Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 Barba a Lugus i Event 
Autor Wiadomość
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Barba a Lugus i Event
@Willy

obniżenie resów na energię może skutkować tym że nagle opłaci się biegać na 2/3xryc lub nagle allenior pójdzie na eski bo taki Mallusa będzie ciekawszy.

Zamiast grzebać przy resach i wpływać na cały wypracowany balans może bardziej korzystne i mniej pracochłonne (co do testów) będzie podniesienie bazowej wartości obrażeń od energii w cierniu. - zmiana wpływająca tylko na bb (rycki jak na razie nie latają z cierniami)

Taki batagur ma bazowa 7% (broń na 85 lvl), a analogiczny cierń tylko 2%.

Chcecie testować rozwiązanie które wpłynie nie tylko na bb, mało tego rozwiążecie problem admirała/lugusa/marany a co z ognikami/kleszczami i innymi mobami. Tak jak mo czerpie wszędzie ze swojej end gamowej broni to uważam że drugi DMG powinien miec ten sam przywilej. A nie lempo klepie batagur, admirała cierniem, a na losy idę w ognistym (taki szybki przykład nie wnikam w jego słuszność chodzi o zasadę )

Ps
może w końcu podniesiecie liczbę grup do ubicia w 3 etapie eventu, zmienicie przelicznik punktów gdy w ekipie jest sh/dt/bb. Zrobiliście event dla vd/mo/ryc
Co z pozostałymi 4 klasami?

I proszę Cie nie mów mi że mogą brać udział. Jako że posiadam mosia na znacznym lvl znam skutki brania do ekipy dr/łuka/sh podczas eventu.

15 Mar 2016, o 08:42
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Barba i sh w evencie kozaki nie wiem co ty cpasz

HelrotH rycerz 95 Ostlor

Setka wbita: 2016-9-9 22:23

15 Mar 2016, o 11:46
Błądzący w Tunelach

Podziękowano: 26 razy
Otrzymanych podziękowań: 90 razy
Odpowiedz z cytatem
@Lodbrook - ale jesteś zaje fajnym forumowiczem. Te błyskotliwe uwagi gdy nie do końca zrozumiesz- miodzio. Zamiast przeczytać ze 2x spróbować zrozumieć, kolejny błyskotliwy komentarz.

Specjalnie dla Ciebie napisze to jeszcze raz może zrozumiesz

"Ps
może w końcu podniesiecie liczbę grup do ubicia w 3 etapie eventu, zmienicie przelicznik punktów gdy w ekipie jest sh/dt/bb. Zrobiliście event dla vd/mo/ryc (czyli klasy preferowane)
Co z pozostałymi 4 klasami? (jeśli sie nie mylę to w tej grupie jest bb i sh o ktorych wspominasz

I proszę Cie nie mów mi że mogą brać udział. Jako że posiadam mosia na znacznym lvl znam skutki brania do ekipy dr/łuka/sh podczas eventu. (efekt jest taki że nie ma się nagrody - co bardziej rozgarnięty gracz/forumowicz o tym wie. Ale dla Ciebie napisze to dla jasności)"

Szanowny kolego forumowiczu - zrozumiałeś/przeczytałeś z próbą zrozumienia o czym piszę i o co chodzi w poście?
Ciekawe jaki tym razem błyskotliwy komentarz zapodasz. bez odbioru

15 Mar 2016, o 12:15
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Post Barba a Lugus i Event
Proszę Cie ekipa 2 ryce sheed i barba (cierń/epik/set na 50) i kosi... byłeś w obu składach przy podobnych statach i eq? Ja byłem i w opisanym przeze mnie składzie basiory padają w zależności od wymienionej broni i lv barby w 2-4 rundy. Barba na buffie ma lepszą celność niż mo (obaj bez debuffa w przeciwnika) i gdy devuffer nie trafi to nie musi aż tak na farta liczyć. Patrzysz z perspektywy 'koxa' mo, powiedz mi byłeś w innym składzie niż z vd? Ja jako rycerz miałem dosyć dużą możliwość rotacji w składach. Czasem trzeba zmienić punkt siedzenia elo

Setka wbita: 2016-9-9 22:23

15 Mar 2016, o 15:00
Uczeń Simona

Miejscowość: Czę100chowa
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: ALiien
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Zeszliscie na temat eventu... no to sie wypowiem. Jako barbarzynca wygralem wiele razy 3 etap. Sklad bb+sh+ 1 rycerz jest chyba najlepszym skladem z mojej perspektywy.
Wiekszosc skladow na Larkasie to 3xmo, vd i ryc, ale jak na to nie patrzec to wynik maja dzielony na 5, a my na 3 i to jest jedyna szansa dla fizycznych.
Lucznik i druid nie widze przydatnosci jednak, wiec z tych 4 klas ktore wymieniles zostaly 2, ale to juz te klasy musialyby sie wypowiedziec.

Wracajac do tematu modyfikacji resow, mam nadzieje, ze tym samym zmniejszycie delikatnie dmg malusa, gdzie jak juz ktos wyzej pisal moze wygryzc pod wzgledem obrazen epika, a nie o to chodzi.

29.12.2016 23:17 Udało ci się osiągnąć 140 poziom.

16 Mar 2016, o 12:16
Współpracownik Gnarla
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów
Podziękowano: 158 razy
Otrzymanych podziękowań: 113 razy
Nick w grze: NashVille
Odpowiedz z cytatem
Ekhm...
Rycerz 140 poziom, broń wyexpiona na 7, ulepszona +10.

"Mallus Selenorum":
Obrażenia: 160 + 30 + 14 = 204
Dodatkowe obrażenia od energii (niewliczane do krytyka): 8%
Szansa na podwójne trafienie: 8%

Allenor:
Obrażenia: 80 + 30 + 14 + 140 = 264
Modyfikator obrażeń fizycznych (wliczany do krytyka): 18%
Szansa na trafienie krytyczne: 15%

Ktoś by się mógł kłócić że podwójny atak lepszy niż krytyk, ale moim zdaniem jedyną przewagą Mallusa nad Allenorem są statystyki, których różnica wynosi 22. Fajna alternatywa jak ktoś nie ma epika. No ale nie odpychajmy tak Mallusa, jest dobry dla sheeda w zestawie z tarczą pod debuff :lol:.

Zmniejszenie resów na energię wcale sprawi że nagle wszyscy zaczną przetapiać/skinować Allenory, zapewne to zmniejszenie resów będzie tylko kosmetyczne.

Serwer: Larkas
Gildia: TITANIUM
16.07.2018 - Washi
Pierwsza Morana ubita na 110 poziomie - 18.01.17 22:17 - ..., Madziox, Balitazaar, Jaackob, Sabazios.

29 Mar 2016, o 11:28
Profil WWW
Uczeń Simona

Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: SzalonyLaki
Odpowiedz z cytatem
Witam.

Ciesze sie Willy , ze temat jest Wam znany ( ratujecie moja wiare w taerna ,bo myslalem ze tyle mojego trudu poszlo na marne ) , dzialacie i wprowadzacie praktyczne zmiany, mam nadzieje,ze barbarzyncy ktorzy bija z ciernia nie bd czekali na to z pol roku oraz mam nadzieje,ze to nie beda kosmetyczne zmiany w postaci 50-100 dmg w gore:)
Moze nawet pojde z sh na lugusa! - bo to tej pory musialem z vd i mo albo na 2x vd.
Mmm rozmarzyłem sie:)
Szkoda tylko, ze tak pozno to odczytalem, dopiero w dzisiejszym dniu, bo od dluzszego czasu expie juz batagur na 7 poziom,poniewaz myslalem,ze nic nie zostanie zrobione:(
Moze chociaz przyda sie na kleszczach i ognikach - chyba,ze tam tez planujecie modyfikacje resow?

Co do obaw,ze teraz lepiej bd sie biegac na 3 ryce ze wzgledu na przezywalnosc jezeli zostana zmiejszone resy na energie, to mysle, ze nie powinny byc traktowane na powaznie...a nawet jesli bym sie mylil w tej kwesti to zawsze mozna zmienic efekt mallusa na hmm np. zimno ? :) - celowo pisze ten efekt,bo gdybym zaproponowal ogien,to ktos by zaraz napisal,ze mo wrzuci wrazke i na to samo wyjdzie.

Co do bazowej wartości obrażeń od energii w cierniu to mysle,ze nic by to nie dalo podniesienie o te 5-10% bazowych obrazen.

Cytuj:
a nie duperelom w postaci resow u mobow.

Odezwal sie Maerle, ktory ma epika i nie robi mu to wiekszej roznicy i patrzy tylko na swoj tylek.

Sprawa jest prosta , mo zeby dorownac dmg barbarzyncy musi dac wiecej pkt w moc ,a co za tym idzie ma miejsza szanse na trafienie w porownaniu do barby i poprostu mniej trafiaja w zamian za to maja podwojne w epiku i mysle, ze to w jakims sensie sie rownowazy. To tyle co do zmian w cierniu.

Co do eventu:
Nie wiem o co chodzilo Mooo z tym ,ze sh i barba sa zbedni na evencie lempo ( moze ja czego nie zrozumialem) hmm..?
Bardzo mi sie podoba chodzenie np na 2x brb + sh + ryc , 2 rundy i pada - malina.
Sklad mo + ryc + brb +vd/sh tez sa super i efekt taki sam pada w 2 rundy- malina.
Jedyne z czym sie moge zgodzic,ze lucznik jest tam zbedny ,a na 100% druid ktorego po prostu nikt tam nie potrzebuje i tylko przez niego jak jest w pt jest zanizony licznik oraz z tym,zeby zostal podniesiony licznik grupek do zabicia w evencie na zakonczenie go,albo wiekszeny mnozik byl za grupke gdy w pt jest druid albo luk,ale mysle ze 1-wsza opcja wydaje sie lepsza.

Pozdrawiam, do uslyszenia:)

3 Kwi 2016, o 16:10
Walczący z drzewcami
Awatar użytkownika

Podziękowano: 321 razy
Otrzymanych podziękowań: 108 razy
Nick w grze: Maerle
Odpowiedz z cytatem
Lakar napisał(a):
Cytuj:
a nie duperelom w postaci resow u mobow.

Odezwal sie Maerle, ktory ma epika i nie robi mu to wiekszej roznicy i patrzy tylko na swoj tylek.

Chłopcze, nie patrze tylko na swój tyłek, tylko wyraźnie wskazałem gdzie leży moim zdaniem widoczna gołym okiem dysproporcja pomiędzy ilością ataków maga i barby.
I proszę bez takich insynuuacji. Bądź łaskaw cytować cały kontekst wypowiedzi, a nie kilka słów wyjętych z dupy.

5 Kwi 2016, o 14:24

Podziękowali: Lodbrook (5 Kwi 2016, o 14:41)
Profil WWW
Uczeń Simona

Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: SzalonyLaki
Odpowiedz z cytatem
Rozmowa tyczy sie Lugusa i dmg na nim , a wiec zacytowalem tresc odnoszaca sie do dmg. Masz epika tak ? A wiec dmg masz znacznie wieksze na lugusie tak?
A jest rażąca dysproporcja pomiedzy dmg z ciernia a np z bólu czy 3zabku.
Wiec 'chlopcze' jeżeli masz problem z podwojnymi to do zlego tematu trafiles.

Ostatnio edytowany przez Lakar, 11 Kwi 2016, o 12:55, edytowano w sumie 1 raz

11 Kwi 2016, o 08:49
Uczeń Simona

Miejscowość: Czę100chowa
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: ALiien
Odpowiedz z cytatem
Lakar napisał(a):
Rozmowa tyczy sie Lugusa i dmg na nim , a wiec zacytowalem tresc odnoszaca sie do dmg. Masz epika tak ? A wiec dmg masz znacznie wieksze na lugusie tak?
A jest rażąca dysproporcja pomiedzy dmg z ciernia a np z bólu czy gronostaju.
Wiec 'chlopcze' jeżeli masz problem z podwojnymi to do zlego tematu trafiles.

Co ma gronostaj do podwojnych trafien czy tez dmg, bo niebardzo rozumiem?
Nie naskakuj, na kogos kto walczy o dobro wszystkich barbarzyncow tylko dlatego, ze ma szczescie posiadania epika.

Co do dmg bezepikowego bb juz zostala zapowiedziana zmiana, miejmy nadzieje, ze korekta resow energii nie bedzie tylko delikatna, a bedzie sie dalo odczuc, ze to Ciern, a nie Batagur jest endgamewa bronia dla graczy bez epika.

29.12.2016 23:17 Udało ci się osiągnąć 140 poziom.

11 Kwi 2016, o 09:06
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości