Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Valerik 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Valerik
Serdecznie witam wszystkich graczy.

Po długiej przerwie postanowiłem powrócić do "Dumy Taernu". Widzę, że wiele się tu zmieniło, moim zdaniem na lepsze:). Jako nowy, (stary) gracz mam ten sam problem, co inni na samym początku: "Kim grać i jaki serwer wybrać?" W swojej karierze grałem tylko barbarzyńcą, magiem ognia i łucznikiem. Nie wiem, czy ponownie wybrać, którąś z tych klas, czy może spróbować czegoś nowego. Ogólnie jestem nastawiony na grę solo, ale wiadomo, że ta gra wymaga współpracy. Podobnie jest z PvP jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło, oczywiście zaglądałem często gęsto na arenę. Prosiłbym was drodzy gracze o doradzenie mi jaką profesję wybrać, głównie do questów i spokojnego grania w pojedynkę, oraz na jaki serwer wybrać.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam.

19 Paź 2014, o 18:59
Błądzący w Tunelach

Miejscowość: Wlkp
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Valerik
Hejka nowy (stary) graczu ;P Polecam ci s7 ponieważ aktualnie gra tutaj najwięcej osób poprzez merge. Co do profesji jeżeli chcesz pograć solo to Barbarzyńca jest w miare do tego dostosowany. Oczywiście chodzi mi o solowanie mniejszych bossków takich jak Duszki, Wieża itd itd.. Może i często pada ale przy dobrym ogarnięciu jesteś w stanie dużo zrobić :) Co do PvP gryzka jest do tego jak najbardziej stworzona.

Aktualnie nie mam zbyt dużo czasu żeby się rozpisywać dlatego tak zwięźle. Jeśli pomogłem postaw kufelek :)

19 Paź 2014, o 19:30

Podziękowali: Valerik (19 Paź 2014, o 19:32)
Uciekinier Taernijczyk

Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Hm poleciłbym Ci grać barbarzyńcą ewentualnie voodo. Serwer 7 jak Kiszoony wspomniał.

19 Paź 2014, o 19:38
Uciekinier Taernijczyk

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Co do profesji jeżeli chcesz pograć solo to Barbarzyńca jest w miare do tego dostosowany.

Barbarzyńca jest całkiem spoko, aczkolwiek szybko się nudzi. Myślałem o rycerzu ale raczej solo ciężko jest nim grać, no i trzeba inwestować w wiedzę. Zastanawiam się nad magiem ognia, rycerzem i łukiem. Może jeszcze ktoś coś doradzi.:)

19 Paź 2014, o 19:43
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: pablitto
Odpowiedz z cytatem
Skoro raczej nie interesuje cię pvp to łuk jest bezsensownym wyborem według mnie .Prawda ,że na początku szybko wpadają lvl ale po osiągnięciu 50 lvl wybranie się na jakiegoś bossa w drużynie graniczy z cudem . Vd prawie całkowicie wypiera go z wypraw. Odradzam wybór tej klasy.

19 Paź 2014, o 19:52
Błądzący w Tunelach

Odpowiedz z cytatem
Aktualnie gram Rycerzem mam 83lv (gdybym expił regularnie byłby już na spokojnie z 95). Skoro interesujesz się rycerzem to podpowiem ci co nieco. Warto zacząć nim grać ze względu na jego przeżywalność na bosskach oraz nie narzeka na brak slota. Ja sam nie miałem celu gry by grać solo lecz to też nie ta profesja. Oczywiście można zrobić bulid pod 60 wiedzy i dać siła/zręka ale dla rycerza poniżej 120lv raczej bym tego nie polecał. Do PvP się że tak powiem nie nadaje. Niby po wbiciu wyższego lv się nudzi lecz kiedy zaczniesz latać większe bosski zmienisz zdanie. Np. ja swoim rycerzem na gorzałkę poleciałem 1 raz na 70lv co inne profesje mogą tylko pomarzyć oczywiście to wielki + dla tej profesji. Jeżeli będziesz chciał coś jeszcze wiedzieć wal jak w dym :) Możemy także porozmawiać w grze.

19 Paź 2014, o 20:08
Uciekinier Taernijczyk

Odpowiedz z cytatem
Gram rycerzem, warto spróbować czegoś nowego.
Przekonał mnie Kiszoony.:) Gram na s5 wiem, że na s7 jest dużo graczy, ale nie lubię przepychu.
Jeszcze raz wszystkim dziękuje za udzielone odpowiedzi.

19 Paź 2014, o 21:19
Błądzący w Tunelach

Odpowiedz z cytatem
Szczerze odradzam s5. Nie znajdziesz tam pt na bosska ponieważ ten serwer umiera. Poczytaj trochę na forum o tym serwerze i ci się odechce ^^

20 Paź 2014, o 06:41
Uczeń Simona

Miejscowość: Kraków
Podziękowano: 21 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Nieznajomy
Odpowiedz z cytatem
polecam s1:p i witaj znowu xd

24 Paź 2014, o 00:01
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości