Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Aquarea dla druida 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 220 razy
Otrzymanych podziękowań: 41 razy
Serwer: Tolnor
Post Aquarea dla druida
Hej poczytałem trochę forum ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi na następujące pytanie
Czy aquarea będzie odpowiednim petem dla druida?
Mam druida 64 i gram głównie solo, kiedy wbiłem 50 lvl i byłem w gildii kupiłem sobie ploxa ale bycie w gildii nie jest czymś dla mnie więc nie mam zbytnio do niego dostępu ale chce mieć peta który pomógłby mi w biciu różnych bossów solo więc zostają moim zdaniem recepturowe
Jeszcze jedno pytanie - jeśli era jest dobrym pomysłem to czy będzie ona w przyszłości dobrym połączeniem z ploxem w watasze jeśli za jakis ( na pewno dłuuuższy) czas zdecyduję się dołączyć do gildii?

15 Mar 2019, o 16:30
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Devaste
Post Re: Aquarea dla druida
Aquaera w watasze spisuje się świetnie, grunt to troche ją wyexpić. Wsparta szpilką (u mnie z krukiem) trafia częściej, co przekłada się na szybsze bicie. Posiada również ataki dystansowe, przez co czasem era z dystansu bije na setkach.

15 Mar 2019, o 18:33

Podziękowali: filipWasil (17 Mar 2019, o 16:27)
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 343 razy
Otrzymanych podziękowań: 403 razy
Według mnie druid, żeby naprawdę zwiększyć swoje "zasięgi" potrzebuje debuffa. Jak później dasz kija na 7 to nie będzie tak źle z dmg. A jeśli już jakiś dmg to tylko dystansowy i urok/ogien.

Z drugiej strony posiadanie samego tona(jedyny expiacy debuffer, ktory moze zalatwic ci full debuff) to jednak nie jest najlepsza możliwa decyzja, bo co prawda zwiekszy te "zasięgi" ale nie przyspieszy codziennej rozgrywki. Dlatego jesli chcesz to era moze byc twoim dmg ale jednak polecałbym wrócić do ploxa.

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

15 Mar 2019, o 18:45

Błądzący w Tunelach

Powrót do ploxa nie jest możliwością, z moim aktualnym nastawieniem bycie członkiem gildii się nie sprawdzi, dlatego szukam peta poza petami z gildii który by mi pomógl i ułatwił grę solo

15 Mar 2019, o 19:32
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Qweta
Ciężko sklecić coś dobrego dla druida bez gildii. Jak wspomniał ktoś powyżej, druid ma przęciętny debuff i dmg. W zasadzie pozostają receptury oraz ogar, małpa, kruk. Musisz coś z tej stajni pokombinować. Chyba najlepiej ekspić Ere(albo ogara/małpe) a na 85 dołączyć Tona jako debufera. Widziałem druidów z trzema recepturami co robili całkiem niezłą sieczkę. Jak pety dobrze ubrane i wyekspione to dają rade.

15 Mar 2019, o 21:00

Uczeń Simona

Otrzymanych podziękowań: 42 razy
Nick w grze: BoocikDr
Jeśli juz recepturka to może era i sol na zmianę. Ja sam na swoim dr mimo ze miałem swoja g, to od 30 lvla latałem z małpeczką, która dla mnie jest świetna. W późniejszym etapie gry latałem małpa i sol (8 punktów czyli 75 lvl na możliwość takiego latania). Jako druid nie polecam brać peta który bije z bliska bo przeciwnik który nie zostanie zabity w runde nastawi sie na taki def głownie. Teraz na 110+ pod solowania czempów na jeziorku i polanie mam skorpiona(nie chciało mi sie tona) twinga i małpe mieści to sie w punktach i posiadam dobrych debuferów którzy ułatwią mi bicie.

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1

16 Mar 2019, o 14:09

Błądzący w Tunelach

No więc jedyne co zrozumiałem to to, że bez G nie znajdę odpowiedniego peta xd

16 Mar 2019, o 14:32
Uczeń Simona

Otrzymanych podziękowań: 42 razy
Nick w grze: BoocikDr
filipWasil napisał(a):
No więc jedyne co zrozumiałem to to, że bez G nie znajdę odpowiedniego peta xd

nie do konca możesz kombinować ton sol małpa np da Ci to najlepszego debufera z gry, którym jest ton + najlpszego peta obszarowego (sol) no i małpa co bije dys i nie zabiera Ci sfery ataku ten zestaw zabiera Ci 13 punktów(wataha na 7). Możesz jeszcze ew kombiowanie nietoperek sol ton i masz 12 i wataha zostaje na 6

pozdrawiam Boocik

w oczekiwaniu na prawde o ekipie bylej z s1

17 Mar 2019, o 03:22

Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wakanda
Podziękowano: 47 razy
Otrzymanych podziękowań: 52 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Osobiście nie mam aquaery, ale jeżeli ktokolwiek Ci poleca aquatona (na 65lvl) jest kompletnym baranem. Aquaera na 99% w Twoim wypadku (gdzie nie lubisz g) wypadnie najlepiej z wszystkich petów - daje Ci dmg a na 65lvl to Ty go nie masz prawie wcale. Co do aquatona - faktycznie jest to świetny pet dla druida ale nie polecam go żadnemu dr który nie ma tego 115/120lvl i antena/ból którym jest jeszcze wstanie cos uderzyć.
Co do wyboru aquasola - mam tego peta i jego zastosowanie widzę jedynie jak mi brak kilku mięska do kompletu 20 mięsek na gawre. Jak nie masz latarni to jeszcze na wieże możesz z nim iść (dzięki temu wieże możesz robić bez straty potka). Na resztę to po prostu szkoda gadać, jego pojedyncze ataki są tak "mocne" że małpka 30lvl bije więcej xD. Tutaj powinni dodać aquasolowi jakiś duży % na krytyk (bo wiadome że z grupowych nie może, a pojedyncze biją tak mało że z krytykiem i tak słabo wyjdzie - ale coś tam jego użyteczność wzrośnie). Tyle w temacie aquapetów (tego drzewa nie mam z racji oczywistych)

PS: Chyba że masz ziom Latare to bierz od razu aquatona!! :D

Przecież wszystko się zmienia i zabiera nam nadzieję
Mi nie zabierze czegoś co już dawno nie istnieje

Kiedy dzisiaj chcę odpocząć, powiedzą: "Tracisz jaja!",
No i jak tu być szczęśliwym, gdy kochają jak upadasz...

17 Mar 2019, o 07:07

Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 34 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Hej, podrzucę tu swoją wypowiedź z podobnego tematu co do petów dla druida:

Spoiler:

Jeśli masz jakieś wątpliwości co do działania aquaery u druida to mogę Ci pokazać przykładową walkę z trochę już wyexpionym petem:

Spoiler:

EDIT:
Jeśli chodzi o gildie, to mimo wszystko warto poszukać sobie jakiejś chociażby dla petów, buffków czy teleportacji. Z pewnością na Twoim serwerze znajdzie się gildia dla osób grających indywidualnie z jakimiś niewielkimi składkami.

17 Mar 2019, o 14:43
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości