Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Pomysły na ev 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 52 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: Malibu
Serwer: Duneb
Odpowiedz z cytatem
Post Pomysły na ev
Dantalion napisał(a):
Podobnie ogólnie odnośnie eventów na Dunebie (założyć nowy temat i możemy popisać). Część z Was wie, że w tym temacie nie ma ze mną większych problemów, jeśli chodzi o dyskusję / dialog czy ewentualne wprowadzenie fajnych pomysłów ;)

A wiec słowo się rzekło ! Zapraszam do składania propozycji/pomysłów na temat ev jakie mogą być organizowane na wszystkich serwerach ;)

Ja zawsze za dobry ev uważałem jakieś hh później dobre naparzanie bossów a na zakończenie jakiś turniej- tylko nie dla przedzialu 1-140, lepszym pomysłem byłoby zrobienie kilku przedziałów :)

1 Na Duneb parę razy były stawiane kox grupki na czarnym polu pod kemnak- sam pomysł bardzo fajny natomiast według mnie lepszym pomysłem byłoby postawienie takiej kox grupki dla ochotników na instacji tak aby nikt nie przeszkadzał i na spokojnie było można sprawdzić swoje umiejętności ( oczywiście taką grupke wymyśla osoba prowadząca ev )
2 Kiedyś na jednym z ev gracze mogli dobrać sobie pt i wybrać przeciwników ( np 5x duch zamku, 2x tygrys ,1x vough, 1x dz, itp itd ) Pomysł bardzo mi się podobał szkoda że nie był kontynuowany- liczę że kiedyś do niego wrócimy :)
3 Specjalny turniej nie tylko 1v1 ale chętnie bym zobaczył 5v5/4v4/3v3 najlepiej Bez MSL
4 Pojedynki pod karczma/kemnak czy gdziekolwiek z Adminem :lol: :lol: :lol: coś co na pewno by przyciągnęło graczy szczególnie jak za pokonanie byłaby spora nagroda :D

Zapraszam do składania swoich propozycji ! Chętnie poczytam co wy byście chcieli zobaczyć na ev ;)

1 Maj 2018, o 19:08

Podziękowali: 2 A_youtube_Selfir (12 Cze 2018, o 03:09), Dantalion (15 Cze 2018, o 14:33)
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysły na ev
Ja dałbym taki event trudniejszy w realizacji jakąś trudną zagadkę logiczną a który serwer ją pierwszy przejdzie to może dostać np. Dzień zwiększonego psycho i zwykłego expa, zwiększony drop lub wprowadzenie jako 1 nowej mechaniki.

Event który będzie wymagający dla graczy lecz nagrody będą warte wytężenia mózgownicy :D

1 Maj 2018, o 19:15

Podziękowali: CzystyClown (20 Lip 2018, o 01:23)
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 313 razy
Otrzymanych podziękowań: 355 razy
Odpowiedz z cytatem
Mi się podobał event na 30 pazdziernik (lub 1 listopad albo zaduszki, nie pamietam dokladnie) który najprawdopodobniej na wszystkich serwerach wygladal podobnie albo tak samo.

Nie wiem jak to było na innych przedziałach lvlowych ale na płaskim pojawiały się szkielety. Ja na 100 lvlu bilem je solo, inni mogli je bić w grupach czy z petami. Grupki dawały fajny exp, przy okazji jakies drobne dropy typu 10 platy.

Bardzo mi sie to podobało. Takie oderwanie od typowych grupek albo nudnego hh.

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

1 Maj 2018, o 19:21
Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 182 razy
Otrzymanych podziękowań: 729 razy
Nick w grze: Szymdaro
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Może niekoniecznie napiszę pomysł na event, lecz skoro piszecie, czego byście oczekiwali to i ja się dołączę. Wiadome jest, że najwięcej eventów czy turniejów odbywa i będzie się odbywać na HC i Dunebie z oczywistych względów, ale to nie jest przedmiotem tego tematu. Skoro piszemy czego chcemy, to pomimo iż gram na Ostlor, dorzucę swoje 3 grosze. Niespecjalnie bawi mnie exp x2, oczekuję że event to będzie wydarzenie, rzadkie, nie zawsze nastawione na mega zysk exp, profit, rary. Po prostu urozmaicenie, odmiana. Niestety może okazać się, że nikła opłacalność odstraszy wielu uczestników. Dla ułatwienia podrzucam linki.

1. Zacznę właśnie od przypomnienia, że kiedyś odbył się konkurs na event stworzony przez graczy. Chciałbym zobaczyć powtórkę zwycięskiego eventu, ewentualnie z lekkimi zmianami pod kątem zwiększenia trudności - wiadomo, obecnie postacie są znacznie silniejsze. Można czerpać sporo inspiracji.
viewtopic.php?f=70&t=19668

2. Tak jak napisano wyżej - event zaduszkowy, podobał się wielu graczom, nawet ostatnio o nim rozmawialiśmy w gildii. Słabsi mogli poexpić postacie, silniejsi brali udział solo, expiąc pety i przyzwoicie zarabiając. Bardzo fajna odmiana.
viewtopic.php?f=137&t=51899

3. Kolejnym eventem, który bardzo ciepło wspominam była olimpiada gildii. Event zorganizowany bardzo dawno temu, tylko raz, w zupełnie innych realiach. Obecnie wymagałby liftingu, może jeszcze dorzucenia czegoś nowego - mamy inne ceny, inne przedmioty, wiele nowych map. Może część konkurencji należałoby odpuścić, trochę zmienić, może dorzuć jakieś nowe. Z chęcią zobaczyłbym kolejną odsłonę.
viewtopic.php?f=141&t=14029

4. Innym eventem, które mi się podobał był wielki wyścig z jeźdźcami apokalipsy na końcu. Widziałem ten event podobnie tylko raz na Ostlor, a cieszył się ogromną popularnością. Pomimo długiej drogi, kilku godzin nie brakowało emocji. Co prawda tylko jedna drużyna dostawała jako taki słaby profit, ale nie o to chodzi - zabawa była przednia.
viewtopic.php?f=254&t=44510

5. Eventem, którego na Ostlor nie widziałem, a jestem go bardzo ciekaw był ten odbywający się na specjalnie przygotowanej mapie - eventowni. Myślę o capture the flag, który miał miejsce na S1.
viewtopic.php?f=254&t=49080

6. Walka z trudną, wymyśloną grupą, za pokonanie której przewidziana jest jakaś symboliczna nagroda. Najprostszy do zorganizowania, ale dający satysfakcję koksom :)
viewtopic.php?f=254&t=47018

7. Wyścigi graczy, których zadaniem było po ogłoszeniu przez prowadzącego znalezienie się w kilku punktach mapy w jak najkrótszym czasie. Oczywiście były uwzględnione lokacje z instancjami, obecnie można rozszerzyć mapę i dobrać odpowiednio poziom trudności.
viewtopic.php?f=138&t=9227

8. Eventy nastawione na PVP. Tu mam na myśli coś w stylu "last man standing" z zapisami i wpisowym, czyli wybijanie wszystkich na mapie, gdzie wygrywa ostatni żyjący gracz. Kiedyś śmiesznym eventem była walka bez eq na pięści, ale to chyba raczej wspomnienia, obecnie jakoś tego nie widzę.
viewtopic.php?f=141&t=32484

9. W podobnym stylu jak wyżej - wojny gildii. Event niestety się nie odbył. Nie wiem jakie byłoby zainteresowanie teraz - wojen nie ma od lat, może przydałoby się pomyśleć nad reaktywacją? Sądzę, że dla chętnych zapaleńców pvp byłaby to świetna okazja to mega wojny bez żadnych konsekwencji.
viewtopic.php?f=141&t=21274

10. Event, obiecywany od dawna, za osiągnięcie kolejnego sporego progu prestiżu. Kiedyś taki event się odbył na s3, miały się odbyć kolejne, dalej czekamy, a prestiż leci. Może będzie okazja do powtórki jak wbijemy milion? Oczywiście grupki trzeba postawić znacznie silniejsze, z dostępnych przeciwników dla koksów, a mamy przecież Draugule, Mahety czy całą resztę orków i uruków, które można sprytnie wymieszać z innymi bossami czy czempami.
viewtopic.php?f=141&t=30532

Pozdrawiam

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

1 Maj 2018, o 21:43

Podziękowali: Dantalion (15 Cze 2018, o 14:33)
Profil WWW
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Wszystkie ev wymienione przez Szymdara są mega i liczę że kiedyś zostaną powtórzone :D
Mi osobiście z ev tych co wymienił kolega wyżej najbardziej podoba się pomysł 8 oraz 4 coś mega co bardzo chętnie bym zobaczył ( Panie Dantalion wiesz już co organizować :lol: :lol: ) Natomiast pozostałe pomysły też całkiem niezłe. Zapraszam do składania dalszych propozycji ;)

1 Maj 2018, o 21:59
Administrator
Awatar użytkownika

Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 297 razy
Nick w grze: Dantalion
Odpowiedz z cytatem
Szymdaro napisał(a):
Wiadome jest, że najwięcej eventów czy turniejów odbywa i będzie się odbywać na HC i Dunebie z oczywistych względów, ale to nie jest przedmiotem tego tematu.

Cóż, to samo dotyczy serwera Larkas. Chodziło mi po prostu o nawiązanie dialogu z graczami serwerów, gdzie jestem w stanie coś zorganizować i za nie odpowiadam. No i oczywiście o eventy do zrealizowania, a nie typowo automatyczne (jak wspomniane wcześniej Zaduszki). Przy użyciu standardowych narzędzi, przy odrobinie kreatywności, można czasem przeprowadzić dość ciekawe akcje :D

Mali napisał(a):
Kiedyś na jednym z ev gracze mogli dobrać sobie pt i wybrać przeciwników ( np 5x duch zamku, 2x tygrys ,1x vough, 1x dz, itp itd ) Pomysł bardzo mi się podobał szkoda że nie był kontynuowany- liczę że kiedyś do niego wrócimy

Jak najbardziej można ;)

Mali napisał(a):
Na Duneb parę razy były stawiane kox grupki na czarnym polu pod kemnak- sam pomysł bardzo fajny natomiast według mnie lepszym pomysłem byłoby postawienie takiej kox grupki dla ochotników na instacji tak aby nikt nie przeszkadzał i na spokojnie było można sprawdzić swoje umiejętności ( oczywiście taką grupke wymyśla osoba prowadząca ev )

Tutaj po prostu założenie było inne. Miało być na czarnym i miało być przeszkadzanie :twisted: Wówczas nie różni się to za bardzo od "grupki na życzenie" (poza samym zestawieniem mobów).

Mali napisał(a):
Specjalny turniej nie tylko 1v1 ale chętnie bym zobaczył 5v5/4v4/3v3 najlepiej Bez MSL

Żaden problem.

Mali napisał(a):
Pojedynki pod karczma/kemnak czy gdziekolwiek z Adminem :lol: :lol: :lol: coś co na pewno by przyciągnęło graczy szczególnie jak za pokonanie byłaby spora nagroda

Żaden wyczyn mnie naklepać :mrgreen:

DresMaster napisał(a):
Ja dałbym taki event trudniejszy w realizacji jakąś trudną zagadkę logiczną a który serwer ją pierwszy przejdzie to może dostać np. Dzień zwiększonego psycho i zwykłego expa, zwiększony drop lub wprowadzenie jako 1 nowej mechaniki.

Jasne, można pomyśleć na przyszłość. Zawsze to coś innego.

~~~~~~

Co do tego co Seba napisał, to się odniosłem wyżej. Bardziej mi chodziło o eventy przeprowadzane przez Ekipę. Ja ogólnie jestem za eventami i lubię je robić. Tym bardziej jak na czatach jest normalna atmosfera, haha :mrgreen:

Przeanalizuję to co Szymdaro napisał i się odniosę niebawem. Dziękować.

2 Maj 2018, o 12:32
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Dantalion napisał(a):
Ja ogólnie jestem za eventami i lubię je robić. Tym bardziej jak na czatach jest normalna atmosfera, haha :mrgreen:

U nas zawsze jest przyjazna atmosfera :lol: :lol: Szczególnie na eventach :)

2 Maj 2018, o 14:29
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 440 razy
Otrzymanych podziękowań: 508 razy
Odpowiedz z cytatem
2 lata był taki temat i ze wszystkich pomysłów graczy zaledwie parę było sensownych a reszta była no mało sensowna:
viewtopic.php?f=70&t=47935&hilit=Maagi+event
Wygrał wwtedy maagi i jego event był przeprowadzony z moimi poprawkami. Odnoszac sie do tego co pisał Szymdaro:
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Jest jeszcze sporo innych mniej lub bardziej zapomnainych eventów. Ostatnio na poważnie myśle o powtórce eventu Ubić Vicona.
viewtopic.php?f=139&t=40866

Jesli ktokolwiek z Larkasu przyjdzie do mnie z sensownym i rozpisanym eventem to z chęcią podejmę z nim współpracę:)

Spoiler:

Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...

2 Maj 2018, o 14:48
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Za mało eventów na Larkas. HH ma być przynajmniej 2 razy w miesiącu.
Legia Mistrz. Wysyp skrzynek jest słaby, więcej HH.

21 Maj 2018, o 17:41
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: Dresmiks
Odpowiedz z cytatem
A może dodać resp grupek maheta i pojedyńcze tarule w beirn, zamarzniętym jeziorze służyłoby to wysokim lvlom przemyślenie taktyki, podszlifowaniu umiejętności klepania nowych bossów ;)
EDIT: Jeszcze eventy dla highlvli, żeby mogli wyexpić pety :P

Ostatnio edytowany przez DresMaster 21 Maj 2018, o 20:18, edytowano w sumie 2 razy

21 Maj 2018, o 19:26
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Adirianix oraz 22 gości