Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Wylogowania 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 50 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wylogowania
Dzień Dobry.
Wydaje mi się, że część z was nie zrozumiała o co chodzi tutaj lub nawet odpowiada wam zaistniała sytuacja. Way wyżej spiera się, że cała akcja nie ma w grze miejsca. Zamiast robić screeny postanowiłem nagrać zajście, żeby było niepodważalnie widać, że sytuacja ma miejsce w grze.

Click here:
https://youtu.be/qk6ND3FSO_k

(Nie bawiłem się w montaże ani inne rzeczy, czyste wideo bez obróbki.)

W poszukiwaniu Epika od 26.05.2012r.

15 Maj 2019, o 18:04

Podziękowali: Way (15 Maj 2019, o 18:13)
Współpracownik Gnarla

Podziękowano: 446 razy
Otrzymanych podziękowań: 152 razy
Odpowiedz z cytatem
OtoN,nie mówię, że nie ma. Po prostu u mnie zwyczajnie nie ma. Czemu? Nie wiem czemu i nie umiem tego wytłumaczyć. Zgłaszałem ten problem od samego początku inżynierom i napisali mi, że "bezpiecznie" dali zabezpieczenie. Ja mogę mulić i nawet 1,5 minuty i nic się zwyczajnie nie dzieje. Sam dochodzę do tego dlaczego tak jest i wysłałem dziś rano wiadomość prywatną do Uiop'a by dowiedzieć się jaką przeglądarkę używa by coś ustalić - (nie dostałem odpowiedzi jeszcze), bo jak ja mam być jedynym wyjątkiem w całej sytuacji to tym bardziej będzie mi niewygodnie do np. oskarżeń o bugusing.

Edit. Dodaje swój film, pozdrawiam OtoN :D https://www.youtube.com/watch?v=e2J3iv_BSYc ^^ 0 przyspieszeń,dodana muzyka i napisy :P

Ostatnio edytowany przez Way 15 Maj 2019, o 20:17, edytowano w sumie 2 razy

15 Maj 2019, o 18:10
Pogromca Valdaroga

Podziękowano: 15 razy
Otrzymanych podziękowań: 111 razy
Odpowiedz z cytatem
Mnie również nie wyrzuca z gry - przynajmniej w trakcie walk solo. Myślałem że to normalnie tak działa, że można zmieniać karty w przeglądarce, dopóki nie zobaczyłem tego tematu...

15 Maj 2019, o 18:43
Walczący z drzewcami

Podziękowano: 86 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Odpowiedz z cytatem
Lester napisał(a):
Mnie również nie wyrzuca z gry - przynajmniej w trakcie walk solo. Myślałem że to normalnie tak działa, że można zmieniać karty w przeglądarce, dopóki nie zobaczyłem tego tematu...

Bo tak działało i tak powinno działać ale ktoś postanowił umilić życie graczom.

https://www.youtube.com/watch?v=AN7ImRR6IHs

sub me

15 Maj 2019, o 20:29
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 467 razy
Otrzymanych podziękowań: 1985 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Odpowiedz z cytatem
Z ciekawości zalogowałem i sprawdziłem, wrzuciłem sobie defa,stałem jak kołek 7 rund i byłem przez te 7 rund na innej karcie - nie wylogowało mnie.

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda

15 Maj 2019, o 20:46

Podziękowali: Way (15 Maj 2019, o 20:46)
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Hezonoth
Odpowiedz z cytatem
Prawdopodobnie zależne od sprzętu - zwyczajnie może brakować pamięci albo przeglądarka wycofuje procesy z tła przez zbyt słaby procesor.
Na 'najlepszej' jakosci wydaje mi się, że prędzej zginę w walce niż mnie wyloguje gdy przeglądam kilka załadowanych kart onetu (nie, nie czytam onetu i nie polecam). Zrobiłem sobie też w tym czasie kanapki pozostając na onecie i nie wylogowało.
http://prntscr.com/np1c66

15 Maj 2019, o 20:55
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Stojąc na full defie w walce najprawdopodobniej nie wywali was (zwłaszcza z jednym przeciwnikiem) bo animacja rundy jest krótka, a opóźnienie "resetuje się" gdy pojawia nam się zegar, więc za mało czasu spędzamy w innej karcie, żeby nas wyrzuciło. Inaczej wygląda to w walce 5v5 np.

15 Maj 2019, o 21:51
Współpracownik Gnarla

Odpowiedz z cytatem
OtoN napisał(a):
Stojąc na full defie w walce najprawdopodobniej nie wywali was (zwłaszcza z jednym przeciwnikiem) bo animacja rundy jest krótka, a opóźnienie "resetuje się" gdy pojawia nam się zegar, więc za mało czasu spędzamy w innej karcie, żeby nas wyrzuciło. Inaczej wygląda to w walce 5v5 np.

OtoN, próbowałem 5 gradów nawet vs 5 soplach w studni do valdka..... i nic. U mnie,żeby system "zadziałał" to bym musiał stoczyć walkę 5vs5 łuczników, żeby dali same grady xD ( o ile by zadziałał :D )

15 Maj 2019, o 21:59
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Way napisał(a):
OtoN napisał(a):

OtoN, próbowałem 5 gradów nawet vs 5 soplach w studni do valdka..... i nic. U mnie,żeby system "zadziałał" to bym musiał stoczyć walkę 5vs5 łuczników, żeby dali same grady xD ( o ile by zadziałał :D )

Myślę, że wszyscy zainteresowani tematem zrozumieli po kilku twoich wypowiedziach, że tego u Ciebie nie ma. Zacznij proszę dostarczać nam nowych informacji zamiast powtarzać się.

15 Maj 2019, o 22:19
Współpracownik Gnarla

Odpowiedz z cytatem
OtoN napisał(a):
Way napisał(a):
OtoN napisał(a):

Myślę, że wszyscy zainteresowani tematem zrozumieli po kilku twoich wypowiedziach, że tego u Ciebie nie ma. Zacznij proszę dostarczać nam nowych informacji zamiast powtarzać się.

OtoN, to jak chcesz już koniecznie 5v5 to jak wyjaśnisz, że nawet na tarulu i grupkach na mahecie jak zamulam 30-40 sekund to nie wywala? Próbowałem wszystkich kombinacji, które są realne dla gry i dalej jestem utwierdzenia, że musiałbym walczyć 5 łuczników vs 5 łuczników i wszyscy by musieli użyć gradów to wtedy,być może mnie wywali? Tak samo na filmie udowodniłeś, że nie trzeba 5 vs 5,ani autor tematu nie miał 5 vs 5. W dodatku inni testowali też w podobnych warunkach co Ty np. Hezonoth z kilkoma przeciwnikami, więc coś jest na rzeczy, że jednym laguje,a innym nie.

15 Maj 2019, o 22:29
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości