Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
 Druga część gry 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Odpowiedz z cytatem
Post Druga część gry
Szanowni Państwo Administratorzy!

Zadam jedno ważne pytanie. Jakie będą napisy końcowe po szczęśliwym zakończeniu gry? Czy w ogóle będzie szczęśliwe zakończenie gry? Czy Taernijczycy wrócą do swej ojczyzny żeby ją wyzwolić spod panowania Utorskiego? Bo chciałbym się dowiedzieć i jestem w ciągłym napięciu użytkownikiem serwera tej gry. Bo mi się śniło że po 140 lvlu Tarnijczycy wracają do swojej ojczyzny. Oczyszczają Taern z wojsk Utoru i idą niszczyć Utor. A potem cesarz Utoru pada z rąk ostatniego taernijczyka i ostatni taernijczyk zostaje nowym królem Taernu.

18 Cze 2016, o 12:24
Moderator Forum
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Podziękowano: 213 razy
Otrzymanych podziękowań: 841 razy
Nick w grze: Szymdaro
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Druga część gry
Widziałeś kiedyś koniec gry MMORPG? To chyba wystarczająca odpowiedź.

Proponuję odstawić Taern na dłuższy czas, skoro masz takie ciekawe sny związane z grą.

Życie jest jak szachy: albo posuwasz królową, albo bijesz konia.
Życie jest jak szachy: najbardziej żałujemy ruchów, których nie możemy cofnąć.
Prawdziwie wolnym człowiekiem jest tylko ten, kto nikogo nie kocha.

18 Cze 2016, o 13:50
Profil WWW
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Ja bym dał napisy końcowe po otrzymaniu hojnej nagrody za osiągnięcie 140lvl,
Nagroda dopasowana do emocji które panują w tej Grze, bo jak nazwać 200 platyny za 2/3 lata z życia :D

Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista

18 Cze 2016, o 14:48
Jedną nogą w Haligardzie

Miejscowość: Kraina O!
Podziękowano: 3 razy
Otrzymanych podziękowań: 3 razy
Nick w grze: Nily
Odpowiedz z cytatem
Poruszyles bardzo ciekawy temat. Pomysłów na zakończenie i sposób w jaki miało by ono przebiec zapewne jest bardzo dużo. Osobiście wątpię, by coś takiego miało miejsce. W końcu to gra MMORPG , tutaj nie wyświetla Ci się napisy o tworcach gry, czy też jakiekolwiek gratulacje z powodu jej ukończenia.

Jednak pofantazjowac każdemu wolno :)
Myślę, że do ewentualnego zakończenia moznaby wykorzystać quest, który aktualnie zakończył się na poziomie ok. 40lvl (ten związany z Petrem, skrzynkami broni, wieża Tryfikana itp.). Jedna z jego kontynuacji, powiedzmy na poziom 110+ mogłaby już oferować powrót do rodzinnych krain. W końcu morza mamy oczyszczone, z czym więc zwlekać? Hop na statek i do Taernu! Quest taki jednak nie mógłby być łatwy. Duże straty, ogromne wymagania jak i oczekiwania po graczach. Przykładowo, by móc wyruszyć należało by zebrać armię składająca się z min. 60 osób (2-3 Gildie). Po drugiej stronie czekałyby natomiast trudne mooby, których ubicie sprawialoby trudności nawet najlepiej ubranym graczom. I to nie byłyby bossy! Ach! To dopiero byłaby przygoda!

Jak wiadomo kraina nie moze obyć się bez szefa. Padł pomysł cesarza Utoru- za wcześnie! Cesarz siedzi w Utorze, nie chce mu się wychodzić. W taernie urzeduje raczej gubernator, zresztą kto wie jaki oni mają system. W każdym razie jakiś lokalny władca podporządkowany cesarzowi :)
Ale zaraz, od razu statkiem do stolicy? Nie! Kolejne osady, wioski, miasta znajdujące się pod okupacja czekają na wyzwolenie!

Po wyzwoleniu ojczyzny czas na kontrofensywe. Armia Taernu najezdza tereny niegdyś potężnego Utoru. Niebezpieczeństwo, pułapki, oszustwa czekają na każdym zakręcie by wyeliminować agresorow. Wychodzenie w pojedynkę poza obozowisko może skończyć się przymusowym powrotem i utrata cennego expa jak i złota. Nie ma lekko w czasach wojny! Oblężenie wrogiej stolicy, nieoczekiwane zwroty akcji i nieplanowane wydarzenia- to doda jeszcze więcej smaku i przyjemności z gry :) po pokonaniu murów Twierdzy przyjdzie i czas na Cesarza. On jednak głupi nie jest, w pojedynkę walczyć nie będzie
Horda utorczykow, potworów i ich sojuszników przeszkodza nam w przywróceniu spokoju na kontynencie. Cesarzowi pomoga pokonane już przez nas bossy, także lekko nie będzie.

Wymyslona przeze mnie koncepcja następnych przygód Taernczykow zapewnia rozrywkę przynajmniej przez następne 10 lat. Nie mówiąc o tym, że zanim zrobią kolejne mapy to minie trochę czasu. Jednak i tak nie wiemy co administracja chce dalej począć z fabuła. Dali nam wyraźnie do zrozumienia, że pomysłów krain i bossow nie potrzebuja- widocznie mają coś ciekawego, albo wymyślają na poczekaniu :D De facto nie ma co ich obwiniac za wolna pracę. Aktualnie spędzaja czas przy 3d, następnie może rusza to targowisko, które Drugu wprowadził od początku, ale do dziś go nie ma.

Szczerze powiem, że wejście admirala i komandora do gry było świetnym pomysłem. Nie jest to boss, który został dodany, bo "zieje ogniem i super wygląda". Kryje on za sobą jakąś historie związana z Utorem- naszym wrogiem. Można powiedzieć, że jest on brama do ojczyzny. Dopiero gdy morza staną przed nami otworem to wtedy będziemy w stanie dostać się statkami (a raczej łodziami) do ojczyzny.
Mam głęboka nadzieję, że Morana jest ostatnim niefabularnym bossem. Nie ma żadnej przyjemności jej bicia. Nie ma przy niej takiej motywacji jak w przypadku admirala.

Pochwalcie się swoimi pomysłami :) Pokażcie, jak to wyglądałoby według Was. Proszę również o przeniesienie tego tematu do karczmy, to zły dział na takie tematy.

18 Cze 2016, o 17:57

Podziękowali: 2 Budda (21 Cze 2016, o 17:22), Torgerd (21 Cze 2016, o 16:31)
Administrator
Awatar użytkownika

Podziękowano: 130 razy
Otrzymanych podziękowań: 267 razy
Odpowiedz z cytatem
Zajrzycie do Taernu szybciej niż myślicie :)

21 Cze 2016, o 16:32
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 93 razy
Nick w grze: Markko
Odpowiedz z cytatem
Torgerd napisał(a):

Dobrze to ująłeś "Zajrzycie" Bo grać będzie wam się średnio chciało ;)

@down

Brawo JA

Pasionat zasiadania i Oszukanista/Legalista

Ostatnio edytowany przez Ares, 21 Cze 2016, o 18:51, edytowano w sumie 1 raz

21 Cze 2016, o 16:34
Pogromca Valdaroga
Awatar użytkownika

Miejscowość: Płock
Podziękowano: 201 razy
Otrzymanych podziękowań: 140 razy
Nick w grze: Darkhen
Odpowiedz z cytatem
Post Druga część gry
Ares napisał(a):
Torgerd napisał(a):

Dobrze to ująłeś "Zajrzycie" Bo grać będzie wam się średnio chciało ;)

Polecam czytać ze zrozumieniem :)
Torgredowi raczej chodziło o Taern jako państwo, a nie o grę. No ale co tam, ważne, że zaznaczyłeś swoją obecność.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

27-12-2016 Koniec przygody z The Pride of Taern.

21 Cze 2016, o 16:49
Taernijczyk z ekwipunkiem
Awatar użytkownika

Podziękowano: 5 razy
Otrzymanych podziękowań: 0 raz
Nick w grze: WATHER
Odpowiedz z cytatem
Szymdaro napisał(a):
Widziałeś kiedyś koniec gry MMORPG? To chyba wystarczająca odpowiedź.

Proponuję odstawić Taern na dłuższy czas, skoro masz takie ciekawe sny związane z grą.

A ja widziałem np. w Wow'ie masz scenario jak zakończył się dany dodatek lore to lore kiedyś musi się zakończyć

1 Lip 2016, o 03:13
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 29 razy
Nick w grze: Ceol
Odpowiedz z cytatem
Projekt "gitman" zakończył się sukcesem
Lata czekania opłaciły się, a wy głupcy zapłacicie za swą pyche

gitman was zniszczy

11 Lip 2016, o 01:59
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości