Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Łucznik- do 85lvla 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Podziękowano: 22 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik- Poradnik do 75lvla
Nie wspomniałeś o Harttraumie z v2 oraz Yurugu z jaski, nie warto Twoim zdaniem? :)

100 wbity: 2016-9-9 22:23
110 wbity: 2017-1-2 23:34
Pierwsza Morana 23.04.2017
Koniec: 2017-9-21 21:37

17 Paź 2016, o 11:27
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Miejscowość: Khorinis
Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 40 razy
Nick w grze: JapyczEu
Odpowiedz z cytatem
O właśnie zbrojka z v2 gdzieś nam tu umkneła :P najlepiej 4-5* bo nie jest aż taka droga a co do yurugu łuk może się jakiś czas bez tego naszyjnika obejść, jednak jeśli nas stać to można kupić i expić już od 75 :)

W grze od 15.09.2012 r. Koniec przygody 24.10.2018 r.

Zwykły łucznik doskonali się tak długo, aż zacznie trafiać, lecz zwiadowca ćwiczy, dopóki nie przestanie chybiać.

17 Paź 2016, o 11:36
Moderator Czatu
Awatar użytkownika

Podziękowano: 198 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Łucznik- Poradnik do 75lvla
Postaram się jutro dodać coś o zarobku i expie, zobaczę jak będę miał czas.

Azor Ahai napisał(a):
Nie wspomniałeś o Harttraumie z v2 oraz Yurugu z jaski, nie warto Twoim zdaniem? :)

Hartt jakimś dziwnym trafem wypadł mi z głowy, dzięki za zwrócenie uwagi. Co do wisiora z jaski warto mieć i expić w miarę możliwości, ale nie jest to priorytet, szczególnie, że jakiś super tani nie jest i można se nim nie zawracać głowy na tym 75lvlu, gdzie mamy już dostępne zadry i butki z valdka, które niestety kosztują... dość sporo jak na ten lvl.

Podsumowując, jutro postaram się dodać exp i zarobek + uzupełnię większe braki.

@edit
W sensie dzisiaj, nie popatrzyłem na godzinę :)

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

18 Paź 2016, o 00:06
Uczeń Heremona

Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 83 razy
Nick w grze: NephaleMo
Odpowiedz z cytatem
Kalart napisał(a):
Cytuj:
I to nie jest tak, że obaj mamy rację - Ty masz swoje zdanie, a rację niestety mam ja - mam większe doświadczenie i wiedzę o grze. I nie napisałem, że masz się przygotować na 110, ale na 110lvlu pukniesz się w głowę i stwierdzisz "jaki ja byłem głupi... trzeba było iść w zrekę...".

Albo będzie tak, że stwierdzisz "jaki ja byłem głupi... trzeba było iść w hp...". Trzeba pamiętać jak działają procenty. Przy pewnym etapie rozwoju aby zwiększyć celność o 1 pkt. procentowy trzeba dziesiątki zręczności, gdy na początkowych poziomach może wystarczyć już kilka punktów.
Aby wbić debuffy po prostu zdejmuje się PA z obrony, a przeżywalność zapewniają resy i HP. Jeśli się bronisz ze zręczności, to nie możesz ich zdjąć - bo wtedy nie będzie praktycznie żadnej obrony. Jak bronisz się systemem 1/1/1 to setka punktów zręczności ma niewielkie znaczenie.
Ważne jest również AI mobów - wiele z nich atakując patrząc na mniejsze hp. Jak masz mało punktów, to w tyłek dostajesz podwójnie, a bez resów to zmuszasz druida do ciągłego leczenia.

Praktycznie tylko ryc na Moranie nie stoi na 111 a każdy porządny szanujący się druid na 2x leczy od 0 do full hp, a widziałem i takiego co leczył 1900 i zawsze leczył tylko raz. Też ma to sens, bo ma 1 kółko więcej do dyspozycji i stać go na 3 mycia i danie zr lub kondy. Ludzie po prostu rozumieją już na pewnym poziomie, że def nie ma większego znaczenia i jak masz paść to padniesz. Bronisz się głównie ze zręczności, ale też w dużej mierze z modyfikatorów (np w aeterus passio) a jak stojąc na 111 chcesz zdejmować PA z obrony, żeby podnieść celność to ja Cię podziwiam, bo wszyscy inni dodaja zręki/wiedzy - dlatego te WF tak drogo chodzą na handlu, bo każde ulepszenie jest na wagę złota. Każdy po przejściu paru Moran w końcu stwierdza to na własnej skórze i robi reset pod rzekę/wiedzę

NephalemUk 50 (łuk) i rośnie

18 Paź 2016, o 10:26
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Texarrr
Odpowiedz z cytatem
Lekceważysz precyzyjny, jest jak najbardziej przydatny nawet na tych małych lvl chociażby żeby był na to 1-3 nie możesz ciągle walić z lodowej. Ognista to skill przydatny od 85-90 lvl tak więc w tym poradniku się nie zawiera ale warto wspomnieć że jest to WAŻNA umiejętność chociażby na v2 htadze moranie. Virthil daje res i jest dużo tańszy niż opoka więc jeśli ktoś szybko expi a zarabia powoli - polecam jak najbardziej. Hiena - jej przydatność jest praktycznie zerowa ze względu na małe obrażenia a ton również posiada kolano a do tego ma taran gruboskórność i ryk. Co do petów od 80 dobrą alternatywą jest tłuk/kudłacz ale ja wypowiem się tylko na temat drugiego, bo pierwszego zwyczajnie nie posiadam - bardzo fajne obrażenia zadawane przy ugryzieniu jak i po końcu rundy, ma ryk i czasem zarzuci ochronką. Jego przewaga nad erą to głównie kondycja dzieki czemu jestes w stanie zrobic inste mario czy wiezy bez potania go / odpoczynku. Nie mam na nim jeszcze żadnych itemów ale z już teraz zamiata a pada rzadko nawet na jeziorze przy biciu lempo :D Przeceniliście grad strzał, koszta użycia tego do wyczyszczenia drogi np. Do zielonej są dużo większe niż jego przydatność w ubijaniu mobków :/ Niemniej jest przydatny przy robieniu mięsa czy bicia grupek do modliszki. Zauważcie też że na bossach właśnie jak modliszka przydatnosc łucznika jest raczej duzo wieksza niż vd chociażby ze względów dmgowych :D

Wysłane z mojego LG-D331 przy użyciu Tapatalka

8 Lis 2016, o 17:40
Moderator Czatu
Awatar użytkownika

Podziękowano: 198 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Odpowiedz z cytatem
Poradnik edytowany, trochę zmieniłem niektóre fragmenty i opisy umek/przedmiotów i pokolorowałem, późno trochę, jakoś nie miałem wcześniej motywacji, teraz to jakoś wygląda, prosiłbym coby ktoś się wypowiedział :D

13 Sty 2017, o 22:14
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Warto zainteresować się krukiem zamiast ogara?? Ktoś ma jakieś doświadczenie??

19 Kwi 2017, o 12:37
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: PetersFathr
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Łucznik- do 85lvla
Kiedy jakiś update?:)

16 Lut 2019, o 20:50
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości