Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 Event Vorlingow HC//Administracja prosze niezlewactegotematu 
Autor Wiadomość
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 2 razy
Nick w grze: Byamarro
Serwer: HardCore
Post Re: Event Vorlingow HC//Administracja prosze niezlewactegote
Top 1 sh na serwie nagral prezentacje postaci, 700 zreki i jakies 3k hp to smieszny build rozumiem?
Jastrzebiory byly ubijane bez deda tyle ze eventowe.
Temat nie jest o biciu Morany, Selene i Lugusa tylko o prosbe na wydluzenie czasu podczas eventu vorlingow (nie chodzi tu o to ze mamy za slabe postacie tylko jest za malo ludzi zeby to ubic) a wy zjezdzacie na jakies dalekie tematy.

PS. Nie rozumiem jak ludzie majacy eq +3/4 moga cisnac beke z naszych postaci ktore prawdopodobnie zjechaly by ich w 2/3 rundy

Mój kanał na YT: https://pomidor.com/channel/UCdjuonsywThF_275J1QK_FA

28 Mar 2018, o 16:57
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Miejscowość: Vratislavia
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 118 razy
W całej rozciągłości zgadzam się z Gustavusem.
Od początku powstania serwera twierdziłem że nie będzie on dla hardcorów, tylko raczej dla masochistów.
Żeby w grze której chcąc, nie chcąc rządzi przypadek, ryzykować utratę kilku lvl i sprzętu przez śmierć, której logicznie nie da się wytłumaczyć, to moim zdaniem rzeba mieć coś z Syzyfa (tylko że on tego kamienia nie toczył z własnej woli).

By serwer był jak chcecie hardcorowy, a nie masochistyczny, to moim zdaniem bossy powinny być o wiele trudniejsze niż na innych serwerach (a nie łatwiejsze), do bossa powinno robić się tylko jedno podejście (po wykorzystaniu 10 slotów znikałby), zmniejszony drop z nich (a nie zwiększony), exp powinno zdobywać tylko na instancjach, a nie na jakiś lempo, trollach czy olbrzymach (w sumie na każdym serwerze powinno tak być).
Tymczasem jest tam mozolne odzyskiwanie, tego co się utraciło po śmierci. Masochizm w czystej postaci.

W tym temacie jest lament by wydłużyć event vorlingow, niedługo pewnie powstaną by osłabić Moranę, Lugusa, i inne berinowskie bossy bo przy takich założeniach serwera nie ma jak ich ubić.
I to będzie ten wasz hard core?
Jednak po tym jak potraktowaliście kogoś, kto w jakiś sposób chciał zwrócić na największy problem tego serwera, i wyciągał rękę z pomocą, stwierdzam że macie hardcorowo zryte banie, co w sumie mnie u masochistów nie dziwi.

28 Mar 2018, o 18:03

Podziękowali: 2 AvadKevadra (28 Mar 2018, o 19:27), Gustavus (28 Mar 2018, o 19:37)

Hardcorowo zryte to jest to ze w glownej mierze najwiecej do powiedzenia maja tu ludzie, ktorzy na HC nie spedzili nawet tygodnia.
Przy obecnych zalozeniach tego serwera (utrata expa i przedmiotow po dedzie) niektore bossy musialy byc oslabione (czyt. v2, jaska, vidvar, nidhogg, htaga) poniewaz w pewnym etapie serwer sie zatrzymal (na aqua i voughu) i przy tamtych realiach te bossy byly nie do ubicia.
Piszesz o mobach, ktore powinny byc trudniejsze - no ok, niech to wprowadza, ale nie kosztem utraty milionow expa i ekwipunku, bo wtedy to nawet modla bedzie wyzwaniem.
Musi byc albo jedno, albo drugie - normalne dedy, ale trudniejsze bossy itd. lub tak jak obecnie, smierc hardcorowa i oslabione bossy (gdyby nie bylyby oslabione to prawdopodobnie do dzisiaj nic wyzszego poza tym voughiem i aqua nie byloby ubijane).
Pragne podkreslic, ze to NIE ZALEZALO od GRACZY jakie zalozenia bedzie mial ten serwer, a ZALEZY od tego co zaprogramowala EKIPA.
To, ze nazywa nasze postacie smiechowymi i napisal post w 100% ironiczny to jest wyciaganie pomocnej dloni? Dobrze wiedziec, w jaki sposob to interpretujesz.

28 Mar 2018, o 18:43
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Draugulek
Serwer: Larkas
Według mojej opinii Hc jest bardzo dobrze zrobiony , jest przynajmniej ciekawiej niż na zwykłym serwerze na którym ustawiasz taktykę 1/1/1 wbijasz praktycznie zawsze debuff w bossa i nie przejmujesz się tym że padniesz bo tracisz tyle co nic . Ciekawe jest pvp z którego możesz zdropić przedmioty z innego gracza !.
To jest to ! a nie jakiś zwykły nudny serwer .

To o czym opowiadacie o "nowym hard core" jest totalnie bez sensu . Bossy mocniejsze , mniejsza szansa na drop,mniejszy exp ale za to 2x wieksza śmierć jak na zwykłym serwie .

Kolego to co opisujesz dla mnie jest zwykłym serwerem i nie ma nic wspólnego z Hardcore...
Co to za hardcore na którym ustawiasz te same taktyki , robisz te same buildy i jedynie co musisz zrobić to poświecić więcej czasu aby coś osiągnąć!

Moim zdaniem macie zwykły ból dupy że ktoś osiągnął coś więcej niż klikanie na ślepo taktyki i modleniem się że nie padniesz :D w sumie i tak nic się nie stanie jak padniesz ... :D
Najbardziej rozbawiło mnie jak gracze płakali że muszą zrobić nowy build na nowego bossa, zrobić 3-3,5k hp i będa bić o 100-200 mniej. Rozśmiesza mnie to że chcieliście wyzwań , ale jak przyszło co do czego to został tylko płacz !:D

28 Mar 2018, o 19:05
Uczeń Simona

Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Czytając komentarze graczy z HC to doszedłem do wniosku że nie należą im się żadne zmiany. Nie chcą to nie będą mieć. Nawet wasz płacz że macie za mało ekip na ev V jest daremny. Piszecie jacy z was koxy, jakie to HC nie jesteście, że macie lepsze bulidy od tych na zwykłych serwerach. Jest wiele od was napisane co sądzicie o graczach z innych serwerów, ciągle broniąc się - nie grałeś nawet tydzień, nie osiągnełeś nawet 50lvl i tak dalej.

Toxic napisał(a):
PS. Nie rozumiem jak ludzie majacy eq +3/4 moga cisnac beke z naszych postaci ktore prawdopodobnie zjechaly by ich w 2/3 rundy

No oczywiście bo postacie na zwykłych serwerach mają eq +3/4 (zapomniałem) i pewnie w takim eq to biegamy morany :lol: :lol: :lol:
No i jeszcze padamy na 2/3 rundy od koxów z HC którzy mają lepsze eq od naszego XXDD

Co do zmian to krótko - waszymi wpisami nie zasłużyliście dla mnie nawet na najmniejsze zmiany, gdzie z początku tego postu trzymałem za wami kciuki. Jesteście ludźmi którzy lubią swój serwer - ok, ale przecież piszecie o sobie jakie z was nie są koxy z serwera HC. Skoro jesteście Hc to proste nie ma łatwo. To że u was gra mało ludzi jest spowodowane wyżej wymienionymi zasadami. Ale spokojnie wasze 5pt to nasze 100 na zwykłym serwerze więc po prostu nie mamy co ingerować w HC jak i się więcej wypowiadać (bo przecież tam są takie koxy że nas zdejmują na 2/3 rundy XD). Co do reszty to po prostu pozostaje mi was trolować jak Avad każdy post w zmianach o HC. Wykonanie ev V mam nadzieje że dojdziecie do tego za 2 lata :)).

No oczywiście Wy jesteście z serwera HC, my się nie znamy, my to pierwsze 10min w to gramy i udzielamy się :C Im po prostu nawet nie warto robić jakiś zmian. Typowe gbury.

A sam serwer HC prawdopodobnie nigdy nie będzie miał więcej ludzi bo niewiele jest masochistów grających w taerna czy też graczy którym bicie orków do 60lvl się nie nudzi. Wam naprawdę zostaje tylko życzyć powodzenia i oczywiście dużo dedów 8-) 8-)

Przecież wszystko się zmienia i zabiera nam nadzieję
Mi nie zabierze czegoś co już dawno nie istnieje

Kiedy dzisiaj chcę odpocząć, powiedzą: "Tracisz jaja!",
No i jak tu być szczęśliwym, gdy kochają jak upadasz...

28 Mar 2018, o 21:49

Nie pisze tu o 140 poziomach, tylko o moim przedziale lvlowym (90) a moge sie zalozyc ze wielu ludzi na tym poziomie ma to eq +3/4 max

Widzę ze masz sh 91, wiec dla przykładu mogę zaryzykować i porównajmy sobie staty mojego vd i twojego sh, akurat ten sam lvl

Nie sądzimy tak o wszystkich graczach z innych serwerów, tylko o wszystkich krzykaczach, którzy jak Avad 'nie grali, nie grają i grać nie zamierzaja' a wypowiadają się jaki ten serwer jest tak łatwy, Ze pod żadnym pozorem nie można go osłabić, obfity w duble lub triple z bosa niczym kraina mlekiem i miodem płynąca. Szkoda tylko że z graczy lecą epiki, itemy wyexpione na 7 i miliony expa. Wy nie wiecie co to znaczy stracić takie coś bo nigdy tego nie doswiadczyliscie, a nawet jak dobiliscie ten 50 to co tam mogliście max stracić, miecz ponad?

Jedyne o czym mówiliśmy w tym temacie o zwiększenie czasu eventu vorlingow a zaczęly tu przychodzić zwykle trolle które zawsze odnośnie jakichkolwiek zmian na HC były na nie, więc nie płaczcie teraz zbytnio ze lejemy po tych trolowatych wypowiedziach bo gdy czyta się już to któryś raz z kolei to przestaje to być 'zabawne'.

Proszę nie dubluj postów cytując siebie - Szymdaro

28 Mar 2018, o 22:04
Uczeń Simona

Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Nick w grze: Tchala
Serwer: Ostlor
Toxic napisał(a):
Widzę ze masz sh 91, wiec dla przykładu mogę zaryzykować i porównajmy sobie staty mojego vd i twojego sh, akurat ten sam lvl

No ok przyznajmy że trafiają się na normalnych serwerach noby (jest ich niewiele) którzy mają to eq na te +3/4 na 90lvl. Myślę że porównywanie mojego sheeda do waszych jest z góry nie sprawiedliwe, ponieważ nakłady finansowe które wyszły z druida na sprawę tej małej zabawki są z góry przesądzone o jego poziomie aczkolwiek nie uważam że jesteście słabsi czy co innego (pewnie nie jeden by go zabił). Rozumiem że Wy też macie koxów, bo na Hc nikt z nobów nie wbija 70+. I nikt tu wam nie mówi czego Wy sobie insynuujecie, jesteście hardcorami na tym HC, podziwiam szczególnie tych co wbili 140 (ostatnio padł i 139 xD) że dalej gracie mimo takich strat.

Ale wasz problem polega właśnie na zasadach serwera. Nie wiem ile razy będę to musiał pisać.

Toxic napisał(a):
Jedyne o czym mówiliśmy w tym temacie o zwiększenie czasu eventu vorlingow a zaczęly tu przychodzić zwykle trolle które zawsze odnośnie jakichkolwiek zmian na HC były na nie, więc nie płaczcie teraz zbytnio ze lejemy po tych trolowatych wypowiedziach bo gdy czyta się już to któryś raz z kolei to przestaje to być 'zabawne'.

No i dlaczego potrzebujecie więcej czasu? Bo serwer jest mało atrakcyjny do gry, co Gustav chciał wam poprawić swoim pomysłem.
Gustava pomysł szczególnie skupia się na aspektach takich jak:
1. Brak możliwości bicia topowych bossów, przez właśnie mechanikę Tworzenia bossów gdzie na zwykłym serwerze to nie ma znaczenia - u was ma!
2. Nudność serwera. Tutaj jest to że ile można expić na orkach, dz itp. właśnie z problemu ryzyka zgona. Gdzie taern też ma współczynnik % co również wychodzi od głupiego losu czy padniesz czy nie.
3. Ludzi nie ma, to i event wam idzie jak krew z nosa. Bo zanudza ich gra mozolna i powolna. Większość graczy uważa to za głupotę niż hardcore tam grać bo co to za gra gdzie budujesz postać a później wszystko tracisz po zgonie.
4. Bulidy - możliwe że bardziej ofensywne niż pro defensywne mogły by spowodować dla was na pewno większą szanse na zrobienie tego eventu.

Wiem że jak by nie było rozwiązanie tego eventu nadal dotyczy całego serwera bo patrzeć tylko na czas i czas eventu to przecież oczywiste że prędzej czy później będziecie chcieli iść na coś więcej a problem eventu to początek góry lodowej. Zawsze wam będzie brakło pewnych aspektów chodź by w obecnej sytuacji to morany. I teraz jest tylko "niezlewactegotematu" a zaraz będzie nr dwa temat o problemach tu i tu gdzie nie da się tego i tego. Nie da się i nie będzie się dało w obecnej formie (może drygu by zarobić wprowadzi wam za 100 platy opcje łaska śmierć 1x xD)

Przecież wszystko się zmienia i zabiera nam nadzieję
Mi nie zabierze czegoś co już dawno nie istnieje

Kiedy dzisiaj chcę odpocząć, powiedzą: "Tracisz jaja!",
No i jak tu być szczęśliwym, gdy kochają jak upadasz...

29 Mar 2018, o 01:08
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 92 razy
Nick w grze: CassidyM
Moja przygoda z HC była krótka i szybko stwierdziłam, że to bez sensu. Oczywiście, według graczy z HC pewnie odbiera mi to prawo do wypowiedzi, co przypomina mi jakże popularne "nie podoba się, to nie oglądaj" pod negatywnymi komentarzami odnośnie jakichś filmików na yt. Niestety drodzy hardkorzy, ale to, że nie zabiłam nie znaczy, że nie mogę powiedzieć, że zabijanie jest złe, ani to, że nie byłam w kosmosie i nie widziałam stamtąd Ziemi nie znaczy, że nie mogę zaprzeczyć twierdzeniom płaskoziemców. Po waszych postach mam wrażenie jakbyście byli jakimś ruchem antyszczepionkowym, który wzbrania się przed oczywistymi faktami w imię swoich urojeń.

Dlaczego nie posiadacie dużej ilości graczy? Bo u was duża część rozgrywki opiera się na pvp (co widać doskonale po poście kogoś stąd, kto stwierdził, że niemożliwym jest sojusz na czas eventu), a po serwerach widać, że jednak pve cieszy się większym zainteresowaniem. Tymczasem HC nie oferuje interesującej rozgrywki pve, ba, wręcz ją ogranicza, bo od pewnego momentu bossy stają się praktycznie niedostępne.

Macie lepsze buildy? Lepiej ogarniacie? Niby dlaczego? Macie lepsze w skali waszego serwera, który się na tyle różni, że porównywanie nie ma najmniejszego sensu. Na innych serwerach nie potrzeba aż tak zachowawczych buildów i defensywnej gry jak u Was, więc po co ktoś miałby się w to bawić? Ludzie grają efektywnie, a na zwykłym serwerze efektywne jest stanięcie z defem 111 i posiadanie 2,5k hp. Na HC nie jest, więc ludzie tak nie grają. To jest tak proste i oczywiste, że aż w oczy kole, jak czytam te bzdury o wyższości HC nad resztą.

Macie lepiej poulepszane eq? Przepraszam, ale o czym to ma świadczyć? Kręcenie zegarkiem więcej razy i wydanie więcej hajsu jest wyznacznikiem lepszego ogarnięcia? Może po prostu na zwykłym serwerze nie ma to takiego znaczenia i ludzie ulepszają wysoko dopiero endgameowe rarki, których notabene Wy nawet nie zdobędziecie, bo nie macie szans ubić bossów, z których one lecą. U Was endgame to Htaga, u nas od niedawna Tarull, ale że nie ma jeszcze rarów z niego, to Morana. Wy macie więc wysoko poulepszane htagany, a my miłości.

Gustavus ma rację i duży kufel dla niego. Gra na HC jest bezsensowna. Bo co to za harcdore, który polega tylko i wyłącznie na unikaniu zgona? Chodzenie na 2 ryce, bufera, dmg i dr - to jest ten hardcore? Osłabianie (!!!) bossów, żeby w ogóle dało się je ubić - to jest ten hardcore? To nie jest hardcore, to jest kompletny bezsens.

Przedmówcy nieco jednak przesadzają, stwierdzając, że wszystko na tym serwerze powinno być trudniejsze i wszystkiego powinno być mniej. Że trudniejsze - owszem, że mniej - niezbyt. Na zwykłych serwerach często ma się problemy z dropieniem itd., gdyby na HC miało być gorzej, to serwer chyba by umarł. Jak dla mnie zwiększony exp i drop powinien pozostać, ale przeciwnicy w pve powinni być trudniejsi, znacznie trudniejsi. Przy czym zgon również powinien być bolesny, ale nie na zasadzie utraty lvli i eq. Raczej coś w rodzaju propozycji Wilkora - po wykorzystaniu slotów boss by znikał, ewentualnie stawałby się jeszcze trudniejszy w kolejnym podejściu.

Obecne założenia HC sprawdzają się tylko w jednym wypadku - w pvp. Tutaj tracenie lvli i eq jest zabiegiem ciekawym. Pvp dzięki temu niesamowicie się opłaca i ma o wiele więcej sensu niż na zwykłych serwerach, bo można na nim wzmocnić siebie i osłabić wrogą gildię. To jest fajne, to mogłoby zostać w takiej formie, w jakiej jest i byłoby super uzupełnieniem dla harcore'owego serwera.

Życie jest to opowieść idioty,
pełna wrzasku i wściekłości,
nic nie znacząca.

29 Mar 2018, o 03:53

Podziękowali: 2 Gustavus (29 Mar 2018, o 11:56), seba11pl (29 Mar 2018, o 09:48)
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 303 razy
Otrzymanych podziękowań: 340 razy
Ciekawe jak eq na +5 wedlug mnie wbija sie na okolo 60 :lol: :lol: :lol:

A moja mysl ulepszeniowa pochodzi jeszcze z 2012/2013 roku

I podpisuje sie pod postem Volakis o tym pvp na hc. To mnie najbardziej zniechęca do gry.

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

29 Mar 2018, o 09:45
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Draugulek
Hc jest dobrze zrobiony , tak jak wcześniej pisałem to o czym piszecie mija się z hc, dlaczego ? Ponieważ to będzie to samo co zwykły serwer , tylko będziesz potrzebować więcej czasu aby coś osiągnąć . Piszecie że na hc jest nuda i trzeba bić orki do 60 lvla . Większej bzdury nie słyszałem , gracze chodzą na dz już od 40-45lvli , tylko trzeba znaleźć odpowiednią i aktywną gildię . Prawdopodobnie takie bzdury piszą osoby które nawet nie spróbowali zagrać na hc , jest to smutne :) . Boli was fakt że bossy zostały osłabione (v2,Jaskółka,Nidhogg,Vidvar i Htaga) , wy chyba myślicie że osłabienie tych bosów wygląda tak że mają 2x mniejszy dmg , 2x mniej hp itp. Nic z tych rzeczy osłabienie wynosi około 5% , siły mobów i bossów są praktycznie takie same!. Piszecie że chodzą na 2 ryce a u was nie chodzi się htag na 2 ryce z obawy że ktoś padnie i nie dokończycie bossa :lol: :lol: :lol: . Pomijając fakt że na hc chodzi się również na straż lugusa , kowale a nawet Draugule . Największą liczbą zabitych Drauguli przez jedną osobę to 37. Teraz się zastanówcie ile razy padacie na 1 inscie Draugula , ile razy padliście razy bijąc straż lugusa . TE BOSSY NIE SĄ OSŁABIONE .

Drop x3 ? Raczej nie wygląda to tak sielankowo jak wam się wydaje , bodajże po ubiciu 10 straży spadł dopiero jakiś set.
Oczywiście można bić przez całą swoją grę lempo i mieć rary do DZ , tak można robić i na zwykły serwerze ale czy o to chodzi ?
Na HC każdy ruch musi być przemyślany ponieważ jeśli zrobimy błąd będziemy się liczyć z dużymi stratami I TO JEST HC !!!
Jeśli nadal myślicie że hc nie jest hardcorowy to macie problem z głową ^^. Cały czas zmieniacie temat i próbujecie obrzucić błotem ten serwer, to jest słabe.
Gracze z Hc próbowali porozmawiać ale jak widzę z wami się nie da , jak widać zazdrościcie im że osiągnęli coś więcej i potrafią wbijać wysokie lvle , ubierać się z mocniejszych czempionów/bossów mimo wysokich strat u śmierci

Dla mnie temat do zamknięcia ...

29 Mar 2018, o 12:00
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 85 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości