Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Swego rodzaju targ 

Korzystałbyś(łabyś) z takiej strony?
Tak 53%  53%  [ 10 ]
Nie 21%  21%  [ 4 ]
Wątpię, że się przyjmie 26%  26%  [ 5 ]
Razem głosów : 19

Swego rodzaju targ 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Swego rodzaju targ
Witam. Chciałbym przedstawić mój projekt na stronę internetową (oczywiście darmową dla wszystkich) na której można byłoby dodawać itemy które chcemy sprzedać. Strona polega na tym że gracz loguje się nazwą z gry (w celu sprawnego kontaktu, o ile taką poda) i hasłem (zaznaczone na stronie aby było inne niż to do gry aby uniknąć niechcianych sytuacji) następnie dodaje ofertę nazwa, sztuki, cena, opis itd. Adres do takowej strony podaje gracz na handlowym a inni gracze wchodzą i widzą oferty. Szablon strony do której podaje SS poniżej jest trochę przestarzały (robiony 1-2 lata temu) i wymaga odświeżenia.
SS: Strona domowa: https://scr.hu/wDaOek0 . Stona logowania: https://scr.hu/7O9J4Vj Storna dodawania przedmiotu: https://scr.hu/B9l8Rre .
Proszę o głos w ankiecie co myślisz na ten temat. Jestem otwarty na krytykę, pytania i propozycje.

7 Paź 2018, o 20:46
Współpracownik Gnarla

Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Nick w grze: Uiopek
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Swego rodzaju targ
Pomysł fajny, ale ja nie ufam niczemu, co jest związane z Taernem, a nie podlega pod domenę taern.pl. Ktoś tam na pewno by korzystał, ale na moje szkoda Twojej roboty

7 Paź 2018, o 20:49
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 451 razy
Otrzymanych podziękowań: 373 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
Dodać opcje licytacji jak na allegro i byłoby miodzo. :)

MALDITO SH OSTLOR 101
RYC TOLNOR 56
HELLSINGMO MO OSTLOR 44
VIP BRB OSTLOR 37
OZ DRUID TOLNOR 31
-

7 Paź 2018, o 21:01
Uciekinier Taernijczyk

Odpowiedz z cytatem
HELLSING napisał(a):
Dodać opcje licytacji jak na allegro i byłoby miodzo. :)

Fajny pomysł :) poza tym dodam jeszcze opcje Zainteresowany.
Uiop napisał(a):
Pomysł fajny, ale ja nie ufam niczemu, co jest związane z Taernem, a nie podlega pod domenę taern.pl. Ktoś tam na pewno by korzystał, ale na moje szkoda Twojej roboty

Obawa jak najbardziej słuszna, jednak jeśli będzie taka konieczność to do serwera strony będzie miała dostęp administracja Taernu lub wyznaczony mod. BTW to jeszcze nie wiem co na to administracja ponieważ nie dostałem odpowiedzi na supporcie.

7 Paź 2018, o 21:09
Uciekinier Taernijczyk

Odpowiedz z cytatem
up

9 Paź 2018, o 21:40
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: DonBernardo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Pomysł interesujący.
Z jednej strony możemy wstawiać swoje rarki na stronę, gdzie wszystko będzie ładnie, przejrzyście wyglądało i będzie można szybko znaleźć interesujące nas rzeczy na sprzedaż.
Myślę, że jakby zrobiła to ekipa odpowiedzialna za Taern, to mogłoby służyć (na okres czekania na 3D) jako jakie "Taernijskie A**egro" :)
Z drugiej strony, dalej pozostaje fakt, iż żeby kupić itemek trzeba najpierw napisać do sprzedającego i się umówić, lecz myślę, że będzie to szybsze niż obecny system szukania ofert na malutkim czacie, gdzie po 10 minutach można dostać epilepsji.

Podsumowując, pomysł bardzo na plus, ale będziesz musiał włożyć sporo w stworzenie stronki + reklama na serwerach. Powodzenia :P

12 Paź 2018, o 08:07
Odpowiedz z cytatem
Taka stronka generuje zagrozenia jakby nie patrzeć...poza tym na forum jest już dział TARGOWISKO i jakoś z tego mało kto korzysta poza kilkoma "sklepami"

12 Paź 2018, o 11:08
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: DonBernardo
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
zVirusowany napisał(a):
Taka stronka generuje zagrozenia jakby nie patrzeć...poza tym na forum jest już dział TARGOWISKO i jakoś z tego mało kto korzysta poza kilkoma "sklepami"

Nie wiem o jakie zagrożenia Ci chodzi
1. Nigdzie nie oddajemy swoich itemków - po prostu je wystawiamy :)
2. Nie udostępniamy żadnych haseł, loginów, itp. - jedynie nazwę użytkownika.
3. Chodzi Ci o wirusy? Od tego są zabezpieczenia po stronie twórcy.

A co do Targowiska na forum - mało osób korzysta, ponieważ nie ma tam opcji "licytowania" albo wyszukiwania rarków, tylko trzeba po kolei klikać w tematy i szukać ręcznie.

12 Paź 2018, o 14:03
Uciekinier Taernijczyk

Odpowiedz z cytatem
DonBernardo napisał(a):
zVirusowany napisał(a):

Nie wiem o jakie zagrożenia Ci chodzi
1. Nigdzie nie oddajemy swoich itemków - po prostu je wystawiamy :)
2. Nie udostępniamy żadnych haseł, loginów, itp. - jedynie nazwę użytkownika.
3. Chodzi Ci o wirusy? Od tego są zabezpieczenia po stronie twórcy.

A co do Targowiska na forum - mało osób korzysta, ponieważ nie ma tam opcji "licytowania" albo wyszukiwania rarków, tylko trzeba po kolei klikać w tematy i szukać ręcznie.

Hasło jednak będzie wymagane, aby można było zarządzać swoimi itemami (edycja, uswanie, dodawanie itp), jednak może ono być jakiekolwiek, nawet zalecane jest aby nie było powiązane z innymi hasłami.

Chciałbym zaznaczyć, że nie otrzymałem odpowiedzi od supportu. Jeśli się nie zgodzą/nie odpowiedzą to nie możliwe będzie wklejanie adresu tej strony na czaty ponieważ będzie pisało: [Niezaufany link]. Co za tym idzie prace nad stroną tymczasowo zawiesiłem :| :(. Miejmy nadzieje że chociaż odpowiedzą

12 Paź 2018, o 21:37

Podziękowali: DonBernardo (13 Paź 2018, o 12:01)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości