Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Pytanie do właścicieli petów 

Czy chcesz, żeby wprowadzić taką zmianę?
Tak 72%  72%  [ 31 ]
Nie 5%  5%  [ 2 ]
Obojętne 23%  23%  [ 10 ]
Razem głosów : 43

Pytanie do właścicieli petów 
Autor Wiadomość
Inżynier
Awatar użytkownika

Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 167 razy
Nick w grze: CassidyM
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Pytanie do właścicieli petów
Hej.
Chcemy Wam zadać szybkie pytanie. Mamy w Taernie kilka zleceń i daily questów, dzięki którym można podexpić swoje pety. Często jednak gracze posiadają tych pupilków trochę więcej niż jednego, ale niekoniecznie chcą je wszystkie expić i w momencie oddawania takiego zlecenia muszą odsyłać część zwierzaków. Jest możliwe rozwiązanie, w którym można kontrolować to, który zwierzak otrzymuje exp, poprzez ich włączanie/wyłączanie (dezaktywacja peta wyłącza otrzymywanie expa, aktywacja włącza). Jednak choć w tym rozwiązaniu jest zasadniczy plus (nie trzeba odsyłać zwierząt), to jednak są też minusy (jak się zapomni włączyć, to exp przepada oraz kwestia oddawania zleceń na czerwonym, np. kamieni tresera). Tak że po prostu chcemy zapytać Was – czy jest okej tak jak jest, czy może chcecie takiej zmiany?

12 Cze 2019, o 18:50
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: ExpolesT
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie do właścicieli petów
Cytuj:
Tak że po prostu chcemy zapytać Was – czy jest okej tak jak jest, czy może chcecie takiej zmiany?

Na które pytanie mam odpowiedzieć w ankiecie ? :p

Co do pomysłu to mi w sumie jestem na nie, chyba nigdy mi nie było szkoda zwojów tp, czy też 1pl na sklep premium żeby odebrać peta. Co do expienia tylko jednego peta to zastanawiam się jaki jest w tym sens ? domyślam się że głównie chodzi od zlecko od trapera za które jest łącznie dla wszystkich petów 150k +/-?

Szczerze myślę, że taki system nie jest potrzebny, mimo iż jestem zwolennikiem udogodnień dla osób mających watahę (tak, sam posiadam), to nie widzę sensu robić zamieszania o to 100k expa które na tym lv (110+ można wbić na kilku grupkach na dz/lempo/gdziekolwiek)

Tak jak stwierdziłaś/eś oddawanie kamieni tresera dla niektórych mogłoby być problematyczne, chociaż jak to ktoś stwierdził raz na forum "skoro włączasz peta na czerwonym to znaczy, że liczysz się z tym, że ktoś Cie zaatakuje i może ubić peta"

12 Cze 2019, o 20:03
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 118 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Nick w grze: Los
Odpowiedz z cytatem
Post Pytanie do właścicieli petów
Sprytne pytać o zmiany na forum gdzie aktywnie pisze może z 10 osób, ale jeżeli tylko taka próba wam wystarcza pozostaje się cieszyć ;)
Zmiana jasne, że na plus, ale chociażby moja propozycja dotycząca ładowania przedmiotów też była krokiem w dobrą stronę żeby polepszyć komfort gry, ale nadzorca forum i inżynier z laysow stwierdzili, że im odpowiada stan obecny i po co zmieniać przecież jest dobrze - "Pomysly i propozycje" raczej parodia i dawka śmiechu ;)

Proszę pisać na temat. Szymdaro

12 Cze 2019, o 20:44
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Yzerman
Odpowiedz z cytatem
Mi obojętne, nie korzystam ze zleceń expiąc pety. Głównie z tego powodu, że tych przydatnych zleceń jest na tyle dużo (kasowe, psycho, ogniwa), że robiąc je wszystkie codziennie, zwyczajnie na zwykłą grę nie starcza czasu.

12 Cze 2019, o 21:04
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 91 razy
Otrzymanych podziękowań: 184 razy
Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie tak, za każdym razem gdy używam nowego zlecka na pety, np eventowe, to w pierwszej kolejności sprawdzam, czy wystarczy tylko aktywacja, czy muszę odesłać. Dodajcie taką możliwość jeszcze podczas tresury, wejść możemy tylko jak jeden pet ma zieloną kropkę i w grocie jest zablokowane włączanie kolejnych petów. Czy w trakcie postumentów na Valdku, wejście jest możliwe tylko gdy wszystkie pety sąna czerwono i blokada ich włączania.

Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park

12 Cze 2019, o 21:25

Podziękowali: Glasnix (12 Cze 2019, o 21:40)
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 44 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Jestem na Tak. Będzie po prostu wygodniej :)

Co do aktywności na forum itp.... przy takich właśnie ankietach wypada dać komunikat (jak to przy resecie serwerów)… Logujesz się na KONTO i widzisz że istnieja taka i taka ankieta. Trudność niewielka a na pewno da to o wiele większe spojrzenie wszystkich graczy a nie tylko forumowiczów :)

Pozdro

Przecież wszystko się zmienia i zabiera nam nadzieję
Mi nie zabierze czegoś co już dawno nie istnieje

Kiedy dzisiaj chcę odpocząć, powiedzą: "Tracisz jaja!",
No i jak tu być szczęśliwym, gdy kochają jak upadasz...

12 Cze 2019, o 22:15
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 323 razy
Odpowiedz z cytatem
Proponowana zmiana jest tak oczywista i intuicyjna ze aż się wydaje niemożliwe ze do tej pory to w grze nie funkcjonuje. A powinno wejść razem z watahą.

Z drugiej strony już się wszyscy przyzwyczaili do siermiężności gry w nawet tak banalnych aspektach jak ten, wiec większości będzie obojętne, a jeszcze jest na forum grupka ascetów, uważających ze każde ułatwienie gry jest be, i w ogóle kamienie powinno się łupać pięściami..

Jak już się uda ze ktoś przy tym będzie grzebał zanim nastanie 3d to faktycznie pasowało by to zrobić jak należny, czyli uwzględnić sytuacja o których pisze Onion, ale wtedy może się okazać ze to tyle roboty ze dopiero w 2077 sie uda..

Wiec no tego, róbcie cokolwiek :)

12 Cze 2019, o 22:17
Współpracownik Gnarla

Podziękowano: 450 razy
Otrzymanych podziękowań: 163 razy
Odpowiedz z cytatem
Zmiana na +,ale zastanawiam się co wtedy ze sklepami premium? Czy one nie zostały stworzone właśnie pod takie manewry jak odsyłanie petów + przywrócenie jak się odda zlecko? Wydaję mi się, że po tej zmianie sens sklepu premium będzie miał tylko na draugulu :) Przydałaby się zmiana...

Co do reszty aspektów to tak jak wyżej wymienili, przydałoby się to do wszystkiego wcisnąć niżeli tylko do nagrody ze zlecka czy kamienii tresera, chociażby tresura i posty na Valdku.

12 Cze 2019, o 22:26
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 338 razy
Otrzymanych podziękowań: 395 razy
Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że bardzo dobry "pomysł" ale w takim razie zastanawiam się nad jednym. Po co wgl robić pvp pod treserem? Totalnie nie wiem kto i dalaczego wpadł na taki pomysł.

Ale czemu mnie to dziwi, całe pvp w taernie pozostawia wiele do życzenia. z reguły mapy mają tylko próg wejścia, i później normalnym jest widzenie codziennie przechodzących obok siebie na czerwonym polu 70 i 140 lvle, a potem widzimy łapanki, gdzie żaden pump już nas nie uratuje. Ale to he he element gry i tak miało być xD

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

12 Cze 2019, o 23:00
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Nie to że marudzę i sieję defetyzm, pomysł teoretycznie prosty do realizacji, tylko że kwestia konieczności włączania zwierzaka na czerwonym polu jest bardzo słaba. W najgorszym wypadku wygeneruje to tylko więcej problemów i straconego czasu.

Trzeba by to porządnie przemyśleć. Czy np. wywalić czerwone pole spod Tresera (w sumie nie ma ono już tam od dawna sensu), czy np. dać ze ze trzy opcje aktywności zwierzaków dla osób, które kupią buffa sklepu premium... Potencjalnych opcji i mniej lub bardziej dzikich pomysłów jest tu dużo.

14 Cze 2019, o 21:57

Podziękowali: Szakti (17 Cze 2019, o 02:21)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość