Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Jak to jest z tą obrożą od handlarza niewolników? 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: PadreDr
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Jak to jest z tą obrożą od handlarza niewolników?
Witam.
Z tego co do niedawna mi się wydawało, żeby założyć obrożę na peta, trzeba zrobić tego specjalnego questa. I tak zrobiłem sobie tego questa na dr i założyłem husek ogarowi. Jakiś czas później nabyłem Ploxa i zakupiłem mu od handlarza niewolników Ryngraf, który się zakłada na miejscu na obrożę i... udało się go założyć, mimo że z tego co mi się wydawało, obrożę można mieć tylko na jednym pecie.
Idąc tym śladem zrobiłem też quest na obrożę na moim łuku i założyłem husek ogarowi, potem kupiłem motyla i tutaj się okazuje, że ryngrafu na niego założyć już nie mogę (oczywiście spełniam wymagania levelowe).
To o co tu chodzi? Na ploxa założyć mogłem, a na motyla już nie mogę?

12 Sty 2019, o 19:33
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 119 razy
Otrzymanych podziękowań: 53 razy
Nick w grze: Los
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Quest na obroże robisz dla każdego peta indywidualnie.

12 Sty 2019, o 20:12

Podziękowali: kolega112999 (12 Sty 2019, o 20:44)
Awatar użytkownika

Nick w grze: PadreDr
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Jak to jest z tą obrożą od handlarza niewolników?
To jak to możliwe, że mogę założyć obrożę na ploxa, skoro nie robiłem dla niego questu na obrożę?

13 Sty 2019, o 17:50
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 1 raz
Nick w grze: StaryKoniu
Odpowiedz z cytatem
Podepnę się pod ten temat ponieważ mój problem dotyczy własnie obroży dla peta.To mój pierwszy temat na forum wiec tak w paru słowach:
Jestem 61 Mo i planuję zakup tona.Owy pet na starcie ma 65 lvl i zauważyłem u handlarza niewolników świetny ryngraf aż 188 hp za 2,5 kk. Planuję go kupić zanim we wtorek będzie zmiana eq u handlarza bo na kolejny ładny +180hp może przyjść mi czekać 2 miesiące .Wymagania tego cuda to 63 lvl więc nie będzie problemu ale tu nasuwa się pytanie.Czy ton będzie mógł założyć ryngraf który posiada : Wymagana moc:10 ?
Chciałbym uniknąć sytuacji ze wydam kasę na marne a zdania graczy sa w tej kwestii podzielone.Jedni mówią ze pety posiadają bazowo 10 stat którymi nie dysponują co by znaczyło ze kruk czy plox moze ubierac eq wymagające 10 siły a ton takie które wymaga 10 mocy.Inni gracze mówią ze owe wymagania dotyczą statystyk graczy nie petów co wydaje mi się troche nielogiczne.Chciałbym poznać zdanie kogoś obytego w temacie eq petów.

13 Sty 2019, o 23:41
Inżynier

Podziękowano: 77 razy
Otrzymanych podziękowań: 60 razy
Nick w grze: Malibu
Odpowiedz z cytatem
TaernowyEmeryt napisał(a):
Czy ton będzie mógł założyć ryngraf który posiada : Wymagana moc:10 ?

Tak, będzie mógł założyć o ile odblokujesz obrożę.

up. nawet jak będzie wymagał 11mocy to powinieneś móc ją założyć

https://scr.hu/YggmWeP

Ostatnio edytowany przez Mali 14 Sty 2019, o 16:44, edytowano w sumie 2 razy

13 Sty 2019, o 23:45

Podziękowali: TaernowyEmeryt (13 Sty 2019, o 23:48)
Awatar użytkownika

Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: MatasQ
Odpowiedz z cytatem
Mali napisał(a):
Czy ton będzie mógł założyć ryngraf który posiada : Wymagana moc:10 ?

Tak, będzie mógł założyć o ile odblokujesz obrożę. Siła/moc/wiedza/zręczność wymagana na itemach dla petów to jest twoja statystyka, czyli jeżeli masz 10 mocy(a na 100% masz) to możesz założyć taki item. Jakby ten ryngraf wymagał 11mocy to wtedy wystarczy że dasz 1pkt w moc i będziesz mógł go założyć

Tu nie liczy się jego statystyka bo nie raz ubierałem na fizycznej postaci peta w eq mające w wymaganiach więcej niż 10 mocy a w nią raczej nie inwestowałem... na szczęście graczy pety zrobione są tak ze mają więcej niż po 10 każdej ze statystyk i nie ma problemu z ubieraniem eq

Visca El Barca
14.01.2019r. 13:01 Epik Żmij został zdobyty!

13 Sty 2019, o 23:52
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 107 razy
Odpowiedz z cytatem
Chciałbym uniknąć sytuacji ze wydam kasę na marne a zdania graczy sa w tej kwestii podzielone.Jedni mówią ze pety posiadają bazowo 10 stat którymi nie dysponują co by znaczyło ze kruk czy plox moze ubierac eq wymagające 10 siły a ton takie które wymaga 10 mocy.Inni gracze mówią ze owe wymagania dotyczą statystyk graczy nie petów co wydaje mi się troche nielogiczne.Chciałbym poznać zdanie kogoś obytego w temacie eq petów.

Pet musi spełniać jedynie próg lvlowy z danego itemu. Nie bierz pod uwagę wymaganych pkt. statystyk, ani tym bardziej nie inwestuj swoim mo w dodatkowe punkty (jeśli wyświetli się na jakimś zręczność). Także zależnie od swojego widzimisię, możesz na swojego tona założyć zarówno przedmioty z wiedzą, HP jak i te ze zręcznością ;p

Image

14 Sty 2019, o 00:01
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Ada napisał(a):

Pet musi spełniać jedynie próg lvlowy z danego itemu. Nie bierz pod uwagę wymaganych pkt. statystyk, ani tym bardziej nie inwestuj swoim mo w dodatkowe punkty (jeśli wyświetli się na jakimś zręczność). Także zależnie od swojego widzimisię, możesz na swojego tona założyć zarówno przedmioty z wiedzą, HP jak i te ze zręcznością ;p

Image
Obawiam się, że to prawdopodobnie jest bug - przecież nie bez powodu są te wymagania.

14 Sty 2019, o 01:33

Podziękowali: kolega112999 (14 Sty 2019, o 01:53)
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 107 razy
Odpowiedz z cytatem
LosLukaszos napisał(a):
Obawiam się, że to prawdopodobnie jest bug - przecież nie bez powodu są te wymagania.

Nie szukaj proszę dziury w całym ;) To item dla peta a nie gracza, więc jaki sens ma tu spełnianie wymagań przez postać? Na swoim MO jak najedziesz kursorem na fizyczny rar, to tak samo zobaczysz podświetlone na czerwono wymagane statystyki. Nikt nigdzie nie napisał, że magiczne pety nie posiadają bazowej siły i na odwrót - fizyczne mocy.

14 Sty 2019, o 02:03
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Ada napisał(a):
LosLukaszos napisał(a):

Nie szukaj proszę dziury w całym ;) To item dla peta a nie gracza, więc jaki sens ma tu spełnianie wymagań przez postać? Na swoim MO jak najedziesz kursorem na fizyczny rar, to tak samo zobaczysz podświetlone na czerwono wymagane statystyki. Nikt nigdzie nie napisał, że magiczne pety nie posiadają bazowej siły i na odwrót - fizyczne mocy.
Twoim zdaniem jest to szukanie dziury w całym - natomiast moim zwyczajne zwrócenie uwagi na totalnie bezsensowną mechanike której być nie powinno, tudzież powinna być naprawiona bo jak to jest możliwe, że wymagań nie spełniamy - a item ubieramy. Z mojego punktu widzenia jest to oczywisty bug (chyba, że ekipa lubi wprowadzać bezsensowne rzeczy jak te wymagania), natomiast jeżeli taki był zamysł ekipy, powinni to potwierdzić i ewentualnie linijkę z wymaganiami tych przedmiotów usunąć żeby nie wprowadzać graczy w błąd.

14 Sty 2019, o 02:33
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Daro oraz 17 gości