Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 Event Vorlingow HC//Administracja prosze niezlewactegotematu 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawka
Podziękowano: 235 razy
Otrzymanych podziękowań: 560 razy
Nick w grze: WildThing
Post Re: Event Vorlingow HC//Administracja prosze niezlewactegote
Istota gier MMORPG jest rozwój postaci.

Jeżeli postać ów rozwój zwija (bo jak inaczej nazwać to co dzieje się na HC po dedzie), to traci sens clue tego typu gier.

Grałbym na HC, z pewnością miałbym tam jedna z postaci, gdyby zasady były inne.

Nie mogę ich zaakceptować w grze w której nawet przy zwiększonym expie maksymalny poziom wbija się latami a następnie latami expi się przedmioty - stad uważam, ze tak ustawione zasady to kpina z czasu poświęconego na grę.

A nie lubię tracić czasu, choćby z tego powodu, ze jestem starszy niż przeciętny gracz, toteż mam go na tym ziemskim łez padole mniej 8-)

Post miał wywołać reakcje i ja wywołał za co Wam dziękuje. Pojawiło się kilka fajnych pomysłów.

Ci których to najbardziej boli (a przynajmniej bolec powinno), maja solidne fundamenty do merytorycznej dyskusji z Ekipa.

Pozdrawiam i zdrowych, spokojnych Świat życzę.

29 Mar 2018, o 12:24
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: SheeDed
Draugulek napisał(a):
Gracze z Hc próbowali porozmawiać ale jak widzę z wami się nie da , jak widać zazdrościcie im że osiągnęli coś więcej i potrafią wbijać wysokie lvle , ubierać się z mocniejszych czempionów/bossów mimo wysokich strat u śmierci

Dla mnie temat do zamknięcia ...

osiągnęli coś więcej? xD ta gra nie wymaga skilla tylko klikania które ataki kiedy mają być wykonane,trzeba też ustawić kilka kropek w obronę ale skill jakie ogarnięcie to wcale nie tak że procenty rządzą grą i współczuje ludziom którzy myślą że inni im zazdroszczą wysokiego lvla na HC i ludziom którzy im faktycznie zazdroszczą

29 Mar 2018, o 18:11
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 86 razy
Nick w grze: CassidyM
Serwer: Larkas
Cytuj:
Hc jest dobrze zrobiony , tak jak wcześniej pisałem to o czym piszecie mija się z hc, dlaczego ? Ponieważ to będzie to samo co zwykły serwer , tylko będziesz potrzebować więcej czasu aby coś osiągnąć

Poziom hard polega właśnie na tym, że jest to to samo, co normal, tylko trudniejsze, a więc wymagające silniejszych postaci, większej ilości prób, większego skupienia i zgrania pt. W Taernie hardcore polega tylko na utracie eq i lvli, i mozolnym odbudowywaniu postaci po zgonie. Pvp nie jest hard, bossy nie są hard, moby nie są hard, questy nie są hard... no nic nie jest hard, oprócz śmierci.

Cytuj:
Boli was fakt że bossy zostały osłabione (v2,Jaskółka,Nidhogg,Vidvar i Htaga) , wy chyba myślicie że osłabienie tych bosów wygląda tak że mają 2x mniejszy dmg , 2x mniej hp itp.

Nie, nikogo to nie boli, szczerze powiedziawszy, to każdy kto nie chce grać na HC ma to w nosie. Budzi jedynie politowanie, że coś na serwerze, który ma być trudny, musi być osłabiane, by można było to w ogóle ubić. Piszecie, że te bossy osłabiono, bo nikt na to nie chodził... To co to za hardcore, gdzie nie podejmuje się wyzwań? Aaa... bo jest się z góry skazanym na porażkę. Fajny hardcore, gdzie bije się tylko rzeczy łatwiejsze i pewniejsze do ubicia w pt, w którym ryzyko zgona zostaje ograniczone do minimum. Jakby wam wprowadzili na każdego bossa mechanizm z obecnego nowego, który nie pozwala na wejście do instancji dwóch takich samych profesji - oo, to byłby hardcore, tu by się trzeba było nakombinować, namyśleć, kogo chronić, kogo bufać, jaki build zrobić. :D

Cytuj:
Pomijając fakt że na hc chodzi się również na straż lugusa , kowale a nawet Draugule . Największą liczbą zabitych Drauguli przez jedną osobę to 37. Teraz się zastanówcie ile razy padacie na 1 inscie Draugula

Teraz wymień profesje, które tego Draugula na HC robią. Jeśli znajdzie się wśród nich Mo albo Bb to chylę czoła. Ale coś mi się jednak wydaje, że są to głównie druidzi. Powiem Ci w sekrecie - ubicie draugula druidem bez zgona to żaden wyczyn.

Cytuj:
Jeśli nadal myślicie że hc nie jest hardcorowy to macie problem z głową ^^. Cały czas zmieniacie temat i próbujecie obrzucić błotem ten serwer, to jest słabe.

Wyjaśnij mi proszę, co jest hardkorowego w traceniu eq i lvli? Stracisz je - cóż, musisz po prostu iść odrobić stratę. Cytując Ciebie: "to samo co zwykły serwer, tylko potrzebujesz więcej czasu, aby coś osiągnąć".

Cytuj:
Gracze z Hc próbowali porozmawiać ale jak widzę z wami się nie da , jak widać zazdrościcie im że osiągnęli coś więcej i potrafią wbijać wysokie lvle , ubierać się z mocniejszych czempionów/bossów mimo wysokich strat u śmierci

Wbicie wysokiego lvla wymaga po prostu czasu, nie jest żadnym hardkorowym osiągnięciem, zwłaszcza, że macie podniesiony exp. Ubieranie się z mocniejszych bossów? Hmm, ile osób na HC ma ubrane Cierpy, Serce albo Gronostaj?

HC nie jest serwerem hardcore, jest po prostu serwerem na innych zasadach zgona i tyle. Dlatego nie przyciąga, a odstrasza większość graczy. Oczywiście, każda potwora znajdzie swojego amatora - lubicie swój serwer, to super, ale w takim razie czemu co jakiś czas pojawiają się lamenty, bo coś tam jest za trudne?
Nie możecie zrobić eventu w wyznaczonym czasie - TRUDNO. Jesteście najmłodszym serwerem, w dodatku z założenia nielicznym, skierowanym "dla doświadczonych". Albo zmieńcie swoje podejście, zawrzyjcie pokój na czas eventu, podexpcie mniejszych, zgrajcie się na event, albo miejcie z tego całe nic. W końcu hardcore.

Życie jest to opowieść idioty,
pełna wrzasku i wściekłości,
nic nie znacząca.

30 Mar 2018, o 02:57
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 357 razy
Otrzymanych podziękowań: 67 razy
Może nie czytałem całego tematu, każdego posta w post, ale wypowiem się co do ogarniania przez hc. Drodzy gracze ze zwykłych serwerów. Wiadomo, że Nam w taernie przeszkadza ta losowość, że nie mamy wpływu na unik,ba nawet na walkę tak aby cios został trafiony przez Nas a nie %. Natomiast nie mówcie, że hc nie ogarnia... Zróbcie sobie wyzwanie na zwykłym serwie,nawet z postaci lolkowej, że zgon powoduje, że nie możecie wrócić do bossa... Gwarantuję, że lepiej byście się przygotowywali do danego bossa, albo byście poszli na niego dopiero z lepszą klasą czyli zamiast na fyo na 50 lvl to dopiero na 80lvl.... W dodatku Wasz def by nie wyglądał 111 tylko byście znacznie mocniej kombinowali, jak tu nie zginąć :) Druga kwestia, spójrzcie na swój licznik zgonów... Wbijcie 100lvl np. z ilością zgonów 30? To już sam fakt tego, że przyzwyczajenie do śmierci, albo mówienie sobie, że w taernie pada się jak głupi powoduje, że myślimy, iż nie mamy szans. Przykładem jest nowa insta z Mahetem. Dotąd mogliśmy polegać na zgonach, a jak przyszło co do czego to nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Gdyby każda insta była tak robiona to taern by zupełnie inaczej wyglądał :) Warto to sobie przemyśleć, jak trudne jest wykonanie czegoś takiego?

Jest znaczna róznica w ogarnianiu myśląc jak tu nie paść w ogóle, a jak tu nie padać za wiele by ubić bossa...

Co do eventu to wyrażę się tak. Jeśli hc gra na takich warunkach jak gra, czyli z małą ilością osób to pamiętajcie, że próg czasowy da się pokonać poprzez lepsze eq i postacie. Niestety event z czasem to czas też jest trudnością, którą trzeba pokonać... Więc drogi serwerze hc, wstrzymajcie się z danym elementem skoro wiecie, że jesteście w stanie go pokonać, tylko musicie bardziej się pospieszyć = mieć lepsze eq i postacie :)

30 Mar 2018, o 05:06

Podziękowali: Draugulek (30 Mar 2018, o 11:30)
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Byamarro
Serwer: HardCore
Cytuj:
Poziom hard polega właśnie na tym, że jest to to samo, co normal, tylko trudniejsze, a więc wymagające silniejszych postaci, większej ilości prób, większego skupienia i zgrania pt

Gdybysmy nie mieli zgrania i nie byli skupieni to kazdy z nas padalby jak muchy.
Ktos tu pisal, ze bossy sa oslabione tylko 5%.

Cytuj:
To co to za hardcore, gdzie nie podejmuje się wyzwań?

Typie gdybys wiedzial ze cos jest nie do ubicia, a ryzykujesz tym ze cale pt sie wylozy (weze i jaska to fioletowe pole, wtedy nie mozna bylo stamtad uciekac) to rozumiem, ze idac twoim tokiem myslenia szedlbys na slepo i tracil eq?

Mój kanał na YT: https://pomidor.com/channel/UCdjuonsywThF_275J1QK_FA

30 Mar 2018, o 10:04

Podziękowali: Draugulek (30 Mar 2018, o 11:30)
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 2 razy
Nick w grze: Draugulek
Cytuj:
Teraz wymień profesje, które tego Draugula na HC robią. Jeśli znajdzie się wśród nich Mo albo Bb to chylę czoła. Ale coś mi się jednak wydaje, że są to głównie druidzi. Powiem Ci w sekrecie - ubicie draugula druidem bez zgona to żaden wyczyn.

I tutaj kolego się mylisz , żaden druid na Hc jeszcze nie zabił Draugula były to profy Sh,Łuk i Vd. Voodo zabił ich najwięcej około 37

Cytuj:
Wbicie wysokiego lvla wymaga po prostu czasu, nie jest żadnym hardkorowym osiągnięciem, zwłaszcza, że macie podniesiony exp. Ubieranie się z mocniejszych bossów? Hmm, ile osób na HC ma ubrane Cierpy, Serce albo Gronostaj?

Oczywiście , wbicie 140 lvla może i jest proste ale na zwykłym serwerze . Każdy pisze że gracze z Hc mają exp x3 ale nikt nie bierze pod uwagę wysokich kar śmierci . Rycerz na 125 lvlu traci około 60kk expa i minimum 3 przedmioty . Oczywiście można cały czas expic na lempo i mieć słabe eq , ale raczej nikt nie lubi tak grać. Na razie tylko 1 osobie udało się osiągnąć 140 lvl na serwerze Hardcore więc nie mów mi że jest łatwo jak nawet nie spróbowałeś .

Ostatnio edytowany przez Draugulek, 30 Mar 2018, o 10:59, edytowano w sumie 1 raz

30 Mar 2018, o 10:40
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Almott
Przypominam, że to temat dotyczący eventu, a nie waszych przemyśleń o serwerze.

Naprawdę wasze opinie tutaj nic nie zmieniają, ale chętnie znowu odpowiem.

Elektorr nie mów mi proszę, że wszyscy u Was latają w eq + 7-8 bo jak widzę te prezentacje postaci na YT czy scriny jak epik wbil na +6 to płacze ze śmiechu, a pokusiłbym się o stwierdzenie, że sam +7 nie przekraczasz.

Draugul Volakis jest ubijany głównie przez VD, ale Sh i Łuk też zrobili, druid jak piszesz niestety nie. Serwer jest zrobiony dobrze, na każdym bosie czymś ryzykujemy, nie zdajecie sobie naprawdę sprawy jak zgony potrafią być bolesne, zwłaszcza jak zabiera psychorar, który expiło się dosyć długo lub "Rzadki" rar, których jest mało. Nie mówiąc już o wbijaniu go na +8-9..

Serwer ma wiele osiągnięć takich jak straż lugusa, czy kowal. Były również ubijane bossy z berin (eventowe) bez zgona. http://scr.hu/1ifk/n5y38 (kuubus nie zginął w 1 rundzie bufal po prostu sh z ucieczką) Lugus bez zgona http://scr.hu/1ifk/82if1 chyba w 4 rundzie został ukazany.

Mówicie też, że nie ryzykujemy. Proszę http://scr.hu/1ifk/9yszl
(próba jastrzębiora jedna z trzech/zgon druida) teraz wyobraźcie sobie, że tracę mauremys 6 lvl +8. Ilu z was grałoby dalej? myślę, że nikt bo odrobienie takiego itemku na HC to nie jest dzień, dwa, trzy na miśkach, a długie tygodnie i morale jak i chęci do gry spadają drastycznie.

Dajcie już sobie spokój bo widzicie ten serwer tylko od zewnątrz i tyle wiecie o nim co zjecie. Okazyjnie wylewając fale szamba na HC, który powinien być jako główny serwer, by nauczyć się grać, a dopiero potem śmigać na easy.

Ostatnio edytowany przez Dzey 30 Mar 2018, o 11:31, edytowano w sumie 2 razy

30 Mar 2018, o 10:55
Taernijczyk z ekwipunkiem

Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Nick w grze: Dabon
Serwer: Ostlor
Witam. Tak czytam kilka postow z tego tematu i mysle ze jednak brakuje wystarczajacej ilosci zgrania...macie go za malo chcac zrobic ten event, cos kosztem czegos, jak wolicie sie bic wzajemnie to bardzo prosze :D. Wystarczajavo ulatwien macie na serwerze, hardcore to hardcore, absurdem jest to jakie juz tam macie ulatwienia...odbiegajace od nazwy serwera. Cwane podejscie do orania malych lv...ktore napewno u was wystepuje tez jest w pewnym sensie powofem tego ze jest was za malo..napewno odechciewa sie grac :).

Pozdrawiam!

W grze od 24.01.12

Najgorszy z najgorszych

Pierwszych miejsc: 55
Drugich miejsc: 27
Trzecich miejsc: 25

Zapraszam do uczestnictwa w turniejach! :D

30 Mar 2018, o 11:12
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 2 razy
Nick w grze: Draugulek
Cytuj:
Witam. Tak czytam kilka postow z tego tematu i mysle ze jednak brakuje wystarczajacej ilosci zgrania...macie go za malo chcac zrobic ten event, cos kosztem czegos, jak wolicie sie bic wzajemnie to bardzo prosze :D. Wystarczajavo ulatwien macie na serwerze, hardcore to hardcore, absurdem jest to jakie juz tam macie ulatwienia...odbiegajace od nazwy serwera. Cwane podejscie do orania malych lv...ktore napewno u was wystepuje tez jest w pewnym sensie powofem tego ze jest was za malo..napewno odechciewa sie grac :).

I tutaj mamy kolejny przykład kolegi który nie zna mechaniki serwera "nie wiem ale się wypowiem" . Kolego jest na Hc coś takiego jak MSL który nie umożliwia bicie zbyt małego lvla , wtedy nic nie dropisz a gracz nic nie traci.

A jeśli chodzi o wojnę między dwiema gildiami to już było pisane nie raz że gracze z jednej gildii złamali regulamin i nabili sobie ochronki . Zrobiliśmy ten event razem nie udało się - wiec ten argument jest słaby .

30 Mar 2018, o 11:21
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 14 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: Xxardasz
No dobrze biorąc przykład z 1 edycji Eventu gdzie siedział na HC ktoś kolorowy i stwierdził (tutaj można mnie poprawić bo może mnie mylić pamięć) w rozmowie ze mną, że event jest szacowany na 10-15 pt to teraz licząc druidów: Hogwart ma 4, Eagles 2, Winterfell 2,TheNorth 2 może więcej, więc zakładając, że te Gildię jakkolwiek by sobie pomogły i zaufały (tak wiem, nie ma szans) było by te 10pt(oczywiście wymieszanych z graczy różnych Gildii) do zrobienia jakiejś części, sugerując sie lvl i ew eq to do etapu smoka włącznie(tak przypuszczam) a w przyszłości wraz z wyexpieniem i ubraniem zgaduje, że było by więcej i pt i łatwiej by to szło.

Co do innych prof poza druidem wiem, że problem bywa jeszcze z Sheedami więc podpowiem: Hogwart ma 3, Eagles 2,Winterfell 1 TheNorth hm maja 2sh 75+ więc myślę, że dali by rade ew trzeba ich podexpić. brakło by teoretycznie 2 sheedów i tutaj jest kwestia zgadania, dalej są osoby nieaktywne typu DrakeeS czy Gierk których można spróbować ugadać.

Wiec cóż, zakładając, że sie nie pomyliłem i ew osoba z którą rozmawiałem dobrze stwierdziła, że w 10pt da rade to zrobić to reszta zależy od was:) a temat osłabień,balansu serwerowego itp itd można sobie odpuścić bo ilu graczy tyle opinii i raczej jest to kwestia dogadania HC-Administracja niż dogadania HC-Inne serwery chociaż nie powiem pomysł Gustavus-a jest ciekawy i może przy HC 2.0 po 3D?

30 Mar 2018, o 14:20
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość