Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 4 posty(ów) ] 
 Pytanie do administracji 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 462 razy
Otrzymanych podziękowań: 1908 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Larkas
Post Pytanie do administracji
Podążając za wpisem na blogu:

Cytuj:
Podczas ogłaszania wyników wdarło się małe zamieszania. Zapomnieliśmy zabezpieczyć go przed nieuczciwymi graczami, którzy mogli na koniec podejrzeć właściwe odpowiedzi. Do tego nie wyłączyliśmy taernijskiej wiki. Po wnikliwym śledztwie postanowiliśmy nagrodzić:

Na jakiej podstawie i jakim prawem, publicznie, bez jakiegokolwiek dowodu nazywacie mnie oszustem?

W Taern znany jestem nie od wczoraj, zdawało mi się, że jawię się tu raczej jako człowiek, który w swoich własnych eventach największą uwagę przywiązywał właśnie do uczciwości rozgrywki - dlatego kiedy czytam podobne rzeczy na blogu, to nie potrafię prawdę mówiąc zrozumieć dlaczego sugerujecie mi (no bo kto inny został usunięty z listy? Przecież chyba nie macie pretensji, że osoba która nawet nie weszła na scenę, zerżnęła coś z Wiki - poza tym - czy komuś by się chciało?), że podglądałem właściwe odpowiedzi (hę?) albo ściągałem z Wikipedii (haha)?

Na zlot przyjechałem się dobrze bawić, już mniejsza o rangę i wartość nagród możliwych do zdobycia, bo dla mnie (bez urazy) każda jedna w tym konkursie była zwyczajnie bezwartościowa, bo słuchawek mam 3 pary, klawiatura to nie wiem do czego mogłaby mi posłużyć, bo używam laptopa, o myszce na kablu już nawet nie wspominając. 1000 platyn w grze, w którą od 2 lat nie gram? Na to pewnie się połasiłem! To jak, przyjechał gromak i postanowił pewnie im wszystkim zepsuć zabawę i shakował taernijski quiz oraz za pomocą oszustwa postanowił dostać się na scenę, żeby być bliżej stwórców czy w jakim innym celu dokonałem tego rzekomego zamachu na uczciwość rozgrywki? Umieram z ciekawości!

AAA! Nie, już wiem! Ten dowód to pewnie podczas drogi do klubu "Bezsennosc" kiedy drygu zapytał mnie "Przyznaj się gromak, oszukiwałeś", a ja odparłem "Tak, ściągałem".

Jakież to dowody nasunęło Wam te wnikliwe śledztwo na moją nieuczciwość? Bardzo chciałbym je poznać, skoro nazywacie mnie oszustem, to chyba macie też odwagę uzasadnić dlaczego, prawda?

Nie oczekuję odpowiedzi na privie, oczekuję odpowiedzi tutaj.

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda

18 Lip 2018, o 21:54

Podziękowali: 7 Arga (18 Lip 2018, o 22:03), Gunsight (18 Lip 2018, o 22:02), Jachu (18 Lip 2018, o 23:31), Onion (18 Lip 2018, o 23:26), seba11pl (18 Lip 2018, o 22:35), Szakti (18 Lip 2018, o 23:14), Titania (19 Lip 2018, o 00:23)
Profil ICQ WWW
Post Re: Pytanie do administracji
Miałem rację :lol:
""Kodeks karny uproszczony jest do minimum – osoba podejrzana jest winna i wykazanie tej winy jest jedynym zadaniem sądu(...) "

18 Lip 2018, o 22:08
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wałbrzych
Podziękowano: 43 razy
Otrzymanych podziękowań: 127 razy
Nick w grze: Jachu
Serwer: Larkas
Witam. Lepiej unieważnić konkurs i zażądać zwrotu nagród, bo wszyscy za chwilę będą oszustami. Nawet ci, którzy odpadli w przedbiegach... Szkoda, że po takim czasie domysliliście się, że wiki była aktywna, lecz nazywać oszustem kogoś, kto rzadko gra aktualnie i na scenie nawet miał problem z odpowiedzią... (powstrzymam odpowiednie słowa, szkoda bana wyłapać tylko... )

Potem zdziwienie, że mało ludzi na konwent przychodzi. Jak mają przychodzić, skoro takie akcje na forum publicznym są pisane na blogu.

Dodam jeszcze, że ja nie mialem maxa, tak jak wiele osób obok mnie, a podobno tyle osób w tym roku miało maxa, że na żadnym zlocie się nie zdarzyła podobna sytuacja...

Żegnam ozięble.
Cześć.

18 Lip 2018, o 23:39
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Podziękowano: 280 razy
Otrzymanych podziękowań: 1484 razy
Nick w grze: Sokoliskoo
Serwer: HardCore
Gromak a mnie nie do końca obchodzi gdzie oczekujesz odpowiedzi :) Pomyliło Ci się chyba coś.
Chcesz wiedzieć co i jak to napisz na priv lub na support poziom Admin.

Zdyskwalifikowaliśmy parę osób za oszukanie podczas Quizu. Niestety większość miała właśnie 22/22. I dodam tylko, że nie była to dyskwalifikacja za wiki.

Chcesz o tym pogadać to napisz a jak szukasz publiki do swoich postów to proponuje program w stylu "dlaczego ja". Twój temat wg mnie nie jest zapytaniem "co się stało" a jedynie próbą ponownego zaistnienia na tym forum.
Nie pozwolę Ci się tym wybić :) Zamykam.

"Zło jest złem - mniejsze czy większe nie ma różnicy.
Jak to ocenić? Czy to w ogóle możliwe?
Jeśli mam wybierać między złem a złem, to wolę nie wybierać wcale."

19 Lip 2018, o 07:24

Podziękowali: 5 desacred (19 Lip 2018, o 11:39), Euzen (19 Lip 2018, o 12:09), GiveLife (19 Lip 2018, o 08:26), Knoxi (19 Lip 2018, o 17:59), Way (19 Lip 2018, o 20:10)
Profil WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości