Odpowiedz  [ 1369 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 137  Następna
 ZMIANY - Dyskusja 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Post ZMIANY - Dyskusja
Bardzo fajnie przemyslane zarówno 1 jak i 2 post :-) .Co do ataków przenoszonych ekstra ,skraca czas walki i traconego hp :mrgreen: ,zielona kropa w konću wiem do czego ona :P

23 Lip 2010, o 14:29

Podziękowali: konann (11 Lut 2015, o 14:14)
Jedną nogą w Haligardzie

Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Re: ZMIANY - Dyskusja
A jak dla mnie to po dodaniu przechodzenia ataków po śmierci przeciwnika zrobiło się zdecydowanie za łatwo :/
Bo do tej pory to potrzeba było taktyki (najpierw zaatakować maga, bo w kolejnej turze odpowie ogniem czy najpierw zaatakować eskortę bo jest słabsza i będzie od razu wyeliminowana). Trzeba było uzgodnić strategię przed walką (ja atakuje X, ty Y). A teraz to wystarczy ustawić 5 ataków na obojętnie kogo, a jak ktoś wcześniej go zgładzi to ataki przejdą na innych. Kiedyś 5-6 rund ze zmienną strategią - teraz 2 rundy z klikaniem w klepsydrę od razu.
No i straciły na znaczeniu ataki z wyższej półki umiejętności, które uderzają w grupę przeciwników.

Nie twierdzę, że wprowadzenie tego jest złe, na przykład zabicie 4 goblinów dla 25lvl zajmowało 4 rundy :D co strasznie wkurzało... Też często żałowałem, ze nie wykorzystuje wszystkich ataków... Ale może jakiś modyfikator - zmniejszona celność przy przechodzącym ataku albo tylko jeden przechodzący atak po zabiciu albo przechodzenie ataku aktywowane przez czar / urok.

Ogólny wniosek: sugeruje pomyśleć o zbalansowaniu ataków po zmianach :)

23 Lip 2010, o 17:47
Błądzący w Tunelach

Odpowiedz z cytatem
No moze jak sie ma wysoki lvl lub chodzi w druzynie. dla samotnego wilka to jest o.k. inaczej cholernie duzo czasu sie marnowalo i klikania. poza tym przed dodanymi atakami trzeba w pierwszej kolejnosci przetrwac ataki reszty "druzyny" wroga, a nie jest to takie proste. Gra po prostu stala sie znacznie mniej upierdliwa ;)

23 Lip 2010, o 18:59
Błądzący w Tunelach

Odpowiedz z cytatem
Za jakie grzechy zmiejszony został exp? :cry: :cry: :cry: :cry:

24 Lip 2010, o 22:14
Zabójca Tilsai
Awatar użytkownika

Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Odpowiedz z cytatem
Przechodzenie ataków skraca standardową walkę z trzyosobową ekipą z trzech do dwu rund, więc nie przesadzałbym z tym przyspieszeniem expienia.
Natomiast serdeczne podziękowania od graczy z pierwszej dziesiątki za znacząco mniejszego expa, jeśli mob jest 5 lvli niżej. Może moglibyście dodać tu listę mobów, które spełniają to założenie? :lol: Żeby przekroczyła liczbę jednocyfrową, możecie też dodać bossy, ale tylko te powyżej Geo, bo on też się łapie na "mniejszego expa" <srotfl>.

25 Lip 2010, o 00:17
Walczący z drzewcami

Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
"Ponieważ przechodzenie ataków spowodowało dużo szybsze tempo expienia na licznych drużynach słabszych mobów wprowadziliśmy obniżenie zdobywanego expa jeżeli różnica poziomów między postacią a najsilniejszym mobem jest większa niż 5. Im większa różnica tym większy minus do expa.

Drugim powodem jest lekkie przymuszenie graczy do eksplorowania nowych krain i nowych mobów"

Ja tutaj mam rozwiązanie.... jeśli tak to może niech suma leveli wszystkich stworów które atakujemy się liczy ??
Gracze powyżej powiedzmy 35 - 40 levelu już wszędzie byli.
I co z tymi wysokolevelowcami? Oni mają poprostu standardowo dostawać mniej czy poprostu poczekać aż powstaną potężniejsze stwory?

U klas czarujących spowodowało spowolnienie expienia... u klas z mieczem przyszybszenie.

Jeśli walczyłem z 2 stworami wcześniej drugiego stwora zabijałem w pierwszej sekundzie 2 rundy.
A teraz zabijam go w tej samej rundzie i teoretycznie zyskuję 1 sekunde. Ale w praktyce nie dostaję many zyskanej za dodatkową rundę i expi się przez to wolniej. Oczywiście nie jest to "superwolniej" tylko troszeczke wolniej bo trzeba odpoczywać np nie po 6 walkach a np po 5 .

MOIM ZDANIEM TO DOBRZE BO ZAWSZE KLASA STRZELAJĄCA SZYBCIEJ EXPIŁA NIE CZEKAJĄC NA CIOSY PRZECIWNIKA.

25 Lip 2010, o 07:31
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tam za szafą
Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 18 razy
Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o zmiany to wszystko poszlo świetnie :) Tylko teraz jest problem braku mobów na wyższym poziomie, gracze najlepsi szybko się rozwinęli

25 Lip 2010, o 13:39
Walczący z drzewcami

Odpowiedz z cytatem
Oj widzę że jest coraz gorzej. Na począdku cięcie expa to było dokładnie na pół jak dla mnie. A i tak tłukłem najsilniejsze stwory jakie mogłem znaleźć.

Dzisiaj rano wchodzę i co ? Exp dzieli mi się już przez 4. Teraz to już naprawdę coś tu jest nie tak.

Oczywiście zakładam że to wszystko jest chwilowe.

Ciekawe jak tam u innych wysoko levelowców

26 Lip 2010, o 08:11
Administrator
Awatar użytkownika

Podziękowano: 96 razy
Otrzymanych podziękowań: 1519 razy
Odpowiedz z cytatem
To tymczasowe rozwiązanie. Zwiększyliśmy już poziomy mobów. Jutro prawdopodobnie uporamy się z wymaganym expem na lvl 10-40 bo jest za niski. Dzisiaj ostatni dzień twoich cierpień:P

26 Lip 2010, o 12:15
Walczący z drzewcami

Odpowiedz z cytatem
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... porobiłem kilka zaległych questów i zauważyłem podobnie inni.

26 Lip 2010, o 12:54
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1369 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 137  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: PogroZabujc oraz 3 gości