Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Zlecenie na żelazo 
Autor Wiadomość
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Podziękowano: 13 razy
Otrzymanych podziękowań: 56 razy
Nick w grze: LainauII
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Zlecenie na żelazo
Witam, moim zdaniem zlecenie na żelazo jest bardzo trudne (te na 200). Same koldy w jaskini na masywie to pikuś. Gorzej z klusownikami w jaskini na płasko. Tak naprawdę gracz poniżej 70 lvl nie ma szans zrobić tego Q ponieważ czas na wykonanie to jedynie 20 min, a po drodze zachaczy nas stado sopli i chłodów. Moim zdaniem powinno się przenieść grupkę z płaskowyżu gdzieś indziej (np. Szałas w górach koldow) lub zwiększyć czas na wykonanie zadania.

Image

5 Lis 2017, o 22:45
Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 213 razy
Otrzymanych podziękowań: 841 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zlecenie na żelazo
Przecież nie musisz robić go sam - zbierz ekipę i zróbcie 5 zleceń za jednym razem, wtedy dojście nie będzie stanowić takiego kłopotu. Przynajmniej tak mi się wydaje. To chyba obecnie najefektywniejsza metoda pozyskiwania żelaza, zatem nie może być banalna.

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

5 Lis 2017, o 22:51
Profil WWW
Uczeń Simona

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Dervis
Odpowiedz z cytatem
mam czasem wrażenie że co młodsi gracze to coraz więcej i szybciej chcą. :lol:

5 Lis 2017, o 22:54
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
@Szymdaro

Jest to najefektywniejsze ale porównując do innych zleceń na surowce jest to po prostu zbyt trudne. Zlecenie na kamienie - 2 tygrysy po 2k hp, teoretycznie bez ograniczenia czasowego, podobnie deski aczkolwiek ubicie Yoko jest trudniejsze (ale i nagroda lepsza bo 50 surowca więcej) zlecenie na kryształy to ubicie 8 sopli. Sprawa tu wygląda tak że każdy może wziąć zlecenie i ubić te sople w jednym czasie i da radę zdążyć. Nawet w grupie 5 osobowej jeśli ktoś ma mniej niż 70 lvl nie da rady tego zrobić, nie tyle co ubicie grupki jest trudne do jaskini na płasko ale co dojście.

@up

Ja nie potrzebuje żadnych zmian bo 70 lvl dawno za mną, ale chodzi też o innych :)

Image

5 Lis 2017, o 22:56
Uczeń Simona

Odpowiedz z cytatem
Kotki trudno jest farmić bo pojawią sie losowo w miejscu okupowanym przez łowców rarów 24h, a ich oddanie daje raptem 150 kamienia

Yoko to samo, nikt nie kampi w chramie na tego czempa tylko po prostu kupuje od innych,co powoduje że za deski trzeba zazwyczaj zapłacić.

Kryształy to już inna bajka- zw względu na ich zużycie w świątyni i teleporcie większosc mądrych gildii stawia fabryke tego surowca.

A żelazo? balans jest zachowany-proste grupki ale przed 70-tym levelem łapią sople. Mniejsi gracze mogą robić po 60, nikt nie zmusza do ryzykowania w tamtym zakątku.

Nie widzę sensu ułatwiać i tak dosyć prostej rozbudowy gildii.

5 Lis 2017, o 23:09
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Odpowiedz z cytatem
Derwis nie wiem na jakim serwerze grasz, ale i nas na Larkasie co 2 minuty ktoś próbuje sprzedać po 20+ Yoko, nie mówiąc o korkach które są jeszcze łatwiejsze do zdobycia. Balans żelaza nie jest zachowany. Zlecenie na sople da radę zrobić w 5 na ~40 lvl, a zlecenia na żelazo da się jeśli jest naprawdę oczyszczona droga bez sopli, bo po prostu wszystko haczy.
Sam na moim małym VD 75 z erą robiłem to zlecenie w ponad 10 min a nic mnie nie bije już w tamtych rejonach (na zakręcie tylko 4) . Co ma powiedzieć gracz który musi ubić na dodatek kilka grupek sopli po 4k hp.

Image

5 Lis 2017, o 23:15
Uczeń Simona

Odpowiedz z cytatem
Mówię, można żelazo robić na kilku altach po 60, czas taki sam. U nas na ostlor lolki łącza sie w party i robią 5 zleceń naraz skacząc sobie sople. Można? można, tylko trzeba chcieć a nie narzekać że łapie.

5 Lis 2017, o 23:58
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Podziękowano: 343 razy
Otrzymanych podziękowań: 403 razy
Odpowiedz z cytatem
Kryształy sa o wiele gorszym zleceniem niz to na zelazo. Z tym nawet nie handluj.

Co do reszty to popieram poprzednikow, zlecenie dla gildii wiec zawsze mozecie sie zebrac razem. W mojej pierwszej gildii zamiast robic zlecka chodzilismy do jaskini na grani i tam zbieralismy surowiec a potem do przerobienia gdzies w kameneak;)

Jeśli biorę udział w jakiejś dyskusji i mam rację to mi to wystarcza. Nawet jakby po drugiej stronie był cały tłum. Bo wiadomo, że liczy się jakość, a nie ilość. A lvl i godziny spędzone w grze nie robią na mnie wrażenia.

6 Lis 2017, o 00:40
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 5 razy
Odpowiedz z cytatem
Co do kłusowników w jaskini na płasko - jak jestes w miare ogarniety to wiesz ze przed 70 lvlem nie wszystkie sople na wąwozie atakuja, wystarczy wiedziec jakie i po prostu omijac tylko te agresywne, do tego dobry na twój lvl pet i zlecenie jest wykonalne :) Lub tak jak powiedział Szymdaro , mozesz przeciez wziąć kogos do pomocy :)

6 Lis 2017, o 15:53
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość