Odpowiedz  [ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
 Zadaj pytanie koledze niżej. 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 26 razy
Nick w grze: KiedysWroce
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zadaj pytanie koledze niżej.
Nadal na admirale batagur będzie lepszy a na lugusie tężec. Jedynie morany będzie się z takim bb lepiej biło, a płacz, że jest za silny jest spowodowany przestarzałym epikiem.

Co sądzisz o zakazie zasiadania? Lepiej jest teraz czy może było kiedyś jak można było zasiadać?

14 Kwi 2019, o 16:25
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 497 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Nick w grze: bomburek
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Byłoby lepiej, gdyby faktycznie nie byłoby zasiadania. Nadal jest i to straszliwie dużo (tutaj liczę nawet, że brat bratowi pomaga na koncie ogarnąć coś, bo mają 1 kompa)

Co myślisz o evencie wielkanocnym? Kiedy on wejdzie i co będzie zawierał? Pomijam fakt skina jako głównej nagrody, którą i tak pewnie weznie jakiś 140lvn z full eq itp itd który nie ma nic do roboty.

Człowieku, swoje rady dajesz Avadowi? Ma on rację, zostaw je sobie, bo są o kant sam wiesz czego :p A to z tej racji, że Avad, na każde 3 kontrargumenty nic nie robi, nic nie zmienia, tylko idzie w zaparte, widać, że nie bierze przykładu z ekipy :p

14 Kwi 2019, o 17:01
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Podziękowano: 451 razy
Otrzymanych podziękowań: 373 razy
Nick w grze: Maldito
Odpowiedz z cytatem
kolega112999 napisał(a):
Byłoby lepiej, gdyby faktycznie nie byłoby zasiadania. Nadal jest i to straszliwie dużo (tutaj liczę nawet, że brat bratowi pomaga na koncie ogarnąć coś, bo mają 1 kompa)

Co myślisz o evencie wielkanocnym? Kiedy on wejdzie i co będzie zawierał? Pomijam fakt skina jako głównej nagrody, którą i tak pewnie weznie jakiś 140lvn z full eq itp itd który nie ma nic do roboty.

Myślę że czas eventu dał nam odpowiedź, event moim zdaniem był świetny ;)

Pytanie: Czy uważasz że przy robieniu kolejnej postaci na swoim kącie powinna być dana możliwość pominięcia prologu i zawartego w nim samouczka? Postać po żałożeniu mogłaby pojawiać się w porcie a warunkiem byłoby posiadanie już innej postaci powyżej 10 lvl.

MALDITO SH OSTLOR 101
RYC TOLNOR 56
HELLSINGMO MO OSTLOR 44
VIP BRB OSTLOR 37
OZ DRUID TOLNOR 31
-

29 Kwi 2019, o 00:38
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Misiololo
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Byloby to bardzo dobre dla kogos kto ma kilka postaci i robi nowa co jakis czas. Ja sam jak zakladam nowa postac to jestem tym prologiem troche poirytowany.

Pytanie : co najbardziej zniechecilo Cie do grania czasowo lub na stale.

29 Kwi 2019, o 02:40
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 497 razy
Otrzymanych podziękowań: 34 razy
Nick w grze: bomburek
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
- 0 marketingu Whitemon (Mogę pomóc)
- Prawie 0 logistyki Whitemon (Mogę pomóc :p i to bardzo chętnie - wkońcu taki zawód praktycznie mam)
- Prawie 0 postępy w robieniu 3D
- Znikoma ilość bardziej rozbudowanych eventów nastawionych nie tylko na exp, lecz też na zarobek, a przede wszystkim na gameplay

Gdybyś mógł/a mieć pracę w Whitemon to byś zaaplikował/a?

Człowieku, swoje rady dajesz Avadowi? Ma on rację, zostaw je sobie, bo są o kant sam wiesz czego :p A to z tej racji, że Avad, na każde 3 kontrargumenty nic nie robi, nic nie zmienia, tylko idzie w zaparte, widać, że nie bierze przykładu z ekipy :p

29 Kwi 2019, o 17:35
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 338 razy
Otrzymanych podziękowań: 395 razy
Odpowiedz z cytatem
Nie, bo nie widzę w tym nic ciekawego. Studiuje informatyke i jestem zainteresowany czymś zupełnie innym (trochę językami funkcyjnymi (np Scala) i ML). Wręcz myśli o pracy w branży gier są dla mnie zniechęcające.

A tak poza tym to bardzo kijowe pytanie.

Jakiś czas temu był tydzień z podwójnym expem na valdku. Valdek stał się wtedy super expowiskiem dla postaci i psycho. Wprowadziło to pewien zamęt na innych instach expowych (szczególnie w cenach rarów, bo było ich wyraźnie mniej na rynku).
Teraz ekipa dała nam hh i znowu te insty troche odżyły, troche balansu wróciło. Wiadomo 11/10 godzin a tydzień to różnica.

Pytanie: Jak myślisz, czy połączenie tych dwóch zdarzeń było celowe? Czy ekipa zaplanowała to hh, żeby wprowadzić balans, czy może wyszło z przypadku?

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

29 Kwi 2019, o 17:55
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 136 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Ich Bin Plox oraz 22 gości