Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Nowa w grze 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: malinova
Serwer: Duneb
Odpowiedz z cytatem
Post Nowa w grze
Witam Panstwa mam na imie Ewelina i chce rozpoczac gre.
Mam kilka pytan
1.Który serwer najlepiej?Ma najwiecej ludzi
2.Kim sie gra najmniej?Które klasy sa nie popularne?

Pozdrawiam Ewelina

8 Sie 2017, o 14:46
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Saabinka
Serwer: Larkas
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa w grze
Cześć Ewelinko :) Polecam serwer Larkas :D jest tam bardzo dużo graczy i dużo high lvl co do postaci to w sumie każda postać ma swoje wady i zalety. To jest właśnie piękno tej gry xD Łucznik,vd,sh to w mniejszym bądź większym stopniu debuferzy, osłabiają przeciwników. MO, bb to klasyczni dmg maja zadawać bardzo dużo obrażeń :D druid wiadomo, rycerz to tank, podpora drużyny bez dr i rycerza nie ma co chodzić na większość bossów :P Ma to też swoje minusy, trzeba ogarniać. Trzeba cały czas mieć świadomość że tymi postaciami nie gra się samemu lecz dla drużyny. Słowem-co byś nie wybrała, odnajdziesz się w grupie po każda profesja ma coś wyjątkowego w sobie :D ja aktualnie mam dwie główne postacie (resztę zaniedbałem) są to vd 57 i niedawno zrobiony sh 47 którego bardzo sobie chwale, polecam! :D

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.” - Mark Twain

10 Wrz 2017, o 02:32
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości