Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Kwestia Beirn na serwerze HC 

Jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla serwera HC?
Wprowadzenie na nim zmian pod kątem Beirn 34%  34%  [ 17 ]
Połączenie go z innym serwerem 44%  44%  [ 22 ]
Nie wprowadzanie żadnych zmian 16%  16%  [ 8 ]
Inne (napisz jakie) 6%  6%  [ 3 ]
Razem głosów : 50

Kwestia Beirn na serwerze HC 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Miejscowość: Stolec
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: seba11iq
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kwestia Beirn na serwerze HC
Ale nie rozumiem, wybierając serwer hc myśleliście o tym że na hlvl wejdzie jakaś zmiana bo jestescie nobami i boicie sie zbijać bosy ze zgonami? Bo obsrani latacie all na 2ryce i sh nawet na krzyzaka. Serio płaczecie mimo tego że jako nieliczni macie już część rarów z beirn, mając co chwile ulgowe eventy z rarowymi bosami z beirn. Mieliście drop setów x5 na pewien okres, poubieraliście się nawet i w sety - nadal płaczecie? Było zastanowić się 5 razy przed wyborem serwera niżeli wypłakiwać teraz tematami na forum, żeby coś osiągnąć i nie być lolkiem na hc trzeba miec jednak troche wiekszy iloraz inteligencji nizeli seba11eu i myśle że o tym wiecie mając już te poziomy 120+, więc co wy teraz oczekujecie? do htagi normalne hc a od beirn normalny serwer?

5 Mar 2019, o 17:16
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Podziękowano: 254 razy
Otrzymanych podziękowań: 685 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Od dawna twierdziłem, że przy kondycji Dunebu, która była jaka była należało połączyć HC z Dunebem na zasadach Dunebu. Swego czasu podjąłem temat na jednym z live na YT z graczami z HC obecnymi na czacie, że to najlepsze wyjście i że serwer HC nie ma i nie miał przyszłości od początku. Nie wspomnę jaka była reakcja na to stanowisko właśnie ze strony osób z HC. I cóż, po czasie, przysłowiowo przyszła koza do woza. Tonący Ostloru się chwyta. Jako gracz Ostloru nie mam nic przeciwko połączeniu z HC na zasadach normalnego serwera, bo za jakiś czas Ostlor stanie się drugim Dunebem a HC będzie se wegetował tak, jak se wegetuje do tej pory.
Kwestię podejścia społeczności HC do zmian na serwerze pominę, bo przez praktycznie cały czas była adekwatna do podejścia frankowiczów. Widziały gały co brały - na papierze super a po czasie problem. Grunt, że po czasie jednak, przynajmniej część osób z tej społeczności widzi, że ten serwer nie ma najmniejszego sensu i racji bytu.

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."

5 Mar 2019, o 17:54

Podziękowali: 2 Qomb (5 Mar 2019, o 19:22), ZłyŁuczek (5 Mar 2019, o 21:22)
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
desacred napisał(a):
Od dawna twierdziłem, że przy kondycji Dunebu, która była jaka była należało połączyć HC z Dunebem na zasadach Dunebu. Swego czasu podjąłem temat na jednym z live na YT z graczami z HC obecnymi na czacie, że to najlepsze wyjście i że serwer HC nie ma i nie miał przyszłości od początku. Nie wspomnę jaka była reakcja na to stanowisko właśnie ze strony osób z HC. I cóż, po czasie, przysłowiowo przyszła koza do woza. Tonący Ostloru się chwyta. Jako gracz Ostloru nie mam nic przeciwko połączeniu z HC na zasadach normalnego serwera, bo za jakiś czas Ostlor stanie się drugim Dunebem a HC będzie se wegetował tak, jak se wegetuje do tej pory.
Kwestię podejścia społeczności HC do zmian na serwerze pominę, bo przez praktycznie cały czas była adekwatna do podejścia frankowiczów. Widziały gały co brały - na papierze super a po czasie problem. Grunt, że po czasie jednak, przynajmniej część osób z tej społeczności widzi, że ten serwer nie ma najmniejszego sensu i racji bytu.

Mylisz się descaredzie....ten serwer ma prawo bytu i uważam,że jest ciekawy ze względu na jego "wyjątkowość" to,że ekipa zaniedbała wobec niego obowiązki to inna kwestia.Pogrywam czasem na HC ,uważam go za ciekawy i jestem przeciwny łączeniu bądź zmienianiu jego specyfiki.Osobiście uważam,że powinny zostać dodane akty dla serwera hc,niekoniecznie aby alt z np Ostloru działał na HC lecz aby alt z HC działał na ostlor.W takim wypadku komu nie pasuje tym łatwiej zmieni serwer lub będzie grał zamiennie wbijając aby na eventy jak to jest aktualnie.

5 Mar 2019, o 18:04
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Podziękowano: 254 razy
Otrzymanych podziękowań: 685 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Nie wiem czy się mylę. Widzę jak wyglądają fakty i jako gracz i osoba która brała udział w balansie HC z przed kilku lat. Racja jest jak d... każdy ma swoją. HC był, jest i będzie nierentownym serwerem pod kątem nakładów pracy dla zabawy grupki zapaleńców. Bo z zasady wszystko co wchodzi do gry a co można uznać za "trudne" musi być specjalnie balansowane dla społeczności liczącej 1-3(?)% społeczności gry, gdzie ten czas i środki można przeznaczyć na content dla pozostałych 97-99%. Taka jest prawda i to brutalna prawda. Coś co nie jest rentowne nie ma racji bytu, co z tego, że może fajne. Fajność jednych nie może być kosztem drugich. A jeśli już musi to nie w stosunku 1-3 vs 99-97.

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."

5 Mar 2019, o 19:05

Podziękowali: 10 BonieDydy (5 Mar 2019, o 21:34), dzemxd (5 Mar 2019, o 20:16), Glasnix (5 Mar 2019, o 23:45), Kamikace (5 Mar 2019, o 21:10), LesiakZLN (5 Mar 2019, o 21:01), LosLukaszos (6 Mar 2019, o 05:20), Onion (5 Mar 2019, o 20:55), Qomb (5 Mar 2019, o 19:23), Tchala (5 Mar 2019, o 21:42), ZłyŁuczek (6 Mar 2019, o 22:56)
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Tenneessee
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
W mojej opinii, kwestia łączenia nas z innym serwerem i ewentualne problemy z tym związane leżą w błędnym przekonaniu nt. serwera HC graczy ze zwykłych serwerów. Uważacie, że nasze depo jest wypchane rarami. Naprawdę nie wiem ile razy trzeba to powtarzać, że takie depo wypchane w rary to ma maksymalnie z 5 osób. Popytajcie tych ludzi, czy byliby skłonni poddać kasacji swoje depo w zamian za przeniesienie ich na zwykły serwer, bo chyba nikt z nich oporu stawiał nie będzie ;)

Nigdy nie myślałem, że kwestia łączenia nas z innym serwerem jest w ogóle możliwa, dlatego też zawsze zabiegam o zmiany dotyczące naszej rozgrywki (czytaj zmiany w Beirn). Jednakże, całą tą sytuację najlepiej obrazuje post Desacreda - nie ma sensu robić zmian dla tak znikomej ilości społeczności, jeśli cały ten czas można poświęcić dla całej reszty. Ostatnio Sokolisko dał informację, że potrzebuje testerów do balansu Beirn pod nasz serwer - zobaczymy co z tego wyniknie :)

I do tych wszystkich ludzi, którzy myślą, że chcemy zrobić z Beirn jakieś łatwe gówienko, którego bicie zajmie 5 rund - nie, wcale tego nie chcemy. Jedyne czego chcemy to wyłączenie 'czynniku losowości', który w tej grze występuje niemalże wszędzie. To logiczne, że bossy, które uśmiercają praktycznie cały czas, na HC nie mogą być bite bez zmian.

EDIT: Do całego tematu dodałem ankietę.

Mój kanał na YT: https://youtube.com/channel/UCdjuonsywThF_275J1QK_FA

Ostatnio edytowany przez Toxic, 5 Mar 2019, o 21:30, edytowano w sumie 1 raz

5 Mar 2019, o 21:03
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 3 razy
Nick w grze: Masloryc
Odpowiedz z cytatem
Co dadzą te zmiany w beirn jak na lugusa czy morke pojdzie max 2 dobre pt Serwer Hc to serwer bez dna można pisać 100 tematów na forum i tak serwer hc będzie daleko od zmian ludzie piszą prawdę jak jest inni gracze co nie wbili nawet 60lvl na hc nie wiedza jak tam jest i piszą ale oni maja rarów może maja rary z wieży czy tam fyo a czy na takim Ostlor / Tolnor ludzie nie maja z parę stron takich rarów ? Każdy widzi co ktoś ma Eventy z dropem / ev z expem / skrzynki a czy na zwyklym serwie tak nie bylo ? Ja jeste za połaczeniem Serwera Hc z Oslor ponieważ Duneb polaczono z Larkasem

5 Mar 2019, o 21:23
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: ZlyLuczek
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
desacred napisał(a):

Zgadzam się z tobą tym razem w 100% :D Sokolisko teraz zbiera 5 ekip na testy, które moim zdaniem nie maja najmniejszej szansy powodzenia ponieważ na serwerze nie ma na tyle osób w tym momencie żeby nawet zrobić jedne dobre testy. Serwer HC wymiera i nie ma już raczej dla niego ratunku bo to już się dzieje od kilku lat jedyna szansa jest połączenie serwera HC z Ostlor rozumiem ze gracze z normalnego serwera będą mówić ze my mamy pełne depozyty rarkow i wgl co nie jest prawda a i tak każdy z nas będzie miał bardzo dużo rarow do kupienia czy tam zdropienie i nie ma co się oszukiwać nie będziemy bogaci bo jak co do czego przyjdzie kupić rarki po 150kk+ to nikogo z nas nie będzie na to stać.

5 Mar 2019, o 21:36
Uciekinier Taernijczyk

Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Odpowiedz z cytatem
Ja jestem skłonny za połączeniem na pewnych zasadach oczywiście. Jeśli ktoś myśli że jak nas połączą z jakim S to rynek będzie zapełniony rarami od nas, więc powiem wam, że tak by nie był i raczej nigdy nie będzie. Nie wykluczam też opcji zmian w Beirn, tylko jest jeden mały problem, nikt z administracji "Sokollisko" nic nie robi aktualnie w tym kierunku, fakt będą może teraz testy lecz nic jeszcze nie wiadomo. I jeśli takie testy na temat beirn miały by trwac kolejne kilka lat tak jak do tej pory było to aktualnie jestem za 1 opcją czyli za połączenie.

5 Mar 2019, o 22:13
Uciekinier Taernijczyk

Nick w grze: SkiOppai
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
robienie hc na normal? czy ten server czasem nie nazywa sie "hc"? nikt nikogo nie zmuszal do gry na tym serverze kazdy gral na swoja odpowiedzialnosc czy tak nie najlatwiej ubrac sie z eventow ktore sa co miesiac lub z rarami ktore dropia x3 razy lepiej niz na normalnym i potem przeniesc to wszystko na normalny server? wedlug mnie po to powstal ten server zeby bylo ciezko mimo to i tak gracze maja spore ulatwienia tak naprawde jak potrafisz grac rozsadnie na hcku nie padasz jedyne co wedlug mnie powinno wejsc na hc to zmiany w beirn a nie laczenie dla placzkow ktorzy juz skompletowali eq i odrazu po polaczeniu beda mogli isc dalej ubrac sie na hc to zaden problem odemnie to bedzie na tyle

5 Mar 2019, o 22:41
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: ZlyLuczek
Odpowiedz z cytatem
Skioppai napisał(a):
robienie hc na normal? czy ten server czasem nie nazywa sie "hc"? nikt nikogo nie zmuszal do gry na tym serverze kazdy gral na swoja odpowiedzialnosc czy tak nie najlatwiej ubrac sie z eventow ktore sa co miesiac lub z rarami ktore dropia x3 razy lepiej niz na normalnym i potem przeniesc to wszystko na normalny server? wedlug mnie po to powstal ten server zeby bylo ciezko mimo to i tak gracze maja spore ulatwienia tak naprawde jak potrafisz grac rozsadnie na hcku nie padasz jedyne co wedlug mnie powinno wejsc na hc to zmiany w beirn a nie laczenie dla placzkow ktorzy juz skompletowali eq i odrazu po polaczeniu beda mogli isc dalej ubrac sie na hc to zaden problem odemnie to bedzie na tyle

Tylko zrozum że utrzymanie pustego serwera na którym gra 15 osób nie ma najmniejszego sensu. Sory ale jesteś mniejszością i większość ma dość stania i czekania w miejscu od 2 lat na to aż ten serwer się ruszy i raczej wątpię że ktoś ma ochotę grac solo całe życie.

Edit.
Jestem ciekawe jedynie jak pójdą testy jeśli do nich dojdzie i co się zmieni skoro i tak na tym serwerze będzie grało wtedy max 20 osób i nikt nie znajdzie pt na bosy z Beirn bo nawet nie będzie kto miał wyczyścić dojście na lugusa

5 Mar 2019, o 23:01
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości