Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 nowy boss błedy ułatwiające inste 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 154 razy
Serwer: Ostlor
Post nowy boss błedy ułatwiające inste
witam,
jakiś czas temu zaczęło mnie zastanawiać jakim cudem gracze etap przy posągu gniewu wykonują w 2-3 minuty, gdzie ten etap zajmuje około 15-20 min.
po konsultacji z gm oraz administratorem (pośrednio) i twórca gry (pośrednio) ustalone zostało ze jest błąd na instancji i trzeba go naprawić - ale teraz nie ma na to czasu.
w związku z powyższym zwracam się z uprzejmą prośbą o zamknięcie instancji natychmiast do czasu naprawienia błędu.
samego błędu nie będę opisywał ekipa o nim wie i nie ma czasu go naprawić a ten błąd jest nagminnie używany przez graczy.

edit: info otrzymałem wczoraj od inżyniera ze "po zlocie może naprawicie..."
dziękuje za szybką reakcję temat zamykam

Ostatnio edytowany przez Swattek, 4 Lip 2018, o 20:55, edytowano w sumie 1 raz

4 Lip 2018, o 20:46
Administrator
Awatar użytkownika

Podziękowano: 91 razy
Otrzymanych podziękowań: 1504 razy
Post Re: nowy boss błedy ułatwiające inste
Nie wiem skąd info, że nie mamy czasu go naprawić? Wczoraj został do mnie zgłoszony. Dziś został naprawiony i będzie wgrana poprawka dziś w nocy.

4 Lip 2018, o 20:51

Podziękowali: 3 GiveLife (4 Lip 2018, o 21:14), Onion (4 Lip 2018, o 20:53), Swattek (4 Lip 2018, o 20:59)
Walczący z drzewcami

Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 157 razy
Post Re: nowy boss błedy ułatwiające inste
Czego się możemy spodziewać, powiecie dokładnie chociaż co zmieniliście, jeżeli info co to był za błąd nie zostanie udostępniony?

4 Lip 2018, o 20:55
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości