Odpowiedz  [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
 Barba a Lugus i Event 
Autor Wiadomość
Uczeń Simona

Podziękowano: 11 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: SzalonyLaki
Odpowiedz z cytatem
Post Barba a Lugus i Event
Witam, chciałbym poruszyć 2 tematy :!:
1) Lugus

Chciałbym się dowiedzieć kiedy dostosujecie instancję Lugusa dla Barby,bo to kpina jest :?: :shock:
125 barbą z eq +7 i wyexpionym na 6 psycho , biję tam po 800 :lol:
Podobny lv mo a nawet mniejszy bije spokojnie po 1-1,5k 8-)
Następnym absurdem jest to,ze ma odp dosłownie na wszystko czym bije barba, czyli i sieczne i obuch a nawet dowaliliście odp na gryzienie . A taki mo nie dość, że może bić więcej to jeszcze podpalać ile dusza zapragnie.
A najbardziej żałosny wydaje mi się fakt, ze vd bije tam więcej od barby a nawet łuk i sh, to do jasnej cholery oni są debuferami czy dmgierami :?: :!: :lol: :shock:
Barba jest tam traktowany jak 10 koło u wozu,bo nawet nie 5, każdy woli wziąć następnego debufera który będzie robił za dmgiera a przy okazji dorzuci jakiś debufik. Proponuje zrobić jeszcze zmniejszoną szanse na krytyka o 80% i dorzucić mu umke na niewrażliwość na ataki fizyczne, tak co 2 runde oraz tabliczke,ze bez epika bd tam traktowany za zapchajslot.
2) Event Lempo.
1 sprawa to : Myślę, że powinien być jakiś limit wrzucania desek np 2-3 , bo ktoś sobie wrzuci po 5-10 i reszta może go pocałować w 4 litery i podziękować, a dużej różnicy w nagrodzie nie ma.
2 sprawa to : Nie wydaje Wam się , że w 3 etapie , powinien być albo zwiększony limit basiorów do zabicia , żeby skończył się etap albo zmniejszony próg wymagany do zaliczenie eventu.
Każdy to woli bić w 4 albo nawet 3, żeby jak najszybciej zabijać i żeby wyższy mnożnik był za zabicie grupki.
I z kolei druid robi tam za 10 koło u wozu.
Pozdrawiam ;)

5 Sty 2016, o 20:31
Uczeń Heremona
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Podziękowano: 72 razy
Otrzymanych podziękowań: 95 razy
Nick w grze: Loth
Odpowiedz z cytatem
Biedny barba taki nieprzydatny nawszystkich instach

HelrotH rycerz 95 Ostlor

Setka wbita: 2016-9-9 22:23

5 Sty 2016, o 22:42

Podziękowali: SZELEST (30 Paź 2018, o 09:06)
Uczeń Simona

Podziękowano: 24 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Serwer: Tolnor
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Barba a Lugus i Event
Mnie tam boli beznadzieja barbarzyńcy na 50-80 w pvp.

Jedyna profesja która nie ma szans to ryc, a reszta wygrywa. Zaraz mi ktoś napisze - ubierz ress pod ogień i zabij mośka. Ta, ress można kupić, ale MO ma ress na obuch/sieczne cały czas, a ja muszę się do niego specjalnie ubierać...

Co prawda nadrabiam damage'm w party bo przebijam BEZ BUFFÓW mośka o 20 lvl wyższego na niektórych instancjach.

5 Sty 2016, o 23:06
Uczeń Simona

Miejscowość: Czę100chowa
Podziękowano: 8 razy
Otrzymanych podziękowań: 27 razy
Nick w grze: ALiien
Odpowiedz z cytatem
Co do barba na lugusie...

Jeśli nie posiadasz epika bije się młotkiem dmg +/-950. To samo jest z admirałem, gdzie z młotka bije się po 1.5k+, a cierniem około 1000. Rozumiem, że chcecie osłabiać epikowego bb i wzmacniać mo, ale w takim wypadku zmiencie cierń na hmm.. obuch? Bo to jest rzeczywiście problematyczne, że bijąc z ciernia w lugusa to dmg waha się w okolicach 700, gdzie gryząc mam taki sam dmg.

29.12.2016 23:17 Udało ci się osiągnąć 140 poziom.

6 Sty 2016, o 00:40
Inżynier

Podziękowano: 381 razy
Otrzymanych podziękowań: 250 razy
Odpowiedz z cytatem
Mdeyna napisał(a):
Jedyna profesja która nie ma szans to ryc, a reszta wygrywa

Takiej opinii dawno nie widziałem, chociaż wróć opinie były...
Powiem inaczej, żadnego dobrego barby na tym przedziale nie widziałem.
Dobremu barbie wystarczy podwójna gryzka podbita dyńką, dobicie kamieniami / zakażeniem i...
Po walce.

Wiem, że napisałem w wielkim skrócie i nie sprawdza się to ze wszystkimi profesjami, jednak zacytowane zdanie (a przynajmniej jego druga część) jest bezsensowne. Najlepiej popytaj kogoś kto dobrze zna się na brb i gra tą profesją przez cały czas ;)

6 Sty 2016, o 01:47
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 4 razy
Otrzymanych podziękowań: 4 razy
Nick w grze: PanUrobos
Odpowiedz z cytatem
Wzmocnia wszystkie inne klasy a druida i tak osłabią ;)

6 Sty 2016, o 10:37
Duma Forum!
Awatar użytkownika

Podziękowano: 254 razy
Otrzymanych podziękowań: 685 razy
Nick w grze: desacred
Odpowiedz z cytatem
Witam.

Opierając się na Twoim niezwykle szczegółowym i konkretnym porównaniu, zawierającym ss-y eq, ulepszeń, poziomów wyexpienia, buildów, efektów na postaciach oraz moobach, przedstawionym w formie:
Cytuj:

Z przykrością stwierdzam, że nie jestem w stanie merytorycznie odnieść się do tego zagadnienia nie używając w tym cytowanego poziomu wypowiedzi.

Problemów z ewentem w aspektach o których piszesz nikt nam nie zgłaszał, w związku z czym potraktuję to jako Twoje subiektywne odczucia, zwłaszcza, że każdy gracz dobiera skład indywidualnie i tak, żeby był dla niego najefektywniejszy i najwygodniejszy.

Pzdr.

"Nie znam się, to się wypowiem."
"Znam się na wszystkim, na niczym dobrze."

6 Sty 2016, o 12:44
Profil WWW
Jedną nogą w Haligardzie

Podziękowano: 47 razy
Otrzymanych podziękowań: 6 razy
Nick w grze: CzeerTixx
Odpowiedz z cytatem
Raczej nikt nie powie ze bb nie ma problemu o slota na lugusie kiedy sh na bufie z obr.. klutymi wyciagnie tyle co bb na bufie . Brak odpo na klute , przy odpo na gryzke to jest smieszne .Obilo mi sie o uszy nwm na ile w tym prawdy ,ze pewien mosiek zbil 16k hp w 1 rundzie ;__; .Mi jest smutno z tego powodu . Z moskiem nie ma problemu ubicia fanoli, deszczem i pozamiatan(zazwyczaj) , o slota tez ciezko nie ma , luźno moze latac od 110 lvl .. Brb na 110 to moze sobie tam skoczyc solo bo i tak raki bedzie trzymal do tad gdy, zabierze go gildia , lub kupi eq i zacznie latac morane.

6 Sty 2016, o 14:13
Błądzący w Tunelach
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kłaków
Podziękowano: 0 raz
Otrzymanych podziękowań: 57 razy
Nick w grze: Pafel
Odpowiedz z cytatem
desacred napisał(a):
Opierając się na Twoim niezwykle szczegółowym i konkretnym porównaniu, zawierającym ss-y eq, ulepszeń, poziomów wyexpienia, buildów, efektów na postaciach oraz moobach, przedstawionym w formie:
Cytuj:

Z przykrością stwierdzam, że nie jestem w stanie merytorycznie odnieść się do tego zagadnienia nie używając w tym cytowanego poziomu wypowiedzi.

Pewnie większość graczy, w tym głównie barbarzyńców, którzy nie posiadają epika, z przykrością będą musieli stwierdzić, że z Ciebie jakiś dyletant a nie inżynier.
Barbarzyńców, którzy nie posiadają epika, a chodzą regularnie na instancje lugusa/morany pewnie można policzyć na palcach jednej ręki, chociaż ja osobiście nie kojarzę nikogo takiego na s7, natomiast mo nie potrzebuje tam epika czy super wyexpionego/ulepszonego eq, żeby sobie tam dać rade. Jak myślisz, z czego to wynika? No właśnie ze skuteczności, na którą przekładają się zadawane obrażenia...

CzeerTixx napisał(a):
Obilo mi sie o uszy nwm na ile w tym prawdy ,ze pewien mosiek zbil 16k hp w 1 rundzie ;__; .Mi jest smutno z tego powodu . Z moskiem nie ma problemu ubicia fanoli, deszczem i pozamiatan(zazwyczaj) , o slota tez ciezko nie ma , luźno moze latac od 110 lvl .. Brb na 110 to moze sobie tam skoczyc solo bo i tak raki bedzie trzymal do tad gdy, zabierze go gildia , lub kupi eq i zacznie latac morane.

Rekord jaki widziałem, to 20k w jednej rundzie. A barb bez epika, to sobie może pomarzyć o zabijaniu morany.

https://www.youtube.com/c/PafelVD
Żmij
Attawa
Gorthdar

6 Sty 2016, o 14:55

Podziękowali: StewartSt (14 Sty 2016, o 14:28)
Profil WWW
Chodząca legenda
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Podziękowano: 442 razy
Otrzymanych podziękowań: 515 razy
Odpowiedz z cytatem
Mhm napisał(a):
Rekord jaki widziałem, to 20k w jednej rundzie. A barb bez epika, to sobie może pomarzyć o zabijaniu morany.

Rozmowa jest o Lugusie a nie Moranie. Fakt bez epika bb jest cięzej na Moranie (ale przecież to Epik daje kopa) ale nie jest to niewykonalne. Przez długi czas Hubertoo na Larskas regularnie jako bb zabijał Morane bez epika. Podkreślam regularnie. Innym bb bez epika zdarzało się ją też ubić.
Wracając do tematu obrażeń na Lugusie. Fakt bb bije malo no ale bez przesady jeden bos na którym bb jest w gorszej sytuacji niż moś. No prosze...

Morana ubita na 111 levelu. 21.05.2015 w składzie sh,bb,łuk,ryc...

6 Sty 2016, o 15:03

Podziękowali: 2 konradbida (10 Mar 2016, o 10:36), Spakie (4 Lut 2016, o 13:53)
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 84 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Balitazaar oraz 2 gości