Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Pomysły na ev 
Autor Wiadomość
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kameneak
Podziękowano: 143 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Nick w grze: Crossborn
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomysły na ev
Dantalion napisał(a):
Treamer napisał(a):
A może dla urozmaicenia grupki pod solowe bicie zamiast drużynowe?

Właśnie nad eventem bardziej solo też już jakiś czas temu myślałem. Nawet zwykły wysyp grupek, ale dopasowany do możliwości solo ;) Pewnie sporej części też przypadnie to do gustu.

Największym problemem eventów solo jest to, że różne profesje mają inne możliwości na danym przedziale lvlowym, np. nie wyobrażam sobie, że taki ryc pod 160 wiedzy z 10 zręczności mający 60-70 lvl będzie czerpał taką samą satysfakcje z eventu jak np. druid w tym samym przedziale lvlowym albo mo. Mam nadzieję, że kiedy ktoś będzie planował taki event weźmie to pod uwagę.

@down: Dla mnie też, ale skoro eventy mają być dla wszystkich to jak ktoś poświęca zręczność na rzecz 160 wiedzy to też powinien mieć możliwość wzięcia udziału w takich evencie.

Ostatnio edytowany przez MaxMar, 22 Maj 2018, o 16:25, edytowano w sumie 1 raz

22 Maj 2018, o 15:53
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 75 razy
Otrzymanych podziękowań: 135 razy
Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ryc na 70 lvl ma 10 zręki to dla mnie jest on kaleką. Szanujmy się ja ubierając lawinę na rycu miałem na pełnym buffie taki sam dmg jak trochę gorzej ubrany mój mag ognia na inkantacji bez rozkazu.

Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park

22 Maj 2018, o 16:18
Administrator
Awatar użytkownika

Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 294 razy
Nick w grze: Dantalion
Odpowiedz z cytatem
MaxMar napisał(a):
Dantalion napisał(a):
Treamer napisał(a):
A może dla urozmaicenia grupki pod solowe bicie zamiast drużynowe?

Właśnie nad eventem bardziej solo też już jakiś czas temu myślałem. Nawet zwykły wysyp grupek, ale dopasowany do możliwości solo ;) Pewnie sporej części też przypadnie to do gustu.

Największym problemem eventów solo jest to, że różne profesje mają inne możliwości na danym przedziale lvlowym, np. nie wyobrażam sobie, że taki ryc pod 160 wiedzy z 10 zręczności mający 60-70 lvl będzie czerpał taką samą satysfakcje z eventu jak np. druid w tym samym przedziale lvlowym albo mo. Mam nadzieję, że kiedy ktoś będzie planował taki event weźmie to pod uwagę.

@down: Dla mnie też, ale skoro eventy mają być dla wszystkich to jak ktoś poświęca zręczność na rzecz 160 wiedzy to też powinien mieć możliwość wzięcia udziału w takich evencie.

Nie no jasne. Nigdy nawet nie myślałem, aby wrzucać jeden rodzaj grupki na przedział :P Więc jakaś różnorodność by pewnie była.

Onion napisał(a):
Czy jest możliwe wykorzystanie instancji solowych takich jak Ropucha, Ivravul i Draugul do zrespienia na nich grupek specjalnych dla każdej prywatnej instancji gracza?

Załóżmy, że każdy chętny do zabawy byłby na danej instancji (w środku) o określonej godzinie. Czy jednorazowe zrespienie grupki spowodowałoby pojawienie się jej u wszystkich graczy?

Hmm... Tak to raczej nie. Ewentualnie taka lokacja, tylko wspólna. Ale zapytam czy w przyszłości byłaby taka możliwość.

22 Maj 2018, o 16:36

Podziękowali: Onion (22 Maj 2018, o 17:36)
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 313 razy
Otrzymanych podziękowań: 355 razy
Odpowiedz z cytatem
Apropo ryca z malym lvlem to tylko pragne przypomniez ze jak pojdzie z takim druidem/barbem/sh/lucznikiem(moze nie na 70 lvlu bo wtedy jeszcze malo bije)/mo we 2 na takie grupki to na pewno wyjdzie kazdemu z nich lepiej niz gdyby mieli to bic solo

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

22 Maj 2018, o 16:41
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Salem
Podziękowano: 224 razy
Otrzymanych podziękowań: 142 razy
Nick w grze: MrocznyAvad
Serwer: Duneb
Odpowiedz z cytatem
Dobrym pomysłem byłoby postawienie grupek do solowego eventowego oranka. Na różne przedziały levelowe. Osobiście chętnie spróbowałbym grupkę składającą się z Jaski, Fyo i Dz lub GMO, Modliszka i Waldek ewentualnie Komandor, Tygrys, Izrael ostatecznie Draugul, Ivravul i Fyo. Oczywiście dobrze by było by tych grup nie było dziesięć na całą mapę tylko więcej. :lol: 8-)

W oczekiwaniu na reżimowy regulamin.

23 Maj 2018, o 14:10

Podziękowali: Dantalion (15 Cze 2018, o 14:33)
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 39 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: Demonite
Odpowiedz z cytatem
Można by zrobić event który polegał by na instancji gdzie byłoby wiele dróg do 1 celu i na tych drogach umieszczone grupki bossów.

23 Maj 2018, o 16:16
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Taeren
Odpowiedz z cytatem
A ja mam trochę inny pomysł na event może robienie inst bez czyszczenia (sami bossowie) od najsłabszego (herszta) do najmocniejszego (Maheta/Tarula) i tak przez każdą instę z zwiększoną szansą na drop :)

Można by zrobić mechanikę taką iż po ubiciu bossa pojawiałby się portal teleportujący nas na kolejną instancje.

Oczywiście event można by robić solo jak i w drużynie lecz każdy gracz miałby 1 podejście więc byłby to trochę ,,Hazard" :)

23 Maj 2018, o 16:23

Podziękowali: 3 Dantalion (15 Cze 2018, o 14:33), Grendel (24 Maj 2018, o 13:18), kolega112999 (23 Maj 2018, o 18:15)
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 99 razy
Nick w grze: NashVille
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
@up
Pomysł w sumie okej, ale na pewno nie do Meheta czy Tarula ale Morany.

Gildia: TITANIUM
16.07.2018 - Washi
Pierwsza Morana ubita na 110 poziomie - 18.01.17 22:17 - ..., Madziox, Balitazaar, Jaackob, Sabazios.

24 Maj 2018, o 16:10

Podziękowali: Wyciszony (24 Maj 2018, o 18:01)
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Taeren
Odpowiedz z cytatem
W sumie racja bo jeszcze jakiś rarek by z nich padł :D

24 Maj 2018, o 18:01
Administrator
Awatar użytkownika

Podziękowano: 48 razy
Otrzymanych podziękowań: 294 razy
Nick w grze: Dantalion
Odpowiedz z cytatem
Wyciszony napisał(a):
A ja mam trochę inny pomysł na event może robienie inst bez czyszczenia (sami bossowie) od najsłabszego (herszta) do najmocniejszego (Maheta/Tarula) i tak przez każdą instę z zwiększoną szansą na drop :)

Można by zrobić mechanikę taką iż po ubiciu bossa pojawiałby się portal teleportujący nas na kolejną instancje.

Oczywiście event można by robić solo jak i w drużynie lecz każdy gracz miałby 1 podejście więc byłby to trochę ,,Hazard" :)

W sumie podsunąłeś mi pewien pomysł, który może da się połączyć z moim innym :D Ale to na przyszłość.

24 Maj 2018, o 19:15
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości