Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Ankieta- czy duneb powinien byc poloczony z larkasem? 

czy duneb powinnien zostac poloczony z larkasem?
Tak, nie mozna znalesc pt na bossy 28%  28%  [ 8 ]
Tak, nie mozna znalesc aktywnej gildi 7%  7%  [ 2 ]
Nie, zna sie kazdego gracza wiec panuje tu fajna atmosfera 14%  14%  [ 4 ]
Nie, inny powod (prosze o podanie jaki) 52%  52%  [ 15 ]
Razem głosów : 29

Ankieta- czy duneb powinien byc poloczony z larkasem? 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Miejscowość: Antrim
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: bigrogalo
Serwer: Duneb
Post Re: Ankieta- czy duneb powinien byc poloczony z larkasem?
3h dziennie ( zapomnialem dopisac )

10 Lut 2018, o 18:03
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Salem
Podziękowano: 211 razy
Otrzymanych podziękowań: 138 razy
Nick w grze: MrocznyAvad
Te ceny pl podane przeze mnie to normalne ceny jakie są na Dunebie i nie pisz głupot że jest inaczej bo aktualnie często sam sprzedaje pl i to że ktoś krzyczy że sprzeda 50pl za 1:30k to ma dotego prawo a inną już rzeczą jest czy mu to ktoś kupi. Serio myślisz że na innych serwerach ekipy na Morane i inne hl bossy szukają na wypracować a nie w gildii lub znajomych?

W oczekiwaniu na reżimowy regulamin.

10 Lut 2018, o 18:05
Uciekinier Taernijczyk

AvadKevadra napisał(a):
Te ceny pl podane przeze mnie to normalne ceny jakie są na Dunebie i nie pisz głupot że jest inaczej bo aktualnie często sam sprzedaje pl i to że ktoś krzyczy że sprzeda 50pl za 1:30k to ma dotego prawo a inną już rzeczą jest czy mu to ktoś kupi. Serio myślisz że na innych serwerach ekipy na Morane i inne hl bossy szukają na wypracować a nie w gildii lub znajomych?

napisalem ze sie pomylilem, przeczytaj wiadomosc wczeniej, no i na duneb jest to samo, na innych serwach napewno preferuje sie szukania pt na boski w G, lecz jest tam tez duza ilosc graczy ktora szuka pt na wyprawowym, a na duneb albo znajdziesz pt w gildi 1 raz dziennie lub max 2 razy jak grasz w topowych gildiach w ktorych sa aktywni gracze a takich G jest max z 4, a jezeli siedzisz w gildi w ktorej gra max 4graczy w tym samym momencie to powo bo takie gildie to doslownie 90% gildi na duneb, wbij sobie w ranking gildi i zobacz aktywnosc, 2 miechy temu jak szukalem wojny a mialem 35k presta to nie znalazlem zadniej g na tym samym poziomie prestizu ktora jest aktywna oraz ktora chce ryzykowac przegranej/ wygraniej bo wiedza ze jezeli przegraja to na 80% nie wroca do poprzedniego poziomu presta bo prawie nikt nie chce wojen, wbij sobie tez w zakladke wojen i zobacz co jaki czas jest wojna mocniejszych gildi... hmm... 3/4 miechy?

10 Lut 2018, o 18:12
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Akurat ja jestem przeciwnikiem wojen więc to czy i ile się ich toczy jest mi zupełnie obojętne. A co do wypraw to może nie ma ich teraz tak wiele ale dla chcącego nic trudnego i dodatkowo jest wiele innych zajęć po za bieganiem po instach jak np. dq, robienie flaszkę czy tam innych spraw. Więc już tak nie dramatyzuj. Nie dla łączenia. Wielki Duneb Niepodległy!

PS. Piszesz że na część setu na 100l 3*+ trzeba czekać 3 tygodnie, faktycznie straszny kawał czasu zwłaszcza że ja na pelkę z setu dla Mo polowałem ponad rok czasu, a była to dopiero 4ta pelka na Dunebie. Piszesz o braku graczy na wyprawy a z drugiej strony dziwisz się że już mało kto zakłada nowe gildie tylko po to by powojować.

10 Lut 2018, o 20:36
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 150 razy
Otrzymanych podziękowań: 99 razy
Nick w grze: NashVille
Serwer: Larkas
Nie. Nie obchodzi mnie Szifo czy Galajus. Po prostu nie.

Gildia: TITANIUM
16.07.2018 - Washi
Pierwsza Morana ubita na 110 poziomie - 18.01.17 22:17 - ..., Madziox, Balitazaar, Jaackob, Sabazios.

10 Lut 2018, o 21:46
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

avad ja tez wolalbym grac na nie loczonym dunebie lecz sam widzisz ze jest problem z iloscia graczy i wiele aspektow gry typu wojny, gildie i wbijanie high lvli nie ma prawie wogole sensu, w przeciwienscie do larkas/ ostlor, tak czy siak ekipa powinna cos z tym zrobic a nie miec duneb gdzies, dobrze wiem ze nikt z tym nic nie zrobi, poprostu ciagle przypominam ze ten problem istnieje i jest '' zamiatany pod dywan'' lecz bardzo chcialbym aby jakis czlonek ekipy wyrazil swoje zdanie na ten temat ( i prosze nie piszcie ze to nie ma sensu bo za chwile 3d itp, bo czekam na te 3d tak dlogi czas ze moglbym liceum od nowa zdawac i ciagle sie nie doczekac)

i moge sie nawet zalozyc ze gdyby kazdy aktywny gracz na duneb byl postawiony przed pytaniem: czy wolabys/as miec takie same konto na larkas/ostlor zamiast duneb, to 90% graczy odpowiedzialo by pozytywnie

Proszę edytuj posty, nie pisz jednego pod drugim - Szymdaro

11 Lut 2018, o 01:44
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Jeżeli już to nie pozytywnie tylko tak lub nie i wróżka jesteś że wiesz co inni by odpowiedzieli?

11 Lut 2018, o 06:44
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 123 razy
Nick w grze: CassidyM
Serwer: Larkas
Ta ankieta mnie trochę dziwi, bo w sumie jest skierowana tylko dla graczy z Dunebu, jakby Larkas nie miał nic do powiedzenia. Duneb chce/nie chce, to tak ma być, a Larkas cicho tam. :D
Larkas nie jest aż tak dużo mniej aktywny niż Ostlor, żeby w razie łączenia, na które raczej nie ma co liczyć, w jakiś sposób wyrównać te dwa serwery czy coś. Raczej by się stał kolosem. Ja tam bym może i Was przygarnęła, bo nowi ludzie zawsze spoko, ale obawiam się, że to zły pomysł. Owszem, to 3d się opóźnia i opóźnia, ale jak wejdzie i jak ruszy kampania reklamowa, to faktycznie może przybyć tyle nowych graczy, że w momencie gdyby tych serwerów było dwa, to... trzeba by stworzyć nowy serwer. ^^
Dostaliście na Dunebie bonus do alternatyw jak wszyscy, więc jeśli faktycznie nie macie z kim grać i Wam to przeszkadza, to rozpocznijcie zabawę na innym serwerze, bo jest to teraz o wiele łatwiejsze.

Chodź... Pokażę ci piękny świat!
Piękny, jak...

Dzieci z kałasznikowem umierające z głodu chore.

11 Lut 2018, o 07:29
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Serwer: Ostlor
Volakis napisał(a):
Ta ankieta mnie trochę dziwi, bo w sumie jest skierowana tylko dla graczy z Dunebu, jakby Larkas nie miał nic do powiedzenia. Duneb chce/nie chce, to tak ma być, a Larkas cicho tam. :D
Larkas nie jest aż tak dużo mniej aktywny niż Ostlor, żeby w razie łączenia, na które raczej nie ma co liczyć, w jakiś sposób wyrównać te dwa serwery czy coś. Raczej by się stał kolosem. Ja tam bym może i Was przygarnęła, bo nowi ludzie zawsze spoko, ale obawiam się, że to zły pomysł. Owszem, to 3d się opóźnia i opóźnia, ale jak wejdzie i jak ruszy kampania reklamowa, to faktycznie może przybyć tyle nowych graczy, że w momencie gdyby tych serwerów było dwa, to... trzeba by stworzyć nowy serwer. ^^
Dostaliście na Dunebie bonus do alternatyw jak wszyscy, więc jeśli faktycznie nie macie z kim grać i Wam to przeszkadza, to rozpocznijcie zabawę na innym serwerze, bo jest to teraz o wiele łatwiejsze.

Jak zobaczysz Avada oraz Atysa w akcji to nie będziesz zadowolony z połączenia serwerów ;D
A i to prawda, że ta ankieta działa w jedną stronę.

http://www.youtube.com/watch?v=TYjDhj86oUM

Hej, Ty.
Kto ja?
Nie Twoja babcia. Jasne, że Ty.

11 Lut 2018, o 08:42
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 69 razy
Otrzymanych podziękowań: 128 razy
Pomijając już fakt, że ankieta jest tak sformułowana, że faworyzuje pewne odpowiedzi. Pomijając już fakt, że wiele razy już takie propozycje były i zazwyczaj większość wolała obecny stan rzeczy. Pomijając już fakt, że ekipa zawsze wypowiadała się do kolejnego mergu sceptycznie.

Osoby z larkas skoro ankieta jest sformułowana dla osób z naszego serwera to może znak, że ani ankieta ani dyskusja tu was nie obowiązuje? Przecież możecie stworzyć własny temat gdzie pytanie byłoby czy Larkasjanie chcą przyjmować Dunebczyków.

@kacper jak mam traktować Twoje wypowiedzi poważnie jak wyrażasz się "też bym wolał obecny Duneb, ale jednak nie wole". Czy też odnośnie ceny platyny, gdy podajesz cene 2x większą argumentując tym, że grałeś miesiąc temu i coś się zmieniło gdy właśnie w okresie świątecznym paczka platy kosztowała najtaniej od dobrych kilku lat. Teraz ponownie powoli drożeje, a przynajmniej takie ma tendencje.

Odnośnie tematu, łączenia nie chcę łączenia i twierdzę, że jest ono niepotrzebne. Nie po to zaczynałem gre na najmłodszym serwerze co równało się wtedy brakiem zbyt dużej liczby starych wyjadaczy. Grając w trudniejszych, ale przyjemnych dla mnie warunkach rozwoju serwera. Mając opcje śledzenia nowych osiągnieć i obserwowania nowych możliwości. Żeby teraz być mimo to wrzuconym do serwera najstarszego... Gdzie liczba graczy przytłacza, a także przewyższa rozwojem. I zdaje sobie sprawę z liczniejszych profitów dla graczy gdyby do takiego merga doszło. Mimo to wolę obecną sytuacje i obecne problemy.

Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park

11 Lut 2018, o 08:48
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 21 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości