Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
 Kwestia Beirn na serwerze HC 

Jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla serwera HC?
Wprowadzenie na nim zmian pod kątem Beirn 34%  34%  [ 17 ]
Połączenie go z innym serwerem 44%  44%  [ 22 ]
Nie wprowadzanie żadnych zmian 16%  16%  [ 8 ]
Inne (napisz jakie) 6%  6%  [ 3 ]
Razem głosów : 50

Kwestia Beirn na serwerze HC 
Autor Wiadomość
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: ata
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kwestia Beirn na serwerze HC
Figod, w sumie może masz rację ale wtedy została opcja 2 czyli znerfienie Beirn i ściagnięcie graczy, bo grac w 20 osób na serwie nie jest fajne.
Co do rozpiski bardzo drastyczna, myślę ze wystarczyłoby zdjąć z bosów te najważniejsze skille (lub obniżyć % ) odwrócenie, ukaz w rundę, ogniki max 2 rundy i dmg nie wiem może -30 %, fanatyki żaden problem ,co do admirała nie mam żadnego pojęcia wiec może ściagnąć połowę tego co proponujesz :)
nie chcemy żeby bosy były aż tak łatwe, chodzi nam tylko o to żeby były MOŻLIWE do ubicia a i do tego dodać 4 karty losowania śmierci i może coś by ruszyło.

ps . w sumie przestałeś na HC grać, skasowałeś postać na OSTLOR, nuda -monotonia jak piszesz , to dla mnie to samo wiec wniosek -
ratunek dla gry to jak najszybsze 3d. pozdrawiam :)

7 Mar 2019, o 17:55
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Nick w grze: Pawlinczi
Odpowiedz z cytatem
Nie no gram na hc, jak dla mnie to jest jedyny serwer do gry w tą grę. Tylko ostatnimi czasy grałem mniej z innych powodów.

Tak, jak napisałem, dla mnie nerfienie bossów jest bez sensu i wolałbym właśnie ten system kart na beirn bez jakiegokolwiek nrfu bossów beirn.

A co do ilości graczy na serwerze hc. My to odczuwamy, bo graczy aktywnie grających powyżej 100 lvla jest tak jak napisałaś - 20stu. Gdyby ich było dużo więcej, to by się non stop jakieś jaski v2 gorzo latało, a po zmianach w beirn lepsze boski, a teraz no nuda. Nie ma po co logować rano i popołudniem. Jedynie wieczorem jest pt na coś.
Myślę, że więcej eventów grupkowych, hh, żeby się te mid lvle wyexpiły i by wzrosła liczba hlvli na serwerze. I dobrze by było, żeby te eventy grupkowe miały też takie kombinacje potworów, żeby były do zabicia przez 2 osoby, bo nie każdy ma pt 5 osobowe. Albo po prostu na ev grupkowym zamiast dawać grupki x3, da sokół grupki x2 i do tego hh dla osób, które nie mają pt. (i z hh grupki będą x3 wtedy)

7 Mar 2019, o 18:31
Jedną nogą w Haligardzie

Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Tenneessee
Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z ekipy jest w stanie określić, czy zmiany podane przez nas są w ogóle możliwe do zrobienia? Jeżeli nie, to co z kwestią wymienionego tutaj łączenia nas z innym serwerem?

Podam tutaj tez pewien pomysł, który przeczytałem na globie - jeżeli wszystkie te zmiany okażą się niewypałem, a inni gracze nie będą chcieli łączenia z innym serwerem, to może należałoby po prostu z naszego serwera zrobić serwer normalny i z niczym go nie łączyć?

Mój kanał na YT: https://youtube.com/channel/UCdjuonsywThF_275J1QK_FA

11 Mar 2019, o 12:57
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: ZlyLuczek
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
W ten weekend Sokolisko miał podać listę inżynierów i graczy którzy będą brać udział w testach jak widać jest w formie jak zawsze i ciut się spóźnia xD. Nie ma co się oszukiwać znowu mydlenie oczu i tyle w temacie już i tak moim zdaniem jest za późno na ratowanie tego serwera bo po zmianach które raczej i tak nie wejdą będzie na nim grac po 10/15 osób.

11 Mar 2019, o 18:05
Jedną nogą w Haligardzie

Otrzymanych podziękowań: 13 razy
Nick w grze: Tenneessee
Odpowiedz z cytatem
Widzę, że jakoś dyskusja ucichła.

Jeżeli temat będzie dalej taki 'martwy' prosiłbym o zamknięcie go/wrzucenie do archiwum.

Mój kanał na YT: https://youtube.com/channel/UCdjuonsywThF_275J1QK_FA

14 Mar 2019, o 20:51
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: CierpyLiwy
Odpowiedz z cytatem
nie można dyskutować cały czas , dla mnie ta dyskusja wygląda jak monolog, gadamy gadamy ale nic nie zrobimy , myśleliśmy że skoro ktoś coś napisał z ekipy to może coś to da ale na jednej wypowiedzi póki co wszystko się kończy a gracze nie będą tworzyć dalej swojego "monologu" który przepadnie gdzieś w eterze

15 Mar 2019, o 16:38
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości