Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Nowa Instancja - Nowy Boss - Stare Miejsce 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Senexinger
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
Post Nowa Instancja - Nowy Boss - Stare Miejsce
Witam Lud Taern'u !
Chciałem zwrócić uwagę nie tylko graczy, ale administracji gry oraz jej twórców na pewne zapomniane miejsce położone niedaleko wioski Romana. Tak! Chodzi o wzgórza goblinów ! Jest to miejsce które zostało wykonane ciekawie pod względem graficznym. Ostatnim czasem zastanawiałem się nad dwoma problemami.

1. Jest wiele miejsc, które są nie wykorzystane ( Wiem, że prędzej czy później zostaną).Jednym z takich właśnie miejsc które mnie zaciekawiło są wzgórza goblinów.
Jest mało graczy którzy używają przejścia między Wzgórzami Goblinów a Zamkiem [...]
Więc narodziło się w mojej głowie pytanie czy jest jakiś sens żeby to miejsce istniało?
Ludzie nastawieni pesymistycznie odpowiedzieli by: " Po co o tym myśleć, jest to jest nie zawracaj głowy nam tym postem"
Lecz ja należę do osób kreatywnych i padło kolejne pytanie: "Czemu niewielu graczy wychodzi z jakąkolwiek inicjatywą?" Więc po rozważeniu argumentów "Za" i "Przeciw" postanowiłem postarać się coś z tym zrobić [...]

2. Rary dla graczy z niskim poziomem, postaci turniejowych lub postaci specjalistycznych np. Rycerz pod Wiedzę (na niskim poziomie).
Dlaczego ekwipunek jest tak mało zróżnicowany? Dlaczego większość Walk zależy od samych " % " a nie od budowy postaci? Typowy rycerz pod wiedzę do 30 poziomu w większości posiada Ekwipunek sklepowy. Dlaczego? Proste pytanie, prosta odpowiedź! Jest tak ponieważ zależy mu na tym poziomie na zdobyciu przedmiotów dających mu zarówno HP jak i wiedzę które łatwo można trafić w sklepie. Niby wszystko okey, i wszystko działa, ale każdy kto gra takim Rycerzem pod wiedzę czy ma zrobioną taką postać pod turnieje na pewno zadał sobie pytanie przynajmniej jeden raz! Czemu nie ma rarów dla fizoli łączące te parametry? Czemu musimy brać zapożyczenia od wyposażenia postaci Magicznych [...]

Te 2 główne pytania pobudziły mnie do działania, postanowiłem wykorzystać jedno z tych opuszczonych miejsc do stworzenia nowego Boss'a z którego można by było zdobyć takie przedmioty (oczywiście pytania z każdym momentem się nawarstwiały)
Mianowicie doszło kolejne: Brakuje specjalistycznego sprzętu, ale brakuje też boss'ów dla niższych poziomów, więc co z tym zrobić ? To pytanie konkretnie ukierunkowało moje działanie. Postanowiłem Zaprojektować nową instancje, z nowym boss'em która wykorzystuje stare miejsce które jest dobrze znane graczom.
W dodatku można by było zdobyć tam przedmioty legendarne o których rozmyślałem.

Po wykonaniu zarysu całokształtu pojawił się problem! Po co ja to robię, skoro może nic z tego nie wyjść ... Ale mimo to próbuje, i potrzebuje wsparcia graczy, czyli was kochani powiedzcie co sądzicie? Nowa Instancja! Nowy Boss "Stary Goblin " Stare miejsce, po pobudzeniu wyobraźni i zabraniu się do pracy naszło mnie kolejne pytanie. Czemu by w to wszystko nie wplątać jakiegoś Questa? Wiele pracy, wiele myślenia, wiele starań, które chciałbym żeby weszły w życie Ludu Taern'u, więc proszę wszystkich czytających o udostępnianie linku do tego posta jak i o wyrażenie opinii na temat całokształtu zarówno tej idei jak i wykonanej pracy (Która jest tylko zarysem tego co mam w planach do stworzenia ) Prace są nieskończone ale będą i wtedy edytuje post :)
Jaskinia przed inst.
http://scr.hu/0gbm/bmjam

Instancja 1
http://scr.hu/0gbm/37rys

Instancja 2 (Boss)
http://scr.hu/0gbm/nob10

Goblin Voodoo
http://scr.hu/0gbm/lex1g

Goblin Rycerz
http://scr.hu/0gbm/kuy8e

Goblin Barbarzyńca
http://scr.hu/0gbm/a1yvq

Stary Goblin (Boss)
http://scr.hu/0gbm/1m5em

Tło walki (instancja 2) będzie prawdopodobnie zmieniane całkiem :)
http://scr.hu/0gbm/zd31e

Fabuła Quest'a jest dalej w "Praniu" jak i przedmioty legendarne, które będzie można zdobyć wkrótce się ukarzą w edytowanym poście !

Tak jak już napisałem rysunki będą poprawiane, modyfikowane lub rysowane od nowa ponieważ chce by wyszło to jak najlepiej .

Prośba do wszystkich Ludzi Taern'u! Postarajmy się by to weszło w życie !
Dziękuje za Uwagę !
Senexinger Larkas

15 Kwi 2017, o 16:06
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 46 razy
Otrzymanych podziękowań: 68 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa Instancja - Nowy Boss - Stare Miejsce
Pomysł dokładnie taki sam można by powiedzieć już na tym forum był. Mianowicie zgadza się miejsce na instancje i nazwa bossa. Z tego co pamiętam autor tamtego wątku pokusił się jeszcze o rozpiskę rarów (przekozackich, ale cóż), ty za to urozmaiciłeś ten pomysł o rysunki. Jakbym miał wybierać to twój pomysł jest lepiej przedstawiony, ale brakuje mi jednak przekonania o słuszności robienia takiego bossa.

Po pierwsze, bossy dla poziomów 1-30 przy aktualnych możliwościach expienia są zmarnowanym potencjałem. Ponieważ instancje krzyża, herszta jak i ichi przez wyjadaczy taernu mogą zostać pominięte, gdyż na nich expi się wolniej. Więc albo należałoby dodać tak szalony exp, że przejście przez ten etap byłoby jeszcze prostsze, albo dać tak opłacalną nagrodę za zabicie bossa/wykonanie questu, co również jest kolejnym ułatwieniem dla graczy.

Po początkowym szale, w końcu nowy boss zostałby tylko dla postaci turniejowych chcących skompletować ekwipunek, bo wszystkie rary z tych przedziałów (nawet tak bardzo przez niektórych cenione arcany) mogą zostać zamienione na lepsze rary lub ekwipunek sklepowy na poziomach 30-50 lvl.

Podsumowując lepiej skupić się na rzeczach, które wymagają poprawy jak choćby alternatywne bossy w innych przedziałach, czy kolejne zmiany do balansu postaci.

Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park

15 Kwi 2017, o 17:11
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Senexinger
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
To co lubię , konstruktywna opinia :) Ale wracając do rzeczy , myślałem nad tym, że to może być chwilowy szał. Cały czas liczę na komentarze jak twój bo to naprawdę pomaga przy tworzeniu. Jak już napisałem projekt ten chciałbym wprowadzić w życie lecz też zwróciłem uwagę na to, że nie jest to temat zamknięty (chodzi o cały wygląd projektu ) Więc przy wprowadzaniu jakichkolwiek zmian będę sugerował się zdaniem graczy, ponieważ gra jest właśnie dla nich :) A co do przedziałów LvL jak dla mnie przy zwiększeniu zalecanego lvl do ubijania boss'a wystarczy zmienić (podnieść) statystyki mobów tak by miały wiecej hp i Dmg :) Bo tak naprawdę oprawa graficzna z tym wspólnego nic nie ma :) Ale zależało mi na tym zrobić to dla mniejszych lvl :) Mimo wszystko zawsze można wymyślić coś nowego dla wyższych lvl a ten projekt zostawić żeby już cieszył się swoim życiem w takiej formie :)
Mimo to wielkie dzięki za przeczytanie i wyrażenie opinii.

15 Kwi 2017, o 17:44
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 46 razy
Otrzymanych podziękowań: 68 razy
Odpowiedz z cytatem
A propo starych tematów:
viewtopic.php?f=14&t=49038&hilit=goblin&start=0
viewtopic.php?f=121&t=40065&p=301412&hilit=goblin#p301412
viewtopic.php?f=121&t=24529&p=169934&hilit=goblin#p169934
Tyle co znalazłem na pierwszych stronach wyszukiwarki, ale pomysłów i tematów było z pewnością więcej.

Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park

15 Kwi 2017, o 22:42
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość