Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
 OSTATNI KRZYK ROZPACZY DUNEBU/Fuzja serwera - offtop 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 21 razy
Nick w grze: Magbeth
Serwer: Ostlor
Post Re: OSTATNI KRZYK ROZPACZY DUNEBU/Fuzja serwera
Nie wylewam żalów tylko pisze jak jest a to czy dostaje w pape to nieważne. Duneb potrzebuje łączenia z innym serwerem inaczej umrze. A co do pvp mimo ze nie gram już czesto na Vd mozesz mi się pochylić do kolan. Nie szanuje .

10 Paź 2018, o 22:11
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 19 razy
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Serwer: Duneb
Karyna wiadomo że będziesz przeciwko społecznosci dunebu poniewaz byłaś tam gnębiona nic dziwnego ;)

10 Paź 2018, o 22:15
Uciekinier Taernijczyk

Miejscowość: Grudziądz
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Karinka
Gorter napisał(a):
Karyna wiadomo że będziesz przeciwko społecznosci dunebu poniewaz byłaś tam gnębiona nic dziwnego ;)

Ależ oczywiscie... wielka Karinka gnebiona na dunebie :DD zastanowilabym sie kto tu kogo...:D Przeciwko spolecznosci dunebu nic nie mam... Przychodza na ostlor poplakac mi na priiv jak tam wam zle, zawsze im pomoge:) Nie jestem tylko za laczeniem serwera, bo to nie potrzebne. Tak jak napisalam wyzej, wystarcza checi:) w pol roku na ostlor wbilam 130 lvl, i nie tylko ja jestem przykladem ze jak komus sie chce to mozna:) niestety.. wiekszosc ma sile tylko poplakac na forum

10 Paź 2018, o 22:23
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 9 razy
Nick w grze: BacugetSu
Karina i troche by bolało, że ty straciłaś poł roku, a nas by przenieśli cooo? :D

10 Paź 2018, o 22:27
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 22 razy
Nick w grze: Rankor
MrocznaSiostra napisał(a):
To i ja coś napiszę.
W przeciwieństwie do większości tu wypowiadających się grałam na każdym serwerze postaciami z wyższej półki. I wszędzie było to samo, trzeba było szukać slota godzinę, dwie, a bywało że trafiało się w 5 minut slot. Duneb może nie ma tej przepustowości co inne serwery, ale to była decyzja administracji by połączyć 1 i 2, 3 i 4 w dwa większe, a 5 nazwać jedynie inaczej. Może to zła decyzja że ten serwer pozostawiono samemu sobie. Lecz ja jestem przeciw łączeniu po primo dlatego że wszystko ma swoje wzloty i upadki. Pogodzona jestem z koniecznością solowania bossów, pogodzona z kłótniami garstki osób na serwerze. Jest jednak dalej nas na tyle dużo że można kompletować pt na dowolnego bossa, wystarczy nie być złośliwym ad persona. Wkurza mnie podejście "bo ona buja się z Avadem" "bo on jest ze smerfów"... problemem Dunebu nie jest brak ludzi ale rozłam graniczący z personalną nienawiścią między graczami...

90Vd to wyższa półka? :D Ja się Oram ze smerfami a na Moranie byłem z ich całym pt , Btw fakt ze 80% servera zgadza się z Depechem to już wiele daje do myślenia .

P.S Pominę fakt ze 15 min po Moranie zostałem zabity przez taliba na harpiach XD

10 Paź 2018, o 22:28

Podziękowali: 4 allison (10 Paź 2018, o 22:38), Fabcio (10 Paź 2018, o 22:29), MardyBum (10 Paź 2018, o 22:28), Miichaśś (10 Paź 2018, o 22:30)
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 314 razy
Otrzymanych podziękowań: 361 razy
No i pojawiły sie kolejne 3 strony wypowiedzi ale pobieznie stwierdzam, że nic nowego.

Albo post typu "Tak, dajcie nam fuzje" albo powielanie tego co napisał autor tego tematu czyli prawie powielanie poprzednich tematów. Ale to nie pierwszy taki przypadek wiec czego mogłem się spodziewać.

Cytuj:
Słyszałem o postanowieniu stworzenia owego tematu, wszystko fajnie, czytam komentarze i jak zwykle musiałem zobaczyć post tego ignoranta seba11iq zawsze śmieszyły mnie jego wypowiedzi i śmieszyć nadal będą, no ale cóż... a co do tematu.

Jak nie rozumiesz moich wypowiedzi to nie musisz sie tym chwalić na prawo i lewo, to działa na twoją niekorzyść.

Bo widze ze poza tą jakże ciekawą informacją zupełnie nie odniosłeś się do mojej wypowiedzi.

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

10 Paź 2018, o 22:31

Podziękowali: AvadKevadra (10 Paź 2018, o 22:37)
Jedną nogą w Haligardzie

Własnie Karyne boli to że ona usuneła postać i od nowa musiala grac a ktoś by był przeniesiony. Na 100% jakby grała na dunebie była by za połączeniem gdyż jest egoistką ;]

10 Paź 2018, o 22:33
Uciekinier Taernijczyk

Miejscowość: Grudziądz
Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Nick w grze: Karinka
Alez dobrze wiecie ile czasu poswiecam na ta gierke i ile czasu zajmuje mi wbicie x lvla. Takze to mi wisi i powiewa. Tak jak napisalam, jak polacza to polacza, korzysc bedzie lezec bo obu stronach:)

10 Paź 2018, o 22:34
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 110 razy
Otrzymanych podziękowań: 185 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Rankor napisał(a):
90Vd to wyższa półka? :D

To że mam mniejszy lvl niż ty, to że wyrwałeś i spłyciłeś moją wypowiedź nie sprawia mi bólu, sam sobie taką wypowiedzią i podejściem robisz krzywdę.

Ja nie muszę być wykokszona by samym kamykiem jaskółkę ubić. Sprecyzuje to inaczej byś zrozumiał. Kiedyś byłam radosna, witałam się na ogólnym czacie swoim naiwnym "dzień dobry" i nikt nie odpowiadał, setka graczy i zero odpowiedzi na takie coś. Wy chcecie się łączyć z innymi? W imię czego? By było więcej kłótni? Kuźwa... a wystarczy przestać na siebie warczeć, napisać to głupie hejo, cześć, może gdzieś się wybierzemy. Zagryźliście się sami w swoich sporach i przeraża was fakt że jakaś tam VD 90 śmiała napisać na ogóle dzień dobry... za miła jestem, nie warczę na każdego na ogóle to już jestem beeee... żal że chcecie łączyć się z innym serwerem by mieć większe grono osób by się kłócić lub wzajemnie sobie wymyślać...

10 Paź 2018, o 22:46

Podziękowali: levelup (10 Paź 2018, o 22:51)
Jedną nogą w Haligardzie

Tu chodzi bardziej o wyprawy typu morany/admirala czyli nw czy robi sobie tą wypowiedzią krzywde skoro maja 90 lvl nie masz pojęcia o graniu na hlvlach

10 Paź 2018, o 22:50
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 61 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości