Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Event wielkanocny - Brawo! Gratulacje! (klask klask klask) 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 6 razy
Otrzymanych podziękowań: 20 razy
Nick w grze: Veira
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Event wielkanocny - Brawo! Gratulacje! (klask klask klask)
Moje gratulacje umiecie zmywać wspomnienia porażek poprzednich eventów, a robicie to... tymi nowymi. Już zapomniałem o farsie związanej z respem platynowych skrzynek. Do rzeczy. Wymyśliliście ciekawy event, jajeczka króliczki, zbieractwo, łowiectwo - Parada atrakcji. od godziny 9 spróbowałem sił w 5 drużynach zabić ta grupkę ze zlecenia. Żadnej się nie udało (klask klask klask) dobra robota. Pozwólcie ze wytknę parę detalów rujnujących doszczętnie sens tego Eventu. Tak pro forma bo wszyscy wiedza a nikt nie napisze - to będę pierwszy. Zrobiliście event polegający na tym, że(odwołam się do wyobraźni poprzez porównanie) gracz wola 4 innych graczy zeby pomogli mu zrobić kasowe zlecenie za troche expa( bo przeciez tylko on kase dostanie)- to jest pierwsza patologia. Czaty wygladają tak ze osobno luk osobno ryc osobno dr etc. szukają drużyny bo każdy chce swoje zlecko a nie jakis wolontariat uprawiać cały weekend. Kolejna patologia to oczywiście grupki w przedziałach lvlowych. Tak jak mowie 5/5 się nie udało, już próbować nie będziemy trzeba poczekać aż wszyscy to zrozumieją i wrócą do szukania ludzi na normalne bosy. Wchodzę z podziwu jak można coś tak przygotować dla graczy i zrobić to tak bardzo przeciwko graczom. Wychodzicie pewnie z założenia ze żeby event miał sens musi mieć jakiś stopień trudności ( nie głupie spostrzeżenie ale nie do końca prawda). Zrobiliście event polegający na wolontariacie 4 z 5 graczy w grupce której nie można zabić w swoim przedziale lvl. mam 95 lvl szału nie ma i się chwalić nie chce, ale na bosach śwince wikingach i wężu nie mam problemów stać. Tak na szarowendach padłem w 1szej a potem tak szybko jak doskoczyłem do walki. Tak wiec w imieniu graczy dziękujemy za docenienie i przeliczenie wielokrotne naszych możliwości - aż się rumienię. Od jakiegoś czasu wasze pomysły okazują się farsą. Może spróbujcie rysować te nowe pelki ( jedyny nie głupi pomysł z tego wszystkiego) i dawać je u npc za plate?(będzie to wulgarnie wyzyskujące ale chociaż sensowne) wy zarobicie a gracze nie zmarnują świąt robiąc wasze fanaberie eventowe. DZIęKUJEMY i już bez urazy(staram się) życzę spokojnych i udanych świąt ekipie.

20 Kwi 2019, o 15:33
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mokotów
Otrzymanych podziękowań: 69 razy
Nick w grze: Kusza
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Event wielkanocny - Brawo! Gratulacje! (klask klask klas
chusteczke podac?

Proszę pisać na temat. Szymdaro

BRAK ODPOWIEDZI TO TEŻ ODPOWIEDŹ.
Szanujcie mój czas, tak jak ja szanuję Wasz czytając wiadomość.
BRAK ODPOWIEDZI OZNACZA NIE.

https://www.youtube.com/c/Pogrro

20 Kwi 2019, o 15:44
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Odpowiedz z cytatem
człek, który jako podpis chwali się wszystkimi swoimi dropami? Długo to montowałeś ęeby każdy mógł zobaczyć. Idę o głowę ze ta chusteczka Ci się bardziej przyda jak tężec spadnie. Zatrzymaj

Proszę pisać na temat. Szymdaro

20 Kwi 2019, o 15:51

Podziękowali: baloczi (20 Kwi 2019, o 17:55)
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Miejscowość: Mokotów
Otrzymanych podziękowań: 69 razy
Nick w grze: Kusza
Odpowiedz z cytatem
nie placz pionku

BRAK ODPOWIEDZI TO TEŻ ODPOWIEDŹ.
Szanujcie mój czas, tak jak ja szanuję Wasz czytając wiadomość.
BRAK ODPOWIEDZI OZNACZA NIE.

https://www.youtube.com/c/Pogrro

20 Kwi 2019, o 15:54
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Odpowiedz z cytatem
Za mało... pokaż więcej hamstwa. Jeszcze mnie nie rusza, ale działaj działaj ;)

20 Kwi 2019, o 15:57
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 91 razy
Otrzymanych podziękowań: 148 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Jedyne z czym sie moge zgodzic to twoj wpis o wolontariacie. Jak tylko ubilismy pierwsza grupke, tro he sie zawiedlismy ze nic z nich nie spada. Nawet cos nieznaczacego czy nawet cos co nie lecialoby za kazdym razem... Jakies wfki czy produkty do nich potrzebne.

A co do samego pomyslu zadan, jestem na tak. Bardzo mi sie podoba ten pomysl. Widziałbym to takze przy flagach z hetmana. Np, zrobienie zadania od wlasnie hetmana, ktory odblokowywalby sklep na dany przedzial lvlowy - tylko ten w ktorym znajduje sie dana postac.

Na grupach z 140 lvla tez ludzie padaja. Ty nie jestes wyjatkiem. Nikt nie ma lekko.

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!

20 Kwi 2019, o 15:58
Jedną nogą w Haligardzie

Odpowiedz z cytatem
kasuje każde priv bez wyjatku. Nie marnuj czasu albo pokaż wszystkim tutaj zachowanie godne człeka:)

tylko jak policzysz ze 5 godzin montowales 5 druzyn i zadnej sie nie udalo to pytanie brzmi jaki jest sens ciagnac to dalej? Nie chodzi o padanie. Mogę sprobowac nawet 20 razy podejsc do tematu - tylko zmontujesz 20x grupe co sprobuje? jak 10x jeszcze musi sie udac zeby to mialo sens? i zajeloby 4 dni

jesli ma to byc trudne niech bedzie tak smakowite zeby kazdy chcial. Jak ma byc ciezko na to kogos znalezc to niech bedzie chociaz do zrobienia. Jak ma byc przerabane do zrobienia i do znalezienia ludzi to niech chociaz 2-3 razy bedzie to potrzebne nie 10. Tak sie nie da

jedyny sens widze w tym zeby jakiemus low lvl pomoc zrobic a on potem przeskinuje to na peleryne i sie odkupi. Jedyne sensowne wyjscie zdobycia tego..

20 Kwi 2019, o 15:59
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tomaszów M.
Podziękowano: 61 razy
Otrzymanych podziękowań: 28 razy
Odpowiedz z cytatem
Ja już na starcie eventu założyłem, że nie będę robił tej peleryny i skupię się na innych aspektach. Robię zlecko na expa (jak trafi się trudne to anuluje) i biegam zbierać jaja. Na początku pomagałem inny bić wendy, ale exp bez szału, a i paść się zdarzy. Gdyby leciały z nich chociaż flaszki, było by to dużo bardziej opłacalne.

Po jakichś 6 zleceniach i ponad 700 zebranych jajach jestem do przodu o pól levela i 900k złota. Wydaję mi się, że bez problemu osiągnąłbym to samo grając normalnie i omijając event z daleka. Mam jedynie nadzieję, że te jaja będzie się dało na coś wymienić na koniec, to może wyjdę na +.

Ogólnie kilka małych detali sprawiłoby, że ten event byłby "całkiem fajny", zamiast "przynajmniej coś nowego"

W grze od 30.07.2010 roku.

20 Kwi 2019, o 17:35
Jedną nogą w Haligardzie

Odpowiedz z cytatem
CZYLI podsumowując za zebrane jajka czy to ktos zebral 0 czy 3000 bedzie hh. Bardzo fajnie spoko nagroda. Tylko to nie jest NAGRODA? Skoro dajecie ja za 0 jajek i za 4000 jajek. Nic nie nagradzacie a juz szczegolnie nie za uczestnictwo w evencie. Badzie FAIR z graczami i nastepnym razem prosto z mostu powiedzcie JAKA bedzie ta NIESPODZIANKA bedzie uczestniczyc 15% graczy w evencie a reszta grac normalnie bo 3 dni siedzenia w i wkurzania sie w tych zleceniach i zbierania jaj poszlo na ... marne. Poza peleryna nie ma zandej nagrody. Chcialbym kiedys nie szczekać po eventach co mi nie pasuje ale na to recepta bylaby tylko jedna - musi byc wiecej za niz przeciw, a tak nie jest. Zmarnowalismy czas gracze =<

23 Kwi 2019, o 10:29
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Salem
Podziękowano: 303 razy
Otrzymanych podziękowań: 204 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Odpowiedz z cytatem
https://prnt.sc/nf6tig Wystarczyło przeczytać co na jajku jest napisane i byłoby po problemie a nie teraz narzekać.

2019-4-1 22:09 Udało ci się osiągnąć 140 poziom.

"Możesz mnie nienawidzić, ale nigdy nie przejdziesz obok mnie obojętnie, bo twój hejt jest moją motywacją do działania." AvadKevadra (Lothlórien)

23 Kwi 2019, o 10:49
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości