Odpowiedz  [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
 Pomysły na ev 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysły na ev
fajny event za fajne skiny starych epików XD

19 Sie 2018, o 23:58
Odpowiedz z cytatem
Krąży mi po głowie już od dawna pomysł zainspirowany chwaleniem się "kozaków"
-"Nie ogarniasz"
-"słaby jesteś"
itp.
Mianowicie...walki "gladiatorów", wiem było, ale mój pomysł opiera się na
mechanice po komendzie /tut :D
Czyli, przenosimy się na pole walki, lecz ze statami i umkami na poziomie "1lvl"
Walka
Oczywiście w odróżnieniu do tutoriala mielibyśmy dostęp do drugiej zakładki ataków klasowych
również na poziomie 1. Dzięki tym rozgrywkom wyłoniłby się prawdziwy wojownik-strateg,
a nie zombi wspomagany eq i ulepszeniami. Drugi plus tego to możliwość zmierzenia się
gracza początkującego z graczem który gra od poczatku i ma 140lvl ....taka komuna :lol:
"wszyscy są równi"
Nagrodą mógłby być, na przykład niezbywalny piktogram nad głową/tarczą/czachą
plus skin eventowy(nie wiem czy można byłoby stworzyć, ale pewnie tak, skin "uczący się",
czyli tak jak pet z każdym lvl /gracza?/ zwiększający automatycznie staty.)

To moje marzenie, żeby zobaczyć tych co "ogarniają", że jednak nie ogarniają, ale pewnie topka na taki event nie przyjdzie :lol:

20 Sie 2018, o 11:01
Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 194 razy
Otrzymanych podziękowań: 756 razy
Nick w grze: Szymdaro
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Nie rozumiem jak to sobie wyobrażasz. Walki bez eq - gdzie dla fizoli broń jest podstawowa, a magowie mogą korzystać z umiejętności klasowych bez broni.

Druga sprawa to różnica w kolejności ataków, typie obrażeń czyli umiejętnościach klasowych. Normalnie są dostępne od 2 poziomu, ty proponujesz postać na 1 poziomie, ze statami 1 poziomu, ale cała druga karta umiejętności na poziomie 1? Tak zrozumiałem dostęp do 2 zakładki. Oczywistym jest, że na start miażdżącą przewagę ma vd, mo z racji braku resów u przeciwników i kolejności akcji.

Jakoś nie podoba mi się ta opcja. Kiedyś był turniej na s3 bez eq na pięści - wtedy wszyscy byli równi. Wygrał, uwaga, druid :) Jedyna różnica to ustawianie taktyk, korzystanie z 2 umiejętności przy całkowitym braku eq postacie są na tym samym poziomie identyczne. W tamtej wersji turnieju specjalnego nikomu nie zmieniano poziomu, zatem Ufi zrobił reset w siłę i zręczność, a że miał spory poziom to i punktów było sporo.

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

20 Sie 2018, o 13:49
Profil WWW
Odpowiedz z cytatem
Hmm, może nie do końca przemyślany, ale...
na ss, jak pewnie zobaczyłeś, ryc ma broń.
W mechanikę jakoś nie za bardzo mi się chce zagłębiać,
gdyż ja jestem od grania, a ponieważ temat ma nazwę "Pomysły..."
więc taki pomysł wpisałem. Jak to sobie wyobrażam?
Może fizole osobno i madzy osobno. Mi chodziło o w y r ó w n a n i e lvl-owe
Luźny pomysł do ewentualnej zmiany, ale to już nie
mi płacą za myślenie, żeby utrzymać i przyciągnąć
graczy 8-) ...tak w grach, które z nazwy są za darmo
jestem darmozjadem i preferuję konsumpcyjny styl
"Na Krzysia"

[Edit]
Szymdaro napisał(a):
W tamtej wersji turnieju specjalnego nikomu nie zmieniano poziomu, ...

o i tu leży pies pogrzebany

[Edit II]
Mam trochę czasu to się rozwinę:
Piszesz "z racji braku resów" spoko ale VD MO też nie mają resów
i tu będą się liczyły umiejętności taktyczne, a nie wspomagacze, to ile dasz PA,
jaki wybierzesz atak, lub debuf. Myślę, że dla większości będzie to bardzo trudne, ale tacy gracze jak Ty pewnie sobie z tym poradzą :twisted:

Ale przecież nie namawiam na bezwzględne zrobienie takiego ewentu

16 Wrz 2018, o 13:48
Współpracownik Gnarla

Podziękowano: 401 razy
Otrzymanych podziękowań: 118 razy
Odpowiedz z cytatem
Zwracam się do tego fragmentu wczorajszego bloga "Tym bardziej, że mamy za sobą „Dziady”, które pozwoliły na zdobycie pokaźnej sumy expa i różnych, wartościowych przedmiotów. A może coś z psycho expem? Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki. Macie jakieś pomysły?"

Mikołajki Mikołajki a te gwiazdki/czapki za golda wyglądają dosyć lipnie, może pora odświeżyć trochę je? Proponuję,aby gwiazdki/czapki dało się wymieniać na wszelkie produkty typu psycho exp, dusze na htagę, mapki na modłę, czarne perły, flaszki itp itd. W dodatku można zrobić małą rywalizację, która była na początku,ale zniknęła... chodzi o gwiazdora vs mikołaja. Można podzielić tak te nagrody byśmy sami decydowali o wygranej danego bohatera i jakie nagrody chcemy np. u gwiazdora byłby psycho exp,dielektryki a u mikołaja dusze na htage, mapki... Trochę rywalizacji nie zaszkodzi? ;) Który bohater by wygrał? :P Dzięki temu event byłby i dla 140lvli :)

Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem post. Jak ktoś nie zrozumie to odpowiem na wszelakie pytania i edytuje post :)

21 Lis 2018, o 08:20

Podziękowali: 8 Budda (21 Lis 2018, o 12:44), Dwain (21 Lis 2018, o 09:47), Gustavus (21 Lis 2018, o 10:05), kolega112999 (21 Lis 2018, o 09:13), Nayya (21 Lis 2018, o 14:54), Onion (21 Lis 2018, o 14:01), Vercetti (21 Lis 2018, o 12:17), VitalyiI (21 Lis 2018, o 10:42)
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Devaste
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
Wayu jestem za, bo odświeżenie tego wydarzenia powinno się odbyć tak jak to zmieniono nagrody za turnieje. Powiem więcej - ten pomysł z tego co wiem krążył przy okazji ubiegłorocznego eventu świątecznego, jednak tylko na ploteczkach się skończyło.

21 Lis 2018, o 11:13
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 288 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: bomburek
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
Moja propozycja zmian nagród w ew. swiątecznym.

Przede wszystkim cenę gwiazdek i czapeczek podnieść z 20 monet za szt do 50 monet za szt. Mamy wystarczająco graczy, żeby ten pieniądz szybko zszedł, przykładem jest tu ostatni event dziadów i wf zr oraz wiedzy - 3 tygodnie minęły, a właściwie już po 2 tygodniach ich cena powróciła w miarę do normy, a trochę ich było na rynku :p

Poza tym prezentuje tu tylko przykładowe nagrody i ich ceny:
Dusza na ghagę - 40k gwiazdeczek/czapeczek
Mapki na modliszke - 12k gwiazdeczek/czapeczek
Ogniwka - 2,6k gwiazdeczeczek/czapeczek
Spoiler:

Sugerowałem się tym cennikiem viewtopic.php?f=70&t=46503
Oczywiście jeśli nie zmieni się zapłaty za czapeczkę/gwiazdkę to wystarczy wymaganą ilość tych itemków pomnożyć przez 2,5 :3 :D

Jak ktos ma inne propozycje cen czy też zapomniałem o różnych itemkach to poproszę o info :D Poprawię :p

21 Lis 2018, o 12:58
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zawiercie
Podziękowano: 133 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Nick w grze: Kraldjur
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
https://scr.hu/4P7leqd
Tak z dozą humoru na dobry dzień i trzeba będzie poczekać na 3D, ale może eventowy wyścig na świniach u Romana? :)

Spelmastare, DT 45 lvl [Ostlor]

21 Lis 2018, o 13:23
Współpracownik Gnarla

Podziękowano: 401 razy
Otrzymanych podziękowań: 118 razy
Odpowiedz z cytatem
Jeszcze do głowy przyszły mi unikanlne pety, może za 500k gwiazdek i 500k czapek? Z każdej opozycji po 1? Mi osobiście brakuje peta ze szpilą bez gildii (mamy kruka, ale on to papier a borsuk to niestety,ale wolałbym osiągalny gameplay w grze :P) Pokusiłbym się też o skiny by skleić fajny secik mikołaja/gwiazdora,ale podejrzewam, że na to twórcy już by nie mieli czasu by tworzyć kolejne grafiki ekwipunku :)

21 Lis 2018, o 14:26
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 78 razy
Otrzymanych podziękowań: 145 razy
Odpowiedz z cytatem
Unikalne pety, nie posiadam, ale jestem zdania, że trzeba to zarezerwować dla zlotów. Jeśli chodzi o skiny ubioru Mikołaja, czy Gwiazdora to dla strzał w dziesiątkę. Jeżeli chodzi o rywalizację Gwiazdora z Mikołajem, może w końcu będzie to miało jakiś wpływ, np. u zwycięzcy wymienisz nagrody z lepszym kursem, czy też będzie miał więcej towarów do zakupu. Oczywiście należałoby ponownie zbalansować moby aby nie było na starcie pewniaka do zwycięstwa.

Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park

21 Lis 2018, o 14:47
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 75 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bhaly oraz 20 gości