Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 9 posty(ów) ] 
 Q&A z Desacredem - wątek na pytania - offtop 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Podziękowano: 237 razy
Otrzymanych podziękowań: 626 razy
Nick w grze: desacred
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Post Q&A z Desacredem - wątek na pytania - offtop
gromak napisał(a):
Na FB ostatnio została zamieszczona informacja o tym, że wysolowałeś Tygrysa, czy wtedy też komendami przywoływałeś pety na instancję, jak w sytuacji sprzed kilku lat (zamieściłeś wtedy film gdzie wskrzeszasz pety), gdy chciałeś udowodnić mi, że da się łucznikiem z Hohgratem wysolować Ducha Zamku czy może tym razem samodzielnie pokonałeś całą instancję jak zwykły, szary gracz?
Mój drogi gromaku, pozwolę sobie odpowiedzieć tutaj, bo pytanie stricte z gatunku pierdzieluchów. Osoby z uprawnieniami inżyniera nie mają żadnych uprawnień na serwerach poza kolorkiem, więc Twoja teoria niestety padła. Dojście solo do bossa na tej instancji nie jest żadnym problemem dla postaci z dobrym eq, ale gdybyś grął, to byś wiedział. Robiłem to na live wielokrotnie :) Pozdrawiam równie serdecznie 8-)

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."

19 Paź 2018, o 23:46
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 462 razy
Otrzymanych podziękowań: 1908 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Q&A z Desacredem - wątek na pytania
Mój wspaniały desakredzie, ulubiony inżynierze!

ponieważ odpowiedź kwalifikuje się pod offtopic, który sam rozpocząłeś, to pragnę przypomnieć Ci temat, w którym to wnikliwe oko jednego z forumowiczów wypatrzyło, podczas twojej próby wmówienia mi, że mówię bzdury, gdzie wpisujesz na bocznym komendę i przywołujesz peta, który padł na walce z kołkiem, a wszystko właśnie po to, żebym wyszedł na "pierdzielucha" - to nie ważne, że robiłeś to na s0 - wyszło, że zrobisz wszystko (co wiem nie od wczoraj), żeby udowodnić swoje teorie, bo taki z ciebie właśnie jest inżynier - nie zarzucę Ci tu braku pomysłów i zaangażowania, ale jesteś nazgulem wśród inżynierów, jemu też włamali się na konto żeby rozdawać levele graczom z biblioteki na Śląsku.

Pierwszy Morane, pierwszy wszystko, zawsze i wszędzie i fajnie, nic mi do tego - tylko czy nie uważasz, że takie rzeczy jak robienie czegoś "pierwszy" (i to nie ważne czy wespół zespół z graczami z gildii czy solo) powinno się pozostawić "zwykłym" graczom, a nie robić to jako inżynier, który ma dostęp do wszystkich danych, mało tego tworząc te instancje? Na to pytanie (o ile się pokusisz, a w co wątpię) odpowiedz proszę podczas QA na blogu.

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda

19 Paź 2018, o 23:52
Profil ICQ WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
gromak napisał(a):
Pierwszy Morane, pierwszy wszystko, zawsze i wszędzie i fajnie, nic mi do tego - tylko czy nie uważasz, że takie rzeczy jak robienie czegoś "pierwszy" (i to nie ważne czy wespół zespół z graczami z gildii czy solo) powinno się pozostawić "zwykłym" graczom, a nie robić to jako inżynier, który ma dostęp do wszystkich danych, mało tego tworząc te instancje? Na to pytanie (o ile się pokusisz, a w co wątpię) odpowiedz proszę podczas QA na blogu.
Nie bardzo wiem, co ma piernik do wiatraka. Będąc w grze mam takie same możliwości jak inni gracze, tak samo muszę doinwestować postać żeby mieć możliwości robić coś "pierwszy". Obecnie mam chyba najlepszego sh w grze a tego znajomością AI mobów i "tajnych informacji" osiągnąć się nie da... Także może zamiast doszukiwać się teorii spiskowych, najzwyczajniej trafisz na prostą odpowiedź, prowadzącą do konkluzji, że jednak pomimo bycia inżynierem jestem dobrym graczem. Powoływanie się na to, że mam dostęp do danych do których nie mają dostępu inni gracze i to w magiczny sposób sprawia, że coś mi się udaje jest tak samo prawdziwe, jak - analogicznie - bycie najlepszym mechanikiem na Świecie automatycznie robi z tej osoby najlepszego kierowcę na Świecie - bo wie jak wszystko działa. Nie mniej jednak, po latach doświadczeń w "rozmowach" z Tobą wiem, że to i tak bez znaczenia. Cytując klsyka, "krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne".

20 Paź 2018, o 00:11
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Czy powinienem czekać na reakcję Szymdaro żeby Ci odpisać i czy mogę odpisać w zgodzie z duchem tematu? Bo mam ochotę to zrobić, ale nie wiem czy mogę - w końcu wiem, że masz dostęp do moderacji forum, to mi odpisz, tu w poście, albo na PW - chętnie to zrobię, bo ty warna nie dostaniesz, a ja nie chcę wyjść na tego, co bije pianę.

Mój drogi desacredzie.

Cytuj:
bycie najlepszym mechanikiem na Świecie automatycznie robi z tej osoby najlepszego kierowcę na Świecie

mechanikiem może nie, bo reperuje tu Drygu - ale Ty jesteś projektantem i analogicznie idąc za przykładem, dając użytkownikowi auto, a nie mówiąc, jaki olej najlepiej wlać do silnika, jaką największą moc silnik osiąga przy danej RPM i przy jakich obrotach osiąga max Nm i utajniając te informacje - dajesz silnik do testów. Trochę do dupy, jak ktoś, kto projektował ten silnik odkrywa wszystkie jego dane i osiąga najszybszy czas na okrążeniu toru, wygrywając wyścig przed tymi, którzy czekali na ten wyścig. Tyle tylko. Mój Drogi desacredzie.

No i na to pytanie mógłbyś odpowiedzieć w QA na blogu :)

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

20 Paź 2018, o 00:16
Profil ICQ WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Spokojnie, poprosiłem o wydzielenie postów.

Najdroższy gromaku, nie. No jak? Przecież nikt nie ściga się raz po tym torze, tylko jeździ nim cały czas i poznaje możliwości pojazdu. Ile czasu ten wspomniany tiger jest w grze? Co więcej, Tiger ma AI starego typu, zaszyte w kodzie do którego dostęp ma tylko drygu. Także tipów odnośnie oleju tu nie było... Ogólnie, idąc dalej, przecież "znając" AI mobów doskonale wiem, jaką strategie wybierze, nie ginę nigdy. Znam na pamięć AI i warunki AI około 1500 mobów (kazde ai ma od kilkunastu do kilkudizesięciu warunków, przyjmijmy 15 średnio = 22500 kombinacji) Tylko qrna czemu nie farmię dzięki tej wiedzy Taruli, w pt którym chodzę na tą instancję nigdy nie pada nikt, tego nie wiem do dziś... :roll:

Możemy zrobić mały test, chcesz? Jak będę miał chwilę zrobię moba, podam Ci dokładnie AI wraz z warunkami, wpuszczę Cię na s0 i zobaczymy, jak Ta wiedza Ci się przyda. Ale nie z 2-3 banalnymi warunkami, tylko 30+ tak jak średnio jest u bossów, bo o bossy chodzi. Przecież wiedząc co i jak pozamiatasz go na momencie.

Ogólnie, jak zawsze wszystko sprowadza się do Twojego bólu pupy o coś co zrobiłem ja a czego nigdy nie zrobisz Ty. "Pierwszy" robiłem wiele rzeczy w grze nim jeszcze byłem engiem. Także coś tu nie pasuje w tym wszystkim. A wróż Maciej jeszcze wtedy w TV nie miał swojego programu...

20 Paź 2018, o 00:46
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Nie o Tigera mi chodzi a o ogół Twojego buńczucznego zachowania w tej grze. Pytania były raczej retoryczne, ale uderz w stół a nożyce się odezwą. Prawdę mówiąc, od dawien dawna wiem, że są tu szare eminencje, na których byt i działania nie mam wpływu, temu też dalszą dyskusję uważam za bezcelową.

20 Paź 2018, o 00:52
Profil ICQ WWW
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Ja także uważam, że nie ma ona sensu. Dobrej nocy.

20 Paź 2018, o 01:16
Profil WWW
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Podziękowano: 23 razy
Otrzymanych podziękowań: 231 razy
Nick w grze: Vanessa
Odpowiedz z cytatem
Emm... ja ten no... wygląda zza rogu
Tak patrze na to i... wiem, że trochę offtop, ale... nie żeby coś, ale w tej rozmowie, która się odbyła wyżej widzę desacreda jako dziwnego schizola.

Tzn... według mnie jako inżynier gry powinieneś nie odpowiadać gromakowi na jego pierwsze pytanie tutaj, lecz poczekać z odpowiedzią, którą tu udzieliłeś w oficjalnym Q&A i na tym zakończyć.
Takie dziwne brnięcie w ten temat jest... no... DZIWNE.
Ja rozumiem, że jakieś oskarżenia, prawo do obrony, ale krzyczenie, że zapraszasz gromaka na s0 i niech sobie sam zobaczy brzmi trochę jak:
"No co nie wierzysz!? To ho no tu! No dalej! Specjalnie wpuszczę cię na s0 by ci udowodnić, że ja mam rację! Ja ci pokaże patrz! Widzisz!"

To takie trochę... dziecinne? Emm... i to stwierdzenie chociaż zapewne ironiczne na koniec, że "ja byłem pierwszy a nie ty" jest też takie meh...
Jako pacjent szpitala psychiatrycznego nie chcę się wypowiadać, ale widzę tutaj pewne problemy emocjonalne.
chowa się uciekając przed wzrokiem

Bo widzisz, gadanie i pisanie nic nie kosztuje, jednak gdy trzeba udowodnić swoją "teorię" to już jest lekki problem i temat wałkowany od lat o magicznych zdolnościach engów się kończy. Każdy post gromaka ad persona do mnie ma jakiś jego ból o coś i cel w zdyskredytowaniu mnie na co - wybacz - od gościa, który istnieje tylko na forum a jako gracz nie reprezentuje nic - ja, także jako gracz - sobie nie pozwolę. To, co osiągnałem w grze i na postaci to lata pracy. Każdy, kto poświęca czas i środki na rozwój postaci doskonale wie o co chodzi. To co on osiąga to populizm i demagogia połączona z bajkami, które łykają maluczcy zwolennicy teorii spiskowych. To idealny przykład cebulactwa i zazdrości, że ktoś coś zrobił, czego samemu nigdy się nie osiągnie. Jest! Jest engiem. I wszystko jasne... Takie gadanie było, jest i będzie. Z idealnym odniesieniem co do mentalności "sąsiad ma nowy samochód - pewnie nakradł złodziej, bo uczciwie nie mógł zarobić" - des

20 Paź 2018, o 01:57

Podziękowali: 2 fertyno (20 Paź 2018, o 16:23), gromak (20 Paź 2018, o 02:28)
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Dykel
Serwer: Duneb
Odpowiedz z cytatem
zVirusowany napisał(a):
:) Czytając kolejne propozycje pytań, wpadł mi do głowy pomysł na kolejne pytania...mianowicie:
-Skąd w Tobie tyle pogardy do zwykłego gracza?
-Jak wyliczyłeś, ze jesteś najlepszy, czy to tylko megalomania?
-Sądzisz, że marnujesz się w tej produkcji i nie wykorzystujesz swojego potencjału? (Jakaś NASA, czy w ostateczności Comarch)
-Czy w niedzielę startowałeś w wyborach.(Zadane w czasie przeszłym, gdyż ewentualne odpowiedzi będą już po...a propo, wygrałeś?) Jeśli nie, to szkoda, bo masz predyspozycje do polskiej polityki. Image

Podpinam się pod kolegi pytania i mam nadzieje że w devblogu będą jak na tak mądrego człowieka mądre odpowiedzi ;)

21 Paź 2018, o 17:29
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości