Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Więcej odpoczynku w instancjach co o tym myślicie? 
Autor Wiadomość
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Miejscowość: Miasto
Podziękowano: 231 razy
Otrzymanych podziękowań: 63 razy
Nick w grze: Voliene
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Więcej odpoczynku w instancjach co o tym myślicie?
kasandis napisał(a):
to twój kolega ale graczy jest tu sporo :D jak chcesz wiedziec ale jak na ta gre wydaje mi sie malo rozwiazań i wraz gra jest pod platyne jak nie zauwazyles pozatym nie obrazaj i nie kazdy ma tyle czasu by pare godzin poswiecac na zbieranie czegos nie kazdy ma ferie:D i nie kazdy chce wydawac kase na premke napewno sa tu gracze co pracuja i napewno nie poswieca pare godzin na potki

Raz, wiem, że nie należy to do moich obowiązków, ale używaj edycji.
Dwa, "to twój kolega ale graczy jest tu sporo" . no i co , ze sporo, czy to im przeszkadza robienie potek? Nie rozumiem, najwyraźniej jestem zbyt wielkim "debilem".

Gdzie ja cię obrażam? Chodzi Ci o "stuknij się" ? Ludzie coraz częściej używają tego jako "przysłowia" w rodzaju "zastanów się" . No, ale jeśli się mylę, to bardzo przepraszam, jestem tylko "debilnym debilem" .

"nie kazdy ma tyle czasu by pare godzin poswiecac na zbieranie czegos nie kazdy ma ferie"
Ktoś nie uprzejmy by ci odpowiedział " To nie graj, spadaj stąd". Ja Ci powiem, ze jeśli chcesz być dobry i chodzić na bossy itd. to musisz popracować, gra nie wymaga od Ciebie chodzenia na bossy. Możesz się obejść bez nich, choć gra bez bossów sobie nie wyobrażam, jednak jest to "zadanie poboczne", gdzie nagroda może być świetna ( rar ) , a by nagrodę dostać, musisz się o nią postarać.
Nikt nie każe Ci kupować premki. Poty możesz wytworzyć na wiele sposobów, jakie mówił(a) Mhoku i inni koledzy.

Ważne jest, czy będzie mniej,
Czy więcej człowiekiem

W Taern gram od: 2012-05-05

24 Lut 2016, o 16:28
Taernijczyk z ekwipunkiem

Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 1 raz
Nick w grze: MrVendetta
Odpowiedz z cytatem
Wszystko by szło zbyt gładko, zbyt szybko, zbyt monotonnie i nudno ;) jestem na nie.

27 Kwi 2016, o 20:37
Jedną nogą w Haligardzie
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 17 razy
Otrzymanych podziękowań: 8 razy
Odpowiedz z cytatem
Jestem na nie. Grałem jeszcze przed merge'em serwerów i ciężej było zdobyć potki (chyba-było to około 3 lata temu :)). Teraz, kiedy odkryłem bezwodniki mam stały zapas potek i nie narzekam na insty bez odpoczynku.
Koszt bezwodnika to 10k+, wodę morską zbierasz na spokojnie koło statku Ichtiona i płacisz chemikom Ladau za robotę (3,2k chyba). Łącznie daje Ci to 13,2k+ kosztu na 10 potek. Paczki platyny (10) kosztują na Larkasie po chyba 200k najmniej.
Mówiąc najogólniej:
Za 10 platy kupisz 90 potek wydając 200k
Za 90 potek zapłacisz 118,8k (o ile kupisz bezwodniki po 10k za sztukę) tworząc je (oszczędzasz 81,2k)
Jeżeli masz czas możesz zrobić bezwodniki samodzielnie. Wtedy koszt spada masakrycznie :)
Koszt 90 potek będzie wynosił wtedy:
-koszt butelki na Palinkę=0,8k
-koszt wytworzenia u Zohara bezwodnika=0,8k
-koszt wytworzenia potek u Landau = 3,2k
Wychodzi 43,2k co daje oszczędność 156,8k !
P.S
1.Przepis na bezwodnik i co gdzie zdobyć: http://www.wiki.taern.pl/index.php/Bezwodnik_%C5%9Bredni
2.Przy okazji Palinki na Ichiego można pójść-może rar/epik spadnie XD
3.Później dopiszę jak się to ma do paczek platyny (50)

27 Kwi 2016, o 21:00
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości