Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Cześć :) 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Włodawa
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Cześć :)
Witajcie! Jestem nowy w grze taern. Poprosił bym o podpowiedź. Jaka profesja jest najlepsza na exp/bossy i turnieje. Prosiłbym też o polecenie jakiegoś serwera od s1 do hc ;) . Zacząłem grać na s1 profesją Druida :) . Więc Chce jeszcze powitać wszystkich :) . Za dobrą podpowiedź daje kufel :P . O i jeszcze prosiłbym www.taern.pl/user/HiterDr s1 :mrgreen: .

ON

14 Paź 2014, o 10:36
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Cześć :)
Kazda profka ma wady i zalety. Jednak ja polecam rycka, druida oraz sheed‘a. A na serwer to oczywiscie s3.

14 Paź 2014, o 10:46

Podziękowali: Flamer (14 Paź 2014, o 10:49)
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Włodawa
Podziękowano: 82 razy
Otrzymanych podziękowań: 33 razy
Odpowiedz z cytatem
Dzięki :P

Postawiłeś kufel, więc po co piszesz post~ Dragonn

ON

14 Paź 2014, o 10:48
Błądzący w Tunelach

Miejscowość: Wlkp
Podziękowano: 20 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Odpowiedz z cytatem
Tak jak rówieśnik polecam Rycerza lecz nie opisał ci wszystkiego. Rycerz na mniejszym lv (80-) z bulidem nawet pod PVP jest nijaki. Nawet niezbyt ubrany łucznik może go szybko zdyskwalifikować. Jednakże jest bardzo potrzebny na bossy jak i druid którego wybrałeś. Zauważ tylko to że Druidem nie pójdziesz np. na v2 na 75lv bo nikt cię nie weźmie rycerzem to co innego wystarczy tylko dobry bulid i w miarę ogarnięte eq. Co do serwerów polecał bym wybrać s3/s4 (obojętnie i tak będą łączone). Dodam że rycerzem na 75lv+ możesz śmiało iść lempo we 2 z dobrym barbą 100+.

14 Paź 2014, o 14:38

Podziękowali: Flamer (14 Paź 2014, o 17:45)
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 123 razy
Otrzymanych podziękowań: 173 razy
Odpowiedz z cytatem
Witam Cię również

Odnośnie serwera to ja polecam s1 - zresztą jak wnoszę ten właśnie wybrałeś.
HC nie polecam :D
W temacie profesji to niestety nie ma najlepszej profesji na exp/bosy i turnieje. Zwłaszcza w tych ostatnich ogromne ma znaczenie o jakim przedziale levelowym myślisz i po drugie czy turki solo czy w grupie.
Bossy? Tutaj niezaprzeczalnie ryc i/lub druid. Obie mają swoje przewagi - koledzy napisali o rycu to ja dodam co nieco o dru. Druid to dobra profesja jednak wymagająca.
Nie każdy może nim grać (zwłaszcza po ostatnim osłabieniu praktycznie wszystkich umiejętności). Jednak jeżeli sie zdecydujesz i poświecisz czas na rozwój tej profesji z czasem zaczniesz widzieć te plusy, które pozostały.
I tak: dru musi być w praktycznie każdej wyprawie na bossy. Po drugie już mid level dru ma większość buffków na 1PA. Po trzecie dru łatwiej expi pety i mając dobrego towarzysza może zrobić wiele rzeczy solo, których inne profesje nie zrobią.
Exp? Tutaj zależy od stylu gry a chyba najbardziej od czasu, który poświecasz na granie w końcu to mmo i grind jest nieodłączną częścią.

pozdrawiam
Lisario

15 Paź 2014, o 13:00

Podziękowali: Flamer (15 Paź 2014, o 15:05)
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Budziska
Podziękowano: 101 razy
Otrzymanych podziękowań: 35 razy
Nick w grze: CarrtyXeen
Odpowiedz z cytatem
Witam,
Profesja jaką wybrałeś jest jedna z lepszych lub nawet najlepszych. Początki będziesz miał bardzo trudne. Ale od 30poziomu doświadczenia będziesz już ''Koxić'' że tak to nazwe. Będziesz musiał się dużo skopić na grze aby nikt z twojej drużyny jeśli jesteś z kim na bossie itp nie był tzw. Pokrzywdzony bo np. Go nie uleczyłeś. Więc na tą profesje są potrzebne nerwy i skupienie nawyskoim poziomie.

Dobrym wyborem też byłby Mag Ognia.
Jest łatwy do ogarnięcia.
Często ludzie szukają gracza z dużym DMG. Mag ognia może ci to zapewnić. Wieć nawet na nim nie będziesz miał dużego problemu ze znaleźieniem miejsca (slota) na jakiś wypad na bossa.

Co do serwera to poleciłbym ci s3 lub s4
(Tak i tak będą połączone, więc wszystko jedno który wybierzesz)

A poza tym życze ci dużo szczęścia jak i cierpliwośći (tyczy się śmierci, która na wysokich poziomach jest bardzo bolesna i to czasami denerwuje).

Wieć koniec gadania i powodzenia jeszcze raz

Image

15 Paź 2014, o 23:23

Podziękowali: Flamer (16 Paź 2014, o 18:37)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości