Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie 
Autor Wiadomość
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1820 razy
Nick w grze: HeavenM
Odpowiedz z cytatem
Post Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie
Witajcie Taernijki i Taernijczycy
Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku chciałbym Wam wszystkim złożyć serdeczne życzenia szczęścia, radości, sukcesów szkolnych, zawodowych, rodzinnych. Aby każda podejmowana decyzja była lepsza od poprzedniej, a każda niespodzianka, która Was spotka była jedynie radosna i przyjemna.

Jednocześnie, koniec roku to czas podsumowań a czasami i pożegnań. Dla mnie będzie to czas pożegnania z Ekipą i z Wami. Jeszcze przed wakacjami zdecydowałem, że z końcem tego roku odejdę (część z Was się zorientowała doszukując się drugiego dna w tytule eventu na Ostlor - słusznie ;) ).
A ponieważ koniec roku, zbliża się nieubłaganie, to serdecznie chciałbym wszystkim, z którymi w Ekipie współpracowałem podziękować. Chciałbym również, a w zasadzie przede wszystkim, podziękować Wam - czyli całej społeczności graczy. To od Was przez te ponad osiem lat gry i współpracy w Ekipie, nauczyłem się wiele o sobie i o ludziach. Poznałem niezwykłe osobowości, nawiązałem mam nadzieje trwałe relacje, które będą trwać, mimo mojej emerytury :)

Szczególne podziękowania kieruję w stronę Dryga i Torgerda - dwóch, z trzech, ojców (można by napisać nawet: praszczurów) Taerna! Dzięki za stworzenie niezwykłego produktu, z niezwykłą społecznością i ekipą. Dzięki za Wasze zaangażowanie, pomysły, zaufanie, którym obdarzacie otaczających Was współpracowników.

Dzięki również SamoZuoo i Szkoperowi - to z nimi zdobywałem pierwsze szlify jako GM a potem Admin - obaj już nie grają, ale wciąż dobrze pamiętam pierwsze dyskusje i pomysły, które razem wprowadzaliśmy w życie.

Podziękowania kieruje również do obecnych adminów: Dantaliona, Rzuffa i Sokolisko - fajna z Was ekipa i mam nadzieje, że jeszcze się nie raz spotkamy i bimbrem Romka upoimy!

Dziękuje wszystkim, którzy przewinęli się przez ekipę w czasach gdy byłem GM a potem Adminem na s3, s3+s4 (Ostlor) oraz na innych serwerach - wszak współpracowaliśmy razem. Szczególnie dziękuje jednak Oblivionowi i Nekroskopowi - swego czasu we trzech jako GM wymiennie byliśmy 24h/7 na serwerze i działy się wtedy magiczne rzeczy :D - kto wtedy grał, to pamięta. Dziękuje obecnym GM, smodom i modom, ale szczególnie Cathardowi i Poszytemu - ciągną ten wózek już wiele lat i oby dalej robili to z nie mniejszą pasją.

Dziękuje ekipie forum - to było, jest i pewnie długo pozostanie moje ulubione medium kontaktowania się z graczami i ekipą. Wiele godzin spędziłem na żywiołowych dyskusjach, czy to broniąc przyjętych rozwiązań, czy podjętych decyzji.

Dziękuje również wszystkim inżynierom i graczom, którzy mieli czas i ochotę testować ze mną różne moje dziwne pomysły, które wchodziły do gry. Ciesze się, że dzięki Wam cząstka mnie będzie żyła w Taernie (przynajmniej w wersji 2d - bo nie wiem co się uchowa do 3d :) ).

I na koniec szczególne podziękowania kieruję do trzech osób:
- Kidda - dziękuje za Twój spokój i opanowanie, za kreatywność i przenikliwość - dziękuje za czasy gdy się mocno wspieraliśmy oraz za te gdy się mocno spieraliśmy!
- Nazgull - dziękuję za to, że mimo iż forma wielokrotnie mi nie odpowiadała, to treścią sporów, które prowadziliśmy zmuszałeś (i nadal to robisz) do myślenia o różnych tematach w inny sposób - nie pozwól nikomu tego w sobie zabić!
- Willy - jeden z tych, który jest niemal od początku, mechanikę gry i pracę z testerami zna bardzo dobrze - swego czasu wiele razem pomysłów dyskutowaliśmy i opracowywaliśmy - jeden z nielicznych, którego dotyk widać niemal w każdej walce w grze.

I to chyba tyle. Nie dam rady wymienić wszystkich i za to z góry przepraszam - wszystkich jednak bardzo dobrze pamiętam. Nie odchodzę totalnie i z dnia na dzień. W styczniu będę chciał jeszcze zakończyć trwający event i rozdać nagrody. Być może zorganizuje jeszcze jakiś radosny weekend, ale co do zasady z dniem pierwszego stycznia 2019 wszelkie sprawy administracyjne Ostlor będą rozstrzygane przez pozostałych adminów.

Wszystkim Wam życzę powodzenia i obfitego dropa!

DajeBany sDuneb
HcHeaven HC

21 Gru 2018, o 16:51

Podziękowali: 41 Buszcik (21 Gru 2018, o 17:36), drygu (22 Gru 2018, o 02:36), HELLSING (2 Sty 2019, o 01:46), IceShuriken (22 Gru 2018, o 02:47), LesiakZLN (21 Gru 2018, o 17:03), Mystheria (5 Sty 2019, o 10:10), oblivionn (24 Gru 2018, o 19:15), rzuff (22 Gru 2018, o 10:52), Szakro (21 Gru 2018, o 16:58), Vercetti (21 Gru 2018, o 23:49) i 31 więcej użytkowników
Inżynier

Podziękowano: 372 razy
Otrzymanych podziękowań: 240 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Życzenia Świateczno-Noworoczne i Pożegnanie
Wujku Heavenie!
Cząstka Ciebie dalej żyje i będzie żyć wśród nas wszystkich ;)
Nawet za kilka lat ktoś obsługujący mechanizmy zobaczy "Harpie Support by HM".
Powodzenia podczas dalszej przygody, niech Ci towarzyszą kobiety piękne jak Morana i koldziego trunku niech Ci zawsze będzie pod dostatkiem!

21 Gru 2018, o 17:02

Podziękowali: Heavenmaker (21 Gru 2018, o 17:03)
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Nick w grze: LainauII
Odpowiedz z cytatem
Dziękujemy za sprawowanie funkcji, jako zwykly, szary gracz życzę Ci wszystkiego dobrego :)

Image

21 Gru 2018, o 17:03

Podziękowali: Heavenmaker (26 Gru 2018, o 17:56)
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: Dragonsh
Odpowiedz z cytatem
Dziekuje!
Wesolych swiat

21 Gru 2018, o 17:56

Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 411 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: bomburek
Odpowiedz z cytatem
Ja też dziękuję za życzenia i życzę Ci wszystkiego najlepszego na nowej, nieco pogrubionej, szarawej randze :P Mnóstwo dropa, szczęścia i pieniędzy oraz mnóstwa wiernych przyjaciół.

Ps.
Przenieś proszę temat to karczmy, ponieważ - moim zdaniem - ten temat mocno balansuje na krawędzi tego działu, ponieważ ja ten dział traktuje bardziej jako debatę nad właśnie zmianami w grze (taką samą funkcję ma według mnie ma pomysły i propozycje ---> gra, tylko, że tam się podsówa,a tu omawia :P), a Twoją wypowiedz traktuję jako bardziej informację, która pośrednio wpływa na grę, ale ujęta w taki sposób, że bardziej nadaje się do karczmy, niż do zmian w grze, poza tym w Karczmie więcej osób zobaczy Twoją informacje :p

A i bym zapomniał.
Odpowiedzi się nie nadają do zmian w grze i każdą można uznać za offtop,z racji, że to niewłaściwy dział do składania życzeń - to tego służy priv, karczma czy chatbox :P

Moim zdaniem zmiana administratora serwera to istotna zmiana związana z grą (inaczej w grze). Szymdaro

Człowieku, swoje rady dajesz Avadowi? Ma on rację, zostaw je sobie, bo są o kant sam wiesz czego :p A to z tej racji, że Avad, na każde 3 kontrargumenty nic nie robi, nic nie zmienia, tylko idzie w zaparte, widać, że nie bierze przykładu z ekipy :p

21 Gru 2018, o 18:01

Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Miejscowość: Grudziądz
Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Karinka
Odpowiedz z cytatem
Również dziekuję za poświęcony czas, wkład oraz pracę :)
Życzę Wesołych i Spokojnych świąt, samych sukcesów w nowym roku, spełnienia najskrytszych marzeń oraz wystrzałowego sylwestra ;) :D

21 Gru 2018, o 18:04

Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Podziękowano: 25 razy
Otrzymanych podziękowań: 241 razy
Nick w grze: Vanessa
Odpowiedz z cytatem
Nigdy nie spotkaliśmy się w grze i właściwie nie wiem co napisać, ale jako wrażliwa osoba zrobiło mi się nieco smutno, więc życzę wszystkiego dobrego zarówno na święta, nowy rok jak i w dalszym życiu już bez nas, chociaż po tylu wspomnieniach i latach uważam, że Taern i tak zostanie w sercu, więc mimo tego pożegnania i tak odruchowo co jakiś czas być może będziesz tu wracał zajrzeć i popatrzeć jak zmienia się świat.

21 Gru 2018, o 18:18

Podziękowali: Heavenmaker (26 Gru 2018, o 17:57)
Uciekinier Taernijczyk
Awatar użytkownika

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: Shederu
Odpowiedz z cytatem
Ulubiony ADMIN odchodzi wielka strata ale coż zmiany w życiu są potrzebne.
Wesołych świąt życze :D .

21 Gru 2018, o 22:40

Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 207 razy
Otrzymanych podziękowań: 800 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Dziękuję za życzenia i również chciałbym, abyś Święta spędził spokojnie, w radosnej atmosferze a Nowy Rok obfitował w sukcesy na wszelkich płaszczyznach, dużo szczęścia, wolnego czasu, zdrowia i kasiory!

Chciałbym w tym miejscu również bardzo podziękować Ci za wkład w rozwój gry, zaangażowanie w tworzenie i pomoc społeczności Taernu. Nie bardzo pamiętam tak odległe początki, gdy byłeś GM, ale resztę składu jak najbardziej - znaleźli się w razem z Tobą w szeregach na pewno nie bez powodu. Sam wspominasz jak dzieliście czas na obowiązki, aby dbać o nasz serwer najlepiej jak to możliwe. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba właśnie dzięki Tobie pierwszy raz trafiłem w przedsionek ekipy, czyli na testy, do grona AH. Wspólnie pamiętam omawialiśmy nowości, sprawdzaliśmy innowacyjne rozwiązania, bez wątpienia możesz czuć się jednym z ojców Taernu.

Byłeś wyróżniającą się osobą w ekipie, zawsze lubiłem czytać twoje posty na forum, ten surowy styl, ale zarazem takt i wyczucie. Wiele razy się sprzeczaliśmy, jednak po stokroć częściej mi pomagałeś, na forum, w grze, ale i często poza. Pamiętam jak organizowałeś specjalne eventy, niestety mojej obecnej gildii nie udało się dogonić miliona prestiżu w tym roku, więc może jeszcze zajrzysz do nas za jakiś czas z niespodzianką?? :)

Zrozumiałe jest, że nic nie trwa wiecznie, a bardzo szkoda. S3, później S7 czy aktualnie Ostlor pod twoimi rządami został jednym z najliczniejszych, najciekawszych serwerów, z bogatą historią, której bez Ciebie by nie było.

Może wpadniesz na zlot do Wrocławia, a może kiedyś zorganizujemy czas na wspominki w stolicy? Dawno nie wypiliśmy wspólnie piwka, a mieliśmy taką sposobność spotkać się nie raz, cała przyjemność po mojej stronie. Nie będę się żegnać, a z przekonaniem powiem - do zobaczenia! Wszystkiego dobrego!!!

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

21 Gru 2018, o 23:44

Profil WWW
Uczeń Simona

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 32 razy
Nick w grze: Dervis
Odpowiedz z cytatem
Bardzo dobra wiadomość, oby kolejni poszli tą drogą

22 Gru 2018, o 00:20

Podziękowali: 2 RusekLeczy (23 Gru 2018, o 22:40), Wrednyyy (26 Gru 2018, o 00:59)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości