Forum - Taern.pl
https://forum.taern.pl/

Bardzo przydatna funkcja, która by mogła wrócić
https://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=121&t=55247
Strona 1 z 1

Autor:  Way [ 15 Mar 2019, o 21:15 ]
Temat postu:  Bardzo przydatna funkcja, która by mogła wrócić

Kiedyś nie było lagów... kto to pamięta, tak piękne czasy... Chciałem wspomóc taern tworząc kolejne alty, jako że istnieje zakaz zasiadania,więc zrobiłem sh i mam go na 140 lvlu, psycho na 7, a nadal taern laguje, niestety nie mam czasu na kolejne alty by serwery zarabiały na mnie,a zarobek na dobre serwery pewnie by się zbierał co najmniej z 10 lat,więc wychodzę z propozycją by funkcja /fps była zapisywana. Mam ostatnio strasznego neta, a taern jest jeszcze straszniejszy, więc muszę wpisywać zarówno komende pingu jak i komende fps-ów codziennie, wolę wiedzieć przez co mam lagi. Komenda fps jest bardziej upierdliwa, ponieważ po każdym przelogowaniu trzeba ją wpisać,a jako że mam 2 postacie to tych relogów dziennie jest 50? może nawet 100? Jest to strasznie dla mnie męczące,a dzięki temu, że dałoby się zapisać na stałe fps moje życie stałoby się szczęśliwsze.

Czy ktoś ma jeszcze gorzej niż ja i chciałby, żeby komenda /fps się zapisywała? Każdy kto by chciał to by zapisał,a komu przeskadza 4x4 cm pixel to może sobie wyłączyć :)

Autor:  HELLSING [ 15 Mar 2019, o 22:50 ]
Temat postu:  Re: Bardzo przydatna funkcja, która by mogła wrócić

Ja wogle nigdy nie byłem w stanie pojąć dlaczego to zostało wyłączone, fps są wyświetlane w każdego typu grach a akurat Taern wpadł na pomysł by to ukryć.

Słyszałem że ze względów wizualnych ale faktycznie to chyba ze wstydu to zostało ukryte.

Mam nadzieje że ktoś z ekipy zajmie się tematem, osobiście również za każdym razem muszę wpisywać fps.

Wystarczyłoby gdyby po wpisaniu /save zapisywało się to wraz z pozycją czatu.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/