Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Nowa Modliszka 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 30 razy
Otrzymanych podziękowań: 45 razy
Nick w grze: Spopielona
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Nowa Modliszka
I jak tam zmiany u Modliszki? :D

Osobiście mam wrażenie, że nie tylko 50% czasu to otwarta przestrzeń, ale także coś pokombinowano przy przejściach, bo ani razu jeszcze nie byłam więcej niż 5x na jednym piętrze :>
Ale generalnie widziałam już parę razy innych ludzi, czyszczących przede mną i jakoś tak uśmiech na mojej twarzy to budziło :D

Także jeżeli nigdy więcej nie spędzę godziny na chodzeniu w kółko(dalej w fazie testów jestem :>), to wielce wdzięczna jestem za zmiany!

PS. Co teraz z watahą? czy jeżeli na czyszczeniu odpale 2 pety to szansa na drop zostanie zmniejszona, czy dopiero jeżeli wejdę na instę bossa z 2 petami? ;)

19 Gru 2017, o 02:45
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nowa Modliszka
To bardziej powrót do starej Modły. Kozacko, nowa wersja z instancjami była o wiele słabsza.

Wrócą skoki? :)

19 Gru 2017, o 03:18
Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 213 razy
Otrzymanych podziękowań: 841 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
@Kasiek - wydaje mi się, że jeżeli włączysz watahę na inście to tak, jeśli na mapie bez insty - to nie. Nie mam jednak pewności czy dokładnie w ten sposób działa system watahy.

@Sithaari - odnośnie skoczków to nie wydaje mi się. Oczywiście w skrajnym przypadku to możliwe, ale czy opłacalne, sensowne? Kiedyś masowo wykorzystywano ten exploit, bo gracze mieli małe poziomy, słaby sprzęt, grupki były trudne. Obecnie gracze biegają tam nawet solo, z petami, watahami, mają znacznie silniejsze postacie i grupki po drodze to błahostka. Ponadto wykrywalność multi moim zdaniem jest znacznie większa niż kiedyś, wprowadzono zakaz zasiadania, zasadę 1 gracz = 1 konto. Moim zdaniem te wszystkie zmiany, które nastąpiły na przestrzeni kilku lat powodują, że szkoda czasu na skakanie, łatwiej jest tą grupkę po prostu zabić. Aby obecnie zrobić to legalnie trzeba prosić kogoś o pomoc, kto wyloguje ze swojej głównej postaci i wejdzie na lolka, aby na skakać, jeśli już go zostawimy na jakiejś mapie.

Nie wiem dokładnie jak działa system losowania map / instancji, nie byłem tam po zmianach. Może w tym samym miejscu raz jest insta, a raz mapa, np: robale 1.1 czy 1.2 losowo może mieć instę. Nie wiem czy być może wprowadzono blokadę "musisz zabić moba aby przejść". Niezależnie od tych kilku wątpliwości wydaje mi się, że skoczki na modliszce to przeszłość, która nie wróci.

Zmiany oceniam bardzo pozytywnie. Ta instancja stała się w oczach wielu graczy, poprzez zastosowanie instancji na dojściu, bardzo czasochłonna, przez to mało atrakcyjna czy opłacalna. Rary i tak były bardzo tanie, wielu tam chodziło próbować szczęścia, ale ja od kilku lat omijałem modliszkę. Teraz natomiast w porze sporej aktywności innych myślę, że mógłbym potraktować tą instę za niezłą farmę :)

Pozdrawiam

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

19 Gru 2017, o 04:22
Profil WWW
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 12 razy
Odpowiedz z cytatem
E tam, Panie Dariuszu. Kiedyś każdy gracz miał skoczka na każdym p1. modliszki, niezależnie od levela. :)
Nadal skracało to drogę do bossa. Wiem, że teraz może to być trudne, po prostu cieszę się, że wróciły stare czasy gdzie na drodze do Modły człowiek może skrócić czas/orać lub zostać zaoranym.

Rozmawiamy o starych czasach, których wielu graczy nie zna lub nie pamięta. Jak najbardziej rozumiem wprowadzenie zasady, że w Chramie trzeba ubić wszystko żeby móc orać Gmo, a nie tak jak kiedyś skakać grupki. Natomiast jeżeli chodzi o Modłę zmiany wprowadzone kilka lat temu nie były super. Połączenie starej opcji z nową wydaje się połączeniem optymalnym. Szanuję. :)

20 Gru 2017, o 06:02
Inżynier
Awatar użytkownika

Podziękowano: 32 razy
Otrzymanych podziękowań: 167 razy
Nick w grze: CassidyM
Odpowiedz z cytatem
Hmm, fajnie by było jakby ktoś z ekipy wyjaśnił jak to jest teraz z tą watahą na modliszce. Czy na instach bez kłódki obniża drop czy nie? Mi się osobiście wydaje, że nie, bo kara jest za użycie większej ilości petów w każdej z walk na inście, więc jakby szły powiedzmy dwie ekipy i jedna biła jedną grupkę, druga drugą, przy czym jedna składałaby się z dwóch osób i trzech petów, a druga byłaby bez petów, to i tak obydwie miałyby obniżony drop. Co byłoby bez sensu. Poza tym brak kłódki to w sumie brak instancji. Ale miło by było przeczytać potwierdzenie/zaprzeczenie tej teorii. ;)

Zmiana jak najbardziej na plus. Lubię modliszkę, bo ma rarki dla mojego zoo i flaszki dla mnie, a teraz można się szybciej do niej dostać. Byłam kilka razy w dzień i zdarzało mi się mijać puste insty, ba, raz weszłam na 2 poziom bez kłódki, wybiłam grupki, weszłam na kolejny 2, gdzie mi akurat ktoś czyścił, po czym wbiłam z powrotem na tamten 2 wyczyszczony przeze mnie. Milusio. ^^

A odnośnie skoczków... Coś wspominali o zastosowaniu mechanizmu z dziedzińca, tzn. jeśli wylogowana postać zbyt długo (kilka godzin) tam tkwi to ląduje w karczmie. Myślę, że tutaj będzie to samo.

20 Gru 2017, o 06:30
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 135 razy
Otrzymanych podziękowań: 24 razy
Odpowiedz z cytatem
Bylem z ekipa na inscie, na pierwszym pietrze. padlem i znalazlem sie w innym miejscu, ekipy nie znalazlem c:

20 Gru 2017, o 08:17
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości