Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 OSTATNI KRZYK ROZPACZY DUNEBU/Fuzja serwera - offtop 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: Rankor
Serwer: Duneb
Post Re: OSTATNI KRZYK ROZPACZY DUNEBU/Fuzja serwera
MrocznaSiostra napisał(a):
Rankor napisał(a):
90Vd to wyższa półka? :D

To że mam mniejszy lvl niż ty, to że wyrwałeś i spłyciłeś moją wypowiedź nie sprawia mi bólu, sam sobie taką wypowiedzią i podejściem robisz krzywdę.

Ja nie muszę być wykokszona by samym kamykiem jaskółkę ubić. Sprecyzuje to inaczej byś zrozumiał. Kiedyś byłam radosna, witałam się na ogólnym czacie swoim naiwnym "dzień dobry" i nikt nie odpowiadał, setka graczy i zero odpowiedzi na takie coś. Wy chcecie się łączyć z innymi? W imię czego? By było więcej kłótni? Kuźwa... a wystarczy przestać na siebie warczeć, napisać to głupie hejo, cześć, może gdzieś się wybierzemy. Zagryźliście się sami w swoich sporach i przeraża was fakt że jakaś tam VD 90 śmiała napisać na ogóle dzień dobry... za miła jestem, nie warczę na każdego na ogóle to już jestem beeee... żal że chcecie łączyć się z innym serwerem by mieć większe grono osób by się kłócić lub wzajemnie sobie wymyślać...

Jeżeli brakuje ci interakcji interpersonalnych to myślę że źle wybrałaś grę , Kalambury na kurniku były by odpowiedniejsze. A serio to skoro tobie dobrze się gra z samym Avadem to równie dobrze możecie to dalej robić na Larkas czy tam Osltor czy tam Dunebor <---- Myślę że nazwa servera do uzgodnienia

10 Paź 2018, o 22:51

Podziękowali: MardyBum (10 Paź 2018, o 22:53)
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Miejscowość: Krusin
Podziękowano: 103 razy
Otrzymanych podziękowań: 75 razy
Nick w grze: Poszyty
Serwer: Ostlor
Temat zamykam.

Wróci Szymdaro to posprząta Wasze "opisy" i temat otworzy.

Przyda się Wam kilka godzin na zbudowanie konkretnych argumentów oraz ostudzenie emocji.

Zgoda, otworzę jak ogarnę, lecz może się okazać, że połowa aktywnych nie będzie mogła pisać - Szymdaro :twisted:

Nieobliczalny z Nieobliczalnych

10 Paź 2018, o 22:58

Podziękowali: 2 AvadKevadra (10 Paź 2018, o 23:00), Onion (10 Paź 2018, o 22:59)
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: BacugetSu
Post OSTATNI KRZYK ROZPACZY DUNEBU/Fuzja serwera
Avadowi nie ma co odpisywać, to tylko troling aby znów temat został zamknięty, inaczej tego nie widzę

Pierwszy zbanowany, ostrzegałem. Każdy kolejny będzie dłuższy. Szymdaro

12 Paź 2018, o 00:16

Podziękowali: 2 Magbeth (12 Paź 2018, o 00:21), Oft (12 Paź 2018, o 00:26)
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: KubusLekk
Smutne jest to, że oceniasz kondycję serwera na podstawie czatu, a nie na własnych doświadczeniach :/

12 Paź 2018, o 08:34
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Salem
Podziękowano: 234 razy
Otrzymanych podziękowań: 147 razy
Nick w grze: MrocznyAvad
KubusLekk napisał(a):
Smutne jest to, że oceniasz kondycję serwera na podstawie czatu, a nie na własnych doświadczeniach :/

Smutne jest to że ci którzy przyczynili się do tego stanu rzeczy teraz uważają że mają prawo narzucać innym swoje widzimisię. Ile razy pisaliście chociażby na forum że wolicie stać pod Keme, w Garniaku/Beirnie niż lecieć z randomami/nowymi graczami na bossy? Teraz puacz że już tych randomów nie ma a i ziomki odpuściły granie więc niech teraz wszyscy się Wam podporządkują, a co z innymi graczami? Zapomniałem, przecież oni się nie liczą! Co z czasem włożonym w budowanie swoich gildii? Chyba też nie ważny bo w końcu nowy serwer to nowa szansa na zwiedzanie kolejnych topowych gildii. Mam nadzieję że tak jak było w tym przypadku https://scr.hu/PYGr01V tak i w tym ekipa nie będzie się kierowała mało wiarygodną anonimową ankietą a dobrem ogólu graczy, przy czym ogół graczy to wszyscy a nie tylko 100+.

"Niezależnie od tego czy dojdzie do łączenia, czy też nie, nie będzie opcji przeniesienia pojedynczych graczy." - Dantalion (30.10.2018)

12 Paź 2018, o 08:59
Uciekinier Taernijczyk

Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Magilka
Czy liczba wypowiedzi nie powinna być ograniczona ? Avad chyba przekracza tą linie i to o dużo wkółko to samo wypisujać. Ktoś się chce wypowiedzieć odrazu naskakuje na niego po nie zgadza się z jego NIE !!! i tak za każdym razem , daj chłopie się wypowiedzieć innym co o tym myślą to forum i każdy może się wypowiadać

12 Paź 2018, o 09:15
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Otrzymanych podziękowań: 31 razy
Nick w grze: KubusLekk
Avad napisał nam wczoraj na globie, że nie ma pomysłu jak naprawić sytuację na serwerze gdyż "on nie jest od tego". Dla niego liczy się tylko obalenie wszystkiego co jest niezgodne z jego mniemaniem. Według mnie jego zdanie powinno mieć minimalne znaczenie, gdyż nie liczy się dla niego dobro pozostałych tylko własny interes.
Prosiłbym avad, żeby co druga wiadomość w tym temacie nie była twoja bo to do niczego nie prowadzi. Ileż razy można wypisywać to samo

12 Paź 2018, o 10:01

Podziękowali: damian22071995 (12 Paź 2018, o 10:28)
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Przecież to doskonale widać o co chodzi dla tego gracza, forum to jedyne miejsce gdzie według niego jest w stanie coś zrobić. Na serwerze swoje miejsce w szeregu zna, jedyny sposób którym może "zajść za skórę" dla pozostałych graczy jest negowanie ich wszelkich opinii, pisząc swoje "argumenty z kosmosu" m.in połączenie z HC na zasadach HC itp aby tylko spróbować przeszkodzić dla pozostałych graczy. Uważam, że nawet sam gracz być może chciałby aby serwer został połączony, lecz gdy widzi szansę, że może w jakiś sposób zrobić dla wszystkich graczy na przekór, będzie próbował wszystkich sił aby dopiąć swego aby w jakiś sposób /się dowartościować/ nie wiem nawet jak to nazwać.
Podsumowując - proponuję nie karmić trolla, nie odpowiadać na bezsensowne komentarze, nie zwracać w ogóle uwagi, o ile jeszcze ktoś w ogóle to robi.

12 Paź 2018, o 10:29

Podziękowali: Fabcio (12 Paź 2018, o 10:50)
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: True
Nie wiem po co sie tak produkujecie skoro zaraz wpadnie tu Drygu albo inny Czerwony i napisze ze na Dunebie jest super xd

13 Paź 2018, o 17:18
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Dokładnie tematu nie zamkneli ze wzgledu żeby ludzie odreagowali swoje nie zadowolenie na forum, poczekają jeszcze pare dni aż każdemu ciśnienie łączenia zejdzie i ciach napiśza dziekujemy za wasze opinie zamykamy temat xd

13 Paź 2018, o 17:49
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości