Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 Kwestia Beirn na serwerze HC 

Jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla serwera HC?
Wprowadzenie na nim zmian pod kątem Beirn 34%  34%  [ 17 ]
Połączenie go z innym serwerem 44%  44%  [ 22 ]
Nie wprowadzanie żadnych zmian 16%  16%  [ 8 ]
Inne (napisz jakie) 6%  6%  [ 3 ]
Razem głosów : 50

Kwestia Beirn na serwerze HC 
Autor Wiadomość
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Tenneessee
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kwestia Beirn na serwerze HC
Łucznik przy zdebufowanym na uroki bossie (otępa+dotka) o wiele lepiej to wydefi niż Vd, w ktorego ataki fizyczne nawet na maksymalnym debufie moga wynosic ponad 50%.

Ale mozemy rowniez pomyslec nad redukcja strat za zgona na Beirn, bo tam o smierc jest latwiej z 10 razy niz przez pozostala czesc gry.

Mój kanał na YT: https://youtube.com/channel/UCdjuonsywThF_275J1QK_FA

26 Lut 2019, o 21:38
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Nick w grze: Osiolke
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
Ryc ma zdecydowanie łatwiej się wywalić niż osoba którą trzyma na ochro. Widziałeś kiedyś, żeby na straży padł ktoś inny niż ryc/sh? Jedyna opcja to że luka/dr astronom ukaże w rundę.

@down no przecież byłem w lochu wtedy jak cię ukazało, ryca też nie ma tak trudno astronom ukazać że względu na to że musi trzymać jeszcze def na inne strony, z sheedem tak samo. Zresztą widziałeś, jak czokiego ukazało i cierpy stracił.

Ale masz rację, za bardzo odbieglismy od tematu.

Imisindo

Ostatnio edytowany przez Dolatryn, 28 Lut 2019, o 11:36, edytowano w sumie 1 raz

27 Lut 2019, o 11:34
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: ZlyLuczek
Odpowiedz z cytatem
Dolatryn napisał(a):
Ryc ma zdecydowanie łatwiej się wywalić niż osoba którą trzyma na ochro. Widziałeś kiedyś, żeby na straży padł ktoś inny niż ryc/sh? Jedyna opcja to że luka/dr astronom ukaże w rundę.

Tak widziałem jak się wywalił łucznik. Ryc w full secie i 4k hp nie ma nawet szans paść na straży jeśli ma resa i jest dobrze ulepszony.

I nie chce nic mówić ale ten post jest o osłabieniach bosów a nie reworka'ch postaci i ich ulepszaniu czy osłabianiu.

27 Lut 2019, o 19:48
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Tenneessee
Odpowiedz z cytatem
@namebis

Czy jestes w stanie okreslic mniej wiecej, kiedy bedziemy mieli odpowiedz na to, czy nasze pomysly beda w ogole rozwazane i czy ogolnie cos bedzie zmieniane w kierunku Beirn?

Mój kanał na YT: https://youtube.com/channel/UCdjuonsywThF_275J1QK_FA

1 Mar 2019, o 17:25
Awatar użytkownika

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: CierpyLiwy
Odpowiedz z cytatem
Po przemyśleniach mniejszych lub większych wracam do wniosków które kiedyś już przedstawiałem , HC to parodia serwera i jak dla mnie ( oraz wielu graczy) należy połączyć ten serwer z jakimś innym ( przepływ rzędu 30 osób xD, choć po połączeniu trochę osób wróci do gry ;) ).
Zaraz usłyszę "pełne depozyty rarów" ! 3x większa szansa ! Tam każdy bogaty ! Tsa...
Prawda jest taka że ten większy drop w praktyce nic nie daje (albo prawie nic) , gram sporo bije wszystkie czempy prawie jakie się da (jaki,yeti,mamuty,gnawki etc etc) , ile setów widziałem? 1 , agonia 1*.
Oddajcie nam normalną grę w którą chcemy grać , przy projektowaniu bossów nikt nie bierze HC pod uwagę i chyba nikt temu nie zaprzeczy ? O ile mniejsze bosy (nawet htage) da się bić bez deda to jak ubić te silniejsze?
Serwer HC to fajna opcja ale raczej tylko do eventów w stylu "Włączymy HC na miesiąc osoba z naj lvlem etc wygra np.skin epika" no i tyle, trochę jak jakieś surwiwale w minecraft

1 Mar 2019, o 17:37

Podziękowali: ZłyŁuczek (3 Mar 2019, o 10:25)
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: ZlyLuczek
Odpowiedz z cytatem
Chmiu napisał(a):
Po przemyśleniach mniejszych lub większych wracam do wniosków które kiedyś już przedstawiałem , HC to parodia serwera i jak dla mnie ( oraz wielu graczy) należy połączyć ten serwer z jakimś innym ( przepływ rzędu 30 osób xD, choć po połączeniu trochę osób wróci do gry ;) ).
Zaraz usłyszę "pełne depozyty rarów" ! 3x większa szansa ! Tam każdy bogaty ! Tsa...
Prawda jest taka że ten większy drop w praktyce nic nie daje (albo prawie nic) , gram sporo bije wszystkie czempy prawie jakie się da (jaki,yeti,mamuty,gnawki etc etc) , ile setów widziałem? 1 , agonia 1*.
Oddajcie nam normalną grę w którą chcemy grać , przy projektowaniu bossów nikt nie bierze HC pod uwagę i chyba nikt temu nie zaprzeczy ? O ile mniejsze bosy (nawet htage) da się bić bez deda to jak ubić te silniejsze?
Serwer HC to fajna opcja ale raczej tylko do eventów w stylu "Włączymy HC na miesiąc osoba z naj lvlem etc wygra np.skin epika" no i tyle, trochę jak jakieś surwiwale w minecraft

Zgadzam sie z toba w 100% z reszta po tym poście widac aktywność graczy na serwerze która jest totalnie zerowa. Zmian i tak nie bedzie nie oszukujmy sie czekamy na nie od 2016 roku w ktorym odbyly sie jedne testy i nic wiecej w tym kierunku nie poszlo, jedynym rozwiązaniem aby nie stracić graczy z hc jest polaczenie tego serwera z ostlor i tyle w temacie i jest to o wiele prostszym rozwiązaniem niz robienie testow i wprowadzanie zmian (chociaż i tak to nie wypali znajac zycie) Hc powstalo tylko po to aby ludzi kupowali tam platyne ale to juz tez sie skonczylo bo wszyscy zmadrzeli i wiedza ze wplacanie kasy na ten serwer nie ma sensu.

3 Mar 2019, o 10:27
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 12 razy
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Nick w grze: ZjaraanyMis
Odpowiedz z cytatem
Laczenie dobra sprawa, chociaz bedzie co robic wieczorami

Imisindo
Żmij

4 Mar 2019, o 23:30
Awatar użytkownika

Podziękowano: 30 razy
Otrzymanych podziękowań: 15 razy
Odpowiedz z cytatem
Śmieszni jesteście, że podropiliście sobie na eventach całe eq, a teraz na ostlor chcecie iść.

5 Mar 2019, o 00:28

Podziękowali: 2 LosLukaszos (6 Mar 2019, o 05:14), Tchala (5 Mar 2019, o 01:13)
Awatar użytkownika

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: CierpyLiwy
Odpowiedz z cytatem
Tamudoo napisał(a):
Śmieszni jesteście, że podropiliście sobie na eventach całe eq, a teraz na ostlor chcecie iść.

Tak bardzo śmieszne że choć tyle dostaliśmy przez 3lata? To że na evencie raz na miesiąc /dwa stanie 20? lugusów etc (gdzie na norm serwie w tym czasie pada wszystkiego kilka albo kilkanaście razy więcej) jest dla cb problemem? Nie dropnie coś na jednym evencie to musisz znów czekać aż odpalą nastepny, nie napiszesz na handlu kupie to i to i po kilku min zlecą się ludzie z ofertami. "Podropiliście" hm, chyba jesteś z tych "3x większa szansa na drop, a evencie to same double i triple, cale depa rarów" ale cie zmartwie, moja gildia ubiła na ost evencie chyba 10lugusów (chyba bo niechce wprowadzać w błąd) i spadły tylko cierpy i znów czekanie miesiąc/dwa. Odpowiadałby ci taki system? Pretensje że mamy choć tyle to śmiech na sali

Edit. Zapomniałem dodać że drop samych cierpów jest już sukcesem i to dużym , są pt które biją mobki z 5h i nic nie dropią , a w 5h trochę ich pada ;)

Edit2. Edytuje żeby nie spamić
Areol napisał(a):
Grałem na serwie HC, ale w porę się obudziłem, moje zdanie się zmieniło po tym jak zrespił na mnie wend, żaden unik mi nie zadziałał, dostałem kryta i padłem :lol: na 73 czy 74 lvlu . I tak, możecie nie miec full rarow z beirn w depo, ale wiem co na tym serwerze sie dzieje z setami na 50 lvl, po prostu idą na eski, bo są śmiesznie tanie. Nie zdziwiłbym się, gdyby ich cena była w stosunku do innych serwerów jak 1:5, 1:10. Według mnie właśnie o te przedmioty chodzi.

Eq do 50/60lvla leci jak szalone i tutaj muszę to przyznać ale później tak kolorowo nie ma , widać to po eq wielu os ( w tym moim heh) że nie tak łatwo zdobyć jakieś itemki, problemy są z w sumie podstawowymi itemami często np. zadry które na HC nosi się do końca gry

Ostatnio edytowany przez Chmiu, 5 Mar 2019, o 17:00, edytowano w sumie 1 raz

5 Mar 2019, o 07:39
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Miejscowość: Trentis
Podziękowano: 89 razy
Otrzymanych podziękowań: 146 razy
Nick w grze: Kesibin
Odpowiedz z cytatem
Grałem na serwie HC, ale w porę się obudziłem, moje zdanie się zmieniło po tym jak zrespił na mnie wend, żaden unik mi nie zadziałał, dostałem kryta i padłem :lol: na 73 czy 74 lvlu . I tak, możecie nie miec full rarow z beirn w depo, ale wiem co na tym serwerze sie dzieje z setami na 50 lvl, po prostu idą na eski, bo są śmiesznie tanie. Nie zdziwiłbym się, gdyby ich cena była w stosunku do innych serwerów jak 1:5, 1:10. Według mnie właśnie o te przedmioty chodzi.

Turniej Profesji Ostlor 2018 Luty: 1 Miejsce
Turniej Profesji Ostlor 2018 Grudzień: 1 Miejsce

11.03.2017 11:16 Epik Imisindo został zdobyty!

5 Mar 2019, o 16:37
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości