Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Śmieszna sprawa z pobytem w ekipie. 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Lisii
Serwer: Larkas
Post Śmieszna sprawa z pobytem w ekipie.
Proszę o wypowiedź graczy i administracji z każdego serwera :)

Zgłosiłam się na moderatora, wszystko fajnie przeczekałam swoje, 2 tyg około potem napisał do mnie Admin, że chcą mnie wziąć na okres próbny. Przeszłam szkolenie dostałam się na moderatora (szczegółów nie mogę zdradzać, dlatego wszystko będzie skrócone. - oczywiście serwer Larkas). Po dwóch dniach zrezygnowałam, z każdym szło się dogadać tylko nie z Nazgullem, nie podobało mi się jego podejście do kogoś nowego czyli takiego jak ja. Po moim odejściu wróciłam do normalnej gry, i po jakimś czasie napisał do mnie Nazgull, w sprawie dodanego mi roku czasu premium który po odejściu prawda nie należał mi się, 06.07.2018 przedłużyłam swoją premkę o 30 dni a nadmiaru miałam z 7-8 dni, może nie pamiętam. Po odejściu nie patrzyłam na czas premium a większość czasu w grze spędzałam na farmieniu mięska, i przedstawiłam taką odpowiedź dla Nazgulla gdy zapytał mnie o to czy nie mam za dużo czasu premium - nie patrzyłam bo wiedziałam, że jeszcze mam kupe czasu. Podczas naszej rozmowy skrócił mi czas do 2 dni, w ciągu dalszej naszej rozmowy do zera. Gdy powiedziałam, żeby zwrócił mi to za co zapłaciłam powiedział, że nie będzie mi nic zwracał, bo nie on to zabrał i że jak to udowodnie. Ja dalej szłam za swoim, że nie patrzyłam na czas i że bym to zgłosiła. Mówiąc teraz nie wiedziałam, że ten czas zostanie mi dodany podczas pobytu w ekipie, ani nie doszło do tematu o wynagrodzeniu. Podczas naszej rozmowy po kilkukrotnym wspomnianiu tego samego w przyplywie emocji napisałam, "Ty masz coś z głową nie tak". Dostałam upomnienie, żeby przedstawić dlaczego tak twierdzę, w oknie czatu zdążyłam napisać : Twierdzę tak, ponieważ mówię 3 raz, że nie zwracałam na to uwagi". Ciekawym dla mnie faktem jest to, że po zabraniu mi uprawnień Nazgull napisał do mnie, pod koniec naszej rozmowy dodałam, że być może się tam nie nadaje gdyż przechodze nerwice - choroby której najgorszemu wrogowi nie życzę. No ale docinki ze strony ekipy typu - "zapomniałaś się z tym zgłosić, pewnie przez nerwicę" również nie są na miejscu. Poprosiłam o wyjście z priva celem udania się na handlowy i kupienia sobie platyny na premkę, gdyż wiedziałam że i tak nie dostanę swojego czasu spowrotem. Zaraz potem nastąpił koniec rozmowy wraz z banem na całe konto i przekazaniem mi, żeby zgłosić się na support. Być może coś pominełam, być może cytaty nie są 1:1 jak w oknie czatu, może i jest tu po cześci moja wina, ale skoro nie wiedziałam że zostanie mi dodany czas premium na rok, a GM który dodawal mi uprawnienia tak, to dlaczego nie zdjął mi czasu równo z moim odejściem od ekipy, i dlaczego to że nie przepadam za Nazgullem ma oznaczać banowanie mojego konta? Co ja komu złego zrobiłam?

Pozdrawiam

Edit końcowy:

Sprawa wyjaśniona ja przesadziłam ze swojej strony lekko ubliżając Nazgullowi. Przepraszam za swoje zachowanie, i mam nadzieje że już nigdy nie będziemy musieli się spotkać.

Ostatnio edytowany przez LisiaKita, 16 Sie 2018, o 23:12, edytowano w sumie 1 raz

16 Sie 2018, o 20:49

Podziękowali: Nazgull (16 Sie 2018, o 21:02)
Mistrz Gry
Awatar użytkownika

Podziękowano: 85 razy
Otrzymanych podziękowań: 284 razy
Post Re: Śmieszna sprawa z pobytem w ekipie.
Sprawa omawiana na supporcie, temat na forum niczemu nie służy...

16 Sie 2018, o 20:59

Podziękowali: LisiaKita (16 Sie 2018, o 21:17)
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Lisii
Sprawa wyjaśniona ja przesadziłam ze swojej strony lekko ubliżając Nazgullowi. Przepraszam za swoje zachowanie, i mam nadzieje że już nigdy nie będziemy musieli się spotkać.

16 Sie 2018, o 23:12
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 314 razy
Otrzymanych podziękowań: 361 razy
Aha, czyli temat był zamkniety poki na supporcie nie ustaliliscie sobie ze ktos musi kogos oficjalnie przeprosic

A teraz znowu jest otwarty tylko po to aby napisac te przeprosiny, ŻENADA :lol:

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

16 Sie 2018, o 23:22

Podziękowali: kolega112999 (16 Sie 2018, o 23:52)
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Serwer: Ostlor
Czegoś nie rozumiem. Naubliżałaś zanim CI zabrał premkę do zera, czy potem? i co jest wyjaśnione? Początkowy post prawie jak wypracowanie na zaliczenie, a potem lakoniczne
"spoko, to mnie poniosło, a ekipa jest Aniołem"

P.S. tytuł w sumie adekwatny do zawartości...taa śmieszna sprawa.

taernijczyk, taernijczykowi zgotował ten los parafraza

16 Sie 2018, o 23:55
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Salem
Podziękowano: 235 razy
Otrzymanych podziękowań: 147 razy
Nick w grze: MrocznyAvad
Serwer: Duneb
Nie dawno przepraszali gracza który sam się do oszustwa przyznał, teraz takie kwiatki, ciekawie się robi, :lol: Regulamin, zaostrzyć regulamin! 8-)

"Niezależnie od tego czy dojdzie do łączenia, czy też nie, nie będzie opcji przeniesienia pojedynczych graczy." - Dantalion (30.10.2018)

17 Sie 2018, o 00:14
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Miejscowość: ZGH
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Worin
Na starym S2 był Nazgul i zawsze miał racje, Jest Larkas i dalej jest Nazgul i on zawsze ma racje. Pisać i rozmawiać najlepiej jak z dziadkiem który zawsze ma swoje zdanie i nie da ci swojego powiedzieć .

Mam pytanie czy każdy GM może cofać Premke ?

Worin barb 140
KuFeLDruT druid 59-tur
Thebadmannn ryc 65-tur

Zgłoszenie do łączenia kont 04.05.2017 Dalej NIC

17 Sie 2018, o 07:12
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 314 razy
Otrzymanych podziękowań: 361 razy
Az mi sie przyponial HM z czasow kiedy jeszcze nie bylo Rodgosta (mozliwe ze nick przekrecilem), zanim wszystko bylo odsylane na support i sam HM wypowiadal sie na forum przynajmniej raz na miesiac.

Wtedy z jego strony postanowil poleciec typowy "supportowy post". Z gory przeproszenie za cokolwiek, prosba o wyrozumialosc. Zapewnienie ze juz sie zajmuja sprawa. I pozdrowienia od ekipy taern.pl.

A z drugiej strony potrafil wdac sie w klotnie z kims na forum i dojsc do mojego ulubionego momentu gdzie padalo jako oskarżenie w kierunku ekipy/samego HM. Wtedy pojawiala sie zabawa "dowody do godziny tej i tej albo ban na miesiac". Albo po prostu potrafił komus ostrzej odpisac.

Nie ukrywam ze ta rozbieżność mnie niezwykle bawila i nadal ja wspominam.

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

17 Sie 2018, o 09:28
Administrator
Awatar użytkownika

Podziękowano: 463 razy
Otrzymanych podziękowań: 589 razy
Worin napisał(a):
Mam pytanie czy każdy GM może cofać Premke ?

Oczywiście, jeśli to premka nadana w związku z pełnieniem funkcji - kupionej za hajsy nawet drygu nie zabierze.

Image

17 Sie 2018, o 09:43
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 176 razy
Serwer: Ostlor
seba11pl napisał(a):
...potrafil wdac sie w klotnie z kims na forum i dojsc do mojego ulubionego momentu gdzie padalo jako oskarżenie w kierunku ekipy/samego HM. Wtedy pojawiala sie zabawa "dowody do godziny tej i tej albo ban na miesiac". Albo po prostu potrafił komus ostrzej odpisac...

Wszystko ładnie, pięknie, ale stanę w obronie HM... Jakie kłócił?
Czy Wadim Bakatin z kimś się kłócił? czy Kim Dzong Un z kimś się kłócił? itd...
Nie! Oni po prostu oznajmiali swoje zdanie :D
P.S. nie nie mam na to dowodów jakby co :mrgreen:

taernijczyk, taernijczykowi zgotował ten los parafraza

17 Sie 2018, o 09:48
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości