Odpowiedz  [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41
 Poradnik dla Barbarzyńcy - by Lester 
Autor Wiadomość
Pogromca Valdaroga

Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 111 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poradnik dla Barbarzyńcy - by Lester
Zgadza się, wróciłem ostatnio trochę do gry. Na ten moment nie mogę go uaktualnić od ręki, bo zaszło sporo zmian. Jeśli się nie zanudzę w Taernie, to gdzieś na przestrzeni pewnie nawet kilku miesięcy (4? 5?) spróbuję coś zaktualizować. Niesety aktualizacja poradnika dla niskich lvli też jest mało możliwa, bo mam obecnie lvl 71, więc jeśli już czegoś mieli byście oczekiwać, to aktualizacji około lvlu 70 i dodanie kolejnych przedziałów lvlowych - ale to też z czasem, bo związane jest to z rozwojem postaci. Na ten moment nie mam dostępu do takich narzędzi jaki kiedyś, co utrudnia i wydłuża aktualizację poradnika.
W każdym bądź razie nie mam w planach żadnej zmiany profesji. Zostaję przy barbarzyńcy.

15 Maj 2019, o 12:18
Uczeń Simona

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Dervis
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Poradnik dla Barbarzyńcy - by Lester
Życzę powodzenia, to najgorsza obecne profesja pod beirn nawet z poprawionym cierniem. Wszyscy barbarzyńcy bez epika mają ciężkie życie :lol:

15 Maj 2019, o 21:44
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 402 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 37, 38, 39, 40, 41

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość