Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Brakujace osiagniecia w grze 
Autor Wiadomość
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 323 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Brakujace osiagniecia w grze
Temat wałkowany milion razy, ze skutkiem mizernym.

Ale w styczniu na blogu pojawiła się pogadanka z Torgerdem.

A tam czytam:

Cytuj:
Damian Pulkowski: Czemu nie ma osiągnięć z Valdaroga, Ropuchy, Władcy Marionetek, Jaskółek, Tygrysa? Dodacie jakieś nowe pety? (…)

Torgerd: Sprawdzę te osiągnięcia i poprawimy to. A jakieś nowe pety kiedyś dodamy.

To sobie myślę:
No hura! Wreszcie ktoś to przeczytał, i jest obietnica rychłego załatania dziur.

No ale jest koniec maja.
W temacie osiągnięć nie wydarzyło się nic...

No ale jest nowy blog, a tam co? osiągnięcia!
Ha!!
To może tu będzie wreszcie wszytko.
No to czytamy.

O zedach, pająkach ok, stare moby z zamierzchłych czasów,
ale dalej pojawiają się kleszcze, goryle, wyrodki czy lochy- moby całkiem świeże
a jeszcze dalej szeregowe moby z insty małego i dużego orka, które jedynie przeszkadzają w dojściu do bosa.

I teraz pytanie po jakiego grzyba system liczy jakieś nieistotne robactwo, a nie liczy jasek, lodowych czy htag?
Bądź co bądź będących topowymi bosemi przez bardzo długo.

Z tym naprawdę nie da się nic zrobić?

23 Maj 2018, o 20:28

Podziękowali: Qomb (23 Maj 2018, o 20:40)
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Brakujace osiagniecia w grze
Też tego nie rozumiem, przecież to nie jest wprowadzenie nowego contentu do gry, bo przecież istnieje już system liczący inne moby...

A dziury w osiągnięciach istnieją już jakieś 4 lata, masakra

23 Maj 2018, o 21:07
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Limanowa
Podziękowano: 28 razy
Otrzymanych podziękowań: 38 razy
Nick w grze: Dresmiks
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
I teraz mamy pytanie czy chcemy TBR czy kilka osiągnięć :lol: chociaż trzeba przyznać racji kerklisowi wprowadzenie tych kilku/kilkudziesięciu osiągnięć to też nie powinno trwać aż tyle czasu :P

23 Maj 2018, o 21:13
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 337 razy
Otrzymanych podziękowań: 395 razy
Odpowiedz z cytatem
Wydaje sie ze problemem jest (a przynajmniej kiedys było) dodanie osiagniecia. Pozniej wszedł system żelazne/miedzianego/jakiegos tam zabójcy i dla nowych mobów chyba juz nie ma zadnych problemow.

Dlatego dochodzilo do takich dziwnych sytuacji jak np czujki(konstrukty tez?) liczone jako koldy. I pewnie były inne takie potworki z podobnym podstawieniem (Harpie/Gorgony nie wiem czy sie nie liczyly jako Tygrysy, moge sie mylic ale cos mi lata po glowie z nimi i/lub tygrysami)

O 3D to ciekawy jest fakt, ze było zapowiadane na koniec 2016 roku ale dopiero teraz na blogu widac jakies porzadne postepy(czyli dopiero po jednej z pierwszych dat premiery cos zaczelo sie dzial na powaznie?). Nawet byl czas na dodanie insty dla h lvli, której brakowało i po pierwszych płaczach sie przyjęła. Tak smao Irvaul/Dragul to były dobre rozwiazania. Widać, ze maja juz jakis pomysł na to jak rozwijac gre.

Wedlug mnie skoro widac juz postepy to nie ma sensu zeby latali stary system, skoro juz wizje TBR sa realne.

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

23 Maj 2018, o 21:36
Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 210 razy
Otrzymanych podziękowań: 827 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Doskonale rozumiem chęć uzupełnienia zakładki osiągnięć całą resztę przeciwników, w tym szczególnie bossów, których brak od zawsze. Z mojego punktu widzenia dodanie tych brakujących osiągnięć teraz, gdy w zasadzie nie biję już żadnych z brakujących bossów będzie powodować, że pewnie nigdy nie wbiję się w żadne rankingi top, a być może bym gdzieś widniał, gdyby te bossy były liczone. Nigdzie nie ma zapisanych w bazie danych ile zabiłem jaskółek, htag, tygrysów, valdarogów, bossów pod lodem czy czempów na jeziorze - po prostu nie ma. Jedynie liczniki nabijałby się od nowa, ale to zawsze coś, więc lepszy wróbel w garści ...

Zwracam uwagę, że tego typu tematów, dotyczących osiągnięć, było mnóstwo, wiele z nich powtarza te same prośby, niektóre proponują coś innego, rozszerzenie tej zakładki. Bardzo proszę nie powtarzajmy tego co już zostało napisane, korzystajcie z wyszukiwarki.

Na pewno nie będę przekopywać całego forum, żeby wrzucić tu kilka stron linków z tematami dotyczącymi "osiągnięć" - to hasło w wyszukiwarce ma ogrom wyników. Podrzucę kilka linków z ostatnich wyników:

Z drugiej strony - mamy zapowiedzi administracji co do zmian, chociażby wspomniany Torg na blogu, czy wcześniej Knoxi, Radogostt na forum. Tego bym się trzymał i cierpliwie czekał.

Knoxi napisał(a):
Sam pomysł jest bardzo ciekawy, w nieco zmodyfikowanej formie poszedł do góry.
Kto wie, może kiedyś.

Radogostt napisał(a):
Cały system osiągnięć zostanie przerobiony w Broken Ranks.

Polecam uzbroić się w cierpliwość. Czas pokaże co zastaniemy w TBR w osiągnięciach. Na blogu z tego co kojarzę nie było jeszcze żadnej zajawki, może to będzie niespodzianka?

Pozdrawiam

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

24 Maj 2018, o 08:30
Profil WWW
Współpracownik Gnarla

Podziękowano: 448 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Szymdaro tu chodzi o to,że kolejny raz ekipa coś obiecuje, a po 1000 latach nadal nic nie mamy oprócz głuchej ciszy. Takich obiecanek jest za dużo i należy się jakieś wytłumaczenie co jest grane. To nie są już prośby na forum,tylko upominanie się, bo w końcu prośba została wysłuchana i coś zostało obiecane na blogu...

24 Maj 2018, o 09:29
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Podziękowano: 45 razy
Otrzymanych podziękowań: 58 razy
Nick w grze: Pistacje
Odpowiedz z cytatem
Zaraz zaraz, na nowym poście w blogu jest statystyka ubitych valdarogów podczas tygodnia owego bossa, czyli w grze ISTNIEJE mechanizm liczący zabite valdki...

Ja nadal w takim razie nie rozumiem co kierowało ekipą kiedy wprowadzali Valdaroga (który był jednym z pierwszych bossów, którego nie liczą osiągnięcia, nie wiem dokładnie). Do tej pory wszystkie bossy były zliczane w osiągnięciach i nagle ktoś w tym biurze we Wrocławiu wpadł na pomysł żeby ich nie liczyć? Co kierowało taką niekonsekwencją, planowali je później dograć?

21 Cze 2018, o 02:06
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 91 razy
Otrzymanych podziękowań: 184 razy
Odpowiedz z cytatem
Racja, przypomniało mi się coś, że przecież obok ubitych Valdarogów wrzucili tabelkę z ilością ubitych bossów w ostatnim tygodniu, w którym były także takie bossy jak konstrukty czy marionetka. Żeby było ciekawiej aktualnie na blogu linku do dokumentu nie ma, a jeszcze wczoraj o 2 w nocy jak przeglądałem był...

Na szczęście wystarczyło zajrzeć w historię żeby znaleźć to ponownie. https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Jakby co zrobiłem ss jakby miała ona zniknąć. Sytuacja niezwykle ciekawa.

Po szybkiej analizie dane nie do końca pokrywają się z ilością ubitych Valdarogów zamieszczonej na blogu, więc jest tu gdzieś ukryte kolejne dno.

Knowing it's something I won't find"

"No Road Left" Linkin Park

21 Cze 2018, o 02:36
Administrator
Awatar użytkownika

Podziękowano: 66 razy
Otrzymanych podziękowań: 538 razy
Nick w grze: Dantalion
Odpowiedz z cytatem
Onion napisał(a):
Racja, przypomniało mi się coś, że przecież obok ubitych Valdarogów wrzucili tabelkę z ilością ubitych bossów w ostatnim tygodniu, w którym były także takie bossy jak konstrukty czy marionetka. Żeby było ciekawiej aktualnie na blogu linku do dokumentu nie ma, a jeszcze wczoraj o 2 w nocy jak przeglądałem był...

Na szczęście wystarczyło zajrzeć w historię żeby znaleźć to ponownie. https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Jakby co zrobiłem ss jakby miała ona zniknąć. Sytuacja niezwykle ciekawa.

Po szybkiej analizie dane nie do końca pokrywają się z ilością ubitych Valdarogów zamieszczonej na blogu, więc jest tu gdzieś ukryte kolejne dno.

Tylko, że dane w statystykach Valdarogów (tydzień z podwójnym expem vs tydzień bez expa) dotyczą tygodnia, w którym był podwójny exp oraz tygodnia przed jego włączeniem. Dokument, do którego był link na blogu obejmował tydzień najnowszy i dotyczył tylko serwera Ostlor (co przeoczyłem). Z tego względu został usunięty. Natomiast w przyszłym blogu można dać tygodniówki, tylko wówczas już dla wszystkich serwerów ;) Mam nadzieję, że trochę udało mi się wyjaśnić ;)

21 Cze 2018, o 10:08
Współpracownik Gnarla

Podziękowano: 448 razy
Otrzymanych podziękowań: 162 razy
Odpowiedz z cytatem
Dantallion jak zwykle wymijajaca odpowiedz.. Gracze chca wiedziec jak to mozliwe ze mozna zliczyc valdki do statystyk a nie mozna zrobic osiagniec? W dodatku nie rozumiem uzupelnia osiagniec... nie pamietam czy to juz lempo czy co innego, ale dlaczego jak osiagniecie jest poprawiane to musimy miec naliczane od nowa, bo niby sie nie da a jednak da sie zliczyc wg pokazanych statystyk?-:/

21 Cze 2018, o 10:29
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości