Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Nazwa połączonego serwera - offtopic 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Miejscowość: Łesos
Podziękowano: 22 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nazwa połączonego serwera
BxS napisał(a):
hehe, to nie jest wasz serwer ani nic co na nim się znajduje nie należy do was tylko do administracji, więc nie wychylajcie się za bardzo, ok?

Btw. jak macie tak płakać, to czy ktoś duneb pytał o zdanie aby doszło kiedyś do połączenia s1 i s2 jak i s3 i s4? Nikt nas o zdanie nie pytał wiec dlaczego was połączyli pozostawiając s5 z 2x mniejszą ludnością jak i nie więcej, na reszte lat?

Jak czytam takie posty osób z larkas wydaje mi się że średnia tego serwera nie przekracza iq arbuza, no chyba że są to tylko nieliczni, którzy wypisują takie głupoty.

To z jakiego powodu Duneb, otrzymał "możliwość" głosowania, czy będzie chciał być łączony?
Bo przecież to jest własność ekipy, a nie graczy.

Możesz podać jakieś dowody na swoje spekulacje, dotyczące liczby aktywnych graczy, kiedy były łączone Larkas bądź Ostlor?
Ekipa stwierdziła, że s5 jest na tyle aktywne i nie potrzebuje łączenia, z żadnym innym serwerem.
Kolejna twoja teoria obalona.

Kiedyś napisałem post dotyczący Dunebu, jednak nikt mi nie raczył odpisać, no niestety po co podać sensowne wyjaśnienie, lepiej wymagać. I nadal uważam, że to jest wina graczy grających na Dunebie, że taka sytuacja ma miejsce, ale przecież lepiej kogoś oskarżyć, niż popatrzeć na siebie i powiedzieć coś typu; "Tak to nasza wina."

Z jakiego powodu ekipa ma naprawiać błędy graczy Dunebu? Wy wymagacie połączenia, to Larkas ma prawo ubiegać się o swoją nazwę.

Tyle od mojej osoby, pozdrawiam.

Proszę pisać na temat - Szymdaro

tracę swe człowieczeństwo.
Kto mi pomoże?
Kto uratuje moją duszę?

3 Sty 2019, o 21:45
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Parowar
Podziękowano: 463 razy
Otrzymanych podziękowań: 1943 razy
Nick w grze: Inkwizycja
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
TygodnikNIE napisał(a):
To skoro u nas tak, źle i sami idioci to po co pchacie się na siłę skoro ani was tam nikt nie chce, ani nie zaprasza i na dodatek źle się będziecie czuli wśród ludzi o iq arbuza. Poza tym wszystkie nazwy fatalne

Onyadari napisał(a):
Mieli do nas DOŁĄCZYĆ.
Słowo klucz. Dołączyć, a nie pchać się z buciorami i dyktować swoje warunki.

Skończcie się już ośmieszać, bo prezentujecie argumenty na poziomie Avada w temacie wolnego i niepodległego Dunebu. Tylko prawdę mówiąc nie wiem co jest/było głupsze.

Kruszyć kopię o NAZWĘ SERWERA i używać takich argumentów to trzeba być serio pozbawionym kilku klepek.

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

"Wybacz jeżeli uraziłam Twoje myślenie" - Ruuda

3 Sty 2019, o 21:45
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: TygodnikNIE
Odpowiedz z cytatem
Wyobraź sobie szanowny Gromaku, że ja np czuję się pokrzywdzony w sytuacji gdy duneb może decydować o swoim losie (co prawda tylko po części bo serwera wybrać niestety nie mogli), a my na Larkasie jak myszki mamy schować się pod miotłę i przyjmować wszystkie zmiany, które nam nic dobrego tak naprawdę nie przynoszą, z pocałowaniem ręki? Moim zdaniem to nie jest fair w stosunku do nas i musimy walczyć o to co się nam należy tak jak robił to duneb, tyle że im się to w żaden sposób w sumie nie należało...

Ostatnio edytowany przez TygodnikNIE, 3 Sty 2019, o 22:02, edytowano w sumie 1 raz

3 Sty 2019, o 21:58

Podziękowali: ŚwistakiXd (3 Sty 2019, o 22:00)
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Temat co prawda nie o tym, ale wymień mi tu logiczne argumenty (poza zmianą nazwy, bo nazwa nic nie zmienia) które niby to utrudnią życie na obecnym Larkasie po dołączeniu Dunebu - mityczne lagi? Różnice w cenach które się wyrównają na korzyść obu stron po kwartale? No co tam jeszcze złego na horyzoncie na nas czeka ?

"Moja refleksja jest taka że kneblować każdy umie, domagać się sprawiedliwości wobec innych " - Mroczna

3 Sty 2019, o 22:01
Profil ICQ WWW
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 10 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: TygodnikNIE
Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że takie argumenty istnieją, ale ty jako gracz bardzo aktywny nie widzisz po prostu o co chodzi. Podczas eventu vorlingów już teraz ciężko jest się komfortowo poruszać po mapach i zdobywać punktów, o zestawy na slene czy złapanie wrony/wena też będzie o wiele ciężej. Niby to nie wiele, ale jak sam widzisz argumenty zawsze się znajdą. Jednak nie o to tu chodzi, największym problem jest chyba fakt, że w tak ważnej sprawie jak połączenie serwerów Larkas nie ma nic do powiedzenia...

3 Sty 2019, o 22:13
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 29 razy
Otrzymanych podziękowań: 318 razy
Odpowiedz z cytatem
E no sory, przecież te nazwy sa mizerne,
może jak by Larkas była tez mizerna, była by potrzebna zmiana, ale żadna z tych zaproponowanych tu nie robi szycha do Larkas, ani wymowa, ani
klimatem.
Moze propozycja powinna iść w kierunku skojarzenia z BR?

Z tej mizerii najciekawiej brzmi Talia, chociaż ma za dużo wydźwięków.
Tolnor bez wyrazu, a Usana kojarzy się z ukraińską studentką marketingu i zarządzania....

I rozumiem że ta zmiana nazwy jest dla Dunebian taką jakby nagrodą pocieszenia, żeby nie czuli się jako uchodźcy smutni na Larkasie.

No a dla Larkasu nagroda sama w sobie już jest to,
że zostaną ubogaceni kulturowo przez uchodźców z Dunebu,
w tym takich intelektualnych terrorystów jak Avad.

No Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :D

Proszę pisać na temat, bez personalnych zaczepek - Szymdaro

3 Sty 2019, o 22:17
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lubin
Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Onyadari napisał(a):

No wyobraź sobie, że gram na tym serverze, jestem jego użytkownikiem i mam prawo do dyskusji gdy coś jest zmieniane. Przy łączeniu s1 i s2, oraz s3 oraz s4 odbyło się głosowanie na obu serverach, i oba tego chciały, miały taką sama liczbę graczy. W waszym przypadku wy sie tego domagaliście, płakaliście na forum i wylewaliście swe żale gdzie tylko się dało. Jako goście na naszym serverze(nazwałbym was w sumie taką ukrainą taernu) powinniście się dostosować do nas.

Jak nasz połączą i wyjdziesz na czarne to zobaczymy kto się wtedy dostosuje.

3 Sty 2019, o 22:23
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
TygodnikNIE napisał(a):
o zestawy na slene czy złapanie wrony/wena też będzie o wiele ciężej.

Kończąc już ten offtop to Ci powiem tylko młody na serwerze jesteś, mało widziałeś - to nie wiesz jak było ciężko złapać 5 lat temu - teraz, nawet po połączeniu nie będzie w połowie tak cięzko, jak było kiedyś, a jakoś wszyscy żyli i bawili się dobrze.

3 Sty 2019, o 22:26
Profil ICQ WWW
Awatar użytkownika

Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 11 razy
Nick w grze: MatasQ
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
No tak bo nas jest tak strasznie dużo i jesteśmy tak strasznie źli że wybijemy wszystkie czempy i kanarki itp Jakoś z tego ci mi się wydaje to da się zmieniać czas respu mobków... więc jak będzie tak niebotycznie.... przepraszam NIEBOTYCZNIE ciężko złapać coś to te respy zostaną skrócone

PS jakoś wcześniej nikt nie płakał że będzie łączenie a teraz co jeden to lepszy

Proszę pisać na temat, bez capsa - Szymdaro

Visca El Barca
14.01.2019r. 13:01 Epik Żmij został zdobyty!

Ostatnio edytowany przez MatasQ, 3 Sty 2019, o 22:33, edytowano w sumie 1 raz

3 Sty 2019, o 22:31
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Tsocjetoophodzi
Odpowiedz z cytatem
Raczej nie uczestniczę w pvp, ale widzę bardzo mocny argument "wyjdziesz na czarne to zobaczymy kto się dostosuje".
Wy chcieliście dołączyć do nas, teraz zaczynacie grozić terroryzowaniem rodowitych obywateli, hmmm brzmi mi znajomo... Ale przecież ubogacenie kulturowe jest potrzebne...
Gdyby odbyło się referendum, czy Larkas chce zmianę nazwy, to założę się, że min. 70% ludzi by zagłosowało na nie.

3 Sty 2019, o 22:32
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości