Odpowiedz  [ 330 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna
 Zaproszenie do dyskusji: Update 1/2.03.2017 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 42 razy
Otrzymanych podziękowań: 10 razy
Nick w grze: Demonite
Serwer: HardCore
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Zaproszenie do dyskusji: Update 1/2.03.2017
Powiedzmy że ekipa spieprzyła całą sprawę nie wiemy czemu było pvp testowane tylko na wysokich lvl.

Przez ten update to teraz będzie coś takiego
-Hej wiesz co to Taern bo chce w to zagrać
-A wiesz co lepiej nie graj. Włącz sobie lepiej Margonema,Tibie albo co innego bo ekipa psuje gre

Ja się bardziej zastanawiam ile czasu ekipa wymyślała taki głupi update nie lepiej było coś dodać żebyśmy mieli osłodzone to czekanie na 3D które wyjdzie nie wiadomo kiedy.

24 Mar 2017, o 17:55
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Odpowiedz z cytatem
Boję się wypowiadać bo gdzieś tu czai się Gromak dżentelmen i mnie skopie :?
Nie mniej, parę godzin na grę dziennie poświęcam. Być może balans PvP jest świetnie przetestowany w gronie testerów i inżynierów. Wiem, że takie testy nie mogły przewidzieć tego co się stanie gdy wprowadzimy te zmiany na serwer rzeczywisty. Nie przewidywały interakcji między graczami.
Jako zwykła graczka widzę pod Karczmą, tak jak wcześniej, wiele osób lubujących się w ustawianych PvP. Jest natomiast mniej ataków z zaskoczenia. Zwiedzając lodową, Beirn i inne niebezpieczne miejsca nie widziałam już tylu zadym co przed upem. Można powiedzieć że spontaniczne PvP zostało ograniczone do złapania kogoś kto chce doskoczyć do Jastrzębiora.

Jeśli o to chodziło ekipie to cel został osiągnięty i pozostaje mi tylko pogratulować.

25 Mar 2017, o 20:13
Inżynier
Awatar użytkownika

Podziękowano: 217 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Rughes
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Wcale nie jest źle własnie. Dzięki zmianom oddzieliło się naturalnie prawdziwych wyjadaczy pvp od okazjonalnych wojaczków. Kto chce ten nadal łapie pozostałych, może już w runde nie ubijam, ale zazwyczaj przeciwnik uważa ze ma szanse jakiekolwiek więc podejmuje walkę, gdzie po 2-3 rundach już za późno żeby mi uciekał.
Prawda jest po prostu taka że się gracze tych zmian chyba wystraszyli i nie mają ochoty przez to ich przetestować rzetelnie. Stąd te wszystkie jęki rozpaczy na forum i brak zadym na czarnych polach. Zmiany jeszcze są świeże, ale wszystko wróci do normy, zwłaszcza gdy nowy "narybek" graczy który nie zdążył przywyknąć do starych walk zacznie wojować, wtedy i reszta do nich dołączy chcąc nie chcąc.

25 Mar 2017, o 23:22
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 67 razy
Otrzymanych podziękowań: 101 razy
Nick w grze: JeeanD
Odpowiedz z cytatem
Odnoszę wrażenie że wypowiadasz się z punktu widzenia niezwyciężonego wojownika któremu jeszcze w grze PvP nikt nie dokopał. Na Dunebie był podobny jegomość ("Willy"). Był znanym MO z ubijania graczy słabszych (bez resów) oraz ich petów gdy tylko nadarzyła się okazja. Po zmianach jakoś zamilkł.. . Lubie facetów przez duże F ale przy pojedynkach bokserskich też można usnąć gdy trwają po kilkanaście rund ;).

26 Mar 2017, o 01:12
Inżynier
Awatar użytkownika

Podziękowano: 217 razy
Otrzymanych podziękowań: 150 razy
Nick w grze: Rughes
Odpowiedz z cytatem
To złe odnosisz wrażenie, bo nie raz się zdarza mi przegrywać walkę i nikt nie jest niezwyciężony, a łapanie "słabszych" to pojęcie względne, bo właściwie jeśli się kogoś pokonuje to znaczy że ten ktoś był słabszy, a wtedy co to za przyjemność pokonywać słabszych. Także wcale nie celuję w graczy poza swoim przedziałem.

26 Mar 2017, o 02:23
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Podziękowano: 33 razy
Otrzymanych podziękowań: 47 razy
Odpowiedz z cytatem
Ten up to dno. Zamiast dodać nowe bossy i instancje, to dostaliśmy jakieś zabawy z PVP i osłabianie profesji. Od kiedy do ekipy dołączyli "doradcy" pokroju Nazgula(co mu haker rozdawał expa), Mariana Paździocha, czy Ruffa( co na zamku bił nupy) to dostajemy raz na rok gówno zawinięte w pazłotku.

26 Mar 2017, o 17:30

Podziękowali: RyszardL (27 Mar 2017, o 10:49)
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Podziękowano: 2 razy
Otrzymanych podziękowań: 7 razy
Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem, pvp straciło swój klimat.
Wcześniej, kiedy chciałeś się bić to wręcz nie wolno Ci było wyjść na mape bez resa. 2 ringi resowe, serce/carat to standard.
A dzisiaj? 1 ring resowy wystarczy, żeby uciec i się przebrać. A... No i zawołać kolegów bo czemu mam się 10 rund męczyć? :roll:
Budda napisał(a):
Dzięki zmianom oddzieliło się naturalnie prawdziwych wyjadaczy pvp od okazjonalnych wojaczków.

To ja jakiś bug mam chyba. Bo gdzie nie pójdę to zawsze spotykam 100 lvl z rs/bs.
Też mi wyjadacz pvp...
Za dawnych czasów takim delikwentom szybko wybito by z głowy noszenie maksymalnego statusu. A teraz? Nikomu się nawet nie chce ich bić

26 Mar 2017, o 22:45
Inżynier
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 31 razy
Otrzymanych podziękowań: 158 razy
Nick w grze: Daro
Odpowiedz z cytatem
Trzeba to przyznać, że przypadkowych walk i łapanek jest bardzo mało. Wczoraj po południu, gdy było sporo graczy, zrespiła sobie Wrona na żółtym polu obok Beirn, nikt się kompletnie o nią nie bił. Większość osób pozbijała statusy ze skrajnych, a ci co zostali jako BS/RS urzędują pod wieżą. Na stoku pustka, przez 2 tygodnie ani 1 ataku na wchodzących na Moranę, gdzie wcześniej te ataki były codziennością. Teraz mogę zapomnieć raków 5min po zalaniu inferny i dalej spokojnie po nie pójść, kupić i wrócić. Miesiąc temu nie do pomyślenia :p

Droga ekipo! Może czas pomyśleć nad rozwiązaniami premiującymi pvp. Jakieś korzyści z nabitego statusu? Usunięcie Rozjemcy, utrudnienie nabicia RS/BS i dodanie jakiś bonusów za posiadanie tych statusów?

27 Mar 2017, o 09:20
Uciekinier Taernijczyk

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: Wwhenekw
Odpowiedz z cytatem
http://scr.hu/3z3h/k7tmj , PVP zniszczone, jak widać na zamieszczonym ssie, nawet topka sie wycofuje, upek do skasowania i zapomnienia że wpadliście na tak marne rozwiązanie. Z wyrazami pogardy dla aktualnego pvp

27 Mar 2017, o 21:53
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Salem
Podziękowano: 303 razy
Otrzymanych podziękowań: 204 razy
Nick w grze: AvadKevadra
Odpowiedz z cytatem
Upek to jeden z najlepszych pomysłów ekipy ostatnimi czasami, oby tak dalej, a kto ma płakać to i tak będzie płakać niezależnie od sytuacji.

2019-4-1 22:09 Udało ci się osiągnąć 140 poziom.

"Możesz mnie nienawidzić, ale nigdy nie przejdziesz obok mnie obojętnie, bo twój hejt jest moją motywacją do działania." AvadKevadra (Lothlórien)

27 Mar 2017, o 22:34
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 330 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość