. Możecie napisać, że jest nieaktualny w temacie, do mnie na forum albo edytować post dając jasny sygnał, na przykład "nieaktualne" i po prostu zamknąć temat.

Przy okazji proszę o korzystanie z narzędzia "bump" do podbijania aktualnych ofert. Jeśli napisaliście kilka postów w temacie aby go podbić, a chcecie zostawić tylko ostatni - poprzednie możemy skasować, tylko napiszcie do mnie podając link do tematu z taką prośbą w wiadomości prywatnej na forum. Temat zyska na przejrzystości.

W przypadku jakichś wątpliwości lub pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam

Autor:  Szymdaro [ 1 Lut 2018, o 16:32 ]
Temat postu:  Re: Ogłoszenie - porządki działów Targowisk

Jeśli ktoś z was jest autorem tematu w dziale targowiska na forum to prosiłbym o podbijanie aktualnych tematów (z ostatnią odpowiedzią starszą niż miesiąc temu) lub zamknięcie nieaktualnych tematów.

Jeśli temat w dziale targowiska pozostaje przez minimum miesiąc bez odpowiedzi lub edycji zostanie zarchiwizowany. Co jakiś czas przeprowadzam taką archiwizację dla wszystkich serwerowych targowisk.

Bardzo proszę pilnujcie swoich tematów aby były aktualizowane.

Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/