Forum - Taern.pl
http://forum.taern.pl/

Fabuła
http://forum.taern.pl/viewtopic.php?f=14&t=52952
Strona 1 z 1

Autor:  kreminator50 [ 23 Mar 2018, o 16:25 ]
Temat postu:  Fabuła

Mam pytanie do twórców gry oraz graczy którzy coś na ten temat wiedzą. Moim zdaniem historia w Taernie jest bardzo ciekawa i pragnę jej kontynuacji. Więc, czy kontynuacja zadania ''ciąg dalszy nastąpi'' kiedykolwiek nastąpi? Mam nadzieję, że tak :)

Autor:  Radogostt [ 23 Mar 2018, o 17:01 ]
Temat postu:  Re: Fabuła

Niejednokrotnie wspominaliśmy, że historia będzie kontynuowana i rozbudowywana w Broken Ranks :)

Autor:  Onion [ 23 Mar 2018, o 17:04 ]
Temat postu:  Re: Fabuła

Na kontynuacje epizodu 1 czekaliśmy kilka długich lat. Epizod 2 jest obecnie jakiś rok. Twórcy nad tym pracują jednakże nie spodziewałbym się kontynuacji wcześniej niż za 2/3 lata. Najpierw Broken Ranks, planowane nowe atrakcje w grze, kilka innych rzeczy a także kilka kolejnych, które powstaną w trakcie. A odnośnie dalszej fabuły to wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują, że w końcu ponownie wrócimy do ojczyzny.

Autor:  DresMaster [ 23 Mar 2018, o 17:29 ]
Temat postu:  Re: Fabuła

Jeśli chodzi o kwestie fabuły to według mnie fabuła powinna być z wydarzeniami z Questów : Ku chwale Ojczyzny! Operacja Generał. Miały one ważne wydarzenia związane z Taernem.
Lecz jak możemy (jako gracze) się domyślać początek fabuły będzie taki: Ktoś pewnie zaginie lub będziemy przekonywać Edgara żeby został (Ponieważ miał dług u Petra i raczej nie chciał brać w tym udziału) i później szturm na Halnor (wspominał o tym Petr pod koniec Q morze możliwości) a dalej już walka o taern noi znając twórców po wszystkich epizodach ktoś zginie.

Jeśli chodzi o poboczne wątki w fabule to:
1. Konflikt naszej postci i Edgara (rywalizacjia o Kadri)
2. Dalsza żałoba po stracie Mai i elira
3. Odnalezienia matki (Janus nie powiedział, że zgineła, a została na brzegu z Boghasem)

To są tylko moje przemyślenia a co do daty kiedy fabuła mogłaby się ukazać to zgadzam się z Onionem nie nastąpi to prędko teraz ekipa ma najprawdopodobniej inne priorytety :)

Pozdrawiam :P

Autor:  Torgerd [ 3 Kwi 2018, o 10:44 ]
Temat postu:  Re: Fabuła

Ogólny zarys co dalej już istnieje, ale generalnie macie rację. Najpierw Broken Ranks, potem ciąg dalszy.

Autor:  Olejdovteca [ 6 Maj 2018, o 16:51 ]
Temat postu:  Re: Fabuła

"Wieki temu, żył mężczyzna, prosty farmer. Pewnego dnia, gdy był w chacie, przyszedł elektryk z rachunkiem za prąd. Okazało się, że czekał z włączonym komputerem na Broken Ranks, umarł, gdy zobaczył ile to go kosztowalo." , - Grzesioen czy jakoś tak. Najprawdopodobniej tak skończy 90% czekających na Broken Ranks :D, radzę lepiej delektować się 2D póki jest ;)

Autor:  Arystos [ 7 Maj 2018, o 18:00 ]
Temat postu:  Re: Fabuła

Ja tylko boje sie klienta do gry, bo to moze byc poczatek botow w taernie. Lepiej gdyby broken ranks byl tylko na przegladarce.

Autor:  Grzesioen [ 7 Maj 2018, o 18:31 ]
Temat postu:  Re: Fabuła

@up

Na przegladarke tez jest bot, prosty w obsludze i w 99.99% niewykrywalny ;)

Autor:  MrDevilone [ 7 Cze 2018, o 16:44 ]
Temat postu:  Re: Fabuła

Njapierw kasa pózniej wątek fabularny... I pózniej kilka kolejnych latek (kasa) i znów fabuła... I tak dalej i tak dalej...

Autor:  Emilo di [ 2 Lip 2018, o 18:46 ]
Temat postu:  Re: Fabuła

ja bym dodał przy okręcie na Komandora mały statek lub łódkę ta i byśmy popłynęliśmy by do nowej krainy do Miasta Utor w tej Krainie by były Q, Zlecenia , i DQ ,,, dostęp do tej Krainy jak od 40 lvla dopiero nam się kontynuuje Prolog to dostęp i q ciąg dalszy nastąpi bym włączył jak dana postać osiągnie 60 lvl lub 70lvl lub 80lvl bo do 60 lvlu latam v1/ i neraz dz a od 70 v1 do 75 potem v2 i inne bosski + lempa . to jednogłoźnie wychodzi 80lvl + mamy dostęp do nowego q a za wykonanie go wejście do nowej Krainy Miasto utor

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/