Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Zlot 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 467 razy
Otrzymanych podziękowań: 1985 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zlot
Do (teoretycznej, 6 lipca ) daty zlotu zostało 7 tygodni, w sumie chciałbym się tam pojawić i przydałoby się kupić bilety zanim osiągną zawrotne ceny - a tu kompletna cisza, żadnej, oficjalnej informacji ze strony ekipy.

Odbędzie się zlot w ogóle w tym roku?

Fajne te forum, takie nie za bardzo informacyjne.

Jak wynika z powyższego, nie tylko ja nie wiem - Ekipa też nie ;)

Co z cosplay? Zostawiacie uczestnikom 7 tygodni na przygotowanie przyzwoitych przebrań ? Mówiliście, że będziecie otwarci na propozycje co gracze chcieliby zobaczyć na zlocie, kiedy uczestnicy mają na te pomysły wpaść, zostawiacie sobie jakikolwiek czas na przygotowanie tego czy będzie jak z moim udziałem w quizie w zeszłym roku? Zlot jest tylko dla graczy z Wrocławia ? Ja mam zamiar przylecieć z Anglii - bilety w dwie strony były na początku kwietnia za 250 złotych. Teraz już za 500, za tydzień będzie 700, a za dwa tygodnie po prostu odpuszczę kupowanie (tak samo jak ktoś, kto musi zapłacić za hotel/motel - ceny były dużo niższe niż dziś).

Zdawało mi się, że podanie daty zlotu na te 3 miesiące przed, powinno być oczywistą, prostą do przewidzenia rzeczą, uczestnikom zlotu dużo mogłoby to ułatwić życie, bo chodzi nie tylko urlop w szczycie sezonu letniego, ale też po prostu i ludzku - pieniądze.

No ale po co, nie ?

Proszę edytuj posty. Szymdaro

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda

15 Maj 2019, o 19:17

Podziękowali: 2 HELLSING (17 Maj 2019, o 23:13), PrimeCover (19 Maj 2019, o 11:21)
Profil ICQ WWW
Uczeń Simona

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Dervis
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlot
Nie będą się spinali dla jednego emigranta, poza tym gra dogorywa więc pewnie szukają funduszy na wynajem czegokolwiek :lol:

17 Maj 2019, o 21:19
Walczący z drzewcami

Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 174 razy
Odpowiedz z cytatem
Dervis napisał(a):
Nie będą się spinali dla jednego emigranta, poza tym gra dogorywa więc pewnie szukają funduszy na wynajem czegokolwiek :lol:

Ludzie w ciemno rezerwują hotele na pierwszy weekend lipca, czyli standardowo tak jak zlot się zawsze odbywa, może to głupie że tak bez potwierdzenia ale kwestia cen robi swoje. Wiele osób ma już ugadany transport i urlop na ten okres, więc jakaś informacja już by mogła być, zazwyczaj w okresie maja coś o zlocie było wspomniane. Mniejsza o miejsce, Klasztor jest fajny ale jak nie wypali to coś innego też się pewnie znajdzie, ważna jest chociaż informacja czy będzie i czy w tym terminie.

17 Maj 2019, o 21:57

Podziękowali: 2 gromak (17 Maj 2019, o 22:20), PrimeCover (19 Maj 2019, o 11:22)
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 467 razy
Otrzymanych podziękowań: 1985 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Dervis napisał(a):

Ja jedno wiem na pewno - Ciebie tam nie będzie, więc masz to głęboko w 4 literach i najlepiej, żeby zlotu nie było, to wtedy byś miał szanse ponarzekać, że zlot się nie odbył, chociaż nawet gdyby zlot był raz na kwartał i to w mieście obok, to i tak byś się tam nie pojawił (i tu już sobie wstaw dlaczego).

Nie jadę tam oglądać Dryga, tylko spotkać się z całą rzeszą pozytywnych ludzi i wypić z nimi piwo. Tak po prostu, bo lubię.

Fajnie jednak by było, gdyby ekipa takie spotkania ułatwiała, zamiast je komplikować.

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda

17 Maj 2019, o 22:25
Profil ICQ WWW
Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 210 razy
Otrzymanych podziękowań: 826 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Zapraszam za 2 tygodnie do Wawy. Skoro ekipa nie miała czasu na ogłoszenie oficjalnego zlotu to zróbmy sobie sami imprezę! :)

W tym roku akurat nie nastawiam się na Wrocław, bo prawdopodobnie termin nie będzie mi pasować. Mimo wszystko chciałbym go poznać, a może z jakiegoś względu zlot wypadnie w 2 weekend i przyjadę? Propsy za temat, jest akcja, jest reakcja.

Info ma być, tyle słyszałem "na zapleczu", pewnie w najbliższym czasie. Czekam z niecierpliwością.

Pozdro

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

17 Maj 2019, o 22:50
Profil WWW
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 450 razy
Otrzymanych podziękowań: 373 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Przyznać muszę Gromakowi rację, przydałaby się jakakolwiek informacja na temat daty zlotu. Trzeba ogarnąć sobie między innymi urlop, transport, miejsce a to nie może być na ostatnią chwilę.
Droga ekipo, ogarnijcie to ;)

MALDITO SH OSTLOR 101
RYC TOLNOR 56
HELLSINGMO MO OSTLOR 44
VIP BRB OSTLOR 37
OZ DRUID TOLNOR 31
-

17 Maj 2019, o 23:18
Uczeń Simona

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Nick w grze: Dervis
Odpowiedz z cytatem
Gromaku nie stresuj się tak, jak oni zapomnieli odnowić certyfikatu bezpieczeństwa i ludzie nie mogli w piątek zalogować to jak można wymagać by 1,5 miesiąca przed oczekiwanym terminem zlotu ktokolwiek się tym zainteresował. A skoro masz tyle znajomych z Taerna możesz zorganizować nieoficjalny zlot, po co znowu ma cię ktoś oskarżać o czitowanie w konkursach

18 Maj 2019, o 09:52
Współpracownik Gnarla

Podziękowano: 446 razy
Otrzymanych podziękowań: 152 razy
Odpowiedz z cytatem
Dervis napisał(a):
Gromaku nie stresuj się tak, jak oni zapomnieli odnowić certyfikatu bezpieczeństwa i ludzie nie mogli w piątek zalogować to jak można wymagać by 1,5 miesiąca przed oczekiwanym terminem zlotu ktokolwiek się tym zainteresował. A skoro masz tyle znajomych z Taerna możesz zorganizować nieoficjalny zlot, po co znowu ma cię ktoś oskarżać o czitowanie w konkursach

Dlatego powstają takie tematy, bo trzeba się ciągle użerać z czystą głupotą twórców. Zarazem podejrzewam, że oficjalną informację wrypią na blog 21.05.19,by kolejny raz mieli czym zapchać blog,bo nie mają o czym pisać - szkoda tylko, że taką informację można podać kiedykolwiek,a im wcześniej tym lepiej. Nie interesuje mnie zlot,ale popieram Gromaka, twórcy są świadomi, że przyjeżdża do nich sporo ludzi nie tylko z polski i trzeba się jakoś zorganizować,a chowają wszystkie informacje na ostatnie chwile... a potem będzie zdziwko, że hajs stracony,bo nikt nie przyjechał,bo ogłosili za późno :D

18 Maj 2019, o 10:22
Walczący z drzewcami

Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 174 razy
Odpowiedz z cytatem
Dervis napisał(a):
...A skoro masz tyle znajomych z Taerna możesz zorganizować nieoficjalny zlot...

Nieoficjalne "zloty" ze znajomymi z gry robimy bardzo często, potrafimy zebrać się z całej Polski nawet w 10 osób i na kilka dni. Tylko z tym nie ma problemu, bo zgadujemy się na termin który wszystkim pasuje i nie przejmujemy się rezerwacją jakiś hoteli, bo śpimy w domu chociażby na materacach.
Tu masz termin odgórny, a jak nie masz znajomych którzy Cię przenocuja bo nikt z Wrocławia nie jest to hotel musisz ogarnąć nawet na 3 dni, bo jeździmy na dłużej.
Oficjalny zlot ma o tyle swój charakter, że jest znacznie więcej ludzi z którymi się możesz i chcesz spotkać, bo więcej osób jest zainteresowanych i ma w planach przyjazdy.

18 Maj 2019, o 12:14
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 289 razy
Otrzymanych podziękowań: 1572 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
We wtorek na blogu pojawią się informację odnośnie zlotu :)

"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."

19 Maj 2019, o 19:37

Podziękowali: Knoxi (19 Maj 2019, o 20:24)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Incitatus oraz 10 gości