Forum - Taern.pl
http://forum.taern.pl/

Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=14&t=54711
Strona 1 z 3

Autor:  Heavenmaker [ 21 Gru 2018, o 16:51 ]
Temat postu:  Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie

Witajcie Taernijki i Taernijczycy
Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku chciałbym Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia szczęścia, radości, sukcesów szkolnych, zawodowych, rodzinnych. Aby każda podejmowana decyzja była lepsza od poprzedniej, a każda niespodzianka, która Was spotka była jedynie radosna i przyjemna.

Jednocześnie, koniec roku to czas podsumowań a czasami i pożegnań. Dla mnie będzie to czas pożegnania z Ekipą i z Wami. Jeszcze przed wakacjami zdecydowałem, że z końcem tego roku odejdę (część z Was się zorientowała doszukując się drugiego dna w tytule eventu na Ostlor - słusznie ;) ).
A ponieważ koniec roku, zbliża się nieubłaganie, to serdecznie chciałbym wszystkim, z którymi w Ekipie współpracowałem podziękować. Chciałbym również, a w zasadzie przede wszystkim, podziękować Wam - czyli całej społeczności graczy. To od Was przez te ponad osiem lat gry i współpracy w Ekipie, nauczyłem się wiele o sobie i o ludziach. Poznałem niezwykłe osobowości, nawiązałem mam nadzieje trwałe relacje, które będą trwać, mimo mojej emerytury :)

Szczególne podziękowania kieruję w stronę Dryga i Torgerda - dwóch, z trzech, ojców (można by napisać nawet: praszczurów) Taerna! Dzięki za stworzenie niezwykłego produktu, z niezwykłą społecznością i ekipą. Dzięki za Wasze zaangażowanie, pomysły, zaufanie, którym obdarzacie otaczających Was współpracowników.

Dzięki również SamoZuoo i Szkoperowi - to z nimi zdobywałem pierwsze szlify jako GM a potem Admin - obaj już nie grają, ale wciąż dobrze pamiętam pierwsze dyskusje i pomysły, które razem wprowadzaliśmy w życie.

Podziękowania kieruje również do obecnych adminów: Dantaliona, Rzuffa i Sokolisko - fajna z Was ekipa i mam nadzieje, że jeszcze się nie raz spotkamy i bimbrem Romka upoimy!

Dziękuje wszystkim, którzy przewinęli się przez ekipę w czasach gdy byłem GM a potem Adminem na s3, s3+s4 (Ostlor) oraz na innych serwerach - wszak współpracowaliśmy razem. Szczególnie dziękuje jednak Oblivionowi i Nekroskopowi - swego czasu we trzech jako GM wymiennie byliśmy 24h/7 na serwerze i działy się wtedy magiczne rzeczy :D - kto wtedy grał, to pamięta. Dziękuje obecnym GM, smodom i modom, ale szczególnie Cathardowi i Poszytemu - ciągną ten wózek już wiele lat i oby dalej robili to z nie mniejszą pasją.

Dziękuje ekipie forum - to było, jest i pewnie długo pozostanie moje ulubione medium kontaktowania się z graczami i ekipą. Wiele godzin spędziłem na żywiołowych dyskusjach, czy to broniąc przyjętych rozwiązań, czy podjętych decyzji.

Dziękuje również wszystkim inżynierom i graczom, którzy mieli czas i ochotę testować ze mną różne moje dziwne pomysły, które wchodziły do gry. Ciesze się, że dzięki Wam cząstka mnie będzie żyła w Taernie (przynajmniej w wersji 2d - bo nie wiem co się uchowa do 3d :) ).

I na koniec szczególne podziękowania kieruję do trzech osób:
- Kidda - dziękuje za Twój spokój i opanowanie, za kreatywność i przenikliwość - dziękuje za czasy gdy się mocno wspieraliśmy oraz za te gdy się mocno spieraliśmy!
- Nazgull - dziękuję za to, że mimo iż forma wielokrotnie mi nie odpowiadała, to treścią sporów, które prowadziliśmy zmuszałeś (i nadal to robisz) do myślenia o różnych tematach w inny sposób - nie pozwól nikomu tego w sobie zabić!
- Willy - jeden z tych, który jest niemal od początku, mechanikę gry i pracę z testerami zna bardzo dobrze - swego czasu wiele razem pomysłów dyskutowaliśmy i opracowywaliśmy - jeden z nielicznych, którego dotyk widać niemal w każdej walce w grze.

I to chyba tyle. Nie dam rady wymienić wszystkich i za to z góry przepraszam - wszystkich jednak bardzo dobrze pamiętam. Nie odchodzę totalnie i z dnia na dzień. W styczniu będę chciał jeszcze zakończyć trwający event i rozdać nagrody. Być może zorganizuje jeszcze jakiś radosny weekend, ale co do zasady z dniem pierwszego stycznia 2019 wszelkie sprawy administracyjne Ostlor będą rozstrzygane przez pozostałych adminów.

Wszystkim Wam życzę powodzenia i obfitego dropa!

Autor:  Knoxi [ 21 Gru 2018, o 17:02 ]
Temat postu:  Re: Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie

Wujku Heavenie!
Cząstka Ciebie dalej żyje i będzie żyć wśród nas wszystkich ;)
Nawet za kilka lat ktoś obsługujący mechanizmy zobaczy "Harpie Support by HM".
Powodzenia podczas dalszej przygody, niech Ci towarzyszą kobiety piękne jak Morana i koldziego trunku niech Ci zawsze będzie pod dostatkiem!

Autor:  Grzesioen [ 21 Gru 2018, o 17:03 ]
Temat postu:  Re: Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie

Dziękujemy za sprawowanie funkcji, jako zwykly, szary gracz życzę Ci wszystkiego dobrego :)

Autor:  Dragonsh [ 21 Gru 2018, o 17:56 ]
Temat postu:  Re: Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie

Dziekuje!
Wesolych swiat

Autor:  kolega112999 [ 21 Gru 2018, o 18:01 ]
Temat postu:  Re: Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie

Ja też dziękuję za życzenia i życzę Ci wszystkiego najlepszego na nowej, nieco pogrubionej, szarawej randze :P Mnóstwo dropa, szczęścia i pieniędzy oraz mnóstwa wiernych przyjaciół.Ps.
Przenieś proszę temat to karczmy, ponieważ - moim zdaniem - ten temat mocno balansuje na krawędzi tego działu, ponieważ ja ten dział traktuje bardziej jako debatę nad właśnie zmianami w grze (taką samą funkcję ma według mnie ma pomysły i propozycje ---> gra, tylko, że tam się podsówa,a tu omawia :P), a Twoją wypowiedz traktuję jako bardziej informację, która pośrednio wpływa na grę, ale ujęta w taki sposób, że bardziej nadaje się do karczmy, niż do zmian w grze, poza tym w Karczmie więcej osób zobaczy Twoją informacje :p

A i bym zapomniał.
Odpowiedzi się nie nadają do zmian w grze i każdą można uznać za offtop,z racji, że to niewłaściwy dział do składania życzeń - to tego służy priv, karczma czy chatbox :P

Moim zdaniem zmiana administratora serwera to istotna zmiana związana z grą (inaczej w grze). Szymdaro

Autor:  karinaaaaa [ 21 Gru 2018, o 18:04 ]
Temat postu:  Re: Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie

Również dziekuję za poświęcony czas, wkład oraz pracę :)
Życzę Wesołych i Spokojnych świąt, samych sukcesów w nowym roku, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wystrzałowego sylwestra ;) :D

Autor:  Vanessa [ 21 Gru 2018, o 18:18 ]
Temat postu:  Re: Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie

Nigdy nie spotkaliśmy się w grze i właściwie nie wiem co napisać, ale jako wrażliwa osoba zrobiło mi się nieco smutno, więc życzę wszystkiego dobrego zarówno na święta, nowy rok jak i w dalszym życiu już bez nas, chociaż po tylu wspomnieniach i latach uważam, że Taern i tak zostanie w sercu, więc mimo tego pożegnania i tak odruchowo co jakiś czas być może będziesz tu wracał zajrzeć i popatrzeć jak zmienia się świat.

Autor:  Shederu [ 21 Gru 2018, o 22:40 ]
Temat postu:  Re: Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie

Ulubiony ADMIN odchodzi wielka strata ale coż zmiany w życiu są potrzebne.
Wesołych świąt życze :D .

Autor:  Szymdaro [ 21 Gru 2018, o 23:44 ]
Temat postu:  Re: Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie

Dziękuję za życzenia i również chciałbym, abyś Święta spędził spokojnie, w radosnej atmosferze a Nowy Rok obfitował w sukcesy na wszelkich płaszczyznach, dużo szczęścia, wolnego czasu, zdrowia i kasiory!

Chciałbym w tym miejscu również bardzo podziękować Ci za wkład w rozwój gry, zaangażowanie w tworzenie i pomoc społeczności Taernu. Nie bardzo pamiętam tak odległe początki, gdy byłeś GM, ale resztę składu jak najbardziej - znaleźli się w razem z Tobą w szeregach na pewno nie bez powodu. Sam wspominasz jak dzieliście czas na obowiązki, aby dbać o nasz serwer najlepiej jak to możliwe. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba właśnie dzięki Tobie pierwszy raz trafiłem w przedsionek ekipy, czyli na testy, do grona AH. Wspólnie pamiętam omawialiśmy nowości, sprawdzaliśmy innowacyjne rozwiązania, bez wątpienia możesz czuć się jednym z ojców Taernu.

Byłeś wyróżniającą się osobą w ekipie, zawsze lubiłem czytać twoje posty na forum, ten surowy styl, ale zarazem takt i wyczucie. Wiele razy się sprzeczaliśmy, jednak po stokroć częściej mi pomagałeś, na forum, w grze, ale i często poza. Pamiętam jak organizowałeś specjalne eventy, niestety mojej obecnej gildii nie udało się dogonić miliona prestiżu w tym roku, więc może jeszcze zajrzysz do nas za jakiś czas z niespodzianką?? :)

Zrozumiałe jest, że nic nie trwa wiecznie, a bardzo szkoda. S3, później S7 czy aktualnie Ostlor pod twoimi rządami został jednym z najliczniejszych, najciekawszych serwerów, z bogatą historią, której bez Ciebie by nie było.

Może wpadniesz na zlot do Wrocławia, a może kiedyś zorganizujemy czas na wspominki w stolicy? Dawno nie wypiliśmy wspólnie piwka, a mieliśmy taką sposobność spotkać się nie raz, cała przyjemność po mojej stronie. Nie będę się żegnać, a z przekonaniem powiem - do zobaczenia! Wszystkiego dobrego!!!

Autor:  Dervis [ 22 Gru 2018, o 00:20 ]
Temat postu:  Re: Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie

Bardzo dobra wiadomość, oby kolejni poszli tą drogą

Strona 1 z 3 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/