Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Pytanie dotyczące zakazu zasiadania oraz słynne 20% czasu. 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami

Podziękowano: 465 razy
Otrzymanych podziękowań: 171 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytanie dotyczące zakazu zasiadania oraz słynne 20% czas
Co do postu Neonufka to głównie się rozchodzi o to, że jeśli ktoś gra naprawdę dużo to czas, który musi wyrobić jest 10x większy niż u osób co pograją np. 2h dziennie. Sam się lekko zastanawiałem nad tym aspektem, ale jedyna sensowna propozycja to by była taka, jeśli ktoś przegrał 600h w czasie 6 miesięcy to by norma wynosiła 10%, jeśli 400h to 13%, jeśli 200h i poniżej to 20%. Dalej ta norma czasowa by była duża, ale już by była trochę uczciwsza natomiast nakreślam, że to tylko przykładowe wartości, wszystko da się dopasowac.

Co do kombinowania to niestety HM, gracze i tak zostawiają postacie na afku w g, więc tego nie pominiesz.

Warunki poznałem już odrazu wraz z oświadczeniem łączenia kont i zgadzam się z nimi, ale mimo wszystko można by było coś w tym aspekcie zmienić.

6 Lip 2017, o 19:44
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Podziękowano: 7 razy
Otrzymanych podziękowań: 14 razy
Odpowiedz z cytatem
Seba to, że nie gram w danej chwili którąś postacią znaczy, że w ogóle nią nie gram lub nie będę? Mam być ukarana później, bo chwilowo straciłam chęć do danej postaci, danej klasy? Wiesz nie chcę stracić przez głupoty postaci wysoko lvl w które włożyłam sporo czasu mojego, a tym bardziej bo było coś dozwolone i nagle zostaje to zmienione na jakichś śmiesznych dla mnie warunkach lub gdy jest coś nie do końca jasne. Został podany przelicznik owych 20% ok spoko, ale przy warunku niewyrobienia danej normy(jak to wyżej HM napisał nawet tego 0.5% czy mniej lub więcej i braku jakiegokolwiek innego wyjścia) i "uśmierceniu konta" to tak chciała bym mieć możliwość wglądu i możliwości sprawdzenia sobie czy daną normę wyrabiam i uniknięcie kasacji konta z tak banalnego powodu- z mojej strony jest to trochę wymuszenie na graczach jak by to nazwać aktywności chwilowej(może później znajdę lepsze określenie na to xD) i nie wiem co ma to na celu poza tym, że dane konto będzie ciut więcej aktywne przez okres próby i później wróci to do normy(będzie grac jak mu się chce,a nie jak ktoś mu to narzuca wręcz określiła bym to nawet ostrzej nakazuje) z różnicą, że będzie na jednej @.

A mogę zapytać po co w ogóle taki warunek? Co daje wam te 20% czasu do przyłączenia konta?

Proszę nie pisać posta pod postem, tylko używać edycji. - Radogostt

Postacie s2: Darcy/EvilQueen
Postać s5: Asione

6 Lip 2017, o 19:52
Uczeń Simona

Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Odpowiedz z cytatem
HM idąc Twoim tokiem rozumowania gracze mogą sobie grać spokojnie na jednym koncie a drugie zostawiać na noc by nabić te 20% więc poziom kombinatorstwa jest dosyć podobny

6 Lip 2017, o 20:23
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Serwer: Ostlor
Odpowiedz z cytatem
evilquenn napisał(a):
Seba to, że nie gram w danej chwili którąś postacią znaczy, że w ogóle nią nie gram lub nie będę? Mam być ukarana później, bo chwilowo straciłam chęć do danej postaci, danej klasy? Wiesz nie chcę stracić przez głupoty postaci wysoko lvl w które włożyłam sporo czasu mojego, a tym bardziej bo było coś dozwolone i nagle zostaje to zmienione na jakichś śmiesznych dla mnie warunkach lub gdy jest coś nie do końca jasne.

Dobrze napisane!

6 Lip 2017, o 20:31
Uczeń Simona

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 36 razy
Nick w grze: Dervis
Odpowiedz z cytatem
Czy można prosić o zamknięcie kolejnego szitstormu ? Na dyskusje o kształcie łączenia był czas pół roku temu.

6 Lip 2017, o 20:38
Uczeń Simona

Podziękowano: 9 razy
Otrzymanych podziękowań: 19 razy
Odpowiedz z cytatem
Heavenmaker napisał(a):
Bo jeśli tak, to gwarantuje Ci, że natychmiast znaleźliby się tacy, co by takie postaci zostawiali na noc w gildiach, tylko dla nabicia limitu godzin - a potem hulaj dusza piekła nie ma...

I tak, to jest zmiana warunków łączenia kont. I nie, nie wprowadzimy takiej modyfikacji bo byłoby to jawne zaproszenie do kombinatorstwa.

To żeby było ciekawiej jeden z członków ekipy dziś stwierdził, że aby nabić te 20% należy zostawić nupa w gildii na noc więc chyba to już jest "jawne zaproszenie do kombinatorstwa"

7 Lip 2017, o 14:03
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A te X godzin to konkretnie ile? I rozumiem, że chcesz ustawić sztywną wartość, np. 10 godzin - i jeśli ktoś logował minimum te 10, to konta łączymy, nawet jeśli te 10 nie stanowi 20% całej aktywności w grze i stanowi np. 1% tej aktywności?
w sprawie tego 1 % dla graczy którzy tak potocznie nolife to ciężko jest określi ile na czym spędzili , nikt normalny nie będzie siedział przez 6 miesięcy z kalkulatorem w dłoni bo tak korzystna zmiana może pozbawić sensu paręnaście tysięcy godzin spędzonych przez niego na grze , dlatego dobrze by było móc na bieżąco jakaś komendą ten czas sprawdzić .

11 Sie 2017, o 19:44
Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 213 razy
Otrzymanych podziękowań: 841 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Powtórzę się kolejny raz - procedura jest znana, warunki też. Trzeba było od momentu wysłania zgłoszenia liczyć sobie czas gry i nie byłoby żadnego problemu. To na prawdę nic trudnego.

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

11 Sie 2017, o 21:08
Profil WWW
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Na szczęście nigdy nie miałam takich problemów bo zawsze grałam tylko na jednym, swoim koncie :D.

11 Sie 2017, o 21:45
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Podziękowano: 1 raz
Otrzymanych podziękowań: 25 razy
Nick w grze: xxxxxx
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
To na prawdę nic trudnego.
przy założeniu ze ktoś gra z 12h dziennie to nic mądrego , po za ty taka komenda mogła by być przydatna też do innych celów oraz skoro zgłoszenie niejako uruchamia ten licznik 20 % to równie dobrze gracz mógłby mieć wgląd w to jak się rozkłada jego czas gry . Nie widzę w tym nic złego ,dawno komend nowych nie było poza tą nieudana ze składkami co miała 30 dni pokazywać a weszła na 7 bo te dostępne tylko dla ograniczonego grona w to nie wliczam .

11 Sie 2017, o 22:37

Podziękowali: Way (15 Sie 2017, o 10:22)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości