Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Pomocna dłoń Moderatorki 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 110 razy
Otrzymanych podziękowań: 185 razy
Nick w grze: Panisamozlo
Serwer: Duneb
Post Pomocna dłoń Moderatorki
Ja tam nigdy dużo nie wymagałam, ale mam swoje granice.

Na zamieszczonych zrzutach widać chęć pomocy Moderatorki która tak naprawdę polegała na niczym. Nawet propozycji napisania do supportu nie dostałam. Założenie że kick pomoże nie poskutkowało. Mario przepadł, a co za tym idzie szansa na drop rara wliczając w to szansę na drop epika. Zdecydowanie będę uważała że właśnie na tym mario epik spadł by. Jestem więc ciekawa reakcji wyższych władz w jaki sposób zrekompensują mi poświęcony czas na przejście insty i doskonałą radę Moderatorki bym odpuściła sobie Mario. Piszę tu gdyż pani Moderatorka w swojej chęci niesienia pomocy ograniczyła się do polecenia relogu, wyczyszczenia ciasteczek i zaserwowanie mi podwójnego kicka przez nieznanego kolegę z zespołu nie wspominając o zgłoszeniu tego na support. Czekam na odpowiedź wyższej władzy gry.

31 Sie 2018, o 21:39
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Miejscowość: Świniarsko
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Post Re: Pomocna dłoń Moderatorki
A czego ty oczekujesz? Ze moderatorka CZATU zrobi ci reset walki i może jeszcze zrobi inste dla ciebie gdzie ci przywola marionetke zebys mogla raz jeszcze sprobowac? Ona jest tylko moderatorka, wiec daj sobie spokoj. Zaraz po wprowadzeniu Aquy tez był problem z ta instacja i ludzie nie byli bliscy zwyzywania modów za to, ze stracili wejsciowke (która jest warta milion razy więcej niż mario) tylko pisali na suport, nawet bez informacji o moderatorów CZATU :)

Matyasek-Barbarzyńca 87 lvl - W stanie spoczynku
KebabButche-Mag Ognia 57lvl - Ciągle w grze

31 Sie 2018, o 21:44
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Podziękowano: 62 razy
Otrzymanych podziękowań: 17 razy
Nick w grze: LosLukaszos
Spisek, to wszystko spisek!

31 Sie 2018, o 21:46

Podziękowali: Becken (31 Sie 2018, o 22:37)
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 110 razy
Otrzymanych podziękowań: 185 razy
Nick w grze: Panisamozlo
barnostary napisał(a):
A czego ty oczekujesz? Ze moderatorka CZATU zrobi ci reset walki i może jeszcze zrobi inste dla ciebie gdzie ci przywola marionetke zebys mogla raz jeszcze sprobowac? Ona jest tylko moderatorka, wiec daj sobie spokoj. Zaraz po wprowadzeniu Aquy tez był problem z ta instacja i ludzie nie byli bliscy zwyzywania modów za to, ze stracili wejsciowke (która jest warta milion razy więcej niż mario) tylko pisali na suport, nawet bez informacji o moderatorów CZATU :)

A oczekuje tego że wchodząc na instę mam mieć gwarancje że ona będzie nie bugowała, nie skakała z prawa na lewo lub z dołu do góry ale będzie poprawnie działająca niezależnie czy jest to Morana czy Herszt. Jeśli wymagania tego są dla ciebie błahostką to życzę wiele inst na których będą się działy cuda nie pozwalające na normalne ukończenie jej. Pozdrawiam.

31 Sie 2018, o 21:50
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Salem
Podziękowano: 240 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: MajkMayers
Widzisz nie każdy gracz jest równy, wystarczyło że poruszłaś niewygodny temat i obrońcy ekipy już na posterunku. Tak się kończy wolontariat.

PS.
MrocznaSiostra napisał(a):
Jeśli wymagania tego są dla ciebie błahostką to życzę wiele inst na których będą się działy cuda nie pozwalające na normalne ukończenie jej. Pozdrawiam.

Wtedy pierwsi będą się domagać rekompensat, znam to z autopsji.

Ostatnio edytowany przez AvadKevadra, 31 Sie 2018, o 21:58, edytowano w sumie 1 raz

31 Sie 2018, o 21:51

Podziękowali: kolega112999 (31 Sie 2018, o 21:54)
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Miejscowość: Świniarsko
Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
MrocznaSiostra napisał(a):
A oczekuje tego że wchodząc na instę mam mieć gwarancje że ona będzie nie bugowała, nie skakała z prawa na lewo lub z dołu do góry ale będzie poprawnie działająca niezależnie czy jest to Morana czy Herszt. Jeśli wymagania tego są dla ciebie błahostką to życzę wiele inst na których będą się działy cuda nie pozwalające na normalne ukończenie jej. Pozdrawiam.

Ty tak na poważnie czy sobie jaja robisz? Zachowujesz się jakby tylko tobie wyskakiwały problemy z grą, i jakby wszyscy moderatorzy mieli możliwość pomaganie z poziomu game-masterów. Po prostu wykorzystujesz sytuację, żeby pokazać, że ekipa tylko się obija a platynkę za to zbiera kur..de… To jest moderator C Z A T U nie cholerny GM czy programista.
I Avad-Wolontariat? Tak szczerze to modom z dunebu dałbym zarobki prawdziwych pieniędzy za to, że muszą się użerać z kimś takim jak ty i ta "wyluzowana dziewuszka"....

Matyasek-Barbarzyńca 87 lvl - W stanie spoczynku
KebabButche-Mag Ognia 57lvl - Ciągle w grze

31 Sie 2018, o 21:56

Podziękowali: Mali (31 Sie 2018, o 22:00)
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Miejscowość: Piaseczno
Podziękowano: 589 razy
Otrzymanych podziękowań: 438 razy
Nick w grze: Szpitalnik
Ręce opadają. Bardzo dobrze się tobą zajęła, nic więcej mogła nie zrobić, ton również przyjęła znacznie grzeczniejszy od ciebie. Błąd jest, nikt ci raczej niczego nie zwróci, ale o tym podyskutuj sobie na supporcie, może coś ugrasz. Naprawdę pierwszy raz ci się zdarzyło że ucierpisz przez błąd gry?

31 Sie 2018, o 22:00
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Salem
Podziękowano: 240 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: MajkMayers
Po primo to ode mnie i od Mrocznej to się odstosunkuj i po secundo nie każdy zadowala się byle czym jak forumowe wazeliniarstwo.

31 Sie 2018, o 22:02
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Serwer: Larkas
W przypadku insty marionetki, sama marionetka jest niewrażliwa na ataki póki obstawa jest "na chodzie", jeśli np będzie wymuszona ucieczka a obstawa padnie w tym czasie od krwawienia lub zabije ją pet w czasie nieobecności gracza, marionetka nadal pozostaje niewrażliwa na ataki co skutkuje tym, że nie można jej zabić. Moderator nie jest w stanie nic na to poradzić, nie jest to również bug, błąd itp. Tak został zaprojektowany boss. Ustawione ataki nie "widziały" celu przez niewrażliwość, tłumacząc tak najprościej i dlatego nie były wykonywane. Po zabiciu obstawy w czasie obecności gracza marionetka "myje się" z niewrażliwości i ataki wchodzą. Mam nadzieję, że wszystko teraz jest jasne.

31 Sie 2018, o 22:05
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Podziękowano: 56 razy
Otrzymanych podziękowań: 57 razy
Nick w grze: Malibu
Zakładając takie tematy tylko zniechęcasz ekipę do swojej osoby. Wystarczyłoby napisać na support o tym błędzie(o ile jest to błąd) z prośbą o postawienie bossa i jestem pewien że ekipa by ci tego bossa postawiła bądź dała drobną rekompensatę... Tym bardziej że na Dunebie mamy Dantaliona który w takich sprawach nie robi najmniejszych problemów.

31 Sie 2018, o 22:06
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość