Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 3 posty(ów) ] 
 Łączenie kont i zakaz zasiadania - oficjalny plan działania 
Autor Wiadomość
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Łączenie kont i zakaz zasiadania - oficjalny plan działania
ŁĄCZENIE KONT

Od jutra, w celu ukrócenia zasiadania, rozpoczynamy akcję łączenia kont. Cała akcja będzie podzielona na kilka etapów:
  1. obecny, czyli ogłoszenie planu i warunków,
  2. prace programistyczne i działania edukacyjno-informacyjne,
  3. 1.07.2017 - wprowadzenie bezwzględnego zakazu zasiadania,
  4. premiera Taern Broken Ranks i zakończenie akcji.

Warunki:
  1. Można połączyć maksymalnie 3 konta.
  2. Można połączyć tylko te konta, na które w okresie próby logowała jedna i ta sama osoba (nie były zasiadane w trakcie okresu próbnego tj. po 1 kwietnia 2017 r.).
    Okres próby trwa 6 miesięcy od dziś.
  3. Łączyć można tylko te konta, które w okresie próby były regularnie w grze. Regularnie to znaczy grać co najmniej 20% czasu jakąś postacią z każdego z 3-ch kont, które chcesz połączyć. Zasada ta nie dotyczy tzw. turniejówek - jeśli postaci te brały udział w turniejach na swój lvl w okresie próby, to warunek będzie uznany za spełniony.
  4. Te same zasady dotyczą kont, w przypadku których problem stanowi dostęp do maila - po okresie próby możliwa będzie zmiana adresu email.
  5. Gracz, który chce połączyć konta, zobowiązany jest założyć temat na supporcie. Wskaże w nim, które konta chce połączyć, poda nicki postaci z najwyższym poziomem oraz wskaże do którego konta mają zostać dołączone. Zgłoszenie musi być wysłane z tego samego maila, na którym znajduje się konto, do którego będą dołączane inne konta.
  6. Zweryfikowane i skrócone zgłoszenie z supportu opublikujemy na forum, każdy będzie miał do niego dostęp (ale bez możliwości publikacji). Link do tego tematu będzie w mailingu i aktualnościach.
  7. W przypadku zmian maili nie będzie konieczności potwierdzania adresu mail i konta takie nie będą 'publikowane'.

Wraz z wprowadzeniem absolutnego zakazu zasiadania, planujemy wprowadzić do gry kilka rozwiązań, które będą remedium na najczęściej podnoszone zalety zasiadania.
  1. Większy exp dla altów na koncie.
  2. Przywoływanie na insty w przypadku utraty jednego z członków wyprawy.
  3. Urlop i zatrzymanie biegu konta premium.
  4. Być może inne - jesteśmy otwarci na dyskusję.

Jednocześnie chcemy jasno powiedzieć, że żaden panel obecnie nie wchodzi w grę i nie jest rozważany ani w aktualnej wersji gry, ani w 3d.

Z biegiem czasu będziemy udostępniać dalsze informacje dotyczące kolejnych działań i decyzji podejmowanych w procesie łączenia kont.

31 Mar 2017, o 18:05

Podziękowali: 10 A_youtube_Selfir (12 Cze 2018, o 03:05), AngryWolf (3 Maj 2017, o 09:58), galajus (31 Mar 2017, o 18:11), IceShuriken (31 Mar 2017, o 20:45), kotsyr (17 Maj 2017, o 22:47), Lenzy321 (31 Mar 2017, o 18:15), rzuff (31 Mar 2017, o 19:42), Tsuee (3 Lip 2017, o 01:37), ViconiaDeV (3 Kwi 2017, o 12:01), ZuzekN (5 Kwi 2017, o 01:54)
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Miejscowość: 100lica
Podziękowano: 452 razy
Otrzymanych podziękowań: 1822 razy
Nick w grze: HeavenM
Post Re: Łączenie kont i zakaz zasiadania - oficjalny plan działa
Hej
Poniżej prezentuję Wam listę FAQ, które zebrałem i które mi podesłano. Mam nadzieję, że większość z nich wyczerpuje najczęściej poruszane tematy w kontekście łączenia kont.

Pytanie:
Od kiedy i jak długo trwa okres próbny?

Spoiler:

Pytanie:
Czy po upływie 6 miesięcy próby dalej trzeba dbać o 20% czasu na łączonych kontach?

Spoiler:

Pytanie:
Kiedy wreszcie zaczniecie łączyć konta? Od mojego zgłoszenia upłynęło już wymagane 6 miesięcy!

Spoiler:

Pytanie:
Co z depozytami i kontami premium na łączonych kontach?

Spoiler:

Pytanie:
Już można zgłaszać zamiar łączenia kont/zmiany maili, czy dopiero za 6 miesięcy?

Spoiler:

Pytanie:
Co jeżeli mam 2 konta, ale na drugim nie wyrobię normy (20%)? Nie ma innej możliwości potwierdzenia poza turniejówkami?

Spoiler:

Pytanie:
Co z osobami, które grają razem w Taern? Rodzeństwo, pary, małżeństwa, osoby mieszkające razem. Co z tym zrobicie?

Spoiler:

Pytanie:
Mam w gildii dwóch braci grających na jednym internecie i grają na oddzielnych komputerach. Jak zostaną potraktowani tacy gracze? Będą musieli połączyć swoje konta, aby móc dalej grać, automatycznie blokując sobie nawzajem dostęp o tej samej porze (1 serwer)?

Spoiler:

Pytanie:
W przypadku chęci połączenia dwóch kont, czy trzeba posiadać dostęp do obu maili czy wystarczy do jednego, głównego konta?

Spoiler:

Pytanie:
Co z kontami, które są ‘wspólne’? Zostały założone np. przez dwie osoby i te dwie osoby mają/użytkują to konto od początku stworzenia (dodatkowo obie osoby posiadają swoje konta główne na osobnych mailach). Na przykład MO stworzony do celów zarobkowych – dropienie mięsa. Jak to będzie weryfikowane i jakie jest stanowisko Ekipy w takiej sytuacji?

Spoiler:

Pytanie:
Czy jeśli posiadam konto główne, a do tego drugie konto założone po wejściu zasady 1 gracz = 1 konto, to czy po zgłoszeniu ich do łączenia drugie konto zostanie zbanowane/skasowane?

Spoiler:

Pytanie:
Połączyć będzie można konta, których ktoś stał się właścicielem poprzez zasiadanie i spełni warunki, czy tylko te konta, co do których można domniemywać, że osoba wnioskująca o połączenie jest właścicielem tych kont?

Spoiler:

Pytanie:
Czy do aktywności konta liczy się afkowanie w gildii/robienie zlecek/zbieranie produktów by nabić 20%? Czy chodzi tu raczej o aktywne branie udziału w wyprawach itp.?

Spoiler:

Pytanie:
Witam, gram z siostrą i 2 braćmi. W domu mamy 3 komputery, ogólnie sam mam 3 konta na innych mailach, oni mają po 1. Często wyjeżdżam za granicę, gdzie gram w domu, jak i w pracy na innych IP. Gdy jestem w Polsce, także gram u rodziców w domu i prywatnym biurze gdzie są inne IP. Nie używam tego samego laptopa wszędzie, w jaki sposób mam zrobić tak, żebym nie dostał bana i grał sobie spokojnie?

Spoiler:

Pytanie:
Czyli teraz odbanujecie mi drugie konto, skoro jest możliwość ich łączenia?

Spoiler:

Pytanie:
Nadal nie wiem - czy ja czegoś tu nie rozumiem, czy po prostu jest to jakiś luźny zapis, który nie ma żadnego odzwierciedlenia w późniejszym łączeniu kont. O co chodzi z tą normą 20%? 20% czego? 20% dni logowania, 20% godzin grania przez 6 miesięcy, 20% w stosunku do mojego głównego konta?

Spoiler:

Pytanie:
Co gdy ktoś ma więcej jak 3 konta oczywiście przed nowym regulaminem?

Spoiler:

Pytanie:
Co z depozytem gdy będą one przeładowane.?

Spoiler:

Pytanie:
Gdy ktoś zgłosi chęć połączenia kont, a nie wyrobi normy 20% bo np. wyląduje w szpitalu. Jak Ekipa będzie podchodzić do takich sytuacji?

Spoiler:

Pytanie:
Co w przypadku, gdy jest jeden laptop, a gra więcej osób?

Spoiler:

Pytanie:
Czy można wybrać, które konto po łączeniu będzie altem gdy np oba konta maja 100lvl?

Spoiler:

Pytanie:
Kiedy wreszcie opublikujecie wykaz zgłoszonych do połączenia kont?

Spoiler:

23 Maj 2017, o 18:31

Podziękowali: 8 GiveLife (27 Sie 2017, o 12:38), Kemenak01 (14 Maj 2019, o 20:13), Maerle (24 Maj 2017, o 01:07), Poszyty (23 Maj 2017, o 19:09), seba11pl (23 Maj 2017, o 20:05), Thedriuidos1 (12 Lip 2017, o 22:01), Tsuee (3 Lip 2017, o 01:46), ViconiaDeV (24 Maj 2017, o 23:21)
Moderator Czatu
Awatar użytkownika

Podziękowano: 49 razy
Otrzymanych podziękowań: 143 razy
Serwer: HardCore
Post Re: Łączenie kont i zakaz zasiadania - oficjalny plan działa
Przypominamy, że dzisiaj jest ostatni dzień na zgłaszanie kont do połączenia. Jeśli jeszcze chcesz to zrobić, to masz czas do północy!

31 Sie 2017, o 13:18
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości