Odpowiedz  [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Przepis na Hohgrata 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Przepis na Hohgrata
10 Nasionek mocy
8 Glifów Elementarnych
4 Glifów Uczniowskich
150 Kryształowych Flasz Życia
80 Kryształowych Flasz Wiedzy
80 Kryształowych Flasz Zręczności
14 Elementów amarantowych
8 Elementów antracytowych
6 Elementów cyjanowych
1 Przepis na Hohgrata
Recepturę możemy kupić u Heremona za 500 platyny

To właśnie kosztował mnie Hohgrat.
Gdy widzę w walce obok niego o dwa poziomy niższego motyla kolegi, który poza leczeniem ma świetny debuff osłabiający przeciwnika, jeszcze jeden osłabiający a w dodatku bije.. idzie się załamać.

Co trzeba zrobić z Hohgratem to już przecież jest w grze. Hohgrat wygląda na drzewca, drzewce jako przeciwnicy mają umiejętności które sprawiły by że Hoh zbliżył by się do motyla (BA MÓGŁBY SIĘ NAWET Z NIM W EFEKTACH ZRÓWNAĆ, DODAJĄC MU RZUT GŁAZEM OD DRZEWCÓW KTÓRY BYŁBY ODPOWIEDNIKIEM UDERZENIA U MOTYLA).
Częstotliwość leczenia, którą niby to Hohgrat ma wyższą to można sobie włożyć między bajki, chyba, że jest to jakiś promil różnicy. Pójść 100 miśków z motylem oraz hohgratem jednocześnie i wszystko widać, pety lecza się wzajemnie lub czasem nawet wcale.
Niestety, czy jest to krótkowzroczność osób za to odpowiedzialnych czy jedynie lenistwo, nam graczom przychodzi się z tym męczyć.
Jedni tego marnego peta expią inni cały wysiłek wyrzucają w błoto i kupują motyla.

Jeśli jednak Ty graczu, choć przez chwile pomyślałeś o Hohgracie a nie jest dla Ciebie priorytetem pet spoza gildii to wyrzuć tę myśl ze swojej głowy podepcz i zakop głęboko w ziemi. Uwierz mi, tak będzie lepiej.

22 Wrz 2018, o 14:54
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 313 razy
Otrzymanych podziękowań: 355 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przepis na Hohgrata
Poza ceną nie uważam, że obecna postać tego peta jest zła.

Brak debuffa to akurat według mnie pewien wyznacznik, który czyni z tego peta alternatywe dla lucznika i vd ktorzy nie chca aby motyl psuł im wymaksowane zatrucie. Podobnie jak to było z krwawieniem w trzeciej klatce i barbami.

Winny jestes co najwyzej ty, że nie pomyslales o tym aspekcie. Wybrałeś w ciemno droższego peta i teraz widzisz ze wolałbyś motyla wiec chcesz zmiany - żenujące.

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

22 Wrz 2018, o 15:45
Współpracownik Gnarla

Podziękowano: 383 razy
Otrzymanych podziękowań: 91 razy
Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie gracze nie zauważają, że hohgrat to pet defensywny. Ma pełno bufów, które go chronią i w tym jest różnica między motylem,a hohem. Mentalność niestety w tej grze jest taka,że wszystko co jest defensywne gracze uważają, że jest do niczego a ofensywne to jak najbardziej pozytywne. Może jednak warto bardziej się przyjrzeć temu? ;)

Wiadomo,pet też lubi dać 100%, ale miała być kiedyś zmiana, żeby pety nie dawały takiej takty,niestety nie wiedzieć czemu nie weszła ona w życie :/

22 Wrz 2018, o 16:07

Podziękowali: kolega112999 (22 Wrz 2018, o 16:17)
Uciekinier Taernijczyk

Odpowiedz z cytatem
Way napisał(a):
Jak dla mnie gracze nie zauważają, że hohgrat to pet defensywny. Ma pełno bufów, które go chronią i w tym jest różnica między motylem,a hohem. Mentalność niestety w tej grze jest taka,że wszystko co jest defensywne gracze uważają, że jest do niczego a ofensywne to jak najbardziej pozytywne. Może jednak warto bardziej się przyjrzeć temu? ;)

Porównaj oba w walce i się wypowiedz. Te buffy tylko hohgratowi często przeszkadzają w leczeniu, nie jest on bardziej przeżywalny niż motyl.
Zatrucie, które daje motyl zmniejsza otrzymywane obrażenia dla całej drużyny, wtapianie i aura, tylko jemu.

Bonus dla VooDoo to, że motyl pomaga mu przy załamaniu ale gdzież by ktoś liczył. Hohgrat sehr gut :lol:

22 Wrz 2018, o 16:40
Uczeń Simona

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 30 razy
Nick w grze: BoocikDr
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
Bonus dla niemyślącego vd chciałeś napisać. Sam używam i motyla (na mo) i Hoha(na rycu) i przeżywalność Hoha jest dużo większa(nie chronie go). Wiec pisanie, że jest on słabym petem tylko pokazuje wasza ignoracje i nie sprawdzenie jego potencjałów.

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1

22 Wrz 2018, o 16:56
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
No włąsnie jeden powie ze mu pomoże chociażby przy wbiciu ukazu, inny powie ze mu przeszkadza. A z uwagi na różnice między tymi petami każdy ma wolny wybór.

Jak chciałeś mieć peta jak motylek to było brać motylka, wybrałeś INNEGO peta i teraz masz żal, że nie jest taki sam jak motylek.

a więc zdecydowałeś sie zaryzykować pewnie z nadzieją, że pet będzie bić na głowe motyla, a można powiedzieć, że jest porównywalny do motylka tylko w leczeniu, a pozostałe "dodatki" się różnią i teraz masz ból tyłka.

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

22 Wrz 2018, o 17:00
Współpracownik Gnarla

Odpowiedz z cytatem
seba11pl napisał(a):
No włąsnie jeden powie ze mu pomoże chociażby przy wbiciu ukazu, inny powie ze mu przeszkadza. A z uwagi na różnice między tymi petami każdy ma wolny wybór.

Jak chciałeś mieć peta jak motylek to było brać motylka, wybrałeś INNEGO peta i teraz masz żal, że nie jest taki sam jak motylek.

a więc zdecydowałeś sie zaryzykować pewnie z nadzieją, że pet będzie bić na głowe motyla, a można powiedzieć, że jest porównywalny do motylka tylko w leczeniu, a pozostałe "dodatki" się różnią i teraz masz ból tyłka.

Seba, jeśli ktoś coś kupił i jest w stanie stwierdzić, że coś jest słabe to tym lepiej. Ile mechanizmów mamy w taernie, które się nie sprawdziły? Czy bólem dupy dla Cb jest to, że ktoś coś sprawdza i ma jakiekolwiek chęci do tego?

22 Wrz 2018, o 17:55
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
No sam bym rozegrał sprawe petów na moim druidzie inaczej ale czy mój bład (bo oczekwałem czegos innego po petach, które okazały się działać troche inaczej, DOKŁADNIE TAK JAK W TYM TEMACIE!!! popełniłem tez bład dajac obroże ogarowi, który juz nie zachwyca tak jak kiedys) daje mi podstawy aby żądać zmiany peta bo nie był taki jak ja sobie wymarzyłem?

To częsty powód płaczu na tym forum, porównywanie jednej rzeczy do innej i pytanie czemu nie jest taka sama. Albo coś różni sie od czyichś wyobrażeń i już problem.

Ogólnie na wszystkich swoich postaciach miałem wiele różnych petów i mógłbym je porównywać ale wiem, że różnice między nimi nie są przypadkowe, więc jesli oczekuje peta X to moge wypróbować peta Y ale nie mogę mieć pretensji, że nie jest taki sam jak X. Gdyby był lepszy(bardziej przydatny dla mnie) to bym sie cieszył, jesli jest gorszy to mogę się smucić, mogę komuś przekazać swoją opinie ale nie uważam, że bezpodstawnie powinienem ŻĄDAĆ zrobienia z peta Y coś na wzór peta X...

22 Wrz 2018, o 19:10
Współpracownik Gnarla

Odpowiedz z cytatem
seba11pl napisał(a):
No sam bym rozegrał sprawe petów na moim druidzie inaczej ale czy mój bład (bo oczekwałem czegos innego po petach, które okazały się działać troche inaczej, DOKŁADNIE TAK JAK W TYM TEMACIE!!! popełniłem tez bład dajac obroże ogarowi, który juz nie zachwyca tak jak kiedys) daje mi podstawy aby żądać zmiany peta bo nie był taki jak ja sobie wymarzyłem?

To częsty powód płaczu na tym forum, porównywanie jednej rzeczy do innej i pytanie czemu nie jest taka sama. Albo coś różni sie od czyichś wyobrażeń i już problem.

Ogólnie na wszystkich swoich postaciach miałem wiele różnych petów i mógłbym je porównywać ale wiem, że różnice między nimi nie są przypadkowe, więc jesli oczekuje peta X to moge wypróbować peta Y ale nie mogę mieć pretensji, że nie jest taki sam jak X. Gdyby był lepszy(bardziej przydatny dla mnie) to bym sie cieszył, jesli jest gorszy to mogę się smucić, mogę komuś przekazać swoją opinie ale nie uważam, że bezpodstawnie powinienem ŻĄDAĆ zrobienia z peta Y coś na wzór peta X...

Moim zdaniem nie rozróżniasz sytuacji i hejtujesz dla hejtowania. Tutaj nie chodzi, że autor nie dopasował sobie peta pod swoją klasę, ale petowi może czegoś brakować wobec innych petów tej samej klasy. Nawet jakby miały się odbywać różnice wobec petów, że jeden jest defensywny,a drugi ofensywny (przykład dobry aquaton vs tłuk) to nie w każdym przypadku to się sprawdza. Ja osobiście poruszyłem bufy hohgrata,na co autor na początku średnio zwrócił uwagę, ale też nie expię petów by mu zaprzeczyć, jeśli nie sprawdza się, że hohgrat jest defensywny i rzeczywiście jest o wiele słabszy niż jego rówieśnik motyl.

22 Wrz 2018, o 21:46
Uciekinier Taernijczyk

Odpowiedz z cytatem
Seba11pl to się całkowicie rozmija z clue tematu.

Ten pet jest gorszy, co TAK wynika z tego że jest inny i... i właśnie co? To, że jest inny to znaczy, że ma być gorszy, droższy w zakupie, droższy w odkupie i jeszcze ma mi to pasować ?

Jeśli ten pet ma być w jakikolwiek sposób porównywalny w osiąganych efektach do motyla to wymaga zmian i to nie ulega wątpliwości.

23 Wrz 2018, o 12:12
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 43 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości