Odpowiedz  [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Ostrzeżenia w karczmie 1500100900 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 463 razy
Otrzymanych podziękowań: 1920 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ostrzeżenia w karczmie 1500100900
Mi się @Onion po prostu wydaje, że skoro @Szymdaro nawet na temat "z czapy" potrafi wyczarować 10 akapitów wodolejstwa (prawdę mówiąc, to może przeczytałem max 20% jego postów w całości, nawet wtedy gdy nie był modem), to uważa, że każdy powinien się tak "rozwijać", bo inaczej to nie jest wypowiedź.

Każdy mierzy swoją miarą.

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda

11 Sty 2019, o 22:24

Podziękowali: kolega112999 (11 Sty 2019, o 22:27)
Profil ICQ WWW
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Miejscowość: Vratislavia
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 142 razy
Odpowiedz z cytatem
A ja myślę że jest troszkę inaczej.
Też dostałem przymusowy odpoczynek od tego forum, że niby za dużo ostrzeżeń, po moim poprzednim wpisie.
Wziąłbym to że ok, panuje tutaj też idiotyczna poprawność polityczna, nie nazywajmy rzeczy po imieniu, bo jeszcze kogoś urazimy, więc no dobra.
Tylko że kiedy ja to ostrzeżenie dostałem? Prawie dwa dni po moim wpisie, i ponad dobę po tym jak Szymdaro (bez oficjalnego, i formalnego ostrzeżenia) napisał w poście by pohamować emocje.
Dlatego mam przeczucie, wręcz graniczące z pewnością że ów post, i cała masa innych z tamtego tematu była zgłaszana przez różnorakich szaraczków, i stąd te ostrzeżenia, i bany.
Homo homini lupus.

12 Sty 2019, o 00:09
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 106 razy
Odpowiedz z cytatem
Wilkor napisał(a):

Wziąłbym to że ok, panuje tutaj też idiotyczna poprawność polityczna, nie nazywajmy rzeczy po imieniu, bo jeszcze kogoś urazimy, więc no dobra.
Tylko że kiedy ja to ostrzeżenie dostałem? Prawie dwa dni po moim wpisie, i ponad dobę po tym jak Szymdaro (bez oficjalnego, i formalnego ostrzeżenia) napisał w poście by pohamować emocje.
Dlatego mam przeczucie, wręcz graniczące z pewnością że ów post, i cała masa innych z tamtego tematu była zgłaszana przez różnorakich szaraczków, i stąd te ostrzeżenia, i bany.
Homo homini lupus.

Jeśli jestem w stanie poprawić Ci humor, to moja odpowiedź na Twój post została tak samo "nagrodzona". Najpierw prośba o pohamowanie emocji, a następnie (po czasie już) dorzucona kara. Sama tego nie rozumiem, niemniej jednak skutecznie zniechęciło mnie to do dalszego udzielania się w temacie.

12 Sty 2019, o 00:30
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mokotów
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Pogrro
Serwer: Duneb
Odpowiedz z cytatem
Teraz żeby forum takie za zielone nie było to chłop daje ostrzeżenia ale już nie edytuje posty i nie pisze za co :D

http://scr.hu/0xgw/9ecia ~ ESSA

17:48 Epik Żmij został zdobyty! ~ Morana 2018-02-10

https://www.youtube.com/c/Pogrro

12 Sty 2019, o 01:43
Profil WWW
Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 198 razy
Otrzymanych podziękowań: 768 razy
Nick w grze: Szymdaro
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Cześć wszystkim!

Wybaczcie za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź, gdzie wywołaliście mnie do tablicy. Oczywiście temat czytam i śledzę jak każdy inny, lecz ten podobnie jak jakiś czas temu zbliżony przesłaniem, analizowaliśmy wspólnie z administracją, stąd moja zwłoka w reakcji. Post piszę w środku nocy, bo zebranie było długie, a nie chcę robić jakichś "uników". Mam nadzieję, że zmiany wprowadzimy możliwie "prędko" i właśnie nastąpią w najbliższej przyszłości - jeśli chodzi o regulamin, natomiast o mnie - w trybie natychmiastowym.

Wiele z Was napisało słuszne uwagi z solidną argumentacją, którą rozumiem i się z nią z zgadzam. W wielu aspektach macie rację, więc wypada mi posypać głowę popiołem. Troszkę przesadziłem w temacie o nazwie nowego serwera, lecz jest to temat szczególny, założony przez administratora w określonym celu i dobrze byłoby, gdyby wypowiedzi dotyczyły właśnie jego meritum.

Absolutnie nie jest naszym, ani moim, celem wprowadzanie jakiejś rygorystycznej cenzury. Zasady są określone regulaminem, więc to forum, jako forum gry, musi jej dotyczyć, lecz wydaje mi się, że to jasne i ta zmiana się przyjęła z pozytywnym odbiorem.

Jeśli chodzi o miejsce, które de facto nie podlega zbytniej moderacji, to takie już jest - Strefa Zgniotu. Kasowałem stamtąd jedynie spamboty / skrajne łamanie regulaminu (reklamy, boty, etc.).

W związku z waszymi uwagami ustaliliśmy na spotkaniu, iż wprowadzone zostaną lekkie korekty w regulaminie forum, w szczególności dotyczące "offtopu" w Karczmie, tak abyśmy nie mieli wrażenia o cenzurze, blokowaniu wypowiedzi czy nawiązań do poprzedników i rozszerzania swobodnie dyskusji. Moje podejście będzie nieco bardziej liberalne.

Oczywiście pisanie kompletnie na inny temat będzie dalej traktowanie jako łamanie regulaminu, lecz i w tym aspekcie wychodząc naprzeciw waszym sugestiom ograniczone zostanie przyznawanie ostrzeżeń za to samo przewinienie w obrębie tematu, to po 1.
Kolejna sprawa to jest ilość drażniącego oczy zielonego koloru, postaram się ograniczyć do minimum taką edycję. Ostrzeżenia jeśli są dawane zawierają powód, więc nie ma potrzeby kopiować go w każdym poście. Piszę za co w ostrzeżeniu, nie w poście. Co z tym związane dam Wam czas na reakcję jeśli gdzieś się wpiszę, tak samo proszę o wyrozumiałość - ja również go potrzebuję. Nikt z nas nie jest tutaj 24/7, zatem jeśli jakaś dyskusja wymknie się spod kontroli (jak miało to miejsce ostatnio) to zostaniecie o tym jasno poinformowani gdy tylko zajmę się forum, lecz nie będę wrzucać setek ostrzeżeń, bo nie jest to cel sam w sobie, ale chodzi o utrzymanie porządku, kultury i pozytywnej atmosfery.
To zależy przede wszystkim od Was, aby przy skrajnie różnych poglądach przedstawiać w grzeczny sposób argumenty, dyskutować, a nie wyciągać brudy sprzed lat, personalne antypatie, prowokować czy przenosić na forum wojny z gry. Nie o to tu chodzi, agresję zostawcie gdzieś indziej. Apeluję i proszę o spokój, a wszystkim nam będzie milej.

Przy okazji poruszyliśmy odwieczny problem "już było", czyli powielania tematów, dublowania tych samych wątków czy podbijania tych przestarzałych, nieaktywnych. Chcemy, przynajmniej w Karczmie, umożliwić takie dyskusje. Nie jestem pewien jak konkretnie i kiedy regulamin zostanie pod tym kątem zmieniony. Obecnie kieruję się zasadą, że tematy "ponadczasowe", ważne, które mogą być w sposób istotny aktualizowane nie były karane jako duble czy podbijanie. Chcemy nieco poszerzyć ten zakres, aby bez problemu podbić jakiś zapomniany temat, gdy pojawią się jakieś nowe okoliczności, rozwój gry zrewiduje nasze poglądy czy sytuacja się zmieni i wymaga to Waszym zdaniem poruszenia.
Tutaj problem moim zdaniem pojawi się w działach pomysłów i zmian, gdyż wiele "pomysłów" jest, niestety, marnej jakości i wprost powtarzają, bez żadnego rozwinięcia, a czasem gorzej, wielokrotnie te same sprawy. Również mamy to na uwadze i pewnie coś podziałamy bardziej w kwestii samych pomysłów, aby ekipa je od Was przyjmowała, częściej zwracała na nie uwagę, analizowała i dawała odpowiedź. Nie chcę nic obiecywać, lecz mam nadzieję, że grono nowych inżynierów wraz z upływem czasu pomoże mi uporządkować forum w kwestii pomysłów, zacznie się tam częściej udzielać (co już widać). Przefiltrujemy je, wybierzemy te najlepsze, sprawdzimy czy mają rację bytu po znacznym rozwoju gry.

Od roku chciałem to zrobić, lecz nie jestem w tym zakresie osobą ani kompetentną, ani decyzyjną, a krótko mówiąc - nie było z kim. Idąc za ciosem, o ile sprawa targowiska jest prosta i sam to ogarniam, o tyle również poradniki i błędy podobnie jak pomysły mamy zamiar oczyścić z pomocą inżynierów z tych, które się zdezaktualizowały, są naprawione, wprowadzone, a wybrać najważniejsze, najciekawsze, istotne. Wymaga to jednak ogromu poświęconego czasu oraz pracy.

Odnośnie pomocy, której ode mnie oczekujecie, bo i taka kwestia została poruszona - staram się jak mogę. Jeśli mam uprawnienia aby coś zrobić to piszcie śmiało. Jeżeli ktoś mnie prosi o pomoc dotyczącą gry, w samej grze to jestem bezsilny. Mój zakres obowiązków i uprawnień to forum, ewentualnie TS (gdzie czasami po prostu nie patrzę, gdy gram, więc wybaczcie, jeśli nie odpiszę na czas). Nie oczekujcie ode mnie, że odpowiem na pytania dotyczące np: karanie, spraw regulaminu gry, czatu - to nie jest mój zakres kompetencji. Zawsze jednak możecie śmiało napisać, jeśli coś wiem to pomogę.

Wiem, że nie jestem idealny, nikt z nas nie jest, forum też i pewnie nigdy nie będzie, lecz mam nadzieję, że zmierzamy w dobrym kierunku. Chęć dogadania się z mojej strony jest zawsze, pisałem, że jestem otwarty na krytykę, sugestie, uwagi czy propozycje.

Kończąc post w moim stylu, niczym elaborat - ilość tekstu nie jest wyznacznikiem jakości, nigdy dla mnie nie była. Czasem krótko, w żołnierskich słowach, na temat jest lepiej niż pisać opowiadanie z niczego. Mam nadzieję, że sytuacja stała się bardziej przejrzysta i poruszyłem z grubsza ważniejsze aspekty, o których pisaliście. Resztę pozostawiam w rękach administracji, z prośbą do Dantaliona, który bezpośrednio czuwa nad forum i tym tematem szczególnie o poprawienie mnie w przypadku gdybym sprzedał niechcący jakieś niepoprawne info. Jeśli coś pominąłem to proszę powtórzcie.

Pozdrawiam

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

12 Sty 2019, o 02:09

Podziękowali: 3 Dabon (12 Sty 2019, o 11:13), karinaaaaa (12 Sty 2019, o 02:16), kolega112999 (12 Sty 2019, o 09:07)
Profil WWW
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Dabon
Odpowiedz z cytatem
Siemanko!

Cytując..."Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu". Od momentu wprowadzenia moderatorów na forum zapanował porządek, jest lepiej na pewno jak było to kiedyś. Jednak w niektórych kwestiach kolorowe dopiski do postów graczy czyta się aż za często. Dajmy sobie trochę więcej luzu, czy to temat administracji, czy mój temat, bez różnicy, to jest forum gry... Oczywiście są jakieś granice, po obu stronach.

Pozdro!

/// W grze od 24.01.12 ///

Pierwsze miejsce i absolutny pogromca Ligi: Dabon (Ostlor). - 12.08.2018

Pierwszych miejsc: 56
Drugich miejsc: 34
Trzecich miejsc: 32

12 Sty 2019, o 11:27
Walczący z drzewcami

Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 171 razy
Odpowiedz z cytatem
[quote="gromak"]Co z gradacją kar? Odnosząc to do kar w grze - jak ktoś trzy razy napisze to samo na czacie, to ile powinien dostać kar? Jedną czy trzy? Bo idąc tym tropem, to gdyby Szymdaro był modem czatu, to za takie "straszne" występki gracze łapaliby kneble na pół roku albo i dłużej. Całe szczęscie nie jest - przynajmniej nie na serwerze na którym grałem, bo pewnie już dobre 5 lat nie mógłbym tam nic napisać.[/quote]

@Szymdaro

Też jeszcze raz zapytam, co z tamtymi ostrzeżeniami, które przyznałeś po 2-3 na osobę. Są regulaminowe i zostają czy nie są i cofniesz je do 1 ostrzeżenia za ogół?

+
Mimo że planujesz liberalniej podchodzić do dyskusji w karczmie mnie, to i tak zastanawia mnie czy masz wyznaczone jakieś kryteria dotyczące offtopu. Uważam, że uznajesz za offtop praktycznie wszystko co nie jest bezpośrednią odpowiedzią na zadany temat, a to zle podejście. Bo w momencie, w którym my będziemy dyskutować i będzie to dla nas normalne, Ty będziesz sobie myślał "a tym razem odpuszcze" i tak po 3 razach "odpuszczania" możesz znikąd dowalić z grubej rury i wszyscy znowu będą się zastanawiać co jest grane.
Mamy zrobić jakiś poradnik, granice offtopu czy coś?
Np.

Temat: "VD jest słaby"
1.- mój vd nie ubija ognika, jest słaby - nie offtop
Odp. 1. - to może ulepsz vd, kup lepsze eq i nie będziesz słaby- nie offtop, wskazuje inny problem
Odp. na odp. 1. - ale vd powinien być koks jak mo nawet w eq od kowala, trzeba ulepszyć vd - nie offtop
2. - a ja zabijam wszysykich w pvp, mam eq na 3 i mój vd jest super fajny, ale w porównaniu do sheeda to jest słaby, bo sheed zabija ognika w rundę a ja w dwie - nie offtop
3. - ale się nażarłem grzanek z serem - offtop
4. - ja swoim mośkiem zbieram 100 mięs w godzine, jestem koks, ale trzeba ulepszyć jeszcze mośka - offtop
5. - czy ekipa planuje jakieś zmiany w VD? - nie offtop

Temat: "droga na lodowego zajmuje za dużo czasu"
1. - te grupki respia za szybko, nie da się przejść, trzeba zmian - nie offtop
2. - dla mnie jest ok, co najwyżej zwiększyć ekspa za grupki żeby oplacalo sie ich tyle bic - nie to nie jest offtop, nie odnosi się do czasu przejścia drogi, ale jest zdaniem na temat
3. - nie trzeba żadnych zmian jesteście za słabi ma tą inste, ja soluje na 120 - nie offtop
Odp. 3. - to ty jesteś za mocny na tą inste, ona jest dla 60 lvl, powinnam byc dobra i dostepna dla mniejszych lvl -nie offtop
4. może można zmienic ale nie wiem, lubie ta inste - nie offtop, mimo że niewiele wnosi
5. - przeczytałem na Wikipedii że przez lodowe jaskinie trudno się przechodzi, bo jest ślisko, dlatego musi być ciężko i powinno zostać tak jak jest. Polecam zamienić gumiaki borsuka i witalności na jeroszki to będziecie bardziej zręczni i nie bedzicie sie slizgac, więc pójdzie szybciej i lepiej. Możecie tez wymienić zbroje świni i łopaty na zbroje balansu i małpy to bedzie wam cieplej i da więcej życia i 10 zręczności, które pomoże się nie wywrócić. Wtedy uda wam się szybko przejść przez jaskinie. - trolling ale nie offtop, bo sugeruje zmianę eq na lepsze i będzie szło szybciej, jeżeli autorowi tematu to nie przeszkadza i nie zgłosi albo nie będzie 10 innych zgłoszeń na ten post, a będą kulfe to może nie rób z tym nic? Strollowane posty czasami fajnie się czyta.
6. - a Pata mówi że w niedziele asteroida w ziemie uderzy, czym wy sie przejmujecie - offtop
7. - a ja robie inste losowych od gorzałki w godzine, też chce tam szybciej i zmian - offtop

Jakoś tak?

12 Sty 2019, o 13:19

Podziękowali: Szymdaro (12 Sty 2019, o 14:25)
Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 198 razy
Otrzymanych podziękowań: 768 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
@up - Jakoś tak :) W podanych przykładach mam identyczne odczucia, jednak granicy ściśle nie da się określić, to zawsze będzie kwestia wyczucia, niestety - obecnie mojego.

Odnośnie tej gradacji kar czy tych, które weszły - nie ma opcji ich cofnąć, z założenia prawo nie działa wstecz, więc tutaj jedynie na przyszłość kierować się będę innymi zasadami, aby nie karać po kilka razy za to samo ani nie karać od razu, bez ostrzeżeń, jeśli te przewinienia są "lekkie" lub nie było mnie cały dzień czy kilka dni, a na forum akurat sporo się działo.

Jedyne co mogę zrobić to nie uwzględniać ich, dopóki same nie wygasną, jako recydywa, czyli w przypadku gdy ktoś teraz dostanie karę i licznik wskaże, że należy się ban to sprawdzę za co były poprzednie ostrzeżenia - jeśli któreś było za wspomniany "offtop" w poruszonym temacie nazwy serwera to nie będę go uwzględniać.

Przy okazji, zapomniałem w nocy, a taki wątek też został poruszony, mianowicie zmiana mnie na kogoś innego czy zatrudnienie kolejnego moderatora forum. Zapytałem o to i dostałem informacje od administracji, że obecnie w tym zakresie nie są planowane żadne zmiany, więc pozostanę na stanowisku moderatora forum w osamotnieniu.

Pozdro

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

12 Sty 2019, o 14:33
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 463 razy
Otrzymanych podziękowań: 1920 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
Szymdaro napisał(a):
Troszkę przesadziłem w temacie o nazwie nowego serwera, lecz jest to temat szczególny, założony przez administratora w określonym celu

No to jeżeli temat był szczególny i tak niezmiernie ważny, to chyba istnieją do tego bardziej odpowiednie działy, takie jak choćby zmiany w grze?

Szymdaro napisał(a):
Jeśli chodzi o miejsce, które de facto nie podlega zbytniej moderacji, to takie już jest - Strefa Zgniotu.

dziękujemy o łaskawco, że "zbytnio nie moderujesz" miejsca które jest zwyczajnym śmietnikiem i funkcję tego też śmietnika (z ograniczoną do zera funkcjonalnością - nie można tam choćby użyć cytatu) pełni! Jakież to uprzejme z Twojej strony, jak już pokuszę się o chęć napisania jakiegoś tematu, który (być może) uznasz za zbyt błahy, aby znalazł się w karczmie - napiszę na pewno tam! Jesteś prawdziwie wspaniałomyślnym moderatorem!

Szymdaro napisał(a):
chodzi o utrzymanie porządku, kultury i pozytywnej atmosfery.

Ja tu nie bardzo widzę, żebyś wprowadzał pozytywną atmosferę. Rozwalasz niemal każdą dyskusję w drobny mak, aktywność na tym forum spada wyraźnie - od kiedy wprowadziłeś swój rygor, "ulepszenia" i "nowe funkcjonalności" (jak choćby brak możliwości napisania 2 postów w dwóch różnych tematach - "bo nie") zaczyna przypominać pustynię Gobi - przetrwają tu tylko najsilniejsze gatunki, reszta po prostu stąd odejdzie i skasuje konto (a już parę przypadków widziałem - jak choćby zVirusowany)

Szymdaro napisał(a):
mam nadzieję, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Nadzieja matką głupich - tak powiadają. To zdecydowanie nie jest dobry kierunek.

Jesteś moderatorem - jak sam piszesz - od roku. Od roku nie potrafisz zauważyć jednej rzeczy, że nikt z tego stanowiska nie chce cię usunąć, ale wszystkich po prostu krew zalewa, jak nie potrafisz (zwłaszcza w karczmie) poluzować kołnierzyka i dalej, z uporem maniaka i według swoich (subiektywnych) odczuć oceniasz posty ludzi, uznając je za "niezgodne z tematem". Mierzysz wszystkich swoją miarą, a tu nie wszyscy są Szymdarami, część z ludzi kieruje się emocjami, inny z kolei ma 13 lat i nie koniecznie potrafi coś tak dobrze wyrazić, jak Ty się spodziewasz, żeby to było wyrażone. Ale to jest forum, a tematy to nie są jakieś opracowania, które każdorazowo mają podlegać twojej ocenie, bo nie Ty jesteś tu od wystawiania ocen. Zasada powinna być prosta - ma być zachowana kultura, to nie są tematy o wyliczeniach ilości paliwa potrzebnych na wyprawę sondy Explorer 18 lecącej na orbitę Jowisza czy opracowania na temat wpływu holokaustu na populację Żydów na świecie. To jest jasna cholera - FORUM GRY, a gra z definicji ma służyć rozrywce - rozrywce, którą nie tylko mi (takie mam wrażenie) psujesz.

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda

12 Sty 2019, o 18:51

Podziękowali: 3 HELLSING (13 Sty 2019, o 00:34), Tchala (12 Sty 2019, o 19:44), Yzerman (12 Sty 2019, o 19:27)
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Miejscowość: Grudziądz
Podziękowano: 44 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: Karinka
Odpowiedz z cytatem
Szymdaro może nie był dobrym moderatorem, sama unikałam z nim kontaktu. Bardzo nie podobało mi się jego podejście do graczy, zbyt sztywne nastawienie. Trochę odstraszał :D
Przypominał mi że tak powiem starego gbura który stoi tylko nade mną i patrzy na to co piszę :P

Co mogę mu przyznać? - posiada duże doświadczenie w grze. Tu nasuwa się pytanie. Kto jak nie on? Kto byłby w stanie udźwignąć to forum? Kto inny z takim doświadczeniem?
Może ktoś inny 2x gorszy? :)

Fakt faktem zgodzę się z poprzednikiem (Gromciu :P )... ale czy czasem to nie regulamin karał? Pamiętajmy że moderator musi zajmować się tym forum zgodnie z nim.

Edit: Z tego co zauważyłam Szymek zmienił swoje nastawienie mam nadzieję że tak pozostanie :P Bo inaczej po pupce :D Jak to napisał - więcej uśmiechu i ,,Cały świat będzie piękniejszy,, :D (Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca hihi)
Każdemu należy się szansa, nikt nie jest idealny i dobrze o tym wiemy ;)
Zaznaczmy że Szymdaro robi do charytatywnie - czyli za darmo (bynajmniej tak napisał). Chociaż myślę że jakąś tam platke dostaje ;) Gdyby nie chciał już dawno by to rzucił. A pamiętajmy że lepsza taka osoba która robi coś z przyjemności m niż inna która liczy tylko na zysk! ;)

I tu prośba do wszystkich:
Zluzujmy gacie :D zobaczymy co będzie :P

Drobne sugestie:

Z faktu jak to nam Szymdaro przyznał - zbyt ostro potraktował nas przy ostatnim temacie o zmianie nazwy serwera, należało by cofnąć ostrzeżenia ;) Lub ich nie uwzględnić(kilka osób dostało też niestety bana ;) )

Bardzo nie podoba mi się system przyznawania kar i ostrzeżeń.
Myślę że można nad nim popracować by z lekka przypominał ten z czatu na grze.
Coś Szymek wspomniał o przedawnianiu się ostrzeżeń po jakimś czasie ( tu czekam na odpowiedź).

Miłość nie jest kunsztem

Miłość jest wzruszeniem

Prawo przejścia, igranie z ogniem... klasyczna indywidualistka
Niech żyją król i królowa zamieszania

12 Sty 2019, o 19:38
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 49 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CzaRus, Jabaman, Kedul, PacJam oraz 20 gości